Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
piedrazt to kjishezeru, shodien sanjemamies drosmi un aizbraucam uz daugavu. milgravi man divi jaudigi asari 500 un 300, kolegjim 500 un kaudze ar divsimtniekiem uz MJ.
10.augusts 2013, 22:10 | links
 
Sveiciens Ķīsīša večiem! Man šodien tāda vēlā cope sanāca, pašā dienas vidū dažas stundas. Atkal mazo asaru uzbrukums, paņēmu 16 gab, lielākais kādi 250g. Jūt, ka apakšā ir daudz vairāk, nekā uzsēžas. Visu laiku baksta, noraujas. Nelīdzēja ne džiga ēdamo zivtņu maiņa, ne vietu maiņa. Tiogu smādēja, uz Reins nedaudz labāk. Sita arī uz rotiņa, bet virsū nesēdās. Varbūt, nepratu atrast lielos, varbūt, tie vienkārši dienas vidū neņēma.

Kuha, 10.augusts 2013, 18:43



dropšots viislabākās zāles nekatīvam asarim
10.augusts 2013, 19:33 | links
 
Sveiciens Ķīsīša večiem! Man šodien tāda vēlā cope sanāca, pašā dienas vidū dažas stundas. Atkal mazo asaru uzbrukums, paņēmu 16 gab, lielākais kādi 250g. Jūt, ka apakšā ir daudz vairāk, nekā uzsēžas. Visu laiku baksta, noraujas. Nelīdzēja ne džiga ēdamo zivtņu maiņa, ne vietu maiņa. Tiogu smādēja, uz Reins nedaudz labāk. Sita arī uz rotiņa, bet virsū nesēdās. Varbūt, nepratu atrast lielos, varbūt, tie vienkārši dienas vidū neņēma.
10.augusts 2013, 18:43 | links
 
nu ko tuuliit starteejam, cope paradzeeta visas dienas garumaa, vakaraa iemetiishu atskaiti.
10.augusts 2013, 11:30 | links
 
šorīt pirms darba Kīsis man beidzot atdevās :) izbaudīju šīgada labako copi. Bija radusies doma pamainīt copes vietu jo ierastā vieta kura divus iepriekšējos gadus loti labi ķēru šogad mani pievīla. Rezultats 2 stundu laika tika noķerti 11 skaisti strīpaiņi, lielākam apaļi 500 gr. mazākajam 220gr. kopsvars 3.7kg. mazo gandrīz nemaz nebija. Tāka diena šodien sākusies uz pozitīvas nots!ķēru no krasta uz mdž.
9.augusts 2013, 09:19 | links
 
Gan gan. Labāk patīk metāt
8.augusts 2013, 15:42 | links
 
Camus, Tev atkal labi veicies! Ķer uz džigu, mētājot, vai uz celiņu?
8.augusts 2013, 10:40 | links
 
Vakar viens mērs zandarts, viena līdaka ap 2 un 4 asari 200-500. Bija arī vairāki shodi un zemmēri. Gumijas Reins. No 17 līdz 21
8.augusts 2013, 09:52 | links
 
shodien pie jaunciema suknja biju paprovet uz pludinja. 2 raudas, 4 plici. 4 ali. nu nekaa pratiga.
7.augusts 2013, 23:29 | links
 
vakar vakaraa bijaam. atradaam starp bedreem pretii golfa klubam "plauktinju", kur diezgan labi naaca asari. uz mikrodzhigu un eedamgumiju, kolegjis dabuja. izmeers nu taads.

man viens palielaaks uz parasto gumiju pieteicaas uz velci. bija doma dabuut zandartu.

eholots raaadiija baigos zivju barus pretii golfa laukumam uz kantu malaam.
7.augusts 2013, 15:54 | links
 
Hei, čaļi! Vai kāds ir bijis pēdējās dienās Ķīsītī? Kas notiek? Man maza pauzīte, bet domāju, ka tādā karstumā un, kad ūdens temperatūra 23 grādi, nekas nopietns neķeras.
7.augusts 2013, 15:17 | links
 
Šodien tā nenopietna vēla rīta cope 9-11. Pilnīgs klusums, pat mazie negrābstījās. Tad pēkšņi uz Reins ēdamzivtiņu divas copes divos metienos - smuks asaris 300g un zemmēra līdaķele. Ar to arī viss beidzās...
3.augusts 2013, 14:07 | links
 
ja skatas no jaunciema ostas uz vecmīlgrāvja kanālu mazliet pa kreisi. Tur vēl zāļu sēklis. Var redzēt ja mierīgs laiks.Protams tur tās kantis ir ļoti straujas.
3.augusts 2013, 10:55 | links
 
Kamus kur tad tur kantes starp kanaalu un jaunciema ostu? Tur tak tikai kad dziljaa bedre un tie paris pampaki beidzaas pie kanaala, taa liidz pashai ostai viss gluds. Kur tur kantes?
2.augusts 2013, 23:32 | links
 
vidū uz kantēm. Starp vecmīlgrāvja kanālu un jaunciema ostu
2.augusts 2013, 11:01 | links
 
Camus, Tevi var apsveikt! Es tajā laikā biju krastā. Kurā ezera galā darbojies?
2.augusts 2013, 10:53 | links
 
Vakar viens zandarts 1,5 (3 zemēri) un 4 asari 300-500. Plaukstiniekus neskaitīju. Problemātiski ar MJ. Labāk reaģē uz lielo gumiju. Viss no 6- 7 vakarā.
2.augusts 2013, 10:39 | links
 
Es startēju no Mežaparka, tad dauzos riņķī. Bet domāju, ka tā tendence visur ir līdzīga. Pagājušajā gadā šajā laikā lielos atrast nebija milzīga problēma, arī to koncentrācija bija laba.
1.augusts 2013, 21:04 | links
 
Es nav bijis, arbeiten arbeiten, copei nav laika. Kuha no kura gala tu startee?
1.augusts 2013, 19:58 | links
 
Vakar pa dienu, joprojām, tikai mazie asari, un tie paši ar lūgšanos. Izmisumā pārgāju uz celiņu, un viena zaļsvārce 1,1 kg, kā par brīnumu, noķērās.

Šodien no rīta pavisam dīvaini - mazie pazuduši, lielo arī nav. Nekam vairs neticot, uzliku kapara rotiņu Mepps Nr4, un stundas laikā mēra līdaka ap kg, divi smuki asari ap 300g, vēl viens tāds pats aizgāja, un vēl dažas copes. uz MJ- pilnīgs klusums.

Laivu ezerā pavisam maz, kaut kur pie horizonta redzēju tikai dažas.
Kā citiem veicās ? Neklusējiet!
1.augusts 2013, 15:11 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager