Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
Perpendikuls
Meklē wimeo.com.
27.jūnijs 2011, 12:49 | links
 
Kas par pārraidi ar Zivnieka piedalīšanos? Ar makšķeri vai Voblā? Moš kāds var nomest linku? Gribas redzēt vaigā tautas apgaismotāju :)
27.jūnijs 2011, 12:47 | links
 
Zivniek
Vakar, rīta plezīra braucienā ap 10:00, netālu no manis sabrauca koopā trīs laivas un veči sāka runāt kā ta gājis copē. Tā kā bij bezvējš, ļoti labi varēja dzirdēt kā šie spļaudījās.
Protams, kāds jau vienmēr izvelk, vienīgi kopējais Zanderu īpatsvars uz doto bŗidi, manuprāt, ir neliels.
27.jūnijs 2011, 12:36 | links
 
Rastaman
pareizi liekas...ja uz zandartiem, tad zandartiem :)) es šogad arī pāris smukas līdakas esmu atstājis ar āķi lūpā. Ja zandartu tajā vietā ir daudz, var protams arī provēt ar tām pavadiņām, kaut ko jau izvliksi, bet ja ar zandartiem tā ir kā ir, tad jebkas lieks viņam traucēs. iekš zive.lv ierakstīju kā man pagāja pagājušā nakts cope zandartos :))
27.jūnijs 2011, 12:22 | links
 
Zivniek. Jaa man ar kautkā tās dzīvas šķiet labākas. tieši iemetot dzīvās arī dabūju. uz fileju neesmu pat īsti mēģinājis. un pavilkās tieši uz auslejām - es gan tās par vīķēm saucu. Varbūt kļūdos. Ar līdaku baigi paveicās. Es te vēl domāju varbūt uzlikt tomēr kādu plānu pavadiņu, lai ja līdaka uzkožas tad nenokož? Mēs gan gājām ar domu, ka tīri uz zanderiem un ja nokodīs, tad nokodīs. Šoreiz paveicās. Zanders ir baigi uzmanīgais. Baidos, ka pavada to atbaidīs.
27.jūnijs 2011, 12:11 | links
 
Rastaman
tieši tā - vieta ir jāpamaina. Man ķīšezerā arī ir tā, ka it kā sēklis ar diezgan garu kanti, bet ne visur uz tās kants viņš ņem :)) es teiktu tā - stundu sēdi vienā vietā, pa to stundu ik pa 15/20 min pamaini maķšeru atrašanās vietu, tā lai stundas varbūt drusku vairāk vari paņemt visas laivas rādiusu :)) tad paslīdi citur. tā pat pa nakti - sēdi iekšā sēklī, ja labu laiku nekā nav, tad maini vietu, jo pa nakti viņš medī, un ja viņš tuvumā ir, tad Tavu ēsmu paņems noteikti. Mailēm jābūt gana daudz un dzīvām, var jau arī mēģināt uz filejām, bet man kaut kā tas nav aizgājis...
Katrā ziņā es sēžu tā, ka ja no rīta, vai vakarā, tad augšā uz sēkļa, bet tā lai vienu kātu varu iemest arī aiz kants - dziļumā, pa nakti lienu iekšā sēklī ;))
27.jūnijs 2011, 11:51 | links
 
Sienāzis protams - piekrītu. Bet pozitīvi ir iegūt ievirzi un tad jau pārējot jāatkož un jāpieslīpē pašam. Redz paskatījos raidījumu par zanderu copi. Tad kopš jūnija sāku laiku pa laikam ko iemēģināt līdz beidzot tiku pie sava pirmā eksemplāra. Uzskatu, ka ir jāmācās, jāpilnveidojas un jāmāca citus, kas to vēlas :)
27.jūnijs 2011, 11:09 | links
 
Super. Danke. Tad es tādu vietu zinu :) Nākamreiz būšu labāk sagatavojies. Pēc iepriekšējās reizes sapratu, ka baigi svarīgi ir pienācīgi nodrošināties ar mailītēm. Ja pareizi saprtou, tad vakarā ir vērts atrasties vienā vietā, tad uz nakti pārlīst citur un uz rīta copi atkal turpat, kur vakarā :) Ar domu, ka uz vietas sēdēt nav jēgas. Vajag laiku pa laikam pakustēties.
27.jūnijs 2011, 11:07 | links
 
Labākā literatūra ir regulāra cope un paša izpēte.
27.jūnijs 2011, 11:04 | links
 
Rastaman
prieks par Tev izdevušos copi :)) par literatūru nemācēšu gan neko teikt, kā arī katrā ūdenstilpnē tās viņu "domāšanas" diezgan daudz atšķiras, bet domāju, ka par pamatu viņa virzībai formula ir tāda - pa dienas vidu šamie nolien dziļumos, bet to pašu sēkļu tuvumā, vakarā sāk stutēties uz kantīm, un pa nakti notiekās medības pilnā sparā pa sēkļiem, pat pa krasta zālēm, ja tuvumā ir dziļums, un ar agru gaismiņu atkal sāk nolīst uz dziļuma pusi. Bet tāpat velcētāji, kas ķīšezerā dangā pa vienmērīgu dziļumu tiek pie sava zandartiņa, tāpat ezeros, kur ir vienāds dziļums vīri velk iespaidīgus zandartus. Bet tomēr, no jūras ienākušais zandarts pārsvarā uzturas baros un darbojas, kā jau iepriekš minēju :))
Ne asakas!
27.jūnijs 2011, 11:01 | links
 
Zivnieks, tu jau ķīsīti regulāri ķemmē. Paskatījos pagājušā gada raidījumu par zanderiem ar tavu piedalīšanos. Paldies. no sestdienas uz svētdienu sēdēju L Baltezerā uz tādu pašu sistēmu un 00:30 tiku pie sava pirmā zandarta un uzskatu, ka pie ļoti neslikta eksemplāra - 1,75 kg (61 cm). Uz šo pašu sistēmu uzķērās arī līdaka 3,29 kg. Domāju, ka nu būs cauri, bet paveicās, jo kautkā veiksmīgi aukla aizķērās mutes kaktiņā un uz zobiem netika. Protams gribētos ko vairāk uzzināt par Zanderiem - kad un kur tos meklēt, kur un kādā laikā tie staigā - kad no dziljuma uz seklumu un atpakaļ. Varbūt ir kautkur inetā laba literatūra par šo tēmu. gribētos tikt pie lielāka eksemplāra.
27.jūnijs 2011, 10:55 | links
 
perpendikuls
par to, ka veči sēž pa nullēm, Tev nav taisnība :DDD
27.jūnijs 2011, 10:17 | links
 
Ja pat laivu kooperatīvu džeki sēž pa n ullēm uz ezera, tad vairs nav svarīgi ar kādiem mānekļiem un kur mēģināt viņu ķert, jo viņa nav. Aizgājis uz Baltezeru, juglu vai Daugavu.

Bet ja par jautājumu, tad daudzi uz dzīvo ķer, vai ezera seklajā daļā, kur dziļums ~ 3.m. uz kādu minnow tipa vobleri vari pamēģināt (velcējot), vai dziļumā uz džigu.
27.jūnijs 2011, 09:32 | links
 
Ar kādiem mānekļiem zandartus var mēģināt ķert, un vai viņi tik pa to kanāla pusi grozās vai pa visu ezeru ?
27.jūnijs 2011, 09:21 | links
 
Esmu dzirdējis teoriju, ka Zanderam un Ašukam ir slēdža tipa barošanas periods. Respektīvi, šis var sēdēt uz grunts un tupi blenzt uz gumiju, dzīvo, vai jebkuru citu "paiku". Un tad, neizskaidrojamu iemeslu dēļ šis sāk rīt. Vējš, spiediens, temperatūra, straume, zvaigznes - šo faktoru kombinācija rada žoru. Gribētos tik paredzēt šos procesus :)
27.jūnijs 2011, 01:03 | links
 
Fugu!man sodien bija no rita ta ka dabuju breksenus un pectam 3 st necopes biki pastukoju ar iebarojamo un aizgaja ta lieta!man liekas ja atrod isto atslegu-iebarojama kombinaciju tad ari necopes diena kad kipa zivis negrib est var pierunat vinas!jautajums vai bus pareiza iebarojama kombinacija!
26.jūnijs 2011, 17:23 | links
 
Mans uzskats ir šāds...nejau laika apstāklī vai makšķernieka noskaņojumā ir necope...zivs taču poļubomu grib ēst tas ir fakts un jūtu to ar dir$u...vnk vaig kautkā savādāk tai lietai pieiet...divriteni takš neizgudroja vienā dienā,ameriku neatklāja vienā dienā...Esi tas kurš atklāj kk jaunu šai lietā,iedves sevī un citos jaunas iespējas kā tikt pie zandarta nevis ar veciem nolietojušiem trikiem...domā ka zivis arī stāv uz vietas un rij tikai īstu zivi?! Evolūcija to pierāda...metāla,gumijas,koka un nez kādi vēl mānekļi spēj pievilināt zivi utt... reāli pasaulē nav nekam robežu,vaig tikai turēt kursu...cilvēks uz pasaules nav radīts tam lai viņs nopaaudzes paaudzē taisīto vienu un to pašu sviestmaizi no sviesta un no maizes!!!!!!!!!!!!!!
26.jūnijs 2011, 14:36 | links
 
Šodien ķīsī divi zemmēra Zandartelji ~ 42.cm (turpina džumīt) un viens brangs asaris. Pārējie veči sūkstījās, ka no 04:00 tik viens piecirtiens un nevienas zivis. Izskatās, ka Zonders negrib ēst ne Ķīsī, ne Daugavā. Kur lai vēl šo meklē?
26.jūnijs 2011, 13:36 | links
 
Karoče...nopirku džerku spice houm salmo veikalā...un aplauzos pirmajā copes reizē...džerks saplaisāja un vairs nespēlēja kā vajaga... bildes ielikšu tiklīdz tikšu pie foto aparāta.
26.jūnijs 2011, 12:26 | links
 
śodien ķisī vien cope un ņemama līdaka, pirms tam viskaut kadi vizuli bija megināti, bet kaut ka iepatikās šis kas linkā, iepriekšējo reizi ar uz šo pašu līdaka http://shop.salmo.lv/products/1093

p.s. šitais vizulis iepatikās jo kad bērnība uz copi gāju, bij tāds cccp ražots un saucās udačnij.
25.jūnijs 2011, 21:20 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager