Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
Ap kanaalu jau paliek miiziigi,noleemu ka riit nosleegshu ziemas sezonu Kjiisiitii.Shodiena taa arii nedeva man ilgi gaidiito pavasara zhora prieku,bet ja pameklee kaut ko dabuut var.Garaam ejot slaavu tusinja vietai pretii Oz golf klubam,palika shkjeermiigi,suudu kalns,nekas vairaak.
14.marts 2011, 22:03 | links
 
Palasot Mirtina ieteikumus, šodien paurbos tā vairāk - vismaz 50 caumurus uztaisiju. Kā vienmēr meklēju asarīti. asaru nebija, jeb pareizāk sakot dikti maz, un izmērs ar pašvaks.Mājās kādi 12 gabali. Bonusā 6 ruduļi, divi mazākie 150 un 190gr, četri lielākie no 300-390 gr. Bet nu cik patīkami šamējos vilkt no 1,5m dziļuma uz 0,1 aukliņas... Ak jā, vienam pīrsings, nogrieza auklu gar āliņģa malu.
8.marts 2011, 20:35 | links
 
kaads ledus staavoklis kanaala rajonaa?Vai nav biistams jau?
8.marts 2011, 19:47 | links
 
man tiesi tads pat stasts, iegaju izvilku vienu kisi un begu prom.
6.marts 2011, 15:19 | links
 
Biju aizgājis līdz ezeram, bet tāds pūtiens, ka ātri vien un ātrā tempā no turienes aizgāju :D
Paspēju noķert vienu asari, kuru palaidu un bēgu prom :D
6.marts 2011, 13:44 | links
 
biju vakar. aizstaigaaju liidz rajonam pie golfa kluba. saliidzinoshi ar citaam reizeem kjiishezera dievs bija daasns. iemetu bildes. sataisiitaas zandartu sisteemas "ar bumbinju" taa arii neizvilku ;) bet nu veejsh bija pretiigs, lai arii graadi mazi, knagji sala ne pa jokam.
6.marts 2011, 08:57 | links
 
urmaas
domāju, ka svētdien uz to pusi vajadzētu aizdoties :)))
saki jāvelk ārā būs noputējušās zander bļitkas??? :DD
nāks tuvāk, tad jau sazvon :)))
3.marts 2011, 13:41 | links
 
sāku štukot,vai tik sestdien vai svētdien nevajadzētu iebraukt pie Zivnieka.un tad uz ezeru!
Zivnieks???
:)))
3.marts 2011, 13:02 | links
 
nu ok dzheki! tiekamies 6dien virs dziljuma! saaku domaat - vai tik nebraukt no jaunciema ar riteni :D
3.marts 2011, 12:56 | links
 
zanderim sistēma tāda pati kādu es vasarā lieku uz "bumbiņas" - viegls sviniņš, augstāk trijnieks griezulītis no kura iziet ārā smalka mono pavadiņa, ar salīdzinoši mazu vienžuburīti, mailīti nāsī un aidā :))
3.marts 2011, 12:43 | links
 
Marti
liegums nav uz rīku,liegums ir uz līdaku.tākā liec tik ūdas apakaļam kastē.zanderim protams vienžuburnieks jāliek!
:))
3.marts 2011, 12:39 | links
 
hmmm, nebiju aizdomaajies... taadaa gadiijumaa es nepaarzinu labi noteikumus :( kas tur jaapaartaisa? aakjis-vieninieks, bez pavadas un naasiitee, kaa vasaraa? vai ta taa driikst...
3.marts 2011, 12:36 | links
 
man gan liekas, ka priekš ķīsīša, ūdas vēl nevajadzētu nomest aizvārtē, tikai mazliet pārtaisīt, un pa dziļumiem provēt atrast vietējo zanderīti :))))
3.marts 2011, 09:46 | links
 
es savas uudas izliku aaraa no kastes peec 6dienas copes ;) taa arii neko uz uudas nedabuuju kjiisii :(
2.marts 2011, 21:34 | links
 
o phļa! johaidī pavisam aizmirsu! vairs tā nedarīšu :D
2.marts 2011, 17:36 | links
 
lacuks,tu tak brakonis,ja lieguma laika udas liec...
2.marts 2011, 17:33 | links
 
aizgāju uz h izveidināt galvu.... mazi ašuki un1 cope tukšā uz ūdas...
2.marts 2011, 16:55 | links
 
šorīt šis tas esot noticies :))) rīta pusē tīri ciešami, biš vēlāk jau čābiskāk....
2.marts 2011, 14:04 | links
 
jaapiestraadaa pie alinjgjiem,ashuki apakshaa seezh un labi seezh,tikai jaaiztirina laukaa.Shitas shodien pie kanaala.
27.februāris 2011, 18:29 | links
 
sakjeeru daudz ashukus taadus uz centimetriem pieciem ;) nostaigaajaam no langas ietekas liidz golfa kluba dziljumam. vislabaak zirgazobi njeema marshrutaa pa vidu. viens tik bija njemams :(
26.februāris 2011, 18:43 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager