Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
2 zivnieks
Es parasti braucu uz šanci garām.Vēl neesmu redzējis nevienu pie OZO.
3.decembris 2010, 13:33 | links
 
Zivniek , tikai nevelc smagus zābakus .
3.decembris 2010, 11:30 | links
 
skaidris, rīt mēģināšu rāpties virsū pie golfa laukuma, ja būs švakucis, tad pabraukšu vēl uz priekšu un rāpšos virsū no garāžām, tur noteikti jau ir labuckas....
3.decembris 2010, 10:52 | links
 
Spriezot pec ta ka pats ezers aizsala krietni velak par liciem, man neskjiet ka butu taga pratigi iet uz vidu vai dziliumiem, ja vel njem vera notikuso nelaimi Baltezera, 40 m no krasta, ir ko padomat.
2.decembris 2010, 15:36 | links
 
Nebija uz tavas kantes šodien neviena. Pats tur šonedēļ ar vēl nelīdīšu -bikiņ baidos par ledus biezumu vidū.
2.decembris 2010, 15:22 | links
 
a varbūt kāds braucot garām ir manījis, vai veči sēž pretī golfa laukumam???? tā biš uz dziļuma pusi???? :)))
2.decembris 2010, 15:19 | links
 
Kāds ir ledus biezums Jaumciema gatves puses līčos?
Veči šodien, ka biezs. Tas garam braucot un ik pabrīdim lūkojoties sānu stiklā
:)
2.decembris 2010, 15:14 | links
 
Šodien līmenis galīgi gar zemi - tik zemu laikam pa šiem 5 gadiem nebiju redzējis. Bet laikam jau zivis pie tās ļurkāšanās ir sen pieradusi un līmenis copi baigi neiespaido. Kā ir ar lomiem?
2.decembris 2010, 15:07 | links
 
Biju garambraucot isa pastaiga uz Akademijas liici ( bij silto kanalu ), ledus pat loti normals, viens virs sedeja pasa lici, otru redzeju staigajam vairak uz lica beigam.
Sastaptais koleega, pavestija ka ledus aiz stura uz auksta kanala pusi ir samera plans, vergs ar otro sitienu iet cauri. Nekada diza cope ka no rita vinjam nebija, 5 asarisi svara zem 100 gr. Pec vinja teikta citi copmanji vinja sastaptie bija teikusi ka sodien vinjiem veicies mazak, bet vakar loti labi asarus pieskaldijusi. Ta ka ne asakas, sestdien uz copi.
2.decembris 2010, 14:55 | links
 
sadabūts jauns griežamais mora 6 dien jālaiž!!!
1.decembris 2010, 23:46 | links
 
Neesi gan sūdzējies. ;DD
1.decembris 2010, 23:16 | links
 
Es jau atklajot sezonu netalaja Kjisi dancinu asarus Akademijas lici, Saulesdarza puse vairak uz viesnicas pusi. Par lomiem no pirma ledus nesmu sudzejies. Ne asakas
1.decembris 2010, 22:48 | links
 
Nu jau vairs nepeldēsies, nupat no turienes atnācu - sēž veči ne tikai akadēmijas līcī, bet jau lielajā ezerā, kas aizvakar bija vēl vaļā. Vienīgi nupat sāk snigt un ūdens līmenis ceļās. Gar malām spiež augšā ūdeni un lauž ledu, būs štruntīga uzkāpšana.
1.decembris 2010, 15:34 | links
 
Pamēģini iedomāties , cik daudzi tur peldēsies !
1.decembris 2010, 13:19 | links
 
Vakar pa lielo pūtienu vidus viļņojās, bet šodien jau ir ciet. Sestdien būs labuckas, varu iedomāties kādas masas tur vazāsies.
30.novembris 2010, 22:46 | links
 
skaidris, ja neuznāks kaut kāds birdināmais, tad sestdien sēdēšu uz ķīsīša!!!
30.novembris 2010, 18:18 | links
 
vakar biju aizgājis! tec pusē pa līčiem var staigāt, bet vidū bija vaļā! ledus kalni sitās viens pret otru! iespaidīga skaņa tumsā!
30.novembris 2010, 18:15 | links
 
es nezinu...tā kā esmu līdz piektdienai izlikts ārā no dzīvokļa, tad man patālu līdz tam galam :))) bet skaidris ir viens - sestdien braucu uz ķīsi, ja būs švaki ar staigāšanu, tad maukšu uz dzirnezeru :))
30.novembris 2010, 17:02 | links
 
ledus uz Ķīsīša ir.bet vai ir staigājams?????
:)
30.novembris 2010, 16:51 | links
 
Zivniek, kā ir ar ledu?
Pēdējo nedēļu tā mazāk sanācis pabraukāt
30.novembris 2010, 13:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager