Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
starp citu mans noveerojums ir, ka kopaa ar austrumu kjiisii ienaak arii ablamovichs. kaa teica viens vieteejais no jaunciema, tad ja veejsh puush aaraa uudeni no kjiisha juuraa, tad ir tukshums. vajag lai puush iekshaa kjiisii no juuras... nez cik tur taisniibas, bet kaut kaada sakritiiba ir noveerota.
9.jūnijs 2011, 12:29 | links
 
man arii veste ir zem seedeklja ;) rinjkjis maisaas pa kaajaam, jaabuut arii izsmeljamajai laapstinjai, kura noder ne tikai, lai izsmeltu uudeni no laivas :P un jaabuut ir arii lukturiitim, ja brauc tumshajaa laikaa.
vakar biju no 19.00 - 23.30 nekas nepieteicaas :( nulle.
liidaki kluseeja. un zanderi taa pat. ja jaameklee vainiigais, tad noteikti, ka tas bija veejsh kas vakaraa samainiijaas gandriiz no D uz A. peec 22.00 saaka diezgan stipri puust no A un uzveela pamatiigu vilni.
9.jūnijs 2011, 12:27 | links
 
līdz brīdim, kad nepiebrauks pašvaldībnieki, to arī neredzēsi :DDD es jau reiz te kaut kur teicu, ka man ļooooti daudz pazīstamie ir uz šito uzrāvušies, un tagad visi kā paklausīgi šuneļi braukā i ar vestēm, i ar riņķiem :))) pagājušo vasar pie manis piebrauca un lika parādīt (veste man stāv zem sēdekļa) tā kā skataties...sods, ja nemaldos bija 20 LVL
9.jūnijs 2011, 12:02 | links
 
nu pa ķīsi nav nācies airēt, bet baltezerā vai juglā nekas tāds nav manīts, ka kādam sodu par to liktu!
9.jūnijs 2011, 11:29 | links
 
protams :)) laivā obligāti ir jābūt riņķim, un vestēm tik cik cilvēku laivā, kā arī bērniem līdz 12 gadiem vestēm ir jābut mugurā. Ja copierē pa ķīsi/daugavu, tad ļoti silti iesaku šo ievērot :))
9.jūnijs 2011, 11:25 | links
 
pag pag pag ja laivā nav glābšanas riņķis var sodu likt???
9.jūnijs 2011, 11:21 | links
 
Kastjel. Laivu var iznomāt pie Igora 29275283
9.jūnijs 2011, 11:18 | links
 
ruu
vo īsti nezinu, bet domāju, ka ja būs veste, tad domāju, ka varēs sarunāt, lai sodiņu neraksta, jo pūslītī vietas vienkārši nav :)))
9.jūnijs 2011, 11:03 | links
 
nu bet ja tai puuslii nebuus glaabshanas rinjkjis,vai apsardze piesiesies?
9.jūnijs 2011, 10:57 | links
 
Zivniek, kastjel - sveicieni no mātes G!:))))
Uzprasiet viņai - laivu īre Ķīšezerā.
9.jūnijs 2011, 10:55 | links
 
kastjel
ļoti smagi šaubos :(( vienīgais, ko varu ieteikt dabū kaut kur gumijas pūslīti un tad laidies ar to...
9.jūnijs 2011, 10:50 | links
 
Dargie makskernieku draugi jus nezinat vai kisezera iznoma laivas ,bet ne kanue gribu aizbraukt pacopet uz savu bernibas ezeru bet nezinu vai var iznomaat laivas :) ja varat tad pasakat
8.jūnijs 2011, 18:48 | links
 
iekš jebkura gadījuma sazvanamies un gan jau kaut ko nebūt sarunāsim :))
8.jūnijs 2011, 10:43 | links
 
Aha :)
šonedēļ nr. ir 26471163 varu arī savu busheni izvilkt gaismā vienreiz, tāpat sestdien jākrāmē mašīnā :)
8.jūnijs 2011, 10:25 | links
 
akm
izskatās baigi čābiski, ja nu vienīgi atkritīs viens copes kolēģis, kurš šo copes brīdi gaida jau ellīgi ilgi (tas ir ieplānots rītā) :)) jebkurā gadījumā rītā Tev uzzvanīšu :))
8.jūnijs 2011, 09:38 | links
 
Ziviniek - kādu novakari šonedēļ neej ezerā? :) Man pēdējā nedēļa Rīgā.
7.jūnijs 2011, 22:59 | links
 
glauni zemūdens kadri :)
7.jūnijs 2011, 13:10 | links
 
man liidakas pashas lec laivaa ;)
7.jūnijs 2011, 12:59 | links
 
taisiiju apli no jaunciema liidz ragam kur tiikli un tad paari uz golfa klubu, tad pa otru pusi no salinjas atpakalj uz benziintanku un uz jaunciemu. pa vidu velceeju, bet nekas uz velci nepieteicaas. meetaajot likaas, ka jaapavelcee, kaa saaku velceet taa likaas, ka labaak pie krasta pameetaat :D baigi nocieties biju :P
7.jūnijs 2011, 11:52 | links
 
marti
Pa kuru pusi copēji ?
7.jūnijs 2011, 08:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager