Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
Šodien pasēdēju pie Baltezera kanāla.Nekā īpaša.Panna ar cepamajiem sanāca,bet pārsvarā sīki.
Karogs klusēja

p.s. kāds var pateikt,kā ar līdakām ķīši
26.janvāris 2014, 17:56 | links
 
Šodien vienai pannai salasiju,izmēri švaki,viducī pāris pliči,ledus biezums tāds pats kā piekrastē,slidotāju gan daud;)
25.janvāris 2014, 23:16 | links
 
osis1985> vietas vecdaugavā jāzin ,lai izmērus pieklājīgus dabūtu.. :D
25.janvāris 2014, 19:16 | links
 
Laikam jau spiediens no rita sarma kokos,es jau ari domaju ka kakim bus kauns acis radities ,bet ka pa brinumu kaut cik salasiju. No rita rausishos pie trubas ieksha un tad jau manis lidz galdam gan liels gabals ar kajam jaiet!
25.janvāris 2014, 18:49 | links
 
Man nevajag vinu vietas!:) Atradishu savejas intresanti pameklet vismaz lielie tur ir, citadi sikullus apnika valkat! Leti gan ne!
25.janvāris 2014, 18:45 | links
 
Šodien biju aiz Ozo laukuma - ap 30 āliņģi un neviena piesitiena. Vecdaugavā gan cita dziesma, tikai izmērs švaks.
25.janvāris 2014, 18:41 | links
 
Lēti gribi tikt cauri. Vīri nelabprāt savas vietas atklāj, par polšu noteikti nē. Pat daudzmaz zinot vietas tie lielie ne vienmēr ķerās. :)
25.janvāris 2014, 18:40 | links
 
Uzliksu polshu tam kursh paradis kur Kisiti no kanala ietekas keras lielie asari. Doma ritdien doties tur zinu ,ka vasara labi nema pie trubas kur ziema vel nezinu! Ja bus lielisks loms padalishos ar info!:)
25.janvāris 2014, 18:35 | links
 
Šodien pamēģināju ,akadēmijas līcī tādi zirgzobi vinen ķēra,visi turpina savu peldi,viens rupāks bet kaija nočiepa,dikti izsalkusi,viducītī tā švakāk,kopumā cope ok.
24.janvāris 2014, 23:09 | links
 
pazinjas runa ka mazi asarisi, pa retam kuprainis iznak
24.janvāris 2014, 15:57 | links
 
Eu, nu veči, padalās ar info, ja kāds ir apmeklējis ķīsi :) man ar doma notestēt brīvdienās ķīšezera asarīti ...
23.janvāris 2014, 21:44 | links
 
Vai kads zin ka ar zivim sogad Kisi.
23.janvāris 2014, 15:38 | links
 
Kādas ziņas no Ķīšezera, garāmbraucot redz, ka veči sēž uz ledus, bet kā ar lomiem?
21.janvāris 2014, 13:29 | links
 
Vakar jau akadēmijas līcī veči sēdēja un šodien arī sēž. Ledus kā spogulis. Ja šitā turpinās salt, tad pavasarī uz raudām atkal varēs pasēdēt, bet nu pagaidām nav ne laika ne patikšanas. Darbi, darbi, darbi...
18.janvāris 2014, 12:23 | links
 
Cik reaala iespeja tagad kaadu asariiti no krasta nomediit uz mikrodziga? vai nav veerts.
17.decembris 2013, 20:13 | links
 
Tā kā šī tēma pašlaik nīkuļo...tad daru jums zināmu, ka šodienas dabas/vēja stihijā pastaigājos gar krastu, saelpojos svaigu gaisu un, cik nu apstākļi ļāva, paspiningoju. Rezultātā zirgzobi, knakabori, zempannenieki un pāris pannas asari. Samērā ekstrēmi bija.
13.decembris 2013, 20:54 | links
 
Ja sodien būtu 16 jūnijs es piekristu, bet tā kā ir rudens beigas, tāda straume, ka Hola enkurs netur laivu, dizvai uzlabo copi. Bet katram savi noslēpumi.
Nu protams Doku kvadrātos uzlabo un var noķert arī uz naglu, bet naglas aizmirsu mājās tapēc Dokos necopēju.

Ar cieņu pret zivīm, dabu un cilvēkiem!
1.decembris 2013, 17:54 | links
 
Ar kolēģi 9 zemmēri katram pa mēram man 1,65 kg kolēģim 1,8 kg. Laiks "PASAKAINS" priecigs ka mājās, bet zivju milgrāvi ir daudz tikai straume nežēlīgi iet savu ceļu nerēķinoties ar copmaņiem.

Ar cieņu pret zivīm, dabu un copmaņīem!

KaGoldmans, 1.decembris 2013, 17:37

Tur par straumi ir tiklai jāpriecājās. Ja nav sraumes, tad zivis kļūst mazaktīvas.:)
1.decembris 2013, 17:39 | links
 
Ar kolēģi 9 zemmēri katram pa mēram man 1,65 kg kolēģim 1,8 kg. Laiks "PASAKAINS" priecigs ka mājās, bet zivju milgrāvi ir daudz tikai straume nežēlīgi iet savu ceļu nerēķinoties ar copmaņiem.

Ar cieņu pret zivīm, dabu un copmaņīem!
1.decembris 2013, 17:37 | links
 
Sens ticējums, ja šodien vakarīņas ir bez grādiem, tad rīt Milgrāvī solas būt laba Žaņu cope.
Atskaite vakarā.

Ar cieņu pret zivīm, dabu un cilvēkiem!
30.novembris 2013, 18:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager