Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
tā ja. ar Z vēju tās laivas varēs jaunciemā nodot papīrmalkā, jo pret vēju neaizbraukt atpakaļ, bet pie D vēja nemaz no langas netikt ārā... :DDD
21.augusts 2012, 15:25 | links
 
jaa man veejaa ar taam langas sileem chura noraustiitos ezeraa laisties iekshaa,tomeer ar shito ezeru joki mazi
21.augusts 2012, 14:27 | links
 
langa ir tik sudigi? neesu tur vel njemis laivu, bet gribu pamegjinat jo vistuvak sanak.
21.augusts 2012, 00:47 | links
 
...kikis 11...
nu kur tik slinki makšķernieki var būt ,ibio...
sen jau viss te ir apzīsts par bāzēm ,kuru nafff...
izņemot pie LANGAS ar šaušalīgām tupelēm ...
...par motoru aizmirsti...
...ne asakas...
19.augusts 2012, 22:34 | links
 
Varat pateikt (ieteikt) laivu bāzi Ķīšezerā?
Vai bāzēs ir Iznomājamas airu laivas ar elektrisko motoru?

Varbūt ja ir iespēja iemetat te linku ar kādu laivu bāzi Ķīšezerā!
19.augusts 2012, 22:25 | links
 
valdi apskaties draugus! ;)
19.augusts 2012, 18:13 | links
 
šodien 9-13 stipri garlaicīgi, neinteresēja asari ne MJ, ne ZB voblerīši. 12 laivas bija apsēdušas Baltezera kanāla muti. Vienu zemmēra zandartu redzēju ieraušamies sačokā un paliekam 2. laivā.
Uz beigām tomēr viena copīte un viens ašuks kaut nedaudz nomierināja.
19.augusts 2012, 16:35 | links
 
Kjisi veel viena saize, aukstais kanalss pa vidu aizbeerts, bliete vietas privatmajam pie ezera no auksta kanala uz silta pusi, ta ka jagatavojas ka driz tur pieja pie ezera bus ciet.
Var teikt ar dievu asaru vietai pie trubas, pludmalei blakus, uz zandartaa kantei pie akmenjiem uz silta kanaala pusi.
19.augusts 2012, 15:54 | links
 
Kisezera gruuti par juras asariem runat......ta ka tas ir caurtecees ezers, jurnieks sodien var but pie Ozo laukuma, a rit jau Baltezera kanaala. Uz vietas vinjs tocno nestav.
Butiba jau lai jurnieku kjertu jabut sazvonam ar veciem dazadas vietas, ta buus kada skaidriba.
Za ribalku
18.augusts 2012, 18:41 | links
 
Šodien ar fīderi pliči un raudas uz dzīvo klusums
18.augusts 2012, 13:39 | links
 
Vakar beidzot sanāca aizskriet līdz Ķīšezeram. Kamēr laivu laidu iekšā, ienāca infa ka esot parādijies asaris. Varbūt ar ir parādijies, bet pašam ne visai. Jap, viens bija ap 35cm, bet tikai viens. Pārējie sīkāki. Paņēmu 10 gab.
10.augusts 2012, 16:46 | links
 
kirdikts...

kāpēc nav ienākuši?! Ir ienākuši - smuki slaidi un gaiši, tikai maziņi :)
10.augusts 2012, 14:29 | links
 
būs būs, vēl jau tas viss priekšā ;)
augusta beigas, septembra pats sākums.
10.augusts 2012, 11:56 | links
 
Cik noprotu Jūras asari vēl nav ienakuši ... :(

kur tie šogad palikuši ???
10.augusts 2012, 11:47 | links
 
šovakar ķīsītī viens mazs mēriņš (~55cm)
divi smuki asari ap 350 gr un daudz mazi vietējie rakari, kas ar baudu koda man nost LJ tioga vibroastes :(
kaut kā masveidā jūrniekus vēl neesmu uzķēris.
9.augusts 2012, 22:58 | links
 
biju šovakar ķīsītī. lielāko uzsvaru liku uz asariem, taču kaut kā labi neveicās. vienu smuku dabūju uz velces, pārējie sīki vietējie. uz vakaru ūdens apkārt vārījās un medības gāja pilnā sparā, taču nesēdās ne uz MJ ne maziem voblerīšiem :( līdakas klusēja pavisam. laikam spiediens šīm pa lielu. laiciņs kolosāls, laivu ezerā bija diezgan. pārsvarā gan pie golfa kluba kants velcētāji.
5.augusts 2012, 23:15 | links
 
marti, uzraksti kaa gaaja. es vakar biju tepat uz mazaa molinja pie smilshu suuknja uz 2 stundam aizgajis. megjinaaju uz dziivo. 2 copes, bet abas garaam.
5.augusts 2012, 14:00 | links
 
es ar esmu jaunciemā ;) šitajā nedēļā nočekošu kas ezerā notiek. cerams, ka sanāks.
4.augusts 2012, 21:17 | links
 
vakar ar brienambiksēm biju iebridis .,cope švaka ,izvilku tik divus asarus 310g un 500g.. :) tas pirms rieta..
4.augusts 2012, 09:41 | links
 
aa ja kads grib iecopeet, tad esmu atklaats piedavajumiem. PM. esmu jaunciemaa!
3.augusts 2012, 21:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager