Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
ashuks ir jau iznaarstojis?
2.maijs 2011, 10:24 | links
 
es tur pat pie maajaam ;) jaunciema rajonaa. no ostas gandriiz liidz suzhiem.
2.maijs 2011, 10:04 | links
 
marti
pa kuru galu ņēmies??? es domāju braukt rītā, tik nevaru izdomāt uz ķīsi, vai uz vecdaugavu :)))
2.maijs 2011, 09:59 | links
 
sezonas atklāšana ķīšezerā:
2.maijs 2011, 09:51 | links
 
zandartiem vajadzeetu likt mieru liidz juunijam... un tiiklus pamanot zvaniit pashvaldiibas policijai, lai savaac un pabaro riigas zoo iemiitniekus!
1.maijs 2011, 20:51 | links
 
Sezona atklāta ar plaukstas lieluma asari :)
1.maijs 2011, 15:27 | links
 
Ostas puse pie Vecmilgravja, var labus zandartus dabut..uz Dziga galvam

Bet Kisezers pilns ar tikliem, briesmas :(
1.maijs 2011, 15:10 | links
 
sezona atklaata :) iebraucaam tik ap kaadiem 7.30. man divas. abas meera, bet tomeer amnesteetas. viena taada atraadiijaas pie laivas, skreeja liidzi apstaajaas, ieturot smuku pauzi nopozeeja un prom bija. koleegjim viens zemmeers un viena njemama. nekas iipashs, bet patiikami. man abas uz jaunaa rapalas clackin minnow ;)
uz kaadiem 11.00 saaka puust taa, ka nemaz vairs negribeejaas buut uz ezera. copes ar visas bija praktiksi tikai no riita ap 8.00-10.00. izskatiijaas, ka labi iznaarstojushas - plaanas. pagaidaam shiis veel turas seklumaa (max 1m). aplaustajos niedru puduros.
1.maijs 2011, 14:23 | links
 
Sveiki pa brīvdienām arī bija doma pavizināties pa ķīsi no Langas pusi, Langa pilna ar tīkliem , uztinu motoru, iebraucot ķīsī pie Langas ietekas atkal tīkli priekšā, mērs bija pilns, zvans pašvaldības policijai , bet nu vispār kaut kāds murgs. Nākošreiz fočiks būs rokā un būs jābildē jāfilmē to mudaku purnus, vismaz kāds pierādijums būs.
27.aprīlis 2011, 09:56 | links
 
Nazis > es negaidiiju un neveeroju kaa reagjees. mans pienaakums bija piezvaniit un nodot detalizeetu info tiem, kam tas ir jaadara. man marshruts bija jaaturpina ;)

parcopi.lv > tas varbuut taapeec, ka noteikumi tikai latvieshu valodaa ;) un ir daudz taadi, kas to nesaprot un varbuut pat vispaar lasiit nemaak :D
25.aprīlis 2011, 16:08 | links
 
Ķīsīša kanālā tak katru dienu matadori sēž!!!
:)))
25.aprīlis 2011, 15:21 | links
 
Un vēl interesanta lieta, ka šie cilvēki (gan tīklinieki, gan makšķeru skaita pārkāpēji) gandrīz vienmēr vēl apjautājās "kak ķlov?" Reizēm tiešām gribās gāzt!
25.aprīlis 2011, 14:02 | links
 
marti
Vai uz zvanu noreaģēja? Varbūt varu palīdzēt?
25.aprīlis 2011, 14:01 | links
 
Es tieši par to bieži runāju, ka Ķīšezerā, Vecdaugavā, arī Daugavā(tepat Rīgā) ir liela daļa cilvēku, kas ir......es pat nezinu. Tie ir kā no citas planētas, kas par makšķerēšanas noteikumiem pat laikam nenojauš. Regulāri saskaros ar tīkliniekiem, līdaku ķērājiem aizliegtajā laikā, kā arī regulāri ar tādiem, kas makšķerē teiksim ar četrām makšķerēm....
Aizbrauc pēc kādām 10dienām uz Mangaļsalas molu un paskaties cik āķi būs reņģu makšķerniekiem. Tas ir vienkārši afigeķ! Un galvenais, ka visiem viss ir pofig, jo pārbaudes un sodu nav!
25.aprīlis 2011, 14:00 | links
 
bija arii taadi, kas nolikushi auto celjmalaa veesaa mieraa kraameejaas ar spiningiem un maaneklju kasteem :(
25.aprīlis 2011, 13:52 | links
 
Marti - Ķīšezerā tā ir bieža parādība. Diemžēl :(
25.aprīlis 2011, 13:51 | links
 
ehh, shogad pirmais zvans kjiishezera sargiem :( tiikls suzhos uz vecaa militaaraa slipa. paarvilkts paari liiciitim. un dzheks ar beibi tur pat tipa copee ar 2L plastmasnieku slipa otraa pusee :(
25.aprīlis 2011, 13:48 | links
 
bet barot ir pagruuti tomeer,deelj lielaa slaavu spiediena,ja veel uzies ka tur breksis ganaas:(
14.aprīlis 2011, 11:58 | links
 
Ruu
var, var...čoms pāris darba dienas, kad tautas naf tik daudz, tur piestrādāja...trāpijās arī eksemplāri, ko varētu jau par breksi nosaukt...
14.aprīlis 2011, 11:55 | links
 
hmm es ar motili neskopojos,bet tikai viens plakanais,tur uz pavasara psi pretii OZ gan slaavi skaldija,izrobots bija kaa siers tas ledus un viss vienos suudos,nez kaut ko lielaaku par plaukstas lieluma plakano tur ar var dabuut?
14.aprīlis 2011, 11:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager