Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
snitraM [27.08.20]: svens76 [14:56]: snitraM [14:47]: snitraM [41m]: Diemžēl ir laivu garāžas kur vakarā visādas personas atklāti pa pāris naudiņām atdod skaistas zivis un zemmērus, pašiem nevajagot bet laižot vaļā tikai duraki - tāpat neizdzīvojot, labāk cilvēkiem izdalot. Paši cilvēki un laivas nopakotas pa smuko bet saprašana visai štruntīga.kurš teica ka neizdzīvojot? viena tante?:) vai tie tipiņi no garāžām?:)

svens76, 27.augusts 2020, 14:06

Tie no garāžām ir viss gudrākie ::)) tos neviena tante nepārspļausMan pēdējās nedēļas laikā ir tik daudz negatīvu vēstuļu, komentāru utt. rakstījuši par to ka lielās zivis, kuras atlaižam noteikti iet bojā. Varu pilnīgi godīgi pateikt, ka izturamies pret tām loti saudzīgi, gan izvadot, gan atbrīvojot. Bet tautai no malas izskatās labāk zināms kas un kā jādara:) Ķeram katrs savu zivi un gūstam no tā prieku. Ne asakas visiem!Mazāk lasi to pļurkstēšanu un baudi copi. Tāpat tā negatīva apkārt pietiek atliektiem galiem.
tā arī daru:)
27.augusts 2020, 21:59 | links
 
Jurik [27.08.20]: svens76 [19m]: Jurik [40m]: Sven! Es Ķīsī esmu pikšķerējis reizi mūžā un tas bija ziemā. Man tas ezers neliekas interesants un mani viņš nevilina. Nav tā, ka Tu raksti baigi skaistās atskaites par to kā gājis, bet arī tie pāris foto un 3 vārdi ko ieliec ir tā vērti, lai šai sadaļā ienāktu. Paldies! Un nē - neesmu gejs, nelišķoju un man no Tevis neko nevajag :Drakstu kā ir pāris vārdos. ezeram nav ne vainas. zivīm bagāts ezers, laivu tur turu tāpēc. šodien 4 zandarti, lielākajam 4kg. kaut kā tāNu nezinu kā Tevi uzmundrināt. Varbūt viņi ir geji vai arī viņiem no Tevis kaut ko vajag ?! :D
mani uzmundrina zandartu cope. vari necensties:)
27.augusts 2020, 21:53 | links
 
svens76 [27.08.20]: Jurik [40m]: Sven! Es Ķīsī esmu pikšķerējis reizi mūžā un tas bija ziemā. Man tas ezers neliekas interesants un mani viņš nevilina. Nav tā, ka Tu raksti baigi skaistās atskaites par to kā gājis, bet arī tie pāris foto un 3 vārdi ko ieliec ir tā vērti, lai šai sadaļā ienāktu. Paldies! Un nē - neesmu gejs, nelišķoju un man no Tevis neko nevajag :Drakstu kā ir pāris vārdos. ezeram nav ne vainas. zivīm bagāts ezers, laivu tur turu tāpēc. šodien 4 zandarti, lielākajam 4kg. kaut kā tā
Nu nezinu kā Tevi uzmundrināt. Varbūt viņi ir geji vai arī viņiem no Tevis kaut ko vajag ?! :D
27.augusts 2020, 21:51 | links
 
Jurik [27.08.20]: Sven! Es Ķīsī esmu pikšķerējis reizi mūžā un tas bija ziemā. Man tas ezers neliekas interesants un mani viņš nevilina. Nav tā, ka Tu raksti baigi skaistās atskaites par to kā gājis, bet arī tie pāris foto un 3 vārdi ko ieliec ir tā vērti, lai šai sadaļā ienāktu. Paldies! Un nē - neesmu gejs, nelišķoju un man no Tevis neko nevajag :D
ja liktu visus foto no zandartu copes, tad visi mani te ienīstu:))
27.augusts 2020, 21:37 | links
 
Jurik [27.08.20]: Sven! Es Ķīsī esmu pikšķerējis reizi mūžā un tas bija ziemā. Man tas ezers neliekas interesants un mani viņš nevilina. Nav tā, ka Tu raksti baigi skaistās atskaites par to kā gājis, bet arī tie pāris foto un 3 vārdi ko ieliec ir tā vērti, lai šai sadaļā ienāktu. Paldies! Un nē - neesmu gejs, nelišķoju un man no Tevis neko nevajag :D
rakstu kā ir pāris vārdos. ezeram nav ne vainas. zivīm bagāts ezers, laivu tur turu tāpēc. šodien 4 zandarti, lielākajam 4kg. kaut kā tā
27.augusts 2020, 21:33 | links
 
Sven! Es Ķīsī esmu pikšķerējis reizi mūžā un tas bija ziemā. Man tas ezers neliekas interesants un mani viņš nevilina. Nav tā, ka Tu raksti baigi skaistās atskaites par to kā gājis, bet arī tie pāris foto un 3 vārdi ko ieliec ir tā vērti, lai šai sadaļā ienāktu. Paldies! Un nē - neesmu gejs, nelišķoju un man no Tevis neko nevajag :D
27.augusts 2020, 21:03 | links
 
FishermanLiveMater
iedodiet viņam vēl kādu brīvu dienu :D
27.augusts 2020, 20:44 | links
 
svens76 [27.08.20]: snitraM [14:47]: snitraM [41m]: Diemžēl ir laivu garāžas kur vakarā visādas personas atklāti pa pāris naudiņām atdod skaistas zivis un zemmērus, pašiem nevajagot bet laižot vaļā tikai duraki - tāpat neizdzīvojot, labāk cilvēkiem izdalot. Paši cilvēki un laivas nopakotas pa smuko bet saprašana visai štruntīga.kurš teica ka neizdzīvojot? viena tante?:) vai tie tipiņi no garāžām?:)

svens76, 27.augusts 2020, 14:06

Tie no garāžām ir viss gudrākie ::)) tos neviena tante nepārspļausMan pēdējās nedēļas laikā ir tik daudz negatīvu vēstuļu, komentāru utt. rakstījuši par to ka lielās zivis, kuras atlaižam noteikti iet bojā. Varu pilnīgi godīgi pateikt, ka izturamies pret tām loti saudzīgi, gan izvadot, gan atbrīvojot. Bet tautai no malas izskatās labāk zināms kas un kā jādara:) Ķeram katrs savu zivi un gūstam no tā prieku. Ne asakas visiem!o
Tādu "gudrinieku" dēļ forumā ,copmaņus kuri liek savus lomus ar smukām zivīm,drīz varēs saskaitīt uz vienas rokas pirkstiem!
Un "gudrākie" parsati ir tie,kuri no skaudības sprāgs nost! Pašiem nekā nav un noķert ar neko nejēdz!
27.augusts 2020, 20:44 | links
 
svens76 [27.08.20]: snitraM [14:47]: snitraM [41m]: Diemžēl ir laivu garāžas kur vakarā visādas personas atklāti pa pāris naudiņām atdod skaistas zivis un zemmērus, pašiem nevajagot bet laižot vaļā tikai duraki - tāpat neizdzīvojot, labāk cilvēkiem izdalot. Paši cilvēki un laivas nopakotas pa smuko bet saprašana visai štruntīga.kurš teica ka neizdzīvojot? viena tante?:) vai tie tipiņi no garāžām?:)

svens76, 27.augusts 2020, 14:06

Tie no garāžām ir viss gudrākie ::)) tos neviena tante nepārspļausMan pēdējās nedēļas laikā ir tik daudz negatīvu vēstuļu, komentāru utt. rakstījuši par to ka lielās zivis, kuras atlaižam noteikti iet bojā. Varu pilnīgi godīgi pateikt, ka izturamies pret tām loti saudzīgi, gan izvadot, gan atbrīvojot. Bet tautai no malas izskatās labāk zināms kas un kā jādara:) Ķeram katrs savu zivi un gūstam no tā prieku. Ne asakas visiem!
Mazāk lasi to pļurkstēšanu un baudi copi. Tāpat tā negatīva apkārt pietiek atliektiem galiem.
27.augusts 2020, 20:31 | links
 
Arvids8 [27.08.20]: PM !
paldies par ziņu:) tā arī domāju:)
27.augusts 2020, 15:07 | links
 
Arvids8 [27.08.20]: PM !
paldies par ziņu:) tā arī domāju:)
27.augusts 2020, 15:07 | links
 
PM !
27.augusts 2020, 15:04 | links
 
snitraM [27.08.20]: snitraM [41m]: Diemžēl ir laivu garāžas kur vakarā visādas personas atklāti pa pāris naudiņām atdod skaistas zivis un zemmērus, pašiem nevajagot bet laižot vaļā tikai duraki - tāpat neizdzīvojot, labāk cilvēkiem izdalot. Paši cilvēki un laivas nopakotas pa smuko bet saprašana visai štruntīga.kurš teica ka neizdzīvojot? viena tante?:) vai tie tipiņi no garāžām?:)

svens76, 27.augusts 2020, 14:06

Tie no garāžām ir viss gudrākie ::)) tos neviena tante nepārspļaus
Man pēdējās nedēļas laikā ir tik daudz negatīvu vēstuļu, komentāru utt. rakstījuši par to ka lielās zivis, kuras atlaižam noteikti iet bojā. Varu pilnīgi godīgi pateikt, ka izturamies pret tām loti saudzīgi, gan izvadot, gan atbrīvojot. Bet tautai no malas izskatās labāk zināms kas un kā jādara:) Ķeram katrs savu zivi un gūstam no tā prieku. Ne asakas visiem!
27.augusts 2020, 14:56 | links
 
snitraM [41m]: Diemžēl ir laivu garāžas kur vakarā visādas personas atklāti pa pāris naudiņām atdod skaistas zivis un zemmērus, pašiem nevajagot bet laižot vaļā tikai duraki - tāpat neizdzīvojot, labāk cilvēkiem izdalot. Paši cilvēki un laivas nopakotas pa smuko bet saprašana visai štruntīga.kurš teica ka neizdzīvojot? viena tante?:) vai tie tipiņi no garāžām?:)

svens76, 27.augusts 2020, 14:06


Tie no garāžām ir viss gudrākie ::)) tos neviena tante nepārspļaus
27.augusts 2020, 14:47 | links
 
snitraM [27.08.20]: Diemžēl ir laivu garāžas kur vakarā visādas personas atklāti pa pāris naudiņām atdod skaistas zivis un zemmērus, pašiem nevajagot bet laižot vaļā tikai duraki - tāpat neizdzīvojot, labāk cilvēkiem izdalot. Paši cilvēki un laivas nopakotas pa smuko bet saprašana visai štruntīga.
kurš teica ka neizdzīvojot? viena tante?:) vai tie tipiņi no garāžām?:)
27.augusts 2020, 14:06 | links
 
Diemžēl ir laivu garāžas kur vakarā visādas personas atklāti pa pāris naudiņām atdod skaistas zivis un zemmērus, pašiem nevajagot bet laižot vaļā tikai duraki - tāpat neizdzīvojot, labāk cilvēkiem izdalot. Paši cilvēki un laivas nopakotas pa smuko bet saprašana visai štruntīga.
27.augusts 2020, 14:01 | links
 
Tam,kas zivis pats netirgo,grūti noticēt,bet tas kurš andelējis vimbas(pats atzinies žurnālā "Copes lietas ") tas ir pašsaprotami....

Arvids8, 27.augusts 2020, 13:42


interesanti, kurš to atzinies ?:)
27.augusts 2020, 13:45 | links
 
Tam,kas zivis pats netirgo,grūti noticēt,bet tas kurš andelējis vimbas(pats atzinies žurnālā "Copes lietas ") tas ir pašsaprotami....
27.augusts 2020, 13:42 | links
 
Bruni - daudzi vairs neraksta :) Dēļ atbildības pret resursiem, jo tauta līmē kopā visu ko redz. Ir info, ka daži, kuri nemāk atlaist, ēd visu pēc kārtas vai pat tirgo uz krogiem.

Nu un - protams - cik tad var bildēt vienu un to pašu izmēru vienā un tajā pašā bedrē :D

eholotes.lv, 27.augusts 2020, 10:55


tas par to tirgošanu uz krogiem ir no sērijas- "viena tante teica'':)

par sevi godīgi roku uz sirds liekot varu pateikt ka tirgot netirgoju un netaisos to darīt, jo nekas nav jāatpelna:) copēju sava prieka pēc un 'piemājas' bedrē ieskrienu uz pāris stundām

bet ir labāki izmēri ne šajā konkrētajā bedrē:)
27.augusts 2020, 13:24 | links
 
Bruni - daudzi vairs neraksta :) Dēļ atbildības pret resursiem, jo tauta līmē kopā visu ko redz. Ir info, ka daži, kuri nemāk atlaist, ēd visu pēc kārtas vai pat tirgo uz krogiem.

Nu un - protams - cik tad var bildēt vienu un to pašu izmēru vienā un tajā pašā bedrē :D
27.augusts 2020, 10:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager