Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
7dien
http://www.youtube.com/watch?v=g3DazFtqnTQ
13.decembris 2010, 12:48 | links
 
Zivnieks - mazā barotaviņa un nenolaid uz grunts

Būs līdzēts priekš ezera straumes. Pārāk tālu prom neaizvilks.
13.decembris 2010, 12:44 | links
 
ahagars
piebarošana vienmeŗ labi šancē...bet es barotavas neizmantoju, es pa šķipsnai no virsas pabārstos, tas dod rezultātus, vienīgā problēma ir tā, ka to var darīt tikai un vienīgi tad ja ķīsī nav straume, vakar bija, līdz ar to tas atkrīt :((((
13.decembris 2010, 12:37 | links
 
Zivnieks:
Tieši tā, asari bija attiecībā 1:8 pret ķīšu mazuļiem...
Sajūta bija ka asaris apakšā ļoti kūtrs vai vnk mazā koncentrācijā, velc velc ķīšus hops iestājas klusums , aha ašuks pienāca, pamaini dribli ir kāds strīpainis paņem un šitā visu laiku.
Ja būtu asaru žors nebūtu neviena ķīsā, bet kā jau rakstīju iespējams viņi visi ka vienmēr bija uz cita sēkļa vai ēda citur, kautkā tā!
Jāmēģina ar piebarošanu, ja asaris neaktīvs iespējams tas viņam pieliektu ēst gribu, tā Peipī vienmēr var pielikt asarus ķerties....
13.decembris 2010, 11:42 | links
 
ahagars
es atkal biju vakar ap 12:30, pēc neveiksmīga rīta cēliena dūnītī! pie krasta nemaz nemēģināju, uzreiz iespēros pa vidu, bet lai arī kur es mēģināju iemērkt savu galu...apakšā bija tikai melnais ķīšu tūkstotis, pa retam līdz motilim aizcīnījās kāds baltais breksēns, bet ašuki neizrādija pilnīgi nekādu interesi ;(( gribēju doties vēl tālāk iekšā, bet biš baile pa ledu sametās :))) priecē, ka vismaz sniegs tur vidus daļā nav daudz, tā kā uz nākošo nedēļas nogali viss ķīsis (izņemot kanāla apvidu) būs pilnīgi un galīgi droši lēkājams :)))
13.decembris 2010, 11:30 | links
 
Bijām sestdien pretīm Ozo laukumam, no rīta piekrastē atradu strādājošu lunku, no kuras tika izķerti ap 20 asarīši līdz 80gr vērtē, bet neilgi pēc tam tiku appurbts un cope pazuda.
Pēcak apgājām piekrasti un sapratuši, ka nekā nebūs noriskējām pamēģināt laimi vidū, ledus tur protams vietām ok vietām gandrīz ok. Ašuks bija, bet tikai grūti pierunājams, ta uz ātru spēli, tad uz lēnu, tad uz nespēli, tad uz ātru bez ēsmas spēli, tika pielasītas divas pannas asaru no 100-200gr. vērtē! Principā pēc 14 vairs nebija pierunājams gandrīz nekā. Vopšim sezona atklāta veiksmīgi. :)
13.decembris 2010, 11:24 | links
 
biju vakar iemeegjinaat bori :) rezultaataa daudz caurumu un nulle loms. pat piesintienu neredzeeju :( bija man tikai baltie mushu kaapuri. tie laikam nepatiik. bet nu noveeroju, ka vechi arii dikti strauji paarvietojaas. ledus labs, liekas ka pie 20 cm un sniegs virsuu vietaam 2cm sanesumos varbuut 10cm, maz, uudens tik dazhaas vietaas bija pa virsu kaadi 2cm max. tas viss jaunciema rajonaa.
13.decembris 2010, 07:38 | links
 
nu kaads shodien bija?
kaadas atskaites?
taisos riitaa iemeegjinaat savu jauno urbi, sensas bariibu un vienu pashtjuuneetu murmuli ;)
11.decembris 2010, 17:04 | links
 
A Vieplis superzeķes ada? ;)
11.decembris 2010, 07:04 | links
 
Ng ir optimists :)
10.decembris 2010, 15:58 | links
 
Nu kurš nav lasīji NG atbildi,skrieniet un vērojiet klātienē: rīt ķeršu baltās zivis Ķīšezerā, testēšu jaunās Sensas barības, zivis būs un daudz, par izmēriem gan pagaidām spriest ir pagrūti, trešdien redzēsi.
10.decembris 2010, 15:56 | links
 
Nu, cope šodien švakāka kā pagājušoreiz. Mājās atbrauca 28 asarēni. Vēl kādi 10+ līdacēns 400-500gr, amnestēti. Viss uz murmuli. Tas Sužos.
7.decembris 2010, 17:56 | links
 
nu tā...iemetīšu vienu mazo atskaiti par sezonas atklāšanu sestdien!!! :)))
piektdien vakarā priekš manis noslēdzās viens liels un burvīgs notikums (ja kāds grib ar mani dalīties priekos, tad galaprodukts šim notikumam trešdien pa LNT 21:00 :)))) pēc šī notikuma notika maza piesēšana, kas ievilkās līdz 3:00, kas nozīmē, ka līdz garāžai pakaļ pekelēm aiziet neizdevās, nu nekas....plkst 6:15 zvana modinātājs, pēc pāris mātes vārdiem tomēr no gultas izveļos un daudz maz esmu gatavs špagot uz garāžu....drīz jau čoms klāt, un kopā špagojam pēc mantām...garāžā ieauju kājas viepļa sagādātajās burvīgajās zeķēs, un uzreiz pēc tam arī jaunajos zābīšos :))) paķeru urbi, uzmetu kasti uz pleca to vaļā nevarot un aidā....ak jā vēl veikalā arī ieskrējām :))) nu un tad jau iekš 11. autobusa, un jau pavisam drīz esam pie OZO golfa kluba....ar domām kā būs ar ledu, kā varēs urbt šī gada pirmo āliņģi, raitā riksī izejam cauri golfa laukumam un jau esam pie krasta...var redzēt pa kādam večukam, kas jau cenšās tikt pie kāda spuraiņa, kas ar savu apetīti mēģinas noliekt sardziņu un uzjundīt sen piemirstas adrenalīna piedevas :))) ehhh...jā....beidzot tas mirklis ir sagaidīts - paņemu no čoma vergu un speru pirmo soli, tad vēl vienu, tad vēl, kamēr nokļūstu līdz vietai, kur noteikti jau ir ūdens, noraušu urbi no pleca un taisīšu kontrolurbienu.....ar skaistu šņerkstoņu, laužot ledus drumslas, urbis arvien vairāk un vairāk ieurbjās ledū, kad pēkšņi skatos, ka augšā uznāk skaista smilšu čupiņa.....mjā...ūdens līmenis ir bijis ļooooti zems, šajā mirklī ļoti daudz mātes vārdi no manas puses, un protams asmeņiem kirdikt....attaisu kasti ar domu pasniegties pēc galodiņas - fig vam, tādas kastē vairāk nav :DDD nu sezonas sākums lielisks..nekas ņemu vergu un sāku skaldīt...ledus labs pie krasta virs 15 cm....domājām špagosim uz dziļumu....ar vergu taisot testa šķēlienu tā arī daram....ejot ar vien tālāk...ledus kļust plānāks un plānāks...kad pēkšņi ar kārtējo sitienu verga izkrīt cauri....uztaisot lielāku caurumu...secinu, ka ledus tikai kādi 4 cm....tad seko tāds kā krakšķīts un man ar to pietiek, lai grieztos atpakaļ uz krastu....protams, var jau būt, ka uzcirtu nevaiksmīgā vietā, jo ledus nav salis vienmērīgi, bet ir plaisājis ar lielām plaisām, kas ir aizviktas ciet vēlāk....nu neko..špagojam atpakaļ uz krastu, kur arī sākam medīt ašukus...ar palielu pierunāšanu, tie murmulim metās virsū pārliecinoši un agresīvi....čomam, gan tik labi negāja un šis sāka eksperimentēt, un ar labiem panaķumiem - pieteicās divas izcilas raudas, viens ļoooti skaists breksis, vairāki mazāki, un arī ašuki lika par sevi manīt :))) tādā garā smuki pavalkājām un pirmo copi noslēdzām :))) tas ko varu pateikt, ka esmu ļooti apmierināts ar zābakiem kamik gorilla, un kopā ar viepļa superzeķēm viss bija ideāli....
tā kā kungi...ķīsis ir staigājams.... ja ejat uz vidu, tad vergu ieteiktu paņemt, bet tādi, kam 4-5cm ir normāls ledus var droši maukt ar urbi...
ne asakas :)))
6.decembris 2010, 14:14 | links
 
Sveika tauta! ezers viss staigājams vai tikai līči, piemēram, kā ir pretīm golfa laukumam var tikt pāri ezeram vai kā? :)
Milsīks paldies!
6.decembris 2010, 11:13 | links
 
jaa, veejsh bij labs. paslidinaajos ar beerniem, nointerveeju divus seedeetaajus, teica, ka hu...a (ploha).
5.decembris 2010, 20:02 | links
 
No 30 strīpaiņiem, 2 ņemami. Vējš gan brrrrrr....
5.decembris 2010, 17:27 | links
 
Šodien tikai daži sīči un viss. Vējš ar nepatīkams. Citi copmaņi ar sūdzējās, ka šodien necopē.
5.decembris 2010, 16:29 | links
 
es biju vakar un noķēru zivis!!! bet šodien nav luste konebūt rakstīt smalkāk....rīt iemetīšu kādu kuplāku rindiņu!
5.decembris 2010, 12:13 | links
 
Nupat pārvilkos no ezera, sezona atklāta, kaut kādas nebūt pat zivis dabūju, bet nu tas vējš bik pa jaudīgu, lai sēdētu visu dienu - laikam palieku vecs. Asarītis jau knāba diezgan labi, tik baigi jāmeklē, nav vēl ienācis manā līcī tā kā citus gadus. Pēc pāris nedēļām vajadzētu būt vairāk. Kā citos krajos?
4.decembris 2010, 14:26 | links
 
Nu re, atkal :DDD
3.decembris 2010, 20:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager