Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
redzu vēl vienmēr kolhozu netālu no kanāla pie kantes malas, tur ar droši vien uz žani sēž.

ko žanis dara kanālā? migrē starp daugavu? :)
17.jūlijs 2014, 23:42 | links
 
Paldies! Tagad zinashu!
17.jūlijs 2014, 20:04 | links
 
Ja bet kur jābrauc ķert zandarti?:( Asarus es gan vairs negribu esmu tos totali atedies!:)

koki, 17.jūlijs 2014, 18:15


Zandarti, vismaz man, jem kanālā. Ejošā ir neondzeltenzaļa gumija ar violetu muguru. Zandža ir katru reizi izņemot 1 tukšo rītu.
17.jūlijs 2014, 19:21 | links
 
Ja bet kur jābrauc ķert zandarti?:( Asarus es gan vairs negribu esmu tos totali atedies!:)
17.jūlijs 2014, 18:15 | links
 
elektromotora+akumulātora noma sākot no 10 eur dienaktī sīkāka info pm
17.jūlijs 2014, 15:46 | links
 
Vakar pirmo reiz uz 3hi ielaidos Ķīsī. Pret ozo ir smukas bedres. Interesanti, ka velcētāji praktiski pāri/gar viņām nebrauca, vispār no tā visa laivu daudzuma 99% velcēja. Visi spietoja tuvāk Langas ietekai, pārbraucu rajonam pāri, bet nu nekas tāds tur nav, vienmērīgs dziļums, šur tur zāles uz grunts. Ezers uz mežaparka pusi pilnīgi tukšs. Tīkliņus neviens necilāja. Priekš pirmās reizes normāli, dabūju vienu asari ap 400 g :P

kkas, 17.jūlijs 2014, 09:21

Ezers 98% ir kā applūdusi pļava ap 3m dziļumā. Pie daugavas kanāla, mežaparkā un pie juglas ir padziļinājumi 12-20m.
17.jūlijs 2014, 13:46 | links
 
Haha, es ar vakar biju. Aizbraucu līdz kolhozam, bet velcēju apkārt pa rajonu. Tiešām daudz laivu biju pie kanāla. Neko prātīgu nenoķēru gan, laikam vēlu startēju un ātri tumsa atnāca. :)

Tomēr no rīta laikam labāk.
17.jūlijs 2014, 13:43 | links
 
Es ar kajaku biju.
17.jūlijs 2014, 10:40 | links
 
Koki.
Jā, mana džigošana gaitā ir tāda kā uzlabota velcēšana, jo kātu visu laiku turu rokā un cilāju, džigu ik pa brīdim nolaižot uz grunts. Un copes, visbiežāk, bija pauzes-grimšanas brīdī.
Vakar gan nekā prātīga, tikai divi ļoti mazi zandartiņi,kas ne tuvu nebija mēram. Kolhozā iekšā pat nedomāju braukt, bari man riebjas.
17.jūlijs 2014, 10:36 | links
 
Viens čalis smukus asarus vilka uz micro. Vienā vietā visu laiku.

kkas, 17.jūlijs 2014, 10:23

Viens čalis smukus asarus vilka uz micro. Vienā vietā visu laiku.

kkas, 17.jūlijs 2014, 10:23


Vienu dzeltenu redzēju stāvēja uz vietas. Tu biji kaut kur blakām?
17.jūlijs 2014, 10:35 | links
 
Viens čalis smukus asarus vilka uz micro. Vienā vietā visu laiku.
17.jūlijs 2014, 10:23 | links
 
Tu dzeltenā laivā biji?

kkas, 17.jūlijs 2014, 10:12


nop. Zaļā. dzeltanas laivas kjiisii pēc maniem novērojumiem ir 2-3. viena no tām vienmēr tikai velcē ;) a kas interesants notika ar dzelteno laivu?
17.jūlijs 2014, 10:18 | links
 
Tu dzeltenā laivā biji?
17.jūlijs 2014, 10:12 | links
 
Vakar pirmo reiz uz 3hi ielaidos Ķīsī. Pret ozo ir smukas bedres. Interesanti, ka velcētāji praktiski pāri/gar viņām nebrauca, vispār no tā visa laivu daudzuma 99% velcēja. Visi spietoja tuvāk Langas ietekai, pārbraucu rajonam pāri, bet nu nekas tāds tur nav, vienmērīgs dziļums, šur tur zāles uz grunts. Ezers uz mežaparka pusi pilnīgi tukšs. Tīkliņus neviens necilāja. Priekš pirmās reizes normāli, dabūju vienu asari ap 400 g :P

kkas, 17.jūlijs 2014, 09:21


:) vakar bija reāls kolhozs uz ezera :) sen šitāds nebija redzēts. Es veiksmīgi nostājos pie vienas kants un pavilku ašukus izmērā 500+ traapiiju uz baru. Diezgan ilgi stāvēja šie uz vietas :)
17.jūlijs 2014, 09:59 | links
 
Vakar pirmo reiz uz 3hi ielaidos Ķīsī. Pret ozo ir smukas bedres. Interesanti, ka velcētāji praktiski pāri/gar viņām nebrauca, vispār no tā visa laivu daudzuma 99% velcēja. Visi spietoja tuvāk Langas ietekai, pārbraucu rajonam pāri, bet nu nekas tāds tur nav, vienmērīgs dziļums, šur tur zāles uz grunts. Ezers uz mežaparka pusi pilnīgi tukšs. Tīkliņus neviens necilāja. Priekš pirmās reizes normāli, dabūju vienu asari ap 400 g :P
17.jūlijs 2014, 09:21 | links
 
Bloks! Vis jau atkarīgs kura gala laidusi ieksha. Labāk jau Langas rajona. Pārsvara jau tomēr asari līdakas pashvaki.Runa ka tur ir lielāka iespēja noķert zandartus.
16.jūlijs 2014, 18:13 | links
 
Vai kāds nav noķēris manu lielo līdaku vai samu? Nevienam nevajag manis solīto pudeli? Nu, labi, es jau neuzbāžos.
Bet vakar Ķīsītī sanāca tīri laba cope. Nostrādāja jauna metode - džigs gaitā. Loms - divi zandarti un līdaka (tā gan uz vobleri). Beidzot viens kārtīgs zandarts noķerts! 2,04kg.

Kuha, 16.jūlijs 2014, 10:56

Sveiks! Ka Tu doma dzhigs gaita? Ja tā ir velce es jau otro gadu tā keru. Gadījies gan tikai asari un lidakas,Zanders gan nav trapijies!:)
16.jūlijs 2014, 18:10 | links
 
Nēesmu nekad ķīsītī bijis uz copi - vajadzētu pamēģināt! - varbūt varat padalīties ar info, uz kuru pusi vis labāk doties un meklēt līdaku, un protams arī žani? priecāšos par jebkuru - godīgu info! ;)
16.jūlijs 2014, 11:39 | links
 
Vai kāds nav noķēris manu lielo līdaku vai samu? Nevienam nevajag manis solīto pudeli? Nu, labi, es jau neuzbāžos.
Bet vakar Ķīsītī sanāca tīri laba cope. Nostrādāja jauna metode - džigs gaitā. Loms - divi zandarti un līdaka (tā gan uz vobleri). Beidzot viens kārtīgs zandarts noķerts! 2,04kg.
16.jūlijs 2014, 10:56 | links
 
Benja27 man tur ir garazha un esmu var teikt vieteejais, pirmaa dzirdeeshana.
10.jūlijs 2014, 23:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager