Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
Akur problēma blakus ķeizarmežam ielaisties?
Babkai tik pa auto stāvvietu kādu santīmu, a to ne vienmēr. Bomši tur tev toč netruacēs :)
3.oktobris 2013, 00:25 | links
 
Vietu zinu. Kā tur krasts, nav stāvs? Brīvdienās peldēju garām pa kanālu, tad man izskatījās, ka tur visur vai nu krasta nostiprinājumi, vai kaut kādas margas.

Tad laidāmies ar draugu iekšā Emmas ielas galā uzreiz pa kreisi. Bet tur baigie akmeņi, betona nocietinājumi un daudz stiklu. Kad atgriezāmies vēl viens "pacans" piedāvāja Nike firmīgās kedas nopirkt un divi bomži nāca interesēties par loma apjomu, un cītīgi vēroja novākšanās procesu, vienam tādu atmosfēru nafig nevajag.

Bijām divatā, tad jau var aiznest, bet tā, kad viens, par cik man laiva bez tranča riteņiem tad viens nevaru panest, līdz ar to to metru-divus iestumju ūdenī, tad šis variants man neder. Varbūt ir iespēja no Kundziņsalas?

mix-master
švaki ar tām vietām! Jaunciema ostā var mēģināt, bet tur noteikti iekasēs labu ciparu. Bet nav ne vainas vietai zem Mīlgrāvja tilta (Sarkandaugavas pusē) pabraucot zem tilta, ir auto servisi pie kuriem var atstāt mašīnu, tur pat arī var visu nonest lejā pie ūdens, sariktēt un braukt.

tulcitis, 2.oktobris 2013, 20:54

mix-master, 2.oktobris 2013, 22:38



braucot uz jaunciemu, kur sākas zona 40 uzbraucot kalnā uzreiz aiz arbūzu tirgotavas pa labi. aizbrauksi tieši līdz ūdenim
2.oktobris 2013, 22:52 | links
 
Vietu zinu. Kā tur krasts, nav stāvs? Brīvdienās peldēju garām pa kanālu, tad man izskatījās, ka tur visur vai nu krasta nostiprinājumi, vai kaut kādas margas.

Tad laidāmies ar draugu iekšā Emmas ielas galā uzreiz pa kreisi. Bet tur baigie akmeņi, betona nocietinājumi un daudz stiklu. Kad atgriezāmies vēl viens "pacans" piedāvāja Nike firmīgās kedas nopirkt un divi bomži nāca interesēties par loma apjomu, un cītīgi vēroja novākšanās procesu, vienam tādu atmosfēru nafig nevajag.

Bijām divatā, tad jau var aiznest, bet tā, kad viens, par cik man laiva bez tranča riteņiem tad viens nevaru panest, līdz ar to to metru-divus iestumju ūdenī, tad šis variants man neder. Varbūt ir iespēja no Kundziņsalas?

mix-master
švaki ar tām vietām! Jaunciema ostā var mēģināt, bet tur noteikti iekasēs labu ciparu. Bet nav ne vainas vietai zem Mīlgrāvja tilta (Sarkandaugavas pusē) pabraucot zem tilta, ir auto servisi pie kuriem var atstāt mašīnu, tur pat arī var visu nonest lejā pie ūdens, sariktēt un braukt.

tulcitis, 2.oktobris 2013, 20:54
2.oktobris 2013, 22:38 | links
 
mix-master
švaki ar tām vietām! Jaunciema ostā var mēģināt, bet tur noteikti iekasēs labu ciparu. Bet nav ne vainas vietai zem Mīlgrāvja tilta (Sarkandaugavas pusē) pabraucot zem tilta, ir auto servisi pie kuriem var atstāt mašīnu, tur pat arī var visu nonest lejā pie ūdens, sariktēt un braukt.
2.oktobris 2013, 20:54 | links
 
Kāds nevar ieteikt kādu ērtu vietu, kur var piebraukt pie Ķīšezera un turpat uz vietas salikt laivu un desantēties? Par cik pamatā braucu viens, tad interesē vieta, kur nebūtu tālu jāstiepj no mašīnas mantas un laivu varētu slikt uz līdzenuma (vēlams zāliens) turpat pie ūdens.
2.oktobris 2013, 20:50 | links
 
"Laivu daudz"... - vispār tur Latvijas Kausa sacīkstes notika :)

Apsveicam VSOP un Krists KG ar uzvaru!
29.septembris 2013, 19:20 | links
 
P.s. Bildes netaisījām. Līdaku jau katrs redzējis.
28.septembris 2013, 22:08 | links
 
Šodien pirmo reizi iebraucu Ķīšezerā, līdzi biju paņēmis draugu. Laivu daudz, vienubrīd uz horizonta pat saskaitīju kādas 15. No rīta trāpījām zem baigā gāziena, tomēr pēc lietus uzreiz sākās līdaku cope. Es izvilku 2, viņš vienu. Izmērs - 55-65 cm. Visas tika izvilktas uz velci, man abas paņēma uz Mann's zaļu voblerīti. Vispār braucu vairāk ar mērķi piemānīt kādu asari, vai zandartu, tomēr, lai arī izmēģināju visu iespējamo mānekļu krāsu gammu uz Džiga, MJ, un DS sistēmām, tad mētāšana no vietas rezultātus nedeva. Bija arī divi "shodi", norāvās kādus 30-40 metrus no laivas tā arī neredzēti, spriežot pēc dziļuma un uzvedības laikam man zandarts, bet draugam līdaka.
28.septembris 2013, 22:07 | links
 
Hei, veči! Vai kāds bijis šajā trakajā laikā Ķīsītī? Kas notiek? Man pašam pēc pēdējās foršās copes iesnas...

Kuha, 25.septembris 2013, 19:20



Lietus, krusa, varavīksne, ziemeļu vējš, kautkur peld 35 centimetrīgi asari :)) pipec krč :)
25.septembris 2013, 20:42 | links
 
Vakar biju.nostājamies Vecmīlgrāvja kanālā.Nepārspīlējot kādi 30 zandarts.Tikai 2 ņemami . Un ne man bet kolēģim.Bet laiks .....
25.septembris 2013, 20:12 | links
 
Hei, veči! Vai kāds bijis šajā trakajā laikā Ķīsītī? Kas notiek? Man pašam pēc pēdējās foršās copes iesnas...
25.septembris 2013, 19:20 | links
 
Tiek meklēts tiesnesis LV Kausam, sestdien un svetdien Kisezerā!! Sestdien pasakums no 8.00 lidz ~ 17.00, svetdien no 6.00 lidz ~ 14.00... Priekšzināšanas nevajag, visu izstāstīs uz vietas.. Varam vienoties par nelielu atlīdzību priekš tējas.. :) Ja ir interese zvaniet līdz ceturdienai.. tel. 29333323
24.septembris 2013, 12:38 | links
 
Visiem, kuri plāno piedalīties Latvijas Kausā - lūdzu piesakieties laicīgi, jo organzatoram ir jāveic sagatavošanās darbi. informācija ir šeit:

Latvijas Kauss spiningošanā no laivām
23.septembris 2013, 11:22 | links
 
Vakar bijā samērā sarežģīta copīte, kādus padsmit panneniekus salasījām, trāpījās div ņemamas līdaciņas, bet dienas superloma iegūšaai pietrūka 1 sekunde:( Laivas biedram uz gumijzivi pieķērās zutis ap metru, sanāca laba cīņa. Diemžēl, līdzi bija tikai mazais tauriņķeramais priekš asarīša, ar seklo kuli:( Vienreiz iesmēlu, šis ārā, otreiz jau tā labāk iesēdināju šo tīkliņā, palika daži centimentri un būtu laivā, bet, bet bija palikusi nospriegota aukla un zutis kā jau zutis ar asti aizķērās aiz uztveramā tīklīņa malas, vienlaicīgs rāviens ar galvu un prom. Šim izdevās nolauzt āķi no džiga. Kut arī vējaina un slapja, tomēr izdevusies laba copes diena. Šis laivais biedram Ķīsi bija otrais zutis spiningojot, pirmais aizgāja pie viņa uz māju, šis bij veiklāks.
23.septembris 2013, 09:48 | links
 
ja tas tev tik aktuaali varu paradiit arii sodien:)
23.septembris 2013, 06:41 | links
 
laiks sodien taads slapjaaks ,bet ja piestradaaja so to jau vareeja dabuut,i lidacinja i asariitis.

rio., 22.septembris 2013, 21:07

Tad jau pēc nedēļas mačos parādīsi,vai ne?:)
22.septembris 2013, 23:28 | links
 
laiks sodien taads slapjaaks ,bet ja piestradaaja so to jau vareeja dabuut,i lidacinja i asariitis.
22.septembris 2013, 21:07 | links
 
Es ar vakar pa Langas galu ar biedriem mācījos darboties ar vobleriem, neskatoties uz galīgu necopi un paša nemākulīgo darbošanos, izdevās kādus 3 asarus pierunāt svarā no 100 līdz 250g, bet pirms gāziena pieteicās arī viens līdakbērns 53cm garumā, kurš arī veiksmīgi devās uz cepeškrāsni!

P.S. bija arī patīkami sastapt varas pārstāvjus, kuri pavēstīja, ka ar dažiem izņēmumiem visapkārt valdīja necope :D
22.septembris 2013, 19:57 | links
 
Es tepat pie Policijas Akadēmijas krastiem. Šodien spītīgi divas stundas ķēru tikai līdaku, bet nu cope tikai viena - manā labā. Iespējams, ka tagad pa lietu kaut kas ir atkal mainījies. Bet nu tāds klusums ūdenī nebija sen redzēts.
21.septembris 2013, 16:13 | links
 
suits
pa kuru galu šorīt darbojies? Langas, Mīlgrāvja galā šorīt pamatīgs aplauziens :(
21.septembris 2013, 15:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager