Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
PS - pie zoodārza nav kaut kāda noma?
10.jūnijs 2014, 16:04 | links
 
Un vispar.............. nepatik iret laivu, noperc savu kadu velies, nieka 3000ls komplektam, vieta stavieta piekabei un uz prieksu.
'Nepatik need, teica Capajevs Petjkam, kad tas izradija nepatiku pret Leonidu Iljicu Breznjevu "

skiesta, 10.jūnijs 2014, 13:42

tu laikam esi tas izīrētājs..
10.jūnijs 2014, 16:02 | links
 
Soriks par iejauksanos disputa !!!!! ka stavosa udeni ka Kjisezera var but "nestabila laiva "???? njisaprotu, ka ta var braukalet ar penzionaru iecienito padumju laika pusli ????
Ja ir vetra un vejs ezera, kas liek but ekstremalim un braukt taja ieksa ???? Vai vecas kocenes kas kalpoja skiet n-tos 100 gadus ir stabilas......, ja udens ir kadi 20 cm no bortta virs udens ????? Par senajam vienkocem grebtajam njirunasim njimaz.
Veja un vetras laika sed majas pie TVun cope ieks Diskavery kauc kur Lieldienu salas.

skiesta, 10.jūnijs 2014, 12:35

Ķīšezerā tomēr ir vilnīši un dažreiz uzšūpo tā ka prieks.

Pie tam stabilitāte arī nozīmē vai liecoties pēc zivs nedabūsi laivu pakausī. :)
10.jūnijs 2014, 16:01 | links
 
Skiesta, pirms bārstīt gudrības, atrodi Langas laivas bildi :))
Tur no laivas tikai nosaukums. Izskatās smuki, bet stabilitātes nekādas.
10.jūnijs 2014, 13:27 | links
 
Es arī atvainojos par iejaukšanos disputā ,bet manā skatījumā Langas laivas nav galīgi piemērotas makšķerēšanai.Arī vienreiz izmēģināju un ja vēlreiz braukšu tad tikai plezīra braucienā ar bērniem pa Langas upi .Man airētājs bija gara auguma spēcīgs puisis,bet neskatoties uz to laiva knapi kustas uz priekšu !
10.jūnijs 2014, 12:45 | links
 
http://lv.wikipedia.org/wiki/Langa
Man bija senai brutei dzimtsmajas Garupe ( vien vilcien pietur pirms Carnikav ) ta līdz jurai bij jaiet min 15mit, un jaiet pāri Langas vecajai, par tiltinu, ij zināt iespaidigi, nav bijusi nekada upele vai gravits, senlejas kraujas vismaz 5-7m augstas. Ta ka domajat pasi kadi udeni tur pludusi !!!!!
Par Koivas ( Gaujas ) un Abavas senlejam njimaz njerunajot.
10.jūnijs 2014, 12:42 | links
 
es te 3 ned,atpakaļ biju nomājis Langas laivas,nepatika-nestabilas,mazas ,otreiz neņemšu tur....
10.jūnijs 2014, 11:48 | links
 
Varbūt kādam ir sanācis paņemt tās laivas uz īri,kas atrodas pie Langas upes,viņas bieži ss.lv reklamē,tad varētu palūgt kādu komentaru,cik stabila,kada gaita,ka uzvedas viļņos!Savadāk bildes skatoties,ne visai vieš uzticibu!
10.jūnijs 2014, 11:33 | links
 
nu nevajag tev tos taarpus....:)izpeeti grunti(ja ir ehalots)megjini saprast no taa kur ir cieta grunts ja maaki saprast to ehalotaa),stajies dziljumaa met uz seklumu,ja apaksaa ir gliemeziisi,kadi nelidzenumi(to var saprast velkot dzigu pa grunti )tad ja ne pirmajaa tad 10 vietaa asariitis pieteiksies,un buus labs asariitis ne tie 80- 120 ngramiigie.rezultaats neizpaliks un gandarijums no copes beigaas buus daudz lielaaks!
9.jūnijs 2014, 22:17 | links
 
Man radās doma,ka citreiz jāņem līdzi ari pludinmakskere ar slieku uz āķi,ja jau asits negrib Tiltu tad no zacenes diez vai atteiksies!:)
9.jūnijs 2014, 21:19 | links
 
Aizmirsāt vēl "trollings".. :)
9.jūnijs 2014, 21:16 | links
 
Piekrītu, celiņa izcelsme varētu būt krieviska. Bet, goda vārd, skan ja ne mīļāk, tad interesantā par velci. Paskat', čaļiem jautājumi, pārsteigumi u.t.t.
Jebkurā gadījumā, "celiņš" ir latvisks un daudz nevainīgāks vārds par makšķernieku leksikā masveidīgi ietotajiem "sačoks", "motilis", "čeburaška", "zaceps"" u.t.t. Tos gan vajadzētu izskaust un aizvietot ar latviešu vārdiem. Par "sačoka" latviskošanu varētu pat konkursu izsludināt, jo "uzķeramais tīkliņš" skan gari un neveikli.
9.jūnijs 2014, 20:34 | links
 
Celiņš ir rusicisms no varda darozhka. Nekaa miilja un jauka tur nav. Ievazaata seerga.
9.jūnijs 2014, 20:22 | links
 
Celiņš ir nevis vieta, bet velce!!! Celiņš - tā mīļi skan, nevis velcēt- tas ir tā skarbi un banāli! :)
9.jūnijs 2014, 19:10 | links
 
Kurā ezera galā sestdien bija tie trakie asari?
Bet šodien uz džiga man neko neizdevās atrast, toties uz celiņa kilogramīgs zandarts, tāda pati līdaka un pusaudzis zandartiņš, kurš apžēlots.

Kuha, 9.jūnijs 2014, 16:20

Bet pārējās vietās uz džiga gan pārsvarā velku zāli un gliemežus. Laikam tomēr vajag smilšainu vai vismaz akmeņainu grunti.
9.jūnijs 2014, 17:00 | links
 
Kurā ezera galā sestdien bija tie trakie asari?
Bet šodien uz džiga man neko neizdevās atrast, toties uz celiņa kilogramīgs zandarts, tāda pati līdaka un pusaudzis zandartiņš, kurš apžēlots.

Kuha, 9.jūnijs 2014, 16:20

Aiz policijas akadēmijas gan uz džiga, gan rotiņa pieteicās, viens bija 500g+ eksemplārs, kas arī nonāca uz pannas. Kur ir celiņš? :)
9.jūnijs 2014, 16:43 | links
 
Kurā ezera galā sestdien bija tie trakie asari?
Bet šodien uz džiga man neko neizdevās atrast, toties uz celiņa kilogramīgs zandarts, tāda pati līdaka un pusaudzis zandartiņš, kurš apžēlots.
9.jūnijs 2014, 16:20 | links
 
Vakar pa dienu ļoti līmenis nokritās, tādēļ ar mazāka cope varbūt.

Sestdienas rītā asari kā traki metās virsū visam ko piedāvāju.
8.jūnijs 2014, 22:48 | links
 
Es arī biju sestdien no agra rīta līdz pusdienlaikam. Sākumā džigoju, bet tikai dažas labas tukšās copes. Tad izmisumā pārgāju uz celiņu, un tad īsā laikā, ap 12, divi zandarti un asaris. Viens zandarts atbrīvots, otrs kopā ar asari - uz pannas.
Vēl pirms dažām dienām vēlā vakarā scenārijs tāds, ka divu stundu laikā džigojot aizgāja četras zivis, ktm! Zāļainā līcī divas līdakas, viena smuka, to neredzēju, bet bremzi labi tirkšķināja. Otra ap kg uztaisīja sveci, un nokratījās. Un pēc tam citā, dziļākā vietā, jau krēslā, norāvās divi zandarti pēc neilgas cīņas un bremzes pārbaudes. Kas gan cits tur varētu būt? Beigās tomēr apžēlojās viens mēra zandarts un nenorāvās. Bonuss!
Secinājumi - zivis Ķīsīti ir, bet iestājusies kaut kāda necope ar īslaicīgiem aktivitātes brīžiem.
8.jūnijs 2014, 22:32 | links
 
Laivu sestdien bija daudz, bet neviens neraksta.. mēs izmānījām 3 pa 20 min.ap plkst.14..pašā karstumā uz velci. 2 līdakas un 1 zandarts visi mazliet pāri 50 cm. Pārējo laiku gan mētājot gar zāli gan pa zāli, gan velcējot, tukšpadsmit... paveicās laikam...
8.jūnijs 2014, 21:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager