Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
...par lāču voljēru nepateikšu ,bet trīs atsevišķas bedres gar TO krastu ,katra uz 10.m.toč zinu ...
2.oktobris 2012, 00:12 | links
 
Atbilde Cure par copi Zoo darza puse kur izvel musu tautas prezidentus :-))))
Jasak ar vesturi.
44 gada oktobri krievs Riga gaja ieksa celoties par Kisezeru, vacietis butiba bija jau aiz Daugavas, ta ka nekadas Padumju izslavetas " boj za Rigu " nebija.
Vacietis imiteja kauc kadu aizsardzibu Mezaparka puse lai novilktu laiku un fiksi mestos prom. Krievs deva riktigu " arpodgatovku " apsaudot Mezapaarka krastu, no ta tur ir loti lielas bedres netalu no krasta.°
Padumju laikos bija pat zimes izstaditas, nepeldeties, bedres, ir daudz berni tur slikusi.
Berniba pats pie tadas bedres esmu copejis udeni lidz pautinjiem, viens solis un vari but bedre........ vismaz domaju ka ne mazak par 4 m.
Bedres var vasara viegli atrast izstaigajot kajam ar koku merot soljus prieksa.
Vecie viri lielako bedri sauc par " lacu bedri " jo ta atrodas preti apmeram lacu voljeram. Precizi kur ir nepateiksu, bet apmeram zinu.
Katra zinja zivem tur ir jabut, japamegina ziema pastaigat ar kadu ehaloti, jegai manuprat jabuut.
Ta ka teikto par cik nopirku, par tik pardevu.
Za ribalku.
1.oktobris 2012, 22:36 | links
 
Nevajag pec zaudetas kokeja speles ar kljuskam kauties:-))) mieru tikai mieru.
Nesamu laivu kas janes metrus 100 var ielaist mierigi udeni aukstaaja kanala, pie pedejas 12stavu majas.Nekadu problemu, ari auto var mierigi atstat turpat, klusa mieriga vieta, tuvuma ir ari cepumu veikals.
Riskantaks variants, var ielaist laivu pabraucot gar malu silta kanala Mezaparka puse abbraucot pie majas noliktos betonus, bet...........tas jadara fiks, zalja zona, var atbraukt munciki, kad laiva udeni autinju drosi var atstat tuveja tankstele kur arri cepumu izvele.
Ka mums maca Kamasutra........... bezizejas situaciju nav ;-))))
Za ribalku.
1.oktobris 2012, 22:25 | links
 
es ar rit atkal laidisu :) atmet pm numuru pastastisu kas un ka
30.septembris 2012, 18:11 | links
 
lacuks007, kuraa galaa biji? man doma ritdien iebraukt ar laivu.
30.septembris 2012, 15:07 | links
 
šodien copēja švaki bet izmērs labs :) viens zemmēra dūcīts un skaists ašuks! 710gr. kuru atlaidu lai priecē citus :) ielikšu video vēlāk
29.septembris 2012, 15:57 | links
 
...vēl viens kadrs ,kuru ietekmē pilnmēness...D
28.septembris 2012, 21:56 | links
 
Viri kads sini pelke ker zivis.Interese ir par lidakam biezam un normaliem zandartiem.
28.septembris 2012, 21:44 | links
 
Ekselenti nomest laivu var Ziemeļblāzmas laivu kooperatīvā (netālu no Vecmīlgrāvja tilta). Slips - smilšains krasts, dziļums pietiekams, ap 1-1,5m pie paša krasta. Lai nolaistu savu 7 metrīgo motorlaivu, savu Jeepu ūdenī praktiski nemērcēju. Auto noliec turpat malā, bet lai netraucētu nolaist/izcelt laivas (pēdējā laikā ir redzēti kadri, kas izcili kretīniski atstāj auto). Maksa it kā 1 Ls, bet es nopirku atļauju uz visu sezonu.
Agrāk izmantoju slipu Juglā, tur tāda betona plākne. Bet nu tur gan diezgan nervoza vieta automašīnas atstāšanai. Arī slips ir pārāk stāvs, lietus laikā viegli var ieslidināt džipu kanālā.
26.septembris 2012, 11:44 | links
 
Zandartus var kjert uz taas pussalas kas pie windserfinga kluba.. ;)
25.septembris 2012, 23:37 | links
 
Kaa kiisii ar zandartu pie mezha parka,preciizi pie zoodarza no krasta!?!? ir kadas iespejas metot metrus 60? uzturas vini tur,kads ir meginajis?
25.septembris 2012, 22:21 | links
 
Ja par ielaišanos, tad to daru pie Zaržecka Jaunciema ostā. 5Ls par slipu un 2Ls par mašīnas stāvvietu. Padārgi, bet tik reti sanāk tur aizbraukt, ka atļauties var šad tad, un vismaz slips normāls un stāvvieta droša. Un pats drošs, ka nebūs problēmu ar laivas ielaišanu vai izcelšanu. Man tā tupele pasmaga, bez slipa nemaz negribas mēģināt.

Bet, vizinoties pa ezeru, daudz vietas esmu redzējis, kur var ielaisties. Tā kā tā nav, ka nav kur...
25.septembris 2012, 21:54 | links
 
Juglas ezerā, kungi, tiešām nedrīkst! Jūs airējaties? Tad - jā.
25.septembris 2012, 21:49 | links
 
šodien ķīsītī ar lielu darbu 3kg sakasīju. izmērs žēlīgs. lielākie ap 200 gr.
25.septembris 2012, 21:41 | links
 
Laivas ielaisana bija domata pa Juglas ezeru,bet cik tad talu ir lidz kisitim,viens putiens!
24.septembris 2012, 08:57 | links
 
es parasti laizu ieksa laivu tur kur satek l.jugla ar m.juglu kopaa!sanak pabraukt kadi 2km pa juglas upi lidz juglas ezeram!vispar biezi gadas ka tajos 2km tiek vairak sakerts ka pasaa ezera!pie upju satekas var piebraukt mierigi ar jebkuru vieglo auto,ja tik nav sedinats bmw vai kadi citi zirga rati! -:)
24.septembris 2012, 08:55 | links
 
kas pa mašīnu? ir 4x4? pēdējās 2 reizes kad biju bija augsts ūdens līmenis un dubļi bet tā var iestumt! vasarā vispār nebij problēmu :) bet ja kas pm
24.septembris 2012, 08:43 | links
 
bet man vajag iebraukt iekšā nevis pie paša ezera. Juglas ezerā nevar braukt ar motoru.
24.septembris 2012, 06:31 | links
 
ir ir vietas kur var piebraukt pie paša ezera un ielaist laivu :) ja kāds paķers mani līdz uz copi ar normālu aprīkojumu un piešķirs kādu labu voblerīti parādīšu :)
23.septembris 2012, 21:42 | links
 
nu Juglas ezera var
23.septembris 2012, 20:09 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager