Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
es shoziem uz pliku bljitku nokjeeru vienu papraavu raudu. tas arii viss no baltajaam.
14.aprīlis 2011, 11:46 | links
 
pagājušā ziemā es ķīsī, biju ļoti maz, bet ar baltajām zivīm tur ziemā nekad nav bijis nekas labs, vismaz izvilkt raudu man ir bijis ļoti liels retums, tos baltos puņķainos, gan var pavalkāt, ja vēl iebaro, tad pavisam noteikti!!
14.aprīlis 2011, 11:43 | links
 
un veel kas intresanti,pa pagaajusho ziemu uz Kjiisha es nokjeeru tikai 3 baltaas zivis:)saka ka sho tur esot daudz,tad laikam es neiistaas vietaas ganiijos?
14.aprīlis 2011, 11:41 | links
 
samu aizpagājušo gadu čoms uz velci dabūja, ja pareizi atminos, tad 2.5kg, par karpām nezinu - redzējis neesmu, bet domāju, ka ir viņas tur noteikti, ja jau juglas ezerā ir, tad jābūt arī ķīsī...
a tajos dziļumos šis tas jau ganās :DDDD
14.aprīlis 2011, 11:39 | links
 
a tajaa lielajaa dziljumaa vispaar kaut kas dziivo?
14.aprīlis 2011, 11:36 | links
 
par samiem lasiiju ezeros.lv itkaa kaut kaa no Daugavas pa kaut kaadiem kanaaliem ielienot:)
14.aprīlis 2011, 11:35 | links
 
kanāla galā nekāda bedre jau nav, tur tik kanāls paliek dziļāks, līdz sākās ezera kante...bet tas padziļinājums tur ir sākot no 8-16 metriem :)))
14.aprīlis 2011, 11:35 | links
 
kjiisii arii sami esot un pat lashi iemaldaas...
14.aprīlis 2011, 11:34 | links
 
shoziem satiku vienu uz ledus un saakaam runaat,shis izmeta ka Kjiisii arii lielas karpas esot.Leekaajot nav maniitas?
14.aprīlis 2011, 11:31 | links
 
es shai sezonai esmu iegaadaajis garmin gps ar domu salikt punktus kantei ;) ziemaa jau iesaaku ar paaris punktiem.
14.aprīlis 2011, 11:20 | links
 
nee es par to Oz golfa kluba galaa.Kaut ko ziemaa meegjinaaju barot un makshkjereet bet pus dziljumaa kaut kas piesita un apnika visu to baigo dziljumu laist lejaa
14.aprīlis 2011, 11:17 | links
 
taa arii ir. kaa kuraa vietaa, ir pat 12 redzeets.
p.s. zivniekam ir pashziimeeta ekselenta karte tam rajonam ;)
14.aprīlis 2011, 11:15 | links
 
Runa iet par vietu pie baltas kapas..?Par to galu maz zinu,kops bernibas neesmu tur copejis,bet par kanalu ka tadu varu teikt ka,kops tur nekurse kugitis vins aiz vien vairak aizaug un paliek seklaks.Vispar vasara tie oligarhi ar saviem kuteriem pa diena nelauj normali copet,daziem tas atruma ierobezojums ir poveri....
14.aprīlis 2011, 11:14 | links
 
kaads zin konkreeti cik dzilja taa bedre kanaala galaa ir?Ziemaa meeriju un tolkam nesapratu kaadi 11m likaas,bet kartee kas Ezeri.lv dziljaakaa vieta neatceros kaadi 5m vai kaa:)taa gan Ulmanjlaiku dziljum karte.
14.aprīlis 2011, 11:08 | links
 
Man visadi brinumi tur ir gadijusies,keru nakti no tas betona malas uz feeder breksenus,straume paliela,copes nevienas!Lidz bija panemta mah copene(mailem)ja gadiena sagribetos zandartus pakert.Nu uz to mah pie pasas beton malas saku vilkt 500 +gramigos breksenus! )))
Par to lielisanos ta ari ir taisniba,kad tie redz ko es no rita metu atpakal...bails ka neielec lidz! )))
14.aprīlis 2011, 11:04 | links
 
man gan laiki ir pavisam citi :DD kaut gan zandarts ņem visu laiku, tikai jāzin kur viņš konkrētajā brīdī ir :))))
14.aprīlis 2011, 11:03 | links
 
dresden
par asariem gan ezerā nevajadzētu sūdzēties ;DDD
paskat cik poļi divās dienās bija spējīgi izmakarēt :DDD
ruu
jā, daudzus gadus atpakaļ izindēja :(( pats gan to neredzēju, bet kā CL lietotājs Brusis stāstīja, tad viņš bija staigājis gar krastu, kur nosēts ar zušu līķiem, un tie nebija maz un mazi...
14.aprīlis 2011, 11:02 | links
 
dresden - par to laiku tu man vaardus no mutes iznjeemi :) arii manos noveerojumos tas ir kjiisha top laiks. bet ne sakaraa ar zanderi. parasti zanderus velceeju no riita. vakaraa liidacinjas saak ietureeties kaa peec pulkstenja.
14.aprīlis 2011, 10:59 | links
 
dresden
da ne jau dēļ ēšanas viņi tur to grābj, bet grābj tāpēc ka ir iespēja grābt, un kā jau parcopi.lv teica, lai palielītos, pašam n-tās reizes ir bijis tā, ka braucu cauri kanālam, un apjautājos kā ta ķerās, šamais ar reti pretīgu smaidu pacēla pilnu rimi maisu un ieķērcās vot kak nada!!!
14.aprīlis 2011, 10:59 | links
 
Esmu redzejis zusus peldam,agri no rita.Uz aka ne viens nav trapiies,man liekas vini migre un seviski nekur uz esanu neapstajas.
Starp citu zandarts tai vieta uz spini ari loti slikti nem,gan diena,gan nakti esmu meginajis dzigot!Iespejams kaut-kur bedre ari varetu vinu panemt,bet man nav veicies.Lidakas tur ar papilam,vienigais tie izmeri ir shvaki.Vasara staigajot ar UL 4 lidakas pec kartas dabuju,zemmera stipri zem mera! )))Man jau saka likties ka asari ir pazudusi!)))
14.aprīlis 2011, 10:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager