Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
Vīri ir vel kadas vietas Ķīsī kur laivu var izīrēt? Vispar Rīgas tuvumā trukst laivu nomas, kur var dabut laivu piem ar 5Hp motoru. Tādā ziņā Burniekā vecates bazē ir labs serviss izdomāts. Varbut ka ir, tikai es nezinu :)

holmz, 5.oktobris 2013, 17:54


holmz kam domātas rokas ?:) airēt vajag :)

Svētdien iznomāju laivu pie langas upes un aidā,izairējot laukā no upes,kādā 10 metienā paņēma uz aci trijniece līdaka,bet tā kā nebija sačoka un kā gandrīz vienmēr notiek pie laivas nokrita :) Nu neko lai augas !

Pārsvarā gan tukšums.

silpeiv, 7.oktobris 2013, 07:23

Nav jau problemu uzairēt, bet tomer tas ka nav motors uz tadu lielu ezeru, diezgan ierobežo un vairak airē nekā copē :)

holmz, 7.oktobris 2013, 11:13


Ar taisnība,vienīgais ko zinu tas tas pie Langas saka ka var pie laivas pielikt motoru!

Re kur atradu vel,bet nu papildus jānomā motors

http://www.laivunams.lv/?page=28&lng=lv
7.oktobris 2013, 11:19 | links
 
Vīri ir vel kadas vietas Ķīsī kur laivu var izīrēt? Vispar Rīgas tuvumā trukst laivu nomas, kur var dabut laivu piem ar 5Hp motoru. Tādā ziņā Burniekā vecates bazē ir labs serviss izdomāts. Varbut ka ir, tikai es nezinu :)

holmz, 5.oktobris 2013, 17:54


holmz kam domātas rokas ?:) airēt vajag :)

Svētdien iznomāju laivu pie langas upes un aidā,izairējot laukā no upes,kādā 10 metienā paņēma uz aci trijniece līdaka,bet tā kā nebija sačoka un kā gandrīz vienmēr notiek pie laivas nokrita :) Nu neko lai augas !

Pārsvarā gan tukšums.

silpeiv, 7.oktobris 2013, 07:23


Nav jau problemu uzairēt, bet tomer tas ka nav motors uz tadu lielu ezeru, diezgan ierobežo un vairak airē nekā copē :)
7.oktobris 2013, 11:13 | links
 
Vīri ir vel kadas vietas Ķīsī kur laivu var izīrēt? Vispar Rīgas tuvumā trukst laivu nomas, kur var dabut laivu piem ar 5Hp motoru. Tādā ziņā Burniekā vecates bazē ir labs serviss izdomāts. Varbut ka ir, tikai es nezinu :)

holmz, 5.oktobris 2013, 17:54



holmz kam domātas rokas ?:) airēt vajag :)

Svētdien iznomāju laivu pie langas upes un aidā,izairējot laukā no upes,kādā 10 metienā paņēma uz aci trijniece līdaka,bet tā kā nebija sačoka un kā gandrīz vienmēr notiek pie laivas nokrita :) Nu neko lai augas !

Pārsvarā gan tukšums.
7.oktobris 2013, 07:23 | links
 
Kur normāli Ķīsī var ielaist laivu?

Mitsu, 6.oktobris 2013, 22:25

Jaunciema ostā
6.oktobris 2013, 22:50 | links
 
Kur normāli Ķīsī var ielaist laivu?
6.oktobris 2013, 22:25 | links
 
Koki!
Kā ķēri? Spiningoji vai uz celiņa? Zivis ir pa vidu, dziļumā. Rīt no rīta mēģināšu. Ceru, ka varēšu ziņot ko pozitīvu.
6.oktobris 2013, 18:17 | links
 
Nupat ka no Kisisha nu kaut viena zivs butu uzsitusi nu nika. Veci velk plicenus. Pie saucama sukna kur nezkapec oz. Nu totala necope.
6.oktobris 2013, 15:55 | links
 
Nupat no turienes. Cope vāja, viens stuks un labs mērs laivā - strupā resnā zaļā. Vairāk copes nebija. šamai vēders tukšs - kad ta sāks ēst?
5.oktobris 2013, 19:52 | links
 
Man šodien uz celiņa zandartiņš pieteicās, bet viņam paveicās - apžēloju. tas vēl kaut kas pieteicās, bat apželojās pats. Un tas arī viss, vairāk ne copes. Arī MJ- ne asara. Vāji!!!

Kuha, 4.oktobris 2013, 21:29

Labais apzelotajs:)
5.oktobris 2013, 19:18 | links
 
Šodien Ķīsītī viļņi kā jūrā! Spoža saule. Viss, kā īstā necopē. Tomēr, vienu mēra līdaku un divus labus asarus uz celiņa izmānīju, vēl dažas copes.
5.oktobris 2013, 18:05 | links
 
Boat rent. Only for special guests! Good boat with engine available. Private.

Laivas īre. Tikai īpašiem un labiem makšķerniekiem, kas ievēro noteikumus. Laba laiva ar motoru. Privāti.
5.oktobris 2013, 18:04 | links
 
Vīri ir vel kadas vietas Ķīsī kur laivu var izīrēt? Vispar Rīgas tuvumā trukst laivu nomas, kur var dabut laivu piem ar 5Hp motoru. Tādā ziņā Burniekā vecates bazē ir labs serviss izdomāts. Varbut ka ir, tikai es nezinu :)
5.oktobris 2013, 17:54 | links
 
Tās laivas normala stavokli?
5.oktobris 2013, 14:23 | links
 
Hi,
anybody knows where to rent boat in Ķīšezers ?
thank you !!
ciao :-P

giuaniz, 5.oktobris 2013, 10:12
http://langaslaivas.lv/mak%C5%A1%C4%B7er%C4%93%C5%A1ana-%C4%B7%C4%AB%C5%A1ezer%C4%81.html
If you like this boats:)

andis47, 5.oktobris 2013, 13:23

A te savu laivu ar ielaist var?
5.oktobris 2013, 13:47 | links
 
Hi,
anybody knows where to rent boat in Ķīšezers ?
thank you !!
ciao :-P

giuaniz, 5.oktobris 2013, 10:12

http://langaslaivas.lv/mak%C5%A1%C4%B7er%C4%93%C5%A1ana-%C4%B7%C4%AB%C5%A1ezer%C4%81.html
If you like this boats:)
5.oktobris 2013, 13:23 | links
 
Hi,
anybody knows where to rent boat in Ķīšezers ?
thank you !!
ciao :-P
5.oktobris 2013, 10:12 | links
 
Man šodien uz celiņa zandartiņš pieteicās, bet viņam paveicās - apžēloju. tas vēl kaut kas pieteicās, bat apželojās pats. Un tas arī viss, vairāk ne copes. Arī MJ- ne asara. Vāji!!!
4.oktobris 2013, 21:29 | links
 
a man Jaunciema pusē viena pusotriniece zaļā pieteicās - īsā/resnā, bet apkārt tāds tukšums, ka nelabas domas pa galvu.. vai tik tur no Sužu puses kāds ar elektrību pa meldriem nestrādā, jo vienu baltu divnieci turpat meldros beigtu redzēju baltu un uzpūtušos.

Focis, 3.oktobris 2013, 23:18

Es domāju,nevis elektrība,bet tīkli un murdi.Nerunājot par "legālajiem" murdiem pa visu ezeru,pēdējo divu nedēļu laikā izcēlu divus tīklus.Viens vecs,aizmirsts,bet otrs pilnīgi jauns,dienas vidū,atklātā vietā.
4.oktobris 2013, 10:55 | links
 
a man Jaunciema pusē viena pusotriniece zaļā pieteicās - īsā/resnā, bet apkārt tāds tukšums, ka nelabas domas pa galvu.. vai tik tur no Sužu puses kāds ar elektrību pa meldriem nestrādā, jo vienu baltu divnieci turpat meldros beigtu redzēju baltu un uzpūtušos.
3.oktobris 2013, 23:18 | links
 
Šodien uz celiņa divas mēra līdakas. Tievas, kā zutis! Bet katrai vēderā pa asarītim! Tātad, sāk baroties!
3.oktobris 2013, 22:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager