Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
Šodien braucu pāri tiltam pie Ķīšezera ozo golfa laukuma un ievēroju, ka abpus tiltam un kanālam gar malām cilvēku ka biezs..Nez kāds zina, ko tur velk tik biezā slānī:)?
27.oktobris 2013, 13:36 | links
 
Klau, pie tāda vēja kā šajās dienās Ķīsī vilnis jau ir kritisks vai var līst iekšā?
26.oktobris 2013, 20:59 | links
 
Jā, cemmerēšana ir krimināla un pretīga! Un izteikti krieviska nodarbošanās. Lielupē pagājušajā ziemā apdzērušies krievu bari tikai to vien darīja. Labi, ka līdz Ķīsītim netika!
26.oktobris 2013, 20:22 | links
 
Kalngals ir cemmerēšana, velce vēl nav tas trakākais.
26.oktobris 2013, 15:21 | links
 
Ruu
Es, tomēr, vairāk spiedīšu uz godīgu spiningošanu. Bet celiņu -pa retam, kad pirksti būs nosaluši. :)
25.oktobris 2013, 12:06 | links
 
diemžēl nejokoju :(

http://www.windguru.cz/lv/index.php?sc=69&;sty=m_menu

zaraza, 24.oktobris 2013, 22:30



Drīzāk viņu tur izplosīs :):)
25.oktobris 2013, 07:48 | links
 
Kuha,tavas sekmes velceeshanaa,liek domaat ka celiņu esi apguvis kaartiigi:-))mozh biki piestraadaa pie taa un copes vairs nebuus kaa paarsteigums
24.oktobris 2013, 22:58 | links
 
Es nu gan neesmu pārkrievojies! Es tos krievus ciest nevaru! Pārmetumi par "celiņu" atttiecībā uz mani ir pilnīgi nevietā! Bet, kā jau teicu, šis teiciens man patīk, lai arī nojaušu tā izcelsmi. Toties es nelietoju tādus krievu vārdus, kā "sačoks", "motilis" un dažus citus, kurus, iespējams, lieto daži mani kritiķi. Bet, atgriežoties pie velces vai celiņa, teikšu, ka pasākums ir garlaicīgs, monotons un nesportisks, lielu meistarību nevajag, drīzāk pacietību un neatlaidību. Katra cope ir kā negaidīts pārsteigums, pat jāpiecērt nav, ja kāts labi nostiprināts. Toties, velcēt vai "uz celiņu" var stipri lielā pālī, bet tas gan krieviem ļoti raksturīgi.
24.oktobris 2013, 22:35 | links
 
diemžēl nejokoju :(

http://www.windguru.cz/lv/index.php?sc=69&sty=m_menu
24.oktobris 2013, 22:30 | links
 
Nunu, vaitad tik traki? Neesu skatijies prognozi, bet nu shitais bija ka ar sirpi pa pautiem.
24.oktobris 2013, 21:51 | links
 
Kas jaunaaks ezeraaa. Ir doma pa nedeljas vidu noplosiities.

Ps. ''Uz celinja'' ta saka krievi un parkrievojushies ridzinieki.
Latviesi saka ''uz velci''.

martins_riga, 24.oktobris 2013, 21:41


nu plosies, plosies... paredzams viegls vējelis līdz 22m/sekundē...
24.oktobris 2013, 21:48 | links
 
Kas jaunaaks ezeraaa. Ir doma pa nedeljas vidu noplosiities.

Ps. ''Uz celinja'' ta saka krievi un parkrievojushies ridzinieki.
Latviesi saka ''uz velci''.
24.oktobris 2013, 21:41 | links
 
Šodien līmenis tāds, ka breksis droši vien uz vēderu šļūc:)
23.oktobris 2013, 14:18 | links
 
18. Vienā makšķerēšanas reizē vienam makšķerniekam lomā atļauts uzglabāt un paturēt:

18.1. akmeņplekstes, varavīksnes foreles, līdakas, līņus, sapalus, vēdzeles, vimbas, zandartus, zušus – piecus no katras sugas;

...kur problēmas? Un pie tam 6 žaņi turpina peldēt.
23.oktobris 2013, 08:03 | links
 
2 perpendikuls
Nu ta noēdīsies labi,ne?
22.oktobris 2013, 20:49 | links
 
Vakar Ķīsī ideāls laiks. Mākoņi, bezvējš, ūdens t.8.C. Cope ar nelika vilties, no 0900-1300, 10 zandarti - 4 kulē un 3 asari ap 300.g.
21.oktobris 2013, 14:15 | links
 
Treniņus nedrīkst pārtraukt pat vēlā rudenī, kā zināms! Un darbs nedrīkst traucēt copei, tikai to nedaudz ierobežot. Tā nu es, pēc nedēļas pauzes, svētdien biju uz treniņu Ķīsītī. Sāku banāli – uz celiņu. Pāris stundās- tikai divi asari ap 200g. Tad noriebās, un devos pie krasta, uz slepeno līci, un sāku godīgi spiningot. Nav, nav, tad divos metienos – divas līdakas. Pirmā precīzi kg, tā kulē. Otru amnestēju. Bet pēc kādas pusstundas- kā paņēma, tā uzreiz ceros iekšā, ktm! Jandāliņš bija ne pa jokam! Pēc kārtīga kautiņa smuka līdaka laivā gan! 3,5kg. Nav jau nekas īpašs, bet šogad Latvijā lielākā.

Lai Jums jauks rudens, un – ne asakas!
20.oktobris 2013, 20:23 | links
 
vakar 11 zemmeri lidakas 3 mazi zandarti un viens asaris 390 g. loms butu labaks ja nebutu tas milzu vejs, jo nevareeja tikt normali pie kanteem
20.oktobris 2013, 12:29 | links
 
domāju, ka 7dien nekas labs nebūs pēc tāda pūtiena. zivēm būs slikta dūša no šūpāšanās ;)
17.oktobris 2013, 22:31 | links
 
sveiki!! ja kāds brauc svēdien uz kiisi es labpraat pievienotos ja kaadam vaig sastaadiit kopaaniju !
17.oktobris 2013, 22:04 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager