Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
sportsmeņi, sevišķi tas ar spiningu vienā galā un makšķeri uz dzīvo- otrā. Super.
9.maijs 2012, 23:20 | links
 
šodien no 20:30 līdz 22:00 viens mērs 51cm līdaka.,pāris 100g asarīši amnestēti un viens 31cm somā..vēl dažas nerealizētas copes..visā kopumā jauki pavadīts vakars!
9.maijs 2012, 23:03 | links
 
Nu re Nazi...!Var jau arī vienkārši padalīties pieredzē...a to drāzīs,uzvilks...!No laivas izkritu nenoturot līdzsvaru.Mētāju spiningu vienā laivas galā,bet otrā bija iemesta copene ar karūsiņu.Pagriežu galvu...pluda nav...protams instinktīvi nometu spini un nekoncentrējot līdzsvaru kāpjos pēc līdacenes...netrāpīju laivai pa centru un ji...lis esmu ūdenī!Nostrādāja izdzīvošanas instinkts un pēc pāris sekundēm biju laivā atpakaļ!Biksiņas slapjas protams,gan no ūdens,gan no ...!Doķi pat nepaspēja riktīgi izmirkt.Ja būtu veste nez vai tik ātri varētu no ledainā ūdens izķepuroties,bet ar to nav jāsaprot,ka uzskatu:,,veste ir slikti''.Vēl vairs kopš viena atgadījuma puikas gados neskrienu pēc makšķeres pa nezināmu krastu.Tāpat līdacenei pluds nozuda un es nesos pa zāli...a tur ūdra vai bebra izrakts caurums...kāja virs ceļa alā,bet es garšlaukus...ilgi nevarēju saprast,kā viņa vispār netika salauzta.
8.maijs 2012, 21:13 | links
 
daddy_j> nu nezinu .,normāla līdaka izskatijās.. :) man krastā veči arī kaut ko teica ,ka līdakas ko viņi vilkuši bijušas pilnas ar ikriem..! Tiešām varētu būt ka nau nonarstojušas viņas..!?
7.maijs 2012, 11:29 | links
 
stilets- Nēsu nekāds svētais, bet ļoti daudz mācos no savām un citu kļūdām. Kaut sīkumus bet mācos, man nepatīk vēlāk mocīties ar domu ka varēju darīt tā nevis šitā. Teiksim kaķim (ierīce ar ko meklē tīklus) šņori bez cimda neņemu, un apkārt rokai netinu. Redzēju vienreiz kā bija kad tas dzelzs gabals kautkur ieķērās, un mēs normālā velcēšanas ātrumā peldējā, tici man puisis sekundes laikā izleca no laivas. jo izrādās tā šņore slīdēja pāri rokai un uz mazā pirkstiņa uzmeta cilpu, kolēģis no sāpēm izlec ārā! Es tā negribu un tādēļ piesargos!
7.maijs 2012, 10:06 | links
 
Osi - tā noteikti bija baigi nesmuka, vai arī ņidatroška - abos gadījumos pareizi izdarīji, nav ko tādām vairoties...
:DD
7.maijs 2012, 08:50 | links
 
Līdaka ķīšezerā nau paspējusi iznarstot..,izķidāju vienu mammīti,pilna ar piebriedušiem ikriem.. :(
7.maijs 2012, 01:23 | links
 
brālīt - gaisā neviens nav palicis :D
6.maijs 2012, 22:00 | links
 
Stilet ja Latgalē tad noteikti ar vesti un rinķi .Jūsu kandža mani traku dara ..... tur toč laicīgi jāpadomā par savu drošību :))))))

Mana doma bij vienkārša - ja plāns ledus - nelien - noslīksi,ja iesi pār ielu un neskatīsies - nobrauks, jalidosi kā ienāk prātā -nositīsies uttttttt..
Esmu strādājis par instruktoru -mācījis lidot cilvēkiem ,un ja kādu brīvdomātāju neizdevās izaudzināt - ar kāju padirsu - un vienmēr teicu -labāk mirsti uz zemes.
6.maijs 2012, 21:26 | links
 
peldvestes, drošības jostas uc. īstenībā ir lai mums pārējiem (valstij) nav pēc tam jāmaksā par glābšanu, meklēšanu, ārstēšanu, invaliditātes pabalstiem, uc. vienkārši smalks aprēķins, ne jau kādam rūp jūsu drošība. galu galā beigts cilvēks naudu nepelna, valstij ;)
6.maijs 2012, 21:20 | links
 
cav Brālīt! Tev vienmēr būs ko piebilst! gribētu gan tevi redzēt latgalē, vēlā vakarā sēžot uz līņiem vestē ar peldriņķi ;) Nazi, vai tiešām Tu vienmēr esi tik pareizs? nekā personīga ;)
6.maijs 2012, 21:12 | links
 
Vai Ķīsī kāds no krasta ar fīderi arī darbojās?
Pagaidām izskatās, ka visi no laivām un uz līdaku???
6.maijs 2012, 21:06 | links
 
Nevienam taču neko neuzspiežu un nevienu nemācu,bet izsaku savu viedokli!Tu Bralit atklāti saki,ka es ko domāju ne tā...Bet vajag tā un tā...!Varam mierīgi līdzāspastāvēt,bet otru mācīt dzīvot...katram savs!Neredzu nekādu sviestu ne Tevis teiktā,ne sevis!
6.maijs 2012, 21:03 | links
 
Snipien tavs domu gājiens galīgi nav pareizs. Man tādi pazīstamie brīvdomātāji un demokrāti guļ pa daudzu valstu kapsētām - un tikai tādēl ka domāja tieši kā tu. Esi uzmanīgs savā pārliecībā JO lietas un instrukcijas kas jāievēro peldot,braucot,lidojot un staigājot -pilnīgi visas ir rakstītas ar cilvēku asinīm un dzīvībām. Ja tu domā ka dzenu sviestu - varam satikties un manos albumos pusē no fočenēm ir mani draugi kuri vienmēr visiem būs atmiņā tādikā fotogrāfijās ......
6.maijs 2012, 20:49 | links
 
Redzi Nazi...!Ir tā,ka jūtos brīvs un neatkarīgs cilvēks,ar savām domām un rīcībām un nevēlos,lai mani regulē likumi,kuri pārsvarā ir naudas kāšanai izdomāti...!Un tas kurš tos izdomā nez kāpēc iedomājas ierobežot mani!Arī es esmu izkritis no laivas,bet ja jau pats nolohoijois,tad arī pats ķepurojos laivā atpakaļ un sorrī,tā ir mana darīšana,kā.Ir speciālistu slēdzieni dzirdēti par to,ka ja nebūtu kāds kad bijis piesprādzējies...būtu bijis palicis dzīvs,jo nebūtu saspiests krūšu kurvis ar stūri,bet izmests pa logu.Nav simtprocentīgi pareizu rīcību.
6.maijs 2012, 20:38 | links
 
Šodien līdzīgs rezumē.,kā vakar.,trīs līdakas divas mazās,peld tālak 49cm un viena 55cm.,pluss neliels bonusiņš asaris apmēram 200-250g ..Vislaik mainijās vēja virziens ,vakarpusē pilnīgi sabojājās laika apstākļi .,palika auksti un devos mājās..!
6.maijs 2012, 20:05 | links
 
vispār man ar tādi novērojumi.
ideālais laiks tad, kad saule sāk iet aiz kokiem.
vasarā tas ir ap plkst 21:00
asari jau ar tad lien uz malu baroties vakaros.
6.maijs 2012, 14:24 | links
 
marti> man tā ļiekas ka līdaks vakarā iekš to Ķīšezer aktīvāks,vismaz es pēdējās dienās par to pārliecinājies esmu..! No rīta neķeras,vakarā iet kā dullas,mailītes vien šķīst..! :)
6.maijs 2012, 12:47 | links
 
šorīt līdaka mūs pasūtīja pāris līčus tālāk.
viens zemmērs un viss. toties asarus gan bij atsaucīgs. kaut kādu čupiņu savlku. smukais jūrnieku izmērs.
6.maijs 2012, 11:57 | links
 
a-ha trijstūrim un aptieciņai ari jābūt.
6.maijs 2012, 10:06 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager