Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
Shodien krasmalaa sastapts onka ar triis meera liidakaam, laikam saak kjerties riitaa meegjinaashu.
14.maijs 2013, 23:48 | links
 
So sestdien 11 maija ar Siko meiginajam atklat sezonu ,bet ta neatklajas. Kamer aizslucam lidz Kisim tikmer jau cope bija beigusies.Ablomovs.
13.maijs 2013, 21:59 | links
 
Sveiciens jaunaja copes sezona. Man viens lugums Kisezera copmaniem. Ja nu gadijuma kads no apendiksa vai tuvakam piestatnem brivdienas starte uz Kisiti vai kur citur un vienam nav interesanti,tad labprat izmantotu gida palidzibu. Protams naudas izteiksme. Man pasam ir buss laiva bet tikai elektro motors un sanak baigi druma sluksana uz Kisiti.Ja nu kadam vajag naparniku tad raksti.
13.maijs 2013, 21:57 | links
 
Es arī šodien biju ķīšezerā un pa sauso. Pēc 7 bija viens grābiens un viss. Tīkli ar karodziņiem bija pils kakta puse. Izmēģināju visu kas man bija līdzi.
1.maijs 2013, 19:35 | links
 
ar karogiem marķēts tīkls bija arī aiz golfa kluba uz stūra pie mežaparka
1.maijs 2013, 18:10 | links
 
Tie murdi tagad ir L-Baltezerā.
1.maijs 2013, 15:42 | links
 
sezona atklāta!
ķīšezerā sastapts mazais Ablomovičs.
ūdens temperatūra +8 grādi.
līdaka nebija pierunājama.
vēl nedēļa vai pat divas jāpaciešas.
labā ziņa tāda, ka visi murdi no mīlgrāvja tilta līdz sužiem/ķeizarmežam pazuduši. nezinu kā tur tālāk ezerā, bet re ko nozīmē TV sjužets + tuvojošās pašvaldības vēlēšanas :)
asarim nārsts pilnā sparā.
viens perversais ielaida man saujā balto ;)
mammām caurumi piebrieduši sarkani.
arī asariem vēl kādu nedēļu/divas vajadzēs.
un tad tik viss sāksies!
ne asakas
1.maijs 2013, 14:58 | links
 
2 derekk
Ja nemaldos, tās laivas iznomā tas jaukais cilvēks, kurš liek murdus Ķīsī, lai zinātniskajai pētniecībai ķertu zušus:) Pārsvarā tur bija SAMS vai Lidaka laivas, varbūt kāda Pella, kā arī par maksu var savu laivu ielaist.

erudzi, 30.aprīlis 2013, 11:36



Tieši tā vieta. Pagājušo gadu kad pirmo reizi braucu uz turieni nedaudz pa tālu aizbraucu, jo GOOgle maps nepareizi vietu parādīja.
30.aprīlis 2013, 12:20 | links
 
2 derekk
Ja nemaldos, tās laivas iznomā tas jaukais cilvēks, kurš liek murdus Ķīsī, lai zinātniskajai pētniecībai ķertu zušus:) Pārsvarā tur bija SAMS vai Lidaka laivas, varbūt kāda Pella, kā arī par maksu var savu laivu ielaist.
30.aprīlis 2013, 11:36 | links
 
pils kakts ir ķīšezera pats galējais līcis blakus juglas upītei. par laivu bāzi arī man pirmā dzirdēšana, zinu ka tur ir kautkāds viesunams.

martins_riga, 30.aprīlis 2013, 10:47


Varbūt kļūdos,bet manuprāt Ķīsī neietek Juglas upīte...vai tik tas nav Bukultu kanāls...!?Starp citu padomijā tajā kā visos citos kanālos bija liegums nārsta un migrācijas laikā!
Un varbūt cilvēks reizēm arī ko labu izdara...!:)Juglas slūžas vairs nefunkcionē un Juglas upēs salaka nārstojas.Kādreiz kaut kādā modē jau zive tomēr apakš tām slūžām tika augšā,jo Juglas upēs pa kādai vimbai trāpījās,bet ne masveidīgi!Varbūt cilvēks reizēm arī ko labu izdara...:),bet varbūt tieši pretēji...pēc pāris gadiem salaka izrīs Juglas upes pa tukšo,kā rotanveidīgie jūras grunduļi tagad ņemoties pa jūrju...!!!:)))
30.aprīlis 2013, 11:17 | links
 
pils kakts ir ķīšezera pats galējais līcis blakus juglas upītei. par laivu bāzi arī man pirmā dzirdēšana, zinu ka tur ir kautkāds viesunams.
30.aprīlis 2013, 10:47 | links
 
pils kakta baze?
kur tāda?
30.aprīlis 2013, 08:46 | links
 
Vakar uzzvanīju Uz Pils Kakta bāzi un pirmajā maijā laivas dos copei.
30.aprīlis 2013, 00:42 | links
 
Pretii vecajam suuknim vechi jau seezh uz pludiniem. Kaads jau ir bijis, kaadi lomi?
29.aprīlis 2013, 11:24 | links
 
Kā pa tv3 teica atlaujas izsniedz rīgas dome.. Kāds smuki ieziepējies amatpersonu, pa...ā lai tiktu pie murdu atļaujām.
25.aprīlis 2013, 20:53 | links
 
mhm. "risināja"...ielaists tas jautājums...ja nepārklausījos, tad gada laikā 60kg zušu un 6.6 tonnas piezvejā. forši.
25.aprīlis 2013, 20:43 | links
 
skatieties TV3 tur laikam nekā personīgi vai tautas balss risinās ķīšezera murdu jautājumu :)
25.aprīlis 2013, 19:33 | links
 
līmenis izskatās normāls vidējais vasaras.
25.aprīlis 2013, 13:05 | links
 
Marti, es jau tik iebrienu un stāvu apmēram vienā vietā. nevaru vairs nociesties, nenormālas lomkas padzenēt ašukiņus :D
25.aprīlis 2013, 12:59 | links
 
labāk jau vēl kādu laiku nebradā.
25.aprīlis 2013, 12:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager