Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
Я завтра тоже хочу поехать, но не знаю куда идти, так как я не местный.
22.decembris 2012, 21:21 | links
 
shodien izbraukaaju un izzondeeju. pie garazhaam ziemeljblaazmaa vechu ka pilns, uz kanaala arii. pie jaunciema arii. daudzi jau dziljumaa kautko darbojaas.

riitaa ieshu virsuu no jaunciema puses. tad jau redzes kas buus.
22.decembris 2012, 21:12 | links
 
Здравствуйте все!
Кто-то уже ходил на лёд, на Кишэзерс ловить рыбу? Как там? Кто чем похвалится? Клюёт ли там, если да, то что? Спасибо.
22.decembris 2012, 21:12 | links
 
Razvetka dokladivajet: Ķīsīša seklajā galā (pie garažām) ledus ir staigājams. Veči copē pilnā sparā.
21.decembris 2012, 18:52 | links
 
kas notiekaas kjiisii. cope ir? man ienaaca zinjas ka pie jaunciema jau uz ledus vechi spieto...
20.decembris 2012, 18:48 | links
 
Vakar man arī 1,7kg viens trapījies taja bedre.Tkai tas oranžais burīnieks -trolingists nervozēja, katras 15 minūšu laikā "līdojot" pusvējā uz copesvietu ar 10j/st.
29.novembris 2012, 08:29 | links
 
2,13kg zandartins un 3 ashuki, Kiisi bedre, pie golfa:)
4 copes, 4 zivis 4 h laika
Man patiik:)
26.novembris 2012, 16:10 | links
 
Es biju oktobra beigās notestēt Langas finiera laiviņu. Speciāli paskatījos lai ir neliels dienvidu vējš un ja nu kas, lai pūš krasta virzienā. Vienam laivā ir ļoti ērti, bet diviem man gan šķiet, ka šī laiviņa ir pa mazu. Ar elektromotoru iet uz priekšu ļoti labi un arī stabilitātes ziņā nav neko sliktāka par pellu. Saimnieks līdzi dod glābšanas vesti, tā kā nedrošības sajūtas nav. Pie ziemeļu vēja virs 10 m/s es gan ar viņu nedotos šajā ezerā, viņa tomēr ir ļoti viegla un reaģē uz katru vēja pūtienu.
Līdakas gan man neizdevās atrast ne zālēs ne pie tām, ne dziļumā, bet viens asaris 37 cm garumā gan iepriecināja.
26.novembris 2012, 10:59 | links
 
Izskatas,ka daudziem veel nemiers nokert ko Kisi
Riit ir doma iebraukt, ja kaads apsolas paradiit,kur var dabuut liidaku spinigojot, piesakas izvizinaasimies!?
25.novembris 2012, 21:51 | links
 
pieteicās vairaki :) man brīvs 3,4,5 dien dodat ziņu varam saštukot :)
25.novembris 2012, 19:06 | links
 
Būtu rīt brīvdiena - Tavs piedāvājums būtu neatvairāms:) Citreiz neatteikšos.
25.novembris 2012, 18:49 | links
 
vajag vietas atklāt un kko var sagrabinat :) ja kads vēlas par laivas benzīna tiesu varu paņemt rīt ka kompanjonu :) iebrauksana čiekurkalna rajona :)
25.novembris 2012, 14:25 | links
 
Nekas tur nenotiek.,uudens ka spogulis.. Vechiem pat uz dziivo nulle..! :D
25.novembris 2012, 14:11 | links
 
Mļaķ, tāds laiciņš, migliņa, bezvējš, ezerā viss notiek... A es pa māju, un cepos...
25.novembris 2012, 14:02 | links
 
eh es pēc vakar nakts piedīvojumiem maliķu ķeršanā tā arī šodien neiebraucu ķīsi :( rīt norukāšu šancē apkalpojot copmaņus un laidīšu pirmdien uz ķīsi. pārbaudīt savas vietiņas :)
24.novembris 2012, 17:58 | links
 
Nu biju es iebraucis uz pāris stundām ar to finierzārciņ'. Pie šodienas vējiņa vēl tīri ciešami, kaut gan klajumā jau ar stipri šūpoja. Iegūlos airos un aizīros līdz kanālam - stundu pamētāju un copi neredzēju. Vēl stundu pie golfa laukuma pa dziļumu un divi mazi asarīši. Sāku lēnām virzīties un māju pusi un atdūros pret kaņķiku - pusstundā viens kautkas papurināja, bet neuzsēdās. Nu nav jau tā, ka aizbrauc svešā vietā un pieskaldi. A varbūt nemāku? Būs kādam mākošākam jāuzprasās uz astes un jāpamācās:)
Kā citiem?
24.novembris 2012, 17:55 | links
 
Nau ne vainas zarciniem.,nekas iipash ,bet copeet var no vinjas..! :)
24.novembris 2012, 11:27 | links
 
Vienreiz braucu ar to langas laivu,bija tikai paliels vejš un nekur tālu nebraucu .Bet katrā ziņā diviem sēdēt ir ļoti ērti ,tik uz priekšu tikšana tāda palēna !
23.novembris 2012, 19:57 | links
 
Jā, bildē tā arī izskatās, bet saimnieks teica, ka viegli slīdot un esot pat divatā pietiekami stabilas. Ja kāds ir mēģinājis, tad iemetiet komentu, vai man rīt jāmeklē gumijniece, vai tomēr lēni un prātīgi pavizināšos ar zārciņiem:)
23.novembris 2012, 19:49 | links
 
Pie Langas laivu nafff....
Tur ir mazi zárci'ni...
23.novembris 2012, 19:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager