Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
es gribeeju teikt, ka biju vakar un shodien.
23.janvāris 2011, 14:09 | links
 
es biju gan vakar, gan aizvakar. arii tikai ar pliku bljitku. vakar kaadus seshus ko seerkocinju kastiitee ielikt. shodien vienu :) shodien no izmisuma pat uzspraudu riigas miesniega riigas salami gabalinju un peec tam siera gabalu :D bez rezultaatiem :( aa un vakar man uz plikas baltaas bljitkas panjeema viena smuka rauda... es kaut kaa nemaaku to kjiisi atkost :(
23.janvāris 2011, 14:09 | links
 
Šorīt biju aizgājis, asarus neatradu :D Darbojos tikai ar bļitku. Laiciņš gan foršs, nedaudz mīnusi un saulīte spīd :)
23.janvāris 2011, 12:28 | links
 
Aizvadītajā diennaktī mediķu palīdzība bijusi nepieciešama kādam vīrietim, kurš bija ielūzis ledū Ķīšezerā un kuru no ūdens steigšus izvilkuši blakus esošie zemledus makšķernieki, aģentūru LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta Komunikācijas nodaļas vadītāja Ilze Bukša.
16.janvāris 2011, 14:30 | links
 
Vakar ducis pannas asaru mazliet sīko,šodien ar lielu lūgšanos 8 gb. Priecē tas ka var viegli pārvietoties.Juglas ietekā izskalojums samērā tālu ezerā,iesaku uzmanīties !
12.janvāris 2011, 20:10 | links
 
slidens=vertikāli,vai horizontāli?
11.janvāris 2011, 13:57 | links
 
Šodien bez rezultātiem Ķīsītī. Uz bļitku arī tikai pavisam mazie pieteicās. Ledus ļoti kārtains un slidens.
11.janvāris 2011, 13:48 | links
 
Zinu, ka Salmo kopvērtējumā palika 2., citu neko nezinu- nokavēju :D Pēc visa- vakar gāja labāk, šodien mazāk zuvju, bet izmērs lielāks.
9.janvāris 2011, 15:46 | links
 
1. dienas ziņas
http://www.fishing.lv/weblog/sports.php
9.janvāris 2011, 12:06 | links
 
Rezultātiem tikai uzmetu aci, īsti neapsakatījos, bet pēc pirmās dienas Salmo 1., NG un Rita 1. savos sektoros, Liderim pasūdīgi. Cik dzirdēju Rita savā sektorā par kg ielikusi otrajam.
8.janvāris 2011, 16:46 | links
 
Šodien pirmā diena copes sacensībām Ķīsītī.anteresno,kā ta gājis sportsmeniem?
:)
8.janvāris 2011, 14:52 | links
 
Šodien vējš, putenis un cope nekāda. Tikai sīči. Uz bļitku ar daži sīči pieteicās, bet neviena pat 75gr nebija. Uz mormeni kazaraga izmēri. Pirmā šī gada cope garām :))
5.janvāris 2011, 15:10 | links
 
Pašlaik interesē tikai ledus apstākļi
1.janvāris 2011, 17:14 | links
 
ja ir vēlēšanās piedalīties mačos,tad ieteiktu pašam aizbraukt un atkost to vietu,murmuļus,frekvenci utt.savādāk ir iespējamība sastāstīt pasakas.turiet tik ausis vaļā!
:)))
1.janvāris 2011, 16:57 | links
 
Kāds ir ledus stāvoklis Ķīsītī (visvairāk interesē vieta, kur mači notiks). Ūdens uz ledus, sērsna, citas šaizes? Kā ir?
1.janvāris 2011, 16:53 | links
 
man bija tieshi taa pat vakar. izurbu kaadus 30 caurumus dazhaadaas vietaas un tikai viens piesitiens :( bet taa - laicinjsh forshs.
31.decembris 2010, 18:21 | links
 
šodien uz bļitku vispār ne vienas copes!divataa pus ezeru izbridām un nekā:(
31.decembris 2010, 16:05 | links
 
Šodien viens nedaudz virs 300gr, divi simtnieki un daži sīči. Viss uz bļitku. Uz mormeni sākumā pamēģināju, ņēma tikai supersīči! Bildes galerijā.
30.decembris 2010, 15:52 | links
 
Ķīsis pie Juglas ietekas-kaķa komplekts !
28.decembris 2010, 18:39 | links
 
Šodien Ķīšezerā copēja visur un uz visu, bet nu tādi sīči, ka bail :D Spēj tik mest atpakaļ :)) Galvenais, ka bļitkas arī grābj, kaut paši bļitkas izmērā. Trāpījās tikai viens normāls ašuks un uz mājām aiznesu piecas zives :))))
Toties laiciņš rīta pusē bija ideāls copei - vēja nav, saulīte spīd, sniegs zem kājām sasalis un nelūzt vairs iekšā, nelieli mīnusi....super! :) Re kā tur izskatījās!
28.decembris 2010, 15:33 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager