Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
Pie policijas akadēmijas/ķeizarmeža līča, ozo golfa laukuma, braucot pa Jaunciema gatvi jebkurā līcītī - plašas iespējas izvēlēties un izpausties! :)
27.decembris 2010, 18:49 | links
 
Kurā galā ķīšezerā labāk brist iekšā uz copi ar mormišku...doma aizlaist, tik neesmu tur nekad copejis...
27.decembris 2010, 18:10 | links
 
Šodien tikai sīkie(galīgi sīki) ķerās. Vējš un putenis ar nepatīkams. Vietām sniegs tāds, ka paiet nevar un apakšā pļura. Cope neizdevusies :)
24.decembris 2010, 18:07 | links
 
aizmirsu pateikt un man liekas, ka to nevar nepateikt! pagaajusho 7dien pa kjiishezera vidu pastaigaajaas stirnu paaris! devaas virzienaa no jaunciema uz salinjas pie tilta...
24.decembris 2010, 14:17 | links
 
Es pagājušo nedēļas nogali kad vedu savu pellu no Liepavotiem uz māju redzēju večus cītīgi sēžam uz kanāla Zirgu salas galā...ļadus bija OK:)
23.decembris 2010, 16:47 | links
 
Lielupē šonedēļ viens izplunčajās pie Jūrmalas tilta. Ja lienat, tad ar prātu ...
23.decembris 2010, 16:37 | links
 
Sienāzis Es vot ar veco ar domā rīt maukt...bet tik nav vēl izdomāš uz kurieni...Kaņieris...jeb Lielupe...tjipa pie Zirgu salas kur kanāls ar upi saiet:) Kā domā...vai Lielupe ir taustāma?
23.decembris 2010, 16:30 | links
 
nu es ar mozh kaadaa briidii paarvilkshos paari ielai paurbt ;) bet nu ar tiem taarpiem un bariibaam vairaak nenjemshos. knagji salst. staigaashu ar vienu bljitku!
23.decembris 2010, 15:17 | links
 
nerauj vaļā brūces un nemauc tajās jūras sāli iekšā :DDD es tā jau gandrīz div nedēļas nav tirinājis!!! ja būtu drusku vairāk brīvā laika ta jau būtu labi, šitā gada beigas ir kaut kāds kašmars :)))) bet svētdien gan ķīsīts tiks caurumots no agra rīta līdz paliks tumš, vai kamēr kaste nebūs pilla :)))
23.decembris 2010, 14:29 | links
 
ziviniek, tu kaa tik ilgi nocietiisies, es jau riit uz ledus stuteesies un pariit un aizpariit :)))))))))
23.decembris 2010, 14:21 | links
 
šodien ķīsis esot drusku atļāvies savus krājumus patukšot :))))
svētdien es ar no šamā mēģināšu ko nebūt kastē iemest :)))
23.decembris 2010, 14:05 | links
 
mjāā interesanti...pagājušo gadu, kad visur parādījās ledus, no pierīgas ezeriem (vismaz man) vislabāk strādāja ķīsis, a šogad.....ņikuja :DD un jā, nevienu ziemu neesmu tik daudz brekša bērneļus manījis pie OZO, pa kādam ir trāpijies, bet nekad tik lielā daudzumā kā šogad....
20.decembris 2010, 10:14 | links
 
kjiisis 7dien mani atkal pieviila. tik vien dabuuju kaa divus knarinjus uz bljitkas ko uz uudaam uzlikt. bet nu pakalja taa nosala tirinot, ka peec stundas arii uudas izraavu un lasiijos prom siltaakaa vietaa, proti - shkjuureet seetaa sniegu!
20.decembris 2010, 07:37 | links
 
ak šis noslēpumainais ķīsis...
agrs rīts pretī ozo laukuma ne uz vidus ne pie krasta ne uz bļitku ne uzmormišku neko noķert nevarēju, pusdienās biju kundziņsalā pārbaudīt , kas tur darās, bet tur nekas nedarās! Visbeidzot pilai laimei nobeigumā pie policijas akadēmijas paskatijos kāds izskatās asarītis un izsecināju ka šodien bija necope. :D
18.decembris 2010, 15:21 | links
 
Kā uz Ķīšezera vispār ir ar ledu, rītā no rīta nav daudz laika gribās aizlaist ko pameigināt piemānīt. Doma bija braukt uz Lielupi bet laiks neļauj kūltirs cauri visai Rīgai..
18.decembris 2010, 11:13 | links
 
varbuut, ka vainojam augstais spiediens... :P
es meegjinaashu 7dien joka peec, jo tad nokritiisies un veejsh arii buus par kapeiku mazaaks.
17.decembris 2010, 16:09 | links
 
Šodien Ķīšezerā ļoti švaka cope. Vējš ar nepatīkams un baigā žļurga virs ūdens. Kad to notīra, tad ūdens līmenis ir virs āliņģa. Pārvietoties ar grūti, kur neviens nav staigājis. Ņēma, cik nu vispār ņēma, labāk uz mazu bļitkiņu, uz mormeni neņēma :)
17.decembris 2010, 16:02 | links
 
mirtins
vo, vo, es pa to pašu...pagājušo gadu redzēju tādas it kā feinas, maziņas, taču visi kaut kādi brāķi - ciet aiztaisīt vāciņu nevarēja nevienai :(( bet nekas, gan jau ko nebūt sadomāšu :)))
13.decembris 2010, 15:23 | links
 
Zivnieks - es šogad arī normālas neesmu redzējis veikalos. Kaut kad pirms pāris gadiem nopirku tādu pinģerota lielumā:D ļoti laba. Tās, kas plastmasas - lielās - man arī nepatīk. Breksim varbūt ir ok, ja riktīgu kalnu nolaid lejā un tad pēc stundām četrām sāc tikai copēt. Asarim tas neder.
13.decembris 2010, 14:46 | links
 
mirtins
tā arī būs jādara jā... :)) jāpastaigā pa bodēm, kaut kas jāpameklē, pagājušo gadu tās, kuras skatījos, galīgi pie sirds negāja.....
13.decembris 2010, 14:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager