Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
Man reiz ūdens policija izskaidroja šādi: Veste vajadzīga paša drošībai bet rinķis kādam kas izmaucies aiz borta. Tad sekoja no manas puses jautājums : " Bet , ja tam kas ūdenī arī ir veste vai tas rinķis vajadzīgs lai viņu apdullinātu ?" :)) Bij neliels klusuma brīdis . Tad sekoja atbilde kā armijā : " ņeumņičaj -položeno !!! :))))) "
6.maijs 2012, 09:58 | links
 
Nazi bet ja ir taa veste,tad nafig veel tas rinjkjis vajadziigs?
6.maijs 2012, 09:39 | links
 
snipiens- Nekur tevi nešlepēs, turpat uzvietas uzvilks! Un kās sakars ar eiropas regulām. Auto pirmās drošības jostas bija Volvo PV544, un tas tika izgatavots 1959.gada 13.augustā. Vai Tu viņas lieto tikai tādēļ ka to prasa policisti? esu redzējis cik ātri cilvēki lido pāri bortam un pats izpeldējies. Paldies dievam bija tās vestes. Tas bija sekundes jautājums un trīs cilvēki peldās!
6.maijs 2012, 09:35 | links
 
Šovakar no 20:15 līdz 21:35 divas līdakas 69cm un 53cm..kādas četras nerealizētas copes un viens sporta asarīts.,viss uz maza voblerīša .,lielos neņēma..!
5.maijs 2012, 22:58 | links
 
D.D.D...
5.maijs 2012, 22:54 | links
 
Ups...!Tas viss var sanākt par interesantu pasācienu...kā inspektori grasītos mani sodīt par nez kāpēc man nevajadzīgas atribūtikas neesamību!Nu nav man kas no tā visa...un...!?Kārtējās eiropas regulas,kuras bāleliņi uztver kā likumus.Tāpat kā ar benzīnu...eiropa tikai iesaka pievienot rapsi un nevis nosaka ka tam ir jābūt benzīnā.Runāju ar meistaru,kurš ķīlē krosa močus,kuri no šitā benzīna jūk nost!Aizbraukt spešelī uz Ķīsi varbūt...!Uz kurieni mani aizšlepēs interesanti,ja nebūs man tā visa...!Varēs patiesāties uz nebēdu!
5.maijs 2012, 22:50 | links
 
snipiens...
nelolo cerības ,-Ķīsī tevi drāzīs pēc pilnas programmas...
kā pareizi teica ROTO ,-tur var sodu samaksāt arī par to ,ka tev nav enkura vai pat smeļamtrauka ,nu veste un riņķis ir obligāti ...
...krāj naudiņu un ne asakas...
5.maijs 2012, 21:38 | links
 
kā tu ieiries, tā vajag visu: kur pačurāt (izsmeļamais), riņķis ko kādam bēdubrālim pamest un arī vesti. bet vestei nav jābūt uzvilktai no 12 vai 16 gadiem (aizmirsu). respektīvi bērniem vestes mugurā obligāti. pieaugušajiem der zem dubena.
5.maijs 2012, 21:36 | links
 
Roto!Iesaki kur iemest lūriņus par to vai man ar airīšiem iroties vajag vestes un riņķus vai ne.Savādāk ar inspektoriem var sanākt garas runas par to,ka...nu gribu bez vestes,bet neļauj un jāmaksā sods par to,ka pats sevi nesargāju!
5.maijs 2012, 20:44 | links
 
4. maijā no 9 00 līdz lietutiņam, līdz sešiem vakarā katram pa normai. Ļoti traucēja pusūdenī peldošās zāles. No jaunumiem labi nostrādāja Ima Molmo 80 ar lielākiem āķiem nekā orģinālajā, strauji uzpeldošajā versijā. Piebrauca policija, pārbaudīja dokumentus un stāstija, ka pa dienu 5 protokolus sastādijuši par neaprīkotām laivām. Kam vestes uz trijim viena, kas bez smeļamā vai rinķa. Šogad viņiem jauna korpusa laiva,ar augstiem bortiem. Kurš uzspēs aizlaisties? Motorītis 150 zirgi
5.maijs 2012, 10:17 | links
 
vakar juglas galā mega asars un pavidu (sužu līcī) laba mērniece līdaka
4.maijs 2012, 19:31 | links
 
Par copi 1. maijā...
Ar kolēģi pirmo reizi šajā peļķē no 5.00-16.00 pa pils kaktu - ZERO ... !!!???
Redzējām vienu džerkmenu izvelkam mēru ...
Citiem nekā...
Šodien kolēģis bez manis vagoja tos pašus ūdeņus un atkal nekā ( viens asars 200.gr.)
Kas par vainu...???
Šodien iznāca parunāt ar ezera matadoru -
apgalvoja ,ka ūdens temper. pacēlusies ahūni strauji
čut ne par 10 grādiem ,plus līmenis stipri zems...
Komentāri...?
3.maijs 2012, 22:39 | links
 
Ahha, rotto, dankešūn :)
3.maijs 2012, 00:04 | links
 
>>>drl-
Ķīšezerā laivu noma Jaunciema gatvē 51. Pie Igora E-mail; pilskakts@gmail.com tel.29275283.
Ne asakas!
2.maijs 2012, 21:30 | links
 
Ķīšezerā 1. maijā sakaitiju 60 laivas. Divatā padsmit nerealizētas copes, 6 atlaistas, 7 galdam.
Līdakām garšoja 50-80 gramīgie, mazos tvičojamos lāgā negribēja. Siltākajā līcītī eholots rādija temperatūru ūdenī jau +14,8 C
2.maijs 2012, 21:30 | links
 
Nu beidz taču...:D
2.maijs 2012, 21:19 | links
 
rīt iebraukšu un izcilo copi nokomentēšu ;)
2.maijs 2012, 21:09 | links
 
Pēc komentāru skaita var spriest, ka vakar Ķīsītī izcila cope bijusi :)
2.maijs 2012, 18:21 | links
 
Naits, paldies, pačolēšu.
Vot, pagājšruden nomāju kaukur "Buldurpungā", Mežāres ielā, pašā galā - man pat ir iesists punkts kartē, bet, debīlā kārtā, nepieglabāju telefonu. Tur dzīvo zvejnieks ar laipu un kādām 4 vai 5 laivām, un kulturālu ceņņiku. Moš kāds zin?
2.maijs 2012, 14:31 | links
 
Pie tā benzīntanka, kur pagrieziens uz Carnikavu no Jaunciema gatves, ir kaut kāda noma. Man liekas pat ss.lv reklāmu redzēju.
2.maijs 2012, 14:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager