Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
Ja tur es tev piekritu,tadas vietas vispar nevajadzetu but nekadam problemam ar kontroli.Bezdarbibas iemesli man nav saprotami...
13.aprīlis 2011, 19:37 | links
 
es jau nerunaaju par kaut kaadiem brikshnjiem:)ir tak mums vietas kur vienmeer ir makshkjernieku daudz,kaut vai taa pati Buljljupes ieteka Lielupee.Cik es tur paraados nu nekad nav bijis ka kaadam nagi neniezeetu
13.aprīlis 2011, 19:26 | links
 
Ar to informaciju inspektoriem...nu parbaudit katru tenku ir nereali!Resursu trukums,nevar vissu izbraukat,turklat nav 100% parlieciba ka pec informacijas sanemsanas taja vieta bus kas konstatets.Tik pat labi pats malikis var zvanit uz telefonu 50 reiz diena un maldinat! ))
Konkreti par Kisezeru varu teikt ko esmu dzirdejis no vieteiem malikiem,pagasa sezona bija viniem loti slikta.Inspektori regulari slauca nost tos tiklus! )))
13.aprīlis 2011, 19:21 | links
 
nu redzi nestraadaa kontroleejoshais aparaats,ir taas populaaraakaas copes vietas kur vari aizbraukt un 100% konstateet paarkaapumus.Inspektoriem tik vien kaa buutu jaaaizbrauc un jaasastaada protokoli:)negribeetos domaat ka vinji par to visu nav informeeti
13.aprīlis 2011, 19:04 | links
 
Tagad jau tāpat tajā kanālā neko īpaši nevar noķert, iespējams kādu raudu, bet ar grūtībām. Toties vasarā ap pusnakti tur diezgan ņemās un zemmēra zandarti tiek vilkti bez sirdsapziņas pārmetumiem. Vispār šajā galā dīvaini cilvēki - krietni virs 50% neievēro nekādus ne rakstītus, ne nerakstītus likumus. Daudzi labprāt katru dienu liktu 100m garu tīklu un paturētu visu, ko vien var noķert pie tam pēc iespējas lielākos kvantumos un vēl, kas pats dīvainākais, ka viņi lepojas ar to! Katrs maļiks uzskata par savu pienākumu palielīties, ka redz viņš ar tīklu izvilcis tik un tik, kā arī bieži tie zemmēru ķērāji lielās ar saviem lomiem. Vecmīlgrāvis, Jaunciems, Mangaļsala....te ir kā sava atsevišķa republika....
13.aprīlis 2011, 18:55 | links
 
domaa ka shie tur baigi kaut ko kjer:)?
13.aprīlis 2011, 18:45 | links
 
tieshi to arii domaaju, ka lieguma zonaa :(
13.aprīlis 2011, 16:57 | links
 
Marti
katru dienu kāds tur konebūt pacopierē,abos krastos.tik par rezultātiem man ar nav nekādas infas.kaut tā jau ir lieguma zona!
:))
13.aprīlis 2011, 15:43 | links
 
shoriit pie golfa kluba, gandriiz pie tilta divi darbojaas. nemaniiju tik ko iisti.
13.aprīlis 2011, 12:09 | links
 
es jau visus shtrumus noliku mieraa. aizvedu jau spoliites uz salmo servisu sagatavot jaunajai sezonai, spiciiti salaboju, auklinjas paartinu ;)
29.marts 2011, 13:18 | links
 
Šodien Ķīšezerā baigais vējš un bija pilnīga necope :)
29.marts 2011, 12:54 | links
 
es uz Kjiisi shosezon vairs nebraucu taa ka man nav zheel ar jums padaliities,nezinu kur juus tos zirga zobus lasaat,bet taadus panneniekus nu nekaadu probleemu savilkt un tie kas domaa ka es dir... albuumaa ir bildes ar parakstiem.Jaaseezh pretiim kanaalam,nejau pie pashas iztekas,tagad tur ledus biistams,bet ap ezera vidu,ar barotavu motilis uz pashas grunts,liekas ka juurniekam tur shtraase ir paari ezeram,katraa zinjaa asaru ir daudz,straadaaju es ar melnu laasiiti un 0.1mm auklinju.Beztam ja veejsh traucee var tak teltinju pakjert,vai kaadu maisu,katraa zinja ir reta taada diena kad uz Kjiisha nepuush veejsh
21.marts 2011, 12:57 | links
 
dullais! es taadus cepu :D kaijaam un lapsaam neko neatstaaji :(
21.marts 2011, 12:45 | links
 
Biju aizgājis līdz ezeram. Baigi nepatīkams vējš un copēja tikai sīkie ašuki, tāpēc es ātri aizbēgu. Ledus gan vēl labs. Ar "gigantiskajiem" asariem izrīkojos šādi :))
21.marts 2011, 12:39 | links
 
par laimi vairaak nekuust,tapeec tie prieki ir drusku ilgaaki.Shodien asars jau izraadija kaut kaadu intresi,riit teoreetiski vajadzeetu njemt veel labaak,nokjeeru 4kg un lielaakaa aktivitaate tieshaam bija no 14-16 atkal laikam zandarts uzseedaas,murmulis prom:(
15.marts 2011, 20:44 | links
 
NG-NG;Ruduļus jāiefilmē Engurē Ķūļu rajonā,vai Ornitologos.Jaunnedēļ pa vidu,kad pat +10*C sola.Tikai ,lai kāds pačuksts, kāds tagad ledus stāvoklis pa niedrēm.Tad tiešām tur var izsportoties!
15.marts 2011, 19:48 | links
 
Ķīsīti vispār nepazīstu )),bet vakar biju pie Saulesdārza- raudeles un plinderi 92 gab-4.6kg, bet rūdīša neviena)).Laikam jau tādēļ ka copēju ne pie zālēm bet aiz 2 metriem(dziļums).
15.marts 2011, 18:02 | links
 
sodien kisi paritis smuki ruduli dazi asarisi plicisi un raudas. reizem nevar saprast ko tas asakainas grib tur leja, cope sakas ap 14.
15.marts 2011, 17:26 | links
 
mezkalns - vai negribi pačukstēt ap kuru rajonu Ķīsī ruduļojies? Sestdien ir doma ruduļus iefilmēt kaut kur .....
15.marts 2011, 16:56 | links
 
Arī šodien 6 ruduļi - trim lielākajiem vidēji pa 350, trim mazākajiem no 150-200gr. Vienam pīrsings. Būs jāliek resnāka aukla.Plus vēl kādi 20 asarēni. Lielākais ap 120. Ja būtu sedējis tikai uz ruduļiem, gan jau ka būtu vēl, vismaz citiem bija. Bet tā kā cienītai garšo asari, centos izpildīt obligāto programmu.
15.marts 2011, 16:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager