Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
Kilka , palasi ko pats esi pieķēzījis katrā tēmā , un blondais draugs arī ar mani vairs nedraudzējās .
3.decembris 2010, 20:36 | links
 
Gintsgg Vai tu būtu tas dirsējs ? :D :D :D Neiet runa par gadiem ,kautgan neizskatās ka man Tevi būtu jāuzrunā uz jūs :) šo to palasīju un tiešām kilkam taisnība :)
3.decembris 2010, 20:30 | links
 
gintsgg - tu droši vien esi foršs onka, bet diezgan bieži vien neforši un nevajadzīgi lamājies un jēlojies, gluži kā tavs blondais "draudziņš". Nav smuki. :(
3.decembris 2010, 20:15 | links
 
:DDDD
Es ar smagus zābakus neiesaku!:DDD
3.decembris 2010, 19:35 | links
 
Joni , par tiem smagiem zābakiem , bija domāts ka ir plāns ledus , jā ielūzīs tie vilks lejā , būs grūti ārā tikt , bet līdz tevīm jau tas neaizgāja . Vispār cit tev gadu lai man kaut ko norādītu ? Vai tik nesanāk ka sūds dirsēju māca ?
3.decembris 2010, 19:31 | links
 
:)
Kur nu smagus?
Es laidīšu ar Norfin Lapland!
3.decembris 2010, 18:52 | links
 
pagājušo gadu vispār bija jokaini.
kad uzrāpos pie OZO pirmo reizi uz ledus, izrādījās, ka tālāk par krasta niedrēm nevins nebija gājis, kaut gan pie krasta ledus ap 15 cm. tajā reizē ļoti apdomīgi, ar vergu dauzoties sāku līst iekšā dziļumā....beigās izrādās, ka ezera vidū ledus biš virs 10 cm.... tajā dienā labu laiku sēdēju viens pats un smuki skaldīju, vēlāk arī citi veči ieradās ar čuriņu biksēs prasīdami kāds ledus :DDD
3.decembris 2010, 18:46 | links
 
jerk. tikai nevelc smagus zābakus
:)
3.decembris 2010, 18:38 | links
 
Tēmā par Ķīsi arī pagājušogad sezonas sākumā bija klusums. Izrādījās, tas tāpēc, ka veči vilka.... un neslikti :) nebija laika :)
Ehhh...
brauks un pārbaudīs. Citādi ne kāds ledus biezumu, ne tāllēkšanas dēlīša atrašanās vietu nejaudā ierakstīt.
3.decembris 2010, 18:34 | links
 
Zivniek, mana informācija ir gan bijusi !!!īsa un skaidra bet ne par to iet runa . Es jau nebraucu virsū nevienam tikai gribu atgādināt ka pastāv arī privātās vēstules. Ne visiem interesē ko kaimīņš runā ar kaimiņu :)
3.decembris 2010, 18:29 | links
 
Nu, šodien ir kāds bijis uz ezera uzkāpis - kā ar virsū tikšanu? Līmenis izskatās kādu pusmetru pieaudzis kopš vakardienas, ūdens visur gar malām nāk augšā. Bet kā teica tas susliks - galvenais ir labs ieskrējiens.
3.decembris 2010, 17:12 | links
 
:))))
3.decembris 2010, 16:32 | links
 
zivniek,tikai nevelc smagus zābakus.
3.decembris 2010, 16:29 | links
 
joni
tieši tā simtiem cilvēku meklē informāciju, bet praktiski neviens to nedod! to strapā arī tu!!! nebrauc virsū cilvēkam, kas vismaz dalās dažāda veida informācijā šajā portālā jau ilgi, atšķirībā no tevis!
3.decembris 2010, 16:19 | links
 
Gintsgg kāds šai lapai sakars ar taviem gumijas zābakiem ??? :)(Zivniek , tikai nevelc smagus zābakus) .??? Gribās parunāties raksti privāti ! Šeit simtiem cilvēku meklē informāciju par Ķišezeru ,domāju tavas piebildes nevienu neinteresē :) Nu bet tas tā :)
3.decembris 2010, 16:12 | links
 
buus laikam jaapeerk tas urbis :) citaadi zivnieks panjems visu!
3.decembris 2010, 16:00 | links
 
tas priecē :))
3.decembris 2010, 15:11 | links
 
Tikko atbraucu uz kantori.Pie OZO viens miķelis sēž pie meldriem.
3.decembris 2010, 15:07 | links
 
Boroda
to jau verga parādīs :))))
ja mazāk par 6.5 cm, tad tur virsū nekāpšu.
3.decembris 2010, 14:27 | links
 
Zivniek, tur būs plāns ļeds, tur neej...:)
3.decembris 2010, 14:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager