Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
shodien nebiju, bet vechi seezh. baigais veejsh. riitaa brauksu citur copeet, bet pariit ieshu atkal pie suuknja meegjinaat uz asariem.
25.decembris 2012, 19:59 | links
 
Kas šodien bija Ķišezerā? Kā ķerās?
25.decembris 2012, 19:34 | links
 
kantis ir asaas, blakus suuknim, no pusotra metra aiziet lidz kadiem 5 vai pat vairaaak metriem.

asaris tusee uz seeklja pusi, nevis dziljumaa.
23.decembris 2012, 16:47 | links
 
No cik uz cik metriem tās kantis tur mainās? Cik es tur pāris reizes esmu bijis, tad viss tur grozās ap 3m. Nu a bedrēs aiziet uz 10m.
23.decembris 2012, 16:42 | links
 
shodien biju. sakjeeru smukus ashukus. jaunciema pretii vecajam suuknim, jameklee tikai kantes, stripainie apaksa ir, arii eholots raadiija pareizaas striipinjas, kameer displejs no aukstuma atnjirdzaas.

ieshu atkal 2dien, tad sola siltaku laiku, pagaidam ar mormishku diezgan gruti straadaat....
23.decembris 2012, 16:39 | links
 
Juglas galā ducis delikateses asarīšu,ķiši,pliči garāžas kaķiem,pārējie atpakaļ...Sezona atklāta !!!
23.decembris 2012, 16:26 | links
 
Piekrītu.
Maijiņai fui, fui, fui!
23.decembris 2012, 14:01 | links
 
biju sodiet- svaki
23.decembris 2012, 14:01 | links
 
Lūdzu nepietaisiet mana ezera tēmu - man jau tā ir smagi te sēdēt pie loga un noskatīties, ka manis nav tur kur ir visi citi normālie - uz ledus:)Iļja, Tu perfekti pārvaldi latviešu valodu, tāpēc tiešām ir saprātīgi šeit rakstīt latviski un LPR rakstīt krieviski un miers mājās:)

suits, 23.decembris 2012, 13:44

Tu pilnīgi pareizi raksti! Paldies. Vienkārši nav patīkāmi, ja, es esmu KRIEVS, sākuma uzrakstīju krieviski, par to vajaga man dirst virsū??? Sen vajaga saprast, mēs dzīvojam "latviski - krieviski" runājošo cilvēku vidū, kas par problēmām? Kas kudina cilvēkus strīdēties par valodu, nesaprotu....
23.decembris 2012, 13:52 | links
 
Lūdzu nepietaisiet mana ezera tēmu - man jau tā ir smagi te sēdēt pie loga un noskatīties, ka manis nav tur kur ir visi citi normālie - uz ledus:)
Iļja, Tu perfekti pārvaldi latviešu valodu, tāpēc tiešām ir saprātīgi šeit rakstīt latviski un LPR rakstīt krieviski un miers mājās:)
23.decembris 2012, 13:44 | links
 
pajehaķ var tikai uz Lielo Dzimteni :)

Maij@, 22.decembris 2012, 22:24

Tu zini kur ir mana dzimtene? Jūs visi tik vienkarši rakstat visādās muļķības, mēģinot mani aizvainot. Kādreiz aizdomajaties par to, ko rakstat? Pret cilvēkiem ir jaizturās tā, kā velies lai izturās pret tevi. Jūs mēģiniet tagad aizvainot cilvēku, kas jums nav neko izdarijis... Vai vieniga problēma ir tas, ka es runāju krieviski???
23.decembris 2012, 13:43 | links
 
To IljaVolohinsnerunā ķīnas valodā :):):):) mācies latviski

sergeant, 22.decembris 2012, 22:17

Ceru ka tu proti runāt krieviski, ja ne, iesaku arī iemācīties, gan jau kā dzīve noderēs, ja nu vien tu netaisies visu savu dzīvi nosēdēt kaut kur savas lieliskās Latvijas nostūrī, kur nepieciešamas tikai latviešu valodas zināšanas!!!
23.decembris 2012, 13:37 | links
 
raksti lūdzu latviešu valodā! jo tad kad es jūsu LV (krievalodīgo) forumā ierakstīju tad mani norēca kā suni! tad te lūdzu ievēro tos pašus likumus.paldies par uzmanību

lacuks007, 22.decembris 2012, 22:16

Es nebiju tas, kas tev tur rakstija un lika izmantot krievu valodu!!! Tāpēc nevajaga tagad braukt virsuu katram krieviski runājošam cilvēkam. Kad tev būs tiesības aizliegt LV saitos rakstīt krievu valoda, man būs prieks par taviem panākumiem, bet tagad atvaino, varu rakstīt kadā valodā gribu!
23.decembris 2012, 13:33 | links
 
jaa, visur kur vien skaties, visur pilns ar "cieminjiem" :D:D:D
22.decembris 2012, 23:12 | links
 
Pieļauju,ka viņš ir ciemos atbraucis,ja nav mestnij,tā ka nevajag varbūt uzreiz noriet.
22.decembris 2012, 23:01 | links
 
Nu tā jau gluži navajag...
22.decembris 2012, 22:26 | links
 
pajehaķ var tikai uz Lielo Dzimteni :)
22.decembris 2012, 22:24 | links
 
Ilja,
paņem binokli un mauc tur kur vairāk cilvēku...:)
22.decembris 2012, 22:23 | links
 
To IljaVolohins

nerunā ķīnas valodā :):):):) mācies latviski
22.decembris 2012, 22:17 | links
 
raksti lūdzu latviešu valodā! jo tad kad es jūsu LV (krievalodīgo) forumā ierakstīju tad mani norēca kā suni! tad te lūdzu ievēro tos pašus likumus.
paldies par uzmanību
22.decembris 2012, 22:16 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager