Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
šodien no 19-22 ne piesitiena. arī slikta atskaite ir atskaite:) neredzeeju vairs tos brekšu barus bedrēs
8.septembris 2020, 22:09 | links
 
svens76 [08.09.20]: Amicus [20:07]: Protams. Fočenes ir fakta konstatācija, bet svarīgāks ir process... vnk interesē kā un ko. Skatos video no Pal, tur var daudz ko jaunu atklāt... Īpaši patīk Vihrovs un protams Pitercovs... bet tas ir tur, nevis lv. Interesē tava pieredze. Bet īsti tas eholotes režīms man neinteresē, bet gan mānekļu izvēle un kā tu viņu pasniedz.Vihrovs vēl tā, bet no Čulanova ekipāžas Pirercovam jāuzmanās. Nebūtu to zivi skrienot uz svēršanos pakāsuši, nezinu kā beigtos:)
Jā, Volga Baits- огонь. Labi būtu, ja viņi šoreiz uzvarētu. Interesantas ēsmas viniem, vismaz nav keitech. Protams arī multi... kaut kas savāds. Vihrovam ir labi pamācošie video. Rezultāti varēja būtu labāki.
8.septembris 2020, 21:27 | links
 
Amicus [08.09.20]: Protams. Fočenes ir fakta konstatācija, bet svarīgāks ir process... vnk interesē kā un ko. Skatos video no Pal, tur var daudz ko jaunu atklāt... Īpaši patīk Vihrovs un protams Pitercovs... bet tas ir tur, nevis lv. Interesē tava pieredze. Bet īsti tas eholotes režīms man neinteresē, bet gan mānekļu izvēle un kā tu viņu pasniedz.
Vihrovs vēl tā, bet no Čulanova ekipāžas Pirercovam jāuzmanās. Nebūtu to zivi skrienot uz svēršanos pakāsuši, nezinu kā beigtos:)
8.septembris 2020, 20:36 | links
 
Protams. Fočenes ir fakta konstatācija, bet svarīgāks ir process... vnk interesē kā un ko. Skatos video no Pal, tur var daudz ko jaunu atklāt... Īpaši patīk Vihrovs un protams Pitercovs... bet tas ir tur, nevis lv. Interesē tava pieredze. Bet īsti tas eholotes režīms man neinteresē, bet gan mānekļu izvēle un kā tu viņu pasniedz.
8.septembris 2020, 20:07 | links
 
urmaas [08.09.20]: svens76 [43m]: Amicus [43m]: Bet īstenībā viss tas ir pilnīgā h. Sven, man patīk fočenes. Visa cieņa, ka nodarbojies ar savu hobiju kopā ar meitu. Bet ir vienmēr lielaus bet! Kad būs video? Vienalga kur tu copē, gribās saprast kā tas notiek!paldies:) domā kādam te tie video interesē?:))Kas tā par reklāmu bez video! :)
vācu klasika ar Svenu:D
8.septembris 2020, 20:04 | links
 
svens76 [08.09.20]: Amicus [43m]: Bet īstenībā viss tas ir pilnīgā h. Sven, man patīk fočenes. Visa cieņa, ka nodarbojies ar savu hobiju kopā ar meitu. Bet ir vienmēr lielaus bet! Kad būs video? Vienalga kur tu copē, gribās saprast kā tas notiek!paldies:) domā kādam te tie video interesē?:))
Kas tā par reklāmu bez video! :)
8.septembris 2020, 20:00 | links
 
Amicus [08.09.20]: Bet īstenībā viss tas ir pilnīgā h. Sven, man patīk fočenes. Visa cieņa, ka nodarbojies ar savu hobiju kopā ar meitu. Bet ir vienmēr lielaus bet! Kad būs video? Vienalga kur tu copē, gribās saprast kā tas notiek!
paldies:) domā kādam te tie video interesē?:))
8.septembris 2020, 19:21 | links
 
Bet īstenībā viss tas ir pilnīgā h. Sven, man patīk fočenes. Visa cieņa, ka nodarbojies ar savu hobiju kopā ar meitu. Bet ir vienmēr lielaus bet! Kad būs video? Vienalga kur tu copē, gribās saprast kā tas notiek!
8.septembris 2020, 19:17 | links
 
svens76 [08.09.20]: Jurik [11:14]: Paldies par reklāmu, Sven!

..Vispār Svena formāts drīzāk ir dalīšanās pieredzē un piedzīvojumā. Kas, protams, neizslēdz to, ka tādās situācijās uzrodās 'radi, draugi', kas uz to mēģina parazitēt.

Definīcija: Ikviena samaksāta ideju, preču vai pakalpojumu prezentācijas un virzīšanas forma. Reklāmā izmanto dažādus līdzekļus: iespiestus (katalogi, brošūras, plakāti, reklāma preses izdevumos, reklāmas vēstules u. c.), audiovizuālus (TV reklāmas klipi, videofilmas, internets), akustiskus (sludinājumi radio), reklāmas pasākumus (gadatirgi, reklāmas braucieni, informatīvie ceļojumi u. c.), dekorācijas (skatlogi, interjeri) un citus (suvenīri, reklāmas dāvanas utt.).
/
Definīcija: Paziņojumi, informācija, kuras mērķis ir padarīt kaut ko plaši pazīstamu, pievilcīgu, izraisīt par kaut ko interesi, šim nolūkam izmantojot plakātus, ziņojumus, dažādus masu saziņas līdzekļus. Δ plaši izmanto, lai popularizētu noteiktas preces un pakalpojumus, iepazīstinātu ar preču iegādes un pakalpojumu izmantošanas vietām.par tiem draugiem piekrītu, bet es protu pieklājīgi atteikt:)
Interesanti gan... kāpēc tika dzēsti komentāri par eholotes.lv? Kāpēc nedzēs komentārus sadaļā par politiku, kur ir brīžiem tīrākā naida kurināšana?
8.septembris 2020, 19:13 | links
 
Jurik [08.09.20]: Paldies par reklāmu, Sven!

..Vispār Svena formāts drīzāk ir dalīšanās pieredzē un piedzīvojumā. Kas, protams, neizslēdz to, ka tādās situācijās uzrodās 'radi, draugi', kas uz to mēģina parazitēt.

Definīcija: Ikviena samaksāta ideju, preču vai pakalpojumu prezentācijas un virzīšanas forma. Reklāmā izmanto dažādus līdzekļus: iespiestus (katalogi, brošūras, plakāti, reklāma preses izdevumos, reklāmas vēstules u. c.), audiovizuālus (TV reklāmas klipi, videofilmas, internets), akustiskus (sludinājumi radio), reklāmas pasākumus (gadatirgi, reklāmas braucieni, informatīvie ceļojumi u. c.), dekorācijas (skatlogi, interjeri) un citus (suvenīri, reklāmas dāvanas utt.).
/
Definīcija: Paziņojumi, informācija, kuras mērķis ir padarīt kaut ko plaši pazīstamu, pievilcīgu, izraisīt par kaut ko interesi, šim nolūkam izmantojot plakātus, ziņojumus, dažādus masu saziņas līdzekļus. Δ plaši izmanto, lai popularizētu noteiktas preces un pakalpojumus, iepazīstinātu ar preču iegādes un pakalpojumu izmantošanas vietām.
par tiem draugiem piekrītu, bet es protu pieklājīgi atteikt:)
8.septembris 2020, 11:20 | links
 
Paldies par reklāmu, Sven!

..Vispār Svena formāts drīzāk ir dalīšanās pieredzē un piedzīvojumā. Kas, protams, neizslēdz to, ka tādās situācijās uzrodās 'radi, draugi', kas uz to mēģina parazitēt.

Definīcija: Ikviena samaksāta ideju, preču vai pakalpojumu prezentācijas un virzīšanas forma. Reklāmā izmanto dažādus līdzekļus: iespiestus (katalogi, brošūras, plakāti, reklāma preses izdevumos, reklāmas vēstules u. c.), audiovizuālus (TV reklāmas klipi, videofilmas, internets), akustiskus (sludinājumi radio), reklāmas pasākumus (gadatirgi, reklāmas braucieni, informatīvie ceļojumi u. c.), dekorācijas (skatlogi, interjeri) un citus (suvenīri, reklāmas dāvanas utt.).
/
Definīcija: Paziņojumi, informācija, kuras mērķis ir padarīt kaut ko plaši pazīstamu, pievilcīgu, izraisīt par kaut ko interesi, šim nolūkam izmantojot plakātus, ziņojumus, dažādus masu saziņas līdzekļus. Δ plaši izmanto, lai popularizētu noteiktas preces un pakalpojumus, iepazīstinātu ar preču iegādes un pakalpojumu izmantošanas vietām.
8.septembris 2020, 11:14 | links
 
Jā te bija vesela drāma, o.O kur palika ! :D

Katrā gadījumā man patīk Svena atskaites ;)
Tā tik turpināt ;)
Vismaz ir sajūta ka kāds arī makšķerē ķīsī :D

Flexis88, 8.septembris 2020, 09:47


Paldies:) Ne asakas!
8.septembris 2020, 09:49 | links
 
Jā te bija vesela drāma, o.O kur palika ! :D

Katrā gadījumā man patīk Svena atskaites ;)
Tā tik turpināt ;)
Vismaz ir sajūta ka kāds arī makšķerē ķīsī :D
8.septembris 2020, 09:47 | links
 
Kengurs24 [08.09.20]: svens76 [Vakar]: Zirgagjimis [Vakar]: Man kopā nav tik daudz tāda izmēra žaņu, bet Tev pāris stundās. Latviskā skaudība, maita, žņaudz...:)
Teicams loms. Esi atkodis viņus perfekti!paldies. ticu ka Tev viss vēl priekšā! ne asakas!Kur vakardienas sarakste ar eho.lv???:DDDlaikam kko nepareizi biji sarakstījis!visu nahren izdzēsa!;DDD
sevi kārtējo reizi gribēja pareklamēt:)
8.septembris 2020, 09:46 | links
 
Kengurs24 [08.09.20]: svens76 [Vakar]: Zirgagjimis [Vakar]: Man kopā nav tik daudz tāda izmēra žaņu, bet Tev pāris stundās. Latviskā skaudība, maita, žņaudz...:)
Teicams loms. Esi atkodis viņus perfekti!paldies. ticu ka Tev viss vēl priekšā! ne asakas!Kur vakardienas sarakste ar eho.lv???:DDDlaikam kko nepareizi biji sarakstījis!visu nahren izdzēsa!;DDD
Te tev nav politikas sadaļa.
Šag na ļeva, šag na pravo...razstrel na mestje! :)
8.septembris 2020, 09:41 | links
 
svens76 [07.09.20]: Zirgagjimis [Vakar]: Man kopā nav tik daudz tāda izmēra žaņu, bet Tev pāris stundās. Latviskā skaudība, maita, žņaudz...:)
Teicams loms. Esi atkodis viņus perfekti!paldies. ticu ka Tev viss vēl priekšā! ne asakas!
Kur vakardienas sarakste ar eho.lv???:DDDlaikam kko nepareizi biji sarakstījis!visu nahren izdzēsa!;DDD
8.septembris 2020, 09:32 | links
 
Zirgagjimis [07.09.20]: Man kopā nav tik daudz tāda izmēra žaņu, bet Tev pāris stundās. Latviskā skaudība, maita, žņaudz...:)
Teicams loms. Esi atkodis viņus perfekti!
paldies. ticu ka Tev viss vēl priekšā! ne asakas!
7.septembris 2020, 17:30 | links
 
Man kopā nav tik daudz tāda izmēra žaņu, bet Tev pāris stundās. Latviskā skaudība, maita, žņaudz...:)
Teicams loms. Esi atkodis viņus perfekti!
7.septembris 2020, 17:26 | links
 
svens76 [07.09.20]: Kengurs24 [4m]: svens76 [30m]: šodien pāris stundu cope Ķīšezers-Kundziņsala. rezumē 4 gb laivā, 4 kg lielākais, parējie ap 3kg. vēl pa kādai copei. bet kopumā aktivitāte švaka, baigi jāizprovocēTeicams loms!!!Par tādu copi te lielākā daļa,mani ieskaitot,var tikai sapņot!protams ja (pāris) ir divi!:)2-3 stundas škiet biju iekšā
Copē laiks iet nemanot!:)
7.septembris 2020, 17:14 | links
 
Kengurs24 [07.09.20]: svens76 [30m]: šodien pāris stundu cope Ķīšezers-Kundziņsala. rezumē 4 gb laivā, 4 kg lielākais, parējie ap 3kg. vēl pa kādai copei. bet kopumā aktivitāte švaka, baigi jāizprovocēTeicams loms!!!Par tādu copi te lielākā daļa,mani ieskaitot,var tikai sapņot!protams ja (pāris) ir divi!:)
2-3 stundas škiet biju iekšā
7.septembris 2020, 17:05 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager