Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
Labais YMK ! Sakardinaji! Ja no krasta tad ES sestdien vai svešiem ari aizcilposhu! Ne asakas!:)
3.aprīlis 2014, 21:49 | links
 
Par Ķīsīti visi bikiņ aizmirsuši...
Es šodien pabiju tur uz kādu pusotru stundiņu (nosala pirksti, kājas - ilgāk negribējās un nemaz arī nevajadzēja!), paspiningoju.
Super!!! Asaris daudzmaz kustās - ņem ēsmu, ja prot piedāvāt!
Noķēru apmēram 20 gab. Paturēju sešus skaistuļus uzcepšanai + visiem labi lieli ikri. Lielākais asaris bija mazliet virs 300 g., vairāki ap 200 g. un pārējie dažādi zempannenieki, zirgazobus ieskaitot. Foto ielieku profila albumiņā.
Nu tāds man pirmais loms atklāto ūdeņu sezonu iesākot.
Ne asakas visiem!
3.aprīlis 2014, 13:30 | links
 
sanāk ka tagad tajā juglā kas savieno baltezerus ar ķīšezeru nemaz nevar copēt?

celms, 21.marts 2014, 22:26

Nevar gan no 1 marta līdz 30 aprīlim:)
23.marts 2014, 15:18 | links
 
sanāk ka tagad tajā juglā kas savieno baltezerus ar ķīšezeru nemaz nevar copēt?
21.marts 2014, 22:26 | links
 
vakar nostaigāju ar čomu no ķeizarmeža līdz tec-1, ne piesitiena :) kas jau laikam bija gaidāms? hehe
13.marts 2014, 16:26 | links
 
Kas darās ar ledu ķīsī, ir izgajis? Interesē mežaparka puse.

_paa_, 10.marts 2014, 19:40


Mežaparka pusē ledus neizies.................... :) ..turpat nogrims! Bet šodien vēl ledus turas, pie krastiem 10 līdz 30 metru josla ir vaļā.
10.marts 2014, 20:15 | links
 
Kas darās ar ledu ķīsī, ir izgajis? Interesē mežaparka puse.
10.marts 2014, 19:40 | links
 
Amen!
9.marts 2014, 13:29 | links
 
Lidz 15 martam var laist ar laivu. Kisiti viena ir interesanti varbut labs kllovs.

koki, 9.marts 2014, 12:23



No 1.marta līdz 30.aprīlim aizliegta jebkura veida makšķerēšana:
25.1. no laivām un citiem peldošiem transportlīdzekļiem visās ūdenstilpēs, izņemot makšķerēšanu jūras ūdeņos un licencētās makšķerēšanas nolikumos norādītajās vietās;
25.2. kanālos un caurtecēs, kas savieno ezerus ar upēm, ezerus un upes ar Baltijas jūru vai ar Rīgas jūras līci, kā arī ezerus savstarpēji;
9.marts 2014, 12:41 | links
 
Lidz 15 martam var laist ar laivu. Kisiti viena ir interesanti varbut labs kllovs.
9.marts 2014, 12:23 | links
 
kas ir SKD un vecais tilts? var pastāstīt tuvāk, es pa baltezera kanālu parasti copēju pie ķīša, jāapstaigā jaunas vietas. ir doma 6dien aizšaut.

celms, 7.marts 2014, 03:59

Es jau pats te tikai 2 gadu. Nu SKD stavietas ar piestatni un rampu kur nolaizh laivas udeni.Tilts tur vienkarshi ir vismaz pagaidam.:) Vel jau par atru nebija ne uzsitiena.
7.marts 2014, 09:06 | links
 
kas ir SKD un vecais tilts? var pastāstīt tuvāk, es pa baltezera kanālu parasti copēju pie ķīša, jāapstaigā jaunas vietas. ir doma 6dien aizšaut.
7.marts 2014, 03:59 | links
 
Shodien biju apstaigat Juglas kanalu pie SKD un pie veca tilta . Paldies kungam no SKD apstastija un paradija kur unkapec. Satiku vel vienu profinu nu teicas liels vietu zinatajs. Man gan ne uzsitiena vai vinsh ko nokera vai ne nezinu. Vel pie sluzham taisnaja posma vechi sedeja viens uz grunteni. Cik sabiju tur kads strunts kustinaja zvaninu nu bet gausi ja butu muziks piecirtis varbut kas ari butu. Varbut zivs a varbut straumes nesta draza:)
6.marts 2014, 16:37 | links
 
Nepacietīgajiem varu pastāstīt,kamēr Ķīšezerā peld ledus,Juglas upē nav ko darīt,tāpat arī Baltezera kanālā,bet kad izkusīs,būs liegums līdz 1.maijam....y

Arvids8, 24.februāris 2014, 14:45



Konkretak ko vari par datumiem pateikt! No kura lidz kuram datumam un menesim.
6.marts 2014, 16:30 | links
 
Strunts par liegumu, asars jurnieks pavasari labi ari njem u tarpu. Idiali ja ir gali ar copetaju Kundzinja, jo tur tas jurnieks lena gara sak savu celojumu lidz pat Baltezeriem.
Videjais svars ap 300 gr, un parasti visi vienaudzi, vienadi ka nomeerits.
Ousdienas laika busu pie ezera, redzes kas un ka, uz ledus jau nevareja tikt pag.ned. vidu
Ljedus kust, gaidam pavasari.
Za ribalku.
P.S. Ziemlvidzeme, ipasi Ape-Aluksne vel veci seed uz ledus kad Rigaa jau zaljo zaale.
25.februāris 2014, 10:52 | links
 
Pie OZO jau 3 sež uz ledus, tiko braucu garām ;)
25.februāris 2014, 08:15 | links
 
Liegums jau neaizliedz kert zivi.. Tik vien kaa maajaas nest aizliedz.. :)
25.februāris 2014, 08:04 | links
 
Nepacietīgajiem varu pastāstīt,kamēr Ķīšezerā peld ledus,Juglas upē nav ko darīt,tāpat arī Baltezera kanālā,bet kad izkusīs,būs liegums līdz 1.maijam....
24.februāris 2014, 14:45 | links
 
Sis laiks ka jau citur mineju ir loti divsind un nekjerams.
Zjuve ir apdulusi un nevar pielagoties, tikko skabekls bijs naani, a taga dafiga, apduluse koroce.
Kamer udenji neiesils ( nepacelsies lapuhi ) realas copes nebus, samierinies. iedomajies sevi zivs vieta, tika rit nebija ko, elpot nav ko, a taga kislorods dafiga, a rit tapat nav ko !!!!
Za ribalku.
24.februāris 2014, 14:42 | links
 
To Celms.
Malam Kisi ir kirdik jau pernaas tresdienas, uziet var no laipam ( kuras jau mineju).
Es ar vecumu vairs nav kaskadjoors, tada ledu vairs virsu nelienu.
Ipasui kur ir straume ezera vidu, vai attstraumes.
Jasak domat par pludinu, un vietam kas bija 10 metr valja jau pernnedekj.
Slicejiem flags rokaa.
Za ribalku.
Ziemas vairs nebusd Riga vismaz, tocno.
24.februāris 2014, 14:29 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager