Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
Kas ir ar tiem tīkliem? Cik saprotu tur ir legālie tīklinieki kaut kādi. Divās vietās redzēju ar spilgtiem karodziņiem nomarķēti.. cik sapratu, tad šiem ir atļauja kaut kāda. :(

Nesaprotu, kādēļ Rīgas ezerā vajadzētu ļaut tīklot.. lai arī cik ezers būtu liels.
25.jūnijs 2014, 11:46 | links
 
Man tioga maza ar 7 gramigu volframa dziggalvu un flexonita pavadinja. Velceju un kur ir asuks tad metaju. Vakar tikai uz velciti. Sikallas nopoga tiogam astes!:)

koki, 24.jūnijs 2014, 12:22


Ok. Bilde skaidra. Paldies.
24.jūnijs 2014, 12:52 | links
 
Man tioga maza ar 7 gramigu volframa dziggalvu un flexonita pavadinja. Velceju un kur ir asuks tad metaju. Vakar tikai uz velciti. Sikallas nopoga tiogam astes!:)
24.jūnijs 2014, 12:22 | links
 
Jauki! Es shodien nolēmu nebraukt. Gribas pavilkt ritigi a tur tikai nikulli vien. Vakar gan muniki klusi uzvedas, pareikini tam Džekam ja bija ar lielo motoru un virs atllautajam promilēm abas tiesības nost!:( Ēku kolēģis saka ka no musu gala līdz jusejam 50 min brauciens.

koki, 24.jūnijs 2014, 11:58


Pēc asara var arī 50 min braukt! Ar manu 3,5 h purkšķīti uz aci kādas 10 min max

Klau, uz kā tu velcē, kad meklē asaru katlu uz voblerīša vai gumijas. Ja vobleris, tad apm kāds?
24.jūnijs 2014, 12:10 | links
 
Jauki! Es shodien nolēmu nebraukt. Gribas pavilkt ritigi a tur tikai nikulli vien. Vakar gan muniki klusi uzvedas, pareikini tam Džekam ja bija ar lielo motoru un virs atllautajam promilēm abas tiesības nost!:( Ēku kolēģis saka ka no musu gala līdz jusejam 50 min brauciens.
24.jūnijs 2014, 11:58 | links
 
Sveiks Apelsin! Laikam jau sheftejies pa otru galu pie Langas.A es pa shito,gar Zoo dārzu un tur ir asits. A man atkal niviena zandera,es pat nezinu vai vērts braukt uz to galu kur Vecmīlgrāvja tilts izskatās baigi tālu!:)

koki, 23.jūnijs 2014, 21:05


Nu jā, es pie Langas mēģināju asari ķert. Apakšā rupais ir, jo dažas copes bija ogogo, bet vai nu aste nost vai gumija nomaukta.

Mēra zandarti gan pie tilta kolhozā.

Muņiki Ķīsī braši šancē - biju liecinieks kā sašuj pašpatēriņa tīkliniekus. Vīri javno s boduna izskatījās. Ar visu laivu šos uz iecirkni aizšlepēja
24.jūnijs 2014, 10:36 | links
 
Būs jāaizkuģo līdz zoo līcim,upesgalā galā asaru nav,22-ajā tikai 9gb,pie tam 4 upē...Ēst viņi gribēja-pirmais iemetiens un galā,pēc tam tukšums...Brauc uz nākamo vietu-atkal viens...Vecmīlgrāvja galā esot lielāks zivju biezums,bet copmaņu arī netrūkst,kā stāsta arī apcirtēji uzdarbojas...Ar mazo motoru no mana kooperatīva jābrauc apm. 50 minūtes,varbūt kādu darbdienu aizkulšos....
24.jūnijs 2014, 07:53 | links
 
Asari ņem labāk kad ūdens iet lejā,baltajām gandrīz vienalga,ka tik straume,bet uz leju,manuprāt,labāk...

Arvids8, 7.maijs 2014, 19:57

E ka! Es domāju ka otrādāk!:(
23.jūnijs 2014, 21:50 | links
 
Sveiks Apelsin! Laikam jau sheftejies pa otru galu pie Langas.A es pa shito,gar Zoo dārzu un tur ir asits. A man atkal niviena zandera,es pat nezinu vai vērts braukt uz to galu kur Vecmīlgrāvja tilts izskatās baigi tālu!:)
23.jūnijs 2014, 21:05 | links
 
26 h stundu maratons pa Ķīsi.

Vakar spiedu uz zandartu - 2 mērus dabūju + 5 zemmēri. Pavelcējot vel 2 mēra siļķītes atlaistas paaugties.

Šodien ne zandera, ne ļidaku tikai sīki asariņi.

Īsti neiebraucu, kur tas asaris jāķer. Provēju pie Langas, bet nekā prātīga:(
23.jūnijs 2014, 20:43 | links
 
Sveiks Kuha! Es ari pa Kisiti ! Nu shodien vienkārši 5 asarishi lielākais 250 grami un viss. Nu negrib tā zivs ēst! Labāk gāja pagajusho sestdien ,tad gan biku pavilku. Plus pie akadēmijas licha viena laba cope aizgāja ar visu volframa giggalvu. Tad gan uzliku pavadoņu. Shodien vel tas lietus un pērkons.
23.jūnijs 2014, 20:17 | links
 
Hei, veči!
Ko klusējat? Kas jauns Ķīsītī? Spriežot pēc savām "sekmēm", citiem arī labi neveicas. Pēdējā laikā pa zivij vai divām, ne vairāk, vienalga, kā ķer - uz džiga vai celiņa. Pēdējās dienās vairāki smuki asari, divi virs puskilograma, lielākais 600g, neliels zandartiņš, un viss. Ūdens auksts, ziemeļu vējš, tāpēc neēd.
23.jūnijs 2014, 11:59 | links
 
Kas attiecas uz vectēva triszuburi nu ekselenti turas! Shodien Kisiti bija tāds putejs un turējās ekselenti par visiem vilnjiem uz augshu palekdamies!
15.jūnijs 2014, 23:55 | links
 
šodien ķīsī cope pašvaka toties lielākais ko noķēru - ašuks uz 1100,pagājšgad turpat noķēru uz 860 gramiem,takā apsveicu sevi ar jaunu rekordu !
Bildi ielikšu vēlāk !
14.jūnijs 2014, 20:50 | links
 
Vai cik labi Saliju! Gandriz ar pērkonu dabuju pa dirsu!:) izbrauca krasta metaju no krasta un tad sakas! Copes gan nevienas!
14.jūnijs 2014, 17:27 | links
 
Laba diena. Varētu kāds lūdzu uzrakstīt normālu laivu nomu Ķīšezerā, ir vienā ņemts, bet tur bija drausmīgi gludekļi (laikam Langa nosaukums vai kaut kas tāds). Kur vēl varētu būt?
Paldies jau iepriekš.

Fests, 12.jūnijs 2014, 20:50



Pilskatā ir laivu baze cenas ir 7 un 10 eiriki dienā. gogles tantē ieraksti Jaunciema 51
12.jūnijs 2014, 21:19 | links
 
Laba diena. Varētu kāds lūdzu uzrakstīt normālu laivu nomu Ķīšezerā, ir vienā ņemts, bet tur bija drausmīgi gludekļi (laikam Langa nosaukums vai kaut kas tāds). Kur vēl varētu būt?
Paldies jau iepriekš.
12.jūnijs 2014, 20:50 | links
 
Pareizs ir teiciens, ka katram savs.. to es par laivām! man personīgi Langas laivas patīk, airējas viegli, reizēm gan velk uz vienu pusi, bet nav jau uz ezera ceļi un grāvī iebraukt nevar :) esam bijuši arī lielā vējā un augsto bortu dēļ diezgan droši jutāmies... tāpēc nekā nevaru piekrist teiktajam par nedrošību un sliktu vadāmību. Ja salīdzinātu ar Babītes laivām, tad viennozīmīgi esmu "Par" Langas, jo Babītes laivā mainoties vietām oktobra mēnesī izpeldējāmies... :(
11.jūnijs 2014, 08:27 | links
 
skiesta, tu gan esi trolis, tev par laivām stāsta, bet tu sāc vēl par miljons citām lietām raudāt.
10.jūnijs 2014, 22:03 | links
 
nu nevajag tev tos taarpus....:)izpeeti grunti(ja ir ehalots)megjini saprast no taa kur ir cieta grunts ja maaki saprast to ehalotaa),stajies dziljumaa met uz seklumu,ja apaksaa ir gliemeziisi,kadi nelidzenumi(to var saprast velkot dzigu pa grunti )tad ja ne pirmajaa tad 10 vietaa asariitis pieteiksies,un buus labs asariitis ne tie 80- 120 ngramiigie.rezultaats neizpaliks un gandarijums no copes beigaas buus daudz lielaaks!

rio., 9.jūnijs 2014, 22:17

Paldies par padomu,ja ir eholots tikai laikam vajag ritigaku enkuru. Shodien Panemu sentēvu triszhuburi redzes ka shis turēs. Cik zināms Kisiti nostāties vilnishos un dzilluma pagrūti. Manu pūsli labākajā gadījuma sanāk noenkuroti pie nogazites. Meiginashu ka teici Paldies!
10.jūnijs 2014, 22:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager