Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
svens76 [08.11.20]: sigi [16:26]: Tie supinataji parsvara bija bez Panoptix.. Dazi ar bezinercenem kaut kadas raudas šūpināja.. Ar vienu roku airējot. Man tas neliekas interesants copes veids uz dullo šūpināt, bet katram savs. Gribetos zināt, kadi rezultati tiem, kuri neizmanto Panoptix, bet ker pusudeni.bet parastajā eho tak ar redz pusūdens zivi zem laivas. zinu tos vietējos matadorus. 3-4kg zandarti šiem toč nav retums
Redz, redz. Man gan soreiz eholote radija gan pusudenī, gan pie grunts. Dazos kadros pusudeni gan uzzimeja krietnas arkas, kas lika apststies ne tikai elpai, bet arī laivai. Te man gan domas visu laiku galva, kad ielaižot enkuru, tā zivs jau ir prom.. Ar ipolotu skiet delikatak var nostaties punktā.
8.novembris 2020, 22:27 | links
 
nelietotaajs [08.11.20]: Tik jāizkož tā bilde, ko rāda parastais eho. Vai tas ir zandarts vai pliču bariņš, kas stāv tai pusūdenī.
tak liela zivs atškiras no pliču bariņa
8.novembris 2020, 17:10 | links
 
Tik jāizkož tā bilde, ko rāda parastais eho. Vai tas ir zandarts vai pliču bariņš, kas stāv tai pusūdenī.
8.novembris 2020, 16:47 | links
 
sigi [08.11.20]: Tie supinataji parsvara bija bez Panoptix.. Dazi ar bezinercenem kaut kadas raudas šūpināja.. Ar vienu roku airējot. Man tas neliekas interesants copes veids uz dullo šūpināt, bet katram savs. Gribetos zināt, kadi rezultati tiem, kuri neizmanto Panoptix, bet ker pusudeni.
bet parastajā eho tak ar redz pusūdens zivi zem laivas. zinu tos vietējos matadorus. 3-4kg zandarti šiem toč nav retums
8.novembris 2020, 16:27 | links
 
Tie supinataji parsvara bija bez Panoptix.. Dazi ar bezinercenem kaut kadas raudas šūpināja.. Ar vienu roku airējot. Man tas neliekas interesants copes veids uz dullo šūpināt, bet katram savs. Gribetos zināt, kadi rezultati tiem, kuri neizmanto Panoptix, bet ker pusudeni.
8.novembris 2020, 16:26 | links
 
nelietotaajs [08.11.20]: svens76 [11:01]: nelietotaajs [Vakar]: sigi [Vakar]: Nezinu vai tā vienmēr, vai nesenā video iespaidā, bet loti uzkritosi, ka liela dala tagad palegisko zivi ker supinot dzigu vai dzivo. Mums televizora zivi radija daudz, bet nekeras ne kolhozos, ne arpus tiem. Kolhozos praktiski neviens neko necilaja. Bet nu.. Nemot vera to zivju daudzumu eholote.. Noteikti bija jabut kādam, kas atvilkās. Mums nestradaja ne DS, ne dzigs. Vajadzēja laikam supinat :)Ko nozīmē...supināt?domāts bija šūpināt. daudzi ķer pusūdens zivi vertikāli zem laivas,izmantojot džigu bļitkas, vibus utt. arī dzīvo. tikai katru dienu savādākā horizontā tā pusūdens zivs paceļasOk. Sapratu. Tad šis ir tīri televizora variants un bez panotix tas nav iespējams. Redzi ekrānā žani kaut kādā dziļumā "x", laid lejā mānekli un dancini to viņam deguna galā, kamēr šis neiztur un paņem vai arī pagriež muguru un aizpeld.
kapēc tikai panoptix variants. paskaties youtubē strike pro pelagic, mierīgi var parasto eholoti izmantot
8.novembris 2020, 12:16 | links
 
svens76 [08.11.20]: nelietotaajs [Vakar]: sigi [Vakar]: Nezinu vai tā vienmēr, vai nesenā video iespaidā, bet loti uzkritosi, ka liela dala tagad palegisko zivi ker supinot dzigu vai dzivo. Mums televizora zivi radija daudz, bet nekeras ne kolhozos, ne arpus tiem. Kolhozos praktiski neviens neko necilaja. Bet nu.. Nemot vera to zivju daudzumu eholote.. Noteikti bija jabut kādam, kas atvilkās. Mums nestradaja ne DS, ne dzigs. Vajadzēja laikam supinat :)Ko nozīmē...supināt?domāts bija šūpināt. daudzi ķer pusūdens zivi vertikāli zem laivas,izmantojot džigu bļitkas, vibus utt. arī dzīvo. tikai katru dienu savādākā horizontā tā pusūdens zivs paceļas
Ok. Sapratu. Tad šis ir tīri televizora variants un bez panotix tas nav iespējams. Redzi ekrānā žani kaut kādā dziļumā "x", laid lejā mānekli un dancini to viņam deguna galā, kamēr šis neiztur un paņem vai arī pagriež muguru un aizpeld.
8.novembris 2020, 11:18 | links
 
nelietotaajs [07.11.20]: sigi [Vakar]: Nezinu vai tā vienmēr, vai nesenā video iespaidā, bet loti uzkritosi, ka liela dala tagad palegisko zivi ker supinot dzigu vai dzivo. Mums televizora zivi radija daudz, bet nekeras ne kolhozos, ne arpus tiem. Kolhozos praktiski neviens neko necilaja. Bet nu.. Nemot vera to zivju daudzumu eholote.. Noteikti bija jabut kādam, kas atvilkās. Mums nestradaja ne DS, ne dzigs. Vajadzēja laikam supinat :)Ko nozīmē...supināt?
domāts bija šūpināt. daudzi ķer pusūdens zivi vertikāli zem laivas,izmantojot džigu bļitkas, vibus utt. arī dzīvo. tikai katru dienu savādākā horizontā tā pusūdens zivs paceļas
8.novembris 2020, 11:01 | links
 
sigi [07.11.20]: Nezinu vai tā vienmēr, vai nesenā video iespaidā, bet loti uzkritosi, ka liela dala tagad palegisko zivi ker supinot dzigu vai dzivo. Mums televizora zivi radija daudz, bet nekeras ne kolhozos, ne arpus tiem. Kolhozos praktiski neviens neko necilaja. Bet nu.. Nemot vera to zivju daudzumu eholote.. Noteikti bija jabut kādam, kas atvilkās. Mums nestradaja ne DS, ne dzigs. Vajadzēja laikam supinat :)
Ko nozīmē...supināt?
7.novembris 2020, 20:36 | links
 
Nezinu vai tā vienmēr, vai nesenā video iespaidā, bet loti uzkritosi, ka liela dala tagad palegisko zivi ker supinot dzigu vai dzivo. Mums televizora zivi radija daudz, bet nekeras ne kolhozos, ne arpus tiem. Kolhozos praktiski neviens neko necilaja. Bet nu.. Nemot vera to zivju daudzumu eholote.. Noteikti bija jabut kādam, kas atvilkās. Mums nestradaja ne DS, ne dzigs. Vajadzēja laikam supinat :)
7.novembris 2020, 20:10 | links
 
Kuha [07.11.20]: Man šodien lieliski! Pa ilgiem līdakas cope, ktm! Pat divas! Viena un tā pati kampa divas reizes. Pēc pirmā mutuļa spriežot, bija liela. Abas reizes tikai drusku galā, un, protams, nost. Vieta- slepenā, metode- klasiskā.
TV skatītāji pulcējās Golfa bedrē, bet kādi viņiem rezultāti, nav ne jausmas.
kaut kas bija, bet nelieli ap 70, bija ar līdakas 1m + čaļiem
7.novembris 2020, 19:12 | links
 
Man šodien lieliski! Pa ilgiem līdakas cope, ktm! Pat divas! Viena un tā pati kampa divas reizes. Pēc pirmā mutuļa spriežot, bija liela. Abas reizes tikai drusku galā, un, protams, nost. Vieta- slepenā, metode- klasiskā.
TV skatītāji pulcējās Golfa bedrē, bet kādi viņiem rezultāti, nav ne jausmas.
7.novembris 2020, 19:07 | links
 
zivs vēl neaktīva. divi ap 60 un 5 labas copes, bet neuzsēdās jo ņēma aiz astes kurā nebija troiņiks:))
4.novembris 2020, 21:32 | links
 
Vakar uz džiga mēra zandarts 47cm, Uz voblera līdaka 60cm. Pie visām prognozēm, cope izdevusies.
2.novembris 2020, 10:23 | links
 
7up [02.11.20]: svens76 [Vakar]: DSV [Vakar]: prieks ka novērtēji. emocijas ir pāri visam, arī pāri tai zandarta gaļai:)

svens76, 1.novembris 2020, 23:08

Līdz cik grādu temperatūrai Simms ir paredzēts.
Pēc sajūtām izskatās,ka aptuveni varētu būt līdz -5C ?
Protams,ka ja velk apakšā tādu ne pašu plānāko termoveļu.Ir tādas vasarai,kas ir pavisam plānņas.tas iepriekšējais modelis kurš man bija, čomam bija mugurā pie -15C, pareizā termoveļa un viss bija ļoti labi. šim jaunajam tas pats siltinājums, tik dizains atšķiras. lietoju simms termoveļu, ļoti viegla un silta
Lv pirki vai no kurienes sūtiji? Ja jā, vari linku iemest. Paldies.[/quote]nepirku te. man no Vācijas atveda
2.novembris 2020, 08:53 | links
 
svens76 [01.11.20]: DSV [Vakar]: prieks ka novērtēji. emocijas ir pāri visam, arī pāri tai zandarta gaļai:)

svens76, 1.novembris 2020, 23:08

Līdz cik grādu temperatūrai Simms ir paredzēts.
Pēc sajūtām izskatās,ka aptuveni varētu būt līdz -5C ?
Protams,ka ja velk apakšā tādu ne pašu plānāko termoveļu.Ir tādas vasarai,kas ir pavisam plānņas.
tas iepriekšējais modelis kurš man bija, čomam bija mugurā pie -15C, pareizā termoveļa un viss bija ļoti labi. šim jaunajam tas pats siltinājums, tik dizains atšķiras. lietoju simms termoveļu, ļoti viegla un silta[/quote]Lv pirki vai no kurienes sūtiji? Ja jā, vari linku iemest. Paldies.
2.novembris 2020, 08:48 | links
 
https://www.facebook.com/108094701064355/videos/419247129476405/?sfnsn=mo

vakardienas raidījums. var redzēt zandarta aktivitāti šobrīd
2.novembris 2020, 08:43 | links
 
neatceros pēdējā laikā, kad nebūtu bijis neviens kontakts. bet ļoti daudz tukšo copju ir gan

svens76, 1.novembris 2020, 22:54


Nu es kopš deviņdesmitajiem gadiem ar nelieku āķi astē! Bet 3x copes ir labāk kā 0 :D
Gribās jau vainot dienu, mēnesi un spiedienu - bet ir skaidrs ka kaut ko neatradu vai neizdarīju ... ceme un viela pārdomām man šodien!
2.novembris 2020, 00:02 | links
 
šim jaunajam tas pats siltinājums, tik dizains atšķiras. lietoju simms termoveļu, ļoti viegla un silta

svens76, 1.novembris 2020, 23:23[/quote]

Paldies par atbildi,likšu aiz auss
1.novembris 2020, 23:25 | links
 
DSV [01.11.20]: prieks ka novērtēji. emocijas ir pāri visam, arī pāri tai zandarta gaļai:)

svens76, 1.novembris 2020, 23:08


Līdz cik grādu temperatūrai Simms ir paredzēts.
Pēc sajūtām izskatās,ka aptuveni varētu būt līdz -5C ?
Protams,ka ja velk apakšā tādu ne pašu plānāko termoveļu.Ir tādas vasarai,kas ir pavisam plānņas.[/quote]tas iepriekšējais modelis kurš man bija, čomam bija mugurā pie -15C, pareizā termoveļa un viss bija ļoti labi. šim jaunajam tas pats siltinājums, tik dizains atšķiras. lietoju simms termoveļu, ļoti viegla un silta
1.novembris 2020, 23:23 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager