Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
Flexis88 [11.08.20]: bļin ka nevar pierast pie ši foruma specifikas!! nevar editot savus postus utt.

Bet jā es tevi noturēju par vienu citu paziņu ar gaišu laivu.
Nē nē, šoreiz tie tā nebaidīja, es pats blenzu planšetes kartē un tie no muguras brauca ar sarkanu/melnu laivu un es šos pēdējā brīdī pamanīju, no viņu puses nekas nekorekts nebija.

Un velcētāji šorīt arī ļoti zolīdi brauca ar līkumu, bet varbūt tāpēc ka nejauši biju biki par tālu no kants :D
Nakamreiz piepeldēšu uzpļāpāt ;)
11.augusts 2020, 20:44 | links
 
bļin ka nevar pierast pie ši foruma specifikas!! nevar editot savus postus utt.

Bet jā es tevi noturēju par vienu citu paziņu ar gaišu laivu.
Nē nē, šoreiz tie tā nebaidīja, es pats blenzu planšetes kartē un tie no muguras brauca ar sarkanu/melnu laivu un es šos pēdējā brīdī pamanīju, no viņu puses nekas nekorekts nebija.

Un velcētāji šorīt arī ļoti zolīdi brauca ar līkumu, bet varbūt tāpēc ka nejauši biju biki par tālu no kants :D
11.augusts 2020, 13:36 | links
 
Flexis88 [10:42]: hmm kāds cits tad bija ;) un mani biedēja ar lielajām laivām. o.OTu krastā noķer vienreiz tos baidītājus un pieregulē skābekli redzēsi cik baisi ir viņi. Tā tikai liekas uz ūdens, ka neko nevar izdarīt.

Redzēju tevi vienu vakaru nedēļas sākumā ar to plostu, sākuma pustumsā nevarēju iebraukt, kas tas ir :D. Bet izskatijas ļoti ērti. Un kā gāja? Es turpat bedres otrā pusē seēdeju dabūju 60cm zandartu un līdaku. Ap 23iem braucu prom.

latvians88, 11.augusts 2020, 13:11
11.augusts 2020, 13:32 | links
 
Flexis88 [11.08.20]: hmm kāds cits tad bija ;) un mani biedēja ar lielajām laivām. o.O
Tu krastā noķer vienreiz tos baidītājus un pieregulē skābekli redzēsi cik baisi ir viņi. Tā tikai liekas uz ūdens, ka neko nevar izdarīt.

Redzēju tevi vienu vakaru nedēļas sākumā ar to plostu, sākuma pustumsā nevarēju iebraukt, kas tas ir :D. Bet izskatijas ļoti ērti. Un kā gāja? Es turpat bedres otrā pusē seēdeju dabūju 60cm zandartu un līdaku. Ap 23iem braucu prom.
11.augusts 2020, 13:11 | links
 
Flexis88 [11.08.20]: hmm kāds cits tad bija ;) un mani biedēja ar lielajām laivām. o.O
man ir sarkans ar melnu finval
11.augusts 2020, 10:44 | links
 
hmm kāds cits tad bija ;) un mani biedēja ar lielajām laivām. o.O
11.augusts 2020, 10:42 | links
 
Flexis88 [11.08.20]: Flexis88 [Vakar]: Flexis88 [7m]: šodien cope jautra. izmērs priecēja:)

svens76, 10.augusts 2020, 14:32

Nu bļin, trūkst vārdu! Bet nu cita lieta kad zini precīzi kur tā zivs atrodas :) Tā tik turpināt ;)arī ja zin un redz kur tā zivs atrodas, bez tā vēl ir mežonīgi daudz nianses , lai pie viņas tiktu

svens76, 10.augusts 2020, 14:47

Par to es nešaubos ne mirkli. Ir cilvēki kam rokas aug no D. un neanalizē gandrīz vispār ne ko, bet ja pieiet lietai nopietni, saprot sīkumus, un analizē pilnībā visu, tad tā lieta ātri aiziet. Man ar sākumā visi lielie Zandarti norāvās pie plosta vai pusceļā, bet tagad tik pievelc un iesmel :Dpaga, Tu esi tas kas no plosta kanāla galā copē?

svens76, 10.augusts 2020, 20:16

Yes - un man šogad neķeras, vakar laikam man ļoti tuvu pašā vakarā nobrauci kad es tikko biju iebraucis un domāju kur lai noparkojas, varbūt arī šogad es vairs nemāku noparkoties :(
Pašā vakarā ezerā nebiju
11.augusts 2020, 08:24 | links
 
Flexis88 [Vakar]: Flexis88 [7m]: šodien cope jautra. izmērs priecēja:)

svens76, 10.augusts 2020, 14:32

Nu bļin, trūkst vārdu! Bet nu cita lieta kad zini precīzi kur tā zivs atrodas :) Tā tik turpināt ;)arī ja zin un redz kur tā zivs atrodas, bez tā vēl ir mežonīgi daudz nianses , lai pie viņas tiktu

svens76, 10.augusts 2020, 14:47

Par to es nešaubos ne mirkli. Ir cilvēki kam rokas aug no D. un neanalizē gandrīz vispār ne ko, bet ja pieiet lietai nopietni, saprot sīkumus, un analizē pilnībā visu, tad tā lieta ātri aiziet. Man ar sākumā visi lielie Zandarti norāvās pie plosta vai pusceļā, bet tagad tik pievelc un iesmel :Dpaga, Tu esi tas kas no plosta kanāla galā copē?

svens76, 10.augusts 2020, 20:16


Yes - un man šogad neķeras, vakar laikam man ļoti tuvu pašā vakarā nobrauci kad es tikko biju iebraucis un domāju kur lai noparkojas, varbūt arī šogad es vairs nemāku noparkoties :(
11.augusts 2020, 08:03 | links
 
Flexis88 [10.08.20]: Flexis88 [7m]: šodien cope jautra. izmērs priecēja:)

svens76, 10.augusts 2020, 14:32

Nu bļin, trūkst vārdu! Bet nu cita lieta kad zini precīzi kur tā zivs atrodas :) Tā tik turpināt ;)arī ja zin un redz kur tā zivs atrodas, bez tā vēl ir mežonīgi daudz nianses , lai pie viņas tiktu

svens76, 10.augusts 2020, 14:47

Par to es nešaubos ne mirkli. Ir cilvēki kam rokas aug no D. un neanalizē gandrīz vispār ne ko, bet ja pieiet lietai nopietni, saprot sīkumus, un analizē pilnībā visu, tad tā lieta ātri aiziet. Man ar sākumā visi lielie Zandarti norāvās pie plosta vai pusceļā, bet tagad tik pievelc un iesmel :D
paga, Tu esi tas kas no plosta kanāla galā copē?
10.augusts 2020, 20:16 | links
 
Flexis88 [10.08.20]: Flexis88 [7m]: šodien cope jautra. izmērs priecēja:)

svens76, 10.augusts 2020, 14:32

Nu bļin, trūkst vārdu! Bet nu cita lieta kad zini precīzi kur tā zivs atrodas :) Tā tik turpināt ;)arī ja zin un redz kur tā zivs atrodas, bez tā vēl ir mežonīgi daudz nianses , lai pie viņas tiktu

svens76, 10.augusts 2020, 14:47

Par to es nešaubos ne mirkli. Ir cilvēki kam rokas aug no D. un neanalizē gandrīz vispār ne ko, bet ja pieiet lietai nopietni, saprot sīkumus, un analizē pilnībā visu, tad tā lieta ātri aiziet. Man ar sākumā visi lielie Zandarti norāvās pie plosta vai pusceļā, bet tagad tik pievelc un iesmel :D
prieks par Tevi:)
10.augusts 2020, 15:00 | links
 
Flexis88 [7m]: šodien cope jautra. izmērs priecēja:)

svens76, 10.augusts 2020, 14:32

Nu bļin, trūkst vārdu! Bet nu cita lieta kad zini precīzi kur tā zivs atrodas :) Tā tik turpināt ;)arī ja zin un redz kur tā zivs atrodas, bez tā vēl ir mežonīgi daudz nianses , lai pie viņas tiktu

svens76, 10.augusts 2020, 14:47


Par to es nešaubos ne mirkli. Ir cilvēki kam rokas aug no D. un neanalizē gandrīz vispār ne ko, bet ja pieiet lietai nopietni, saprot sīkumus, un analizē pilnībā visu, tad tā lieta ātri aiziet. Man ar sākumā visi lielie Zandarti norāvās pie plosta vai pusceļā, bet tagad tik pievelc un iesmel :D
10.augusts 2020, 14:53 | links
 
fish1 [10.08.20]: Viss!
Vairs uz Ķīsi nebraukšu......
nedari tā. ja vēlies , tad vari piebraukt pie sarkanās laivas aprunāties:)
10.augusts 2020, 14:49 | links
 
Flexis88 [10.08.20]: šodien cope jautra. izmērs priecēja:)

svens76, 10.augusts 2020, 14:32

Nu bļin, trūkst vārdu! Bet nu cita lieta kad zini precīzi kur tā zivs atrodas :) Tā tik turpināt ;)
arī ja zin un redz kur tā zivs atrodas, bez tā vēl ir mežonīgi daudz nianses , lai pie viņas tiktu
10.augusts 2020, 14:47 | links
 
Viss!
Vairs uz Ķīsi nebraukšu......
10.augusts 2020, 14:45 | links
 
šodien cope jautra. izmērs priecēja:)

svens76, 10.augusts 2020, 14:32


Nu bļin, trūkst vārdu! Bet nu cita lieta kad zini precīzi kur tā zivs atrodas :) Tā tik turpināt ;)
10.augusts 2020, 14:42 | links
 
šodien cope jautra. izmērs priecēja:)
10.augusts 2020, 14:32 | links
 
urmaas [10.08.20]: svens76 [59m]: Flexis88 [6.aug]: Žanis manā galā pa naktīm vēljoprojām klusē. Un no rīta pamodināja zvaniņi, bet āķis bija tukšs un likās būs jābrauc vien uz darbu, bet vēl tak ir 1h laika un nodomāju iemest vēl vienu porciju tajā pašā vietā. Pēc 15 min kārtīgi piezvanīja un galā bija pamatīgs pārsteigums - mana pirmā Meža vimba - 84cm tuvu pie 5kg.žanis aktīvs, tada sajūta ka šodien ko lielaaku dabuušu:) jaierauj kafija un jānoskrien liidz ezeram:)Tik galveno "stūrmani" neaizmirsti! :)
nekur bez viņa:)
10.augusts 2020, 11:16 | links
 
svens76 [10.08.20]: Flexis88 [6.aug]: Žanis manā galā pa naktīm vēljoprojām klusē. Un no rīta pamodināja zvaniņi, bet āķis bija tukšs un likās būs jābrauc vien uz darbu, bet vēl tak ir 1h laika un nodomāju iemest vēl vienu porciju tajā pašā vietā. Pēc 15 min kārtīgi piezvanīja un galā bija pamatīgs pārsteigums - mana pirmā Meža vimba - 84cm tuvu pie 5kg.žanis aktīvs, tada sajūta ka šodien ko lielaaku dabuušu:) jaierauj kafija un jānoskrien liidz ezeram:)
Nu nezinu, vakar vakarā un nakts sākumā nevienas žaņa copes,tik ļeidaks 3,3kg ap 23 ieknāba.
10.augusts 2020, 11:00 | links
 
svens76 [10.08.20]: Flexis88 [6.aug]: Žanis manā galā pa naktīm vēljoprojām klusē. Un no rīta pamodināja zvaniņi, bet āķis bija tukšs un likās būs jābrauc vien uz darbu, bet vēl tak ir 1h laika un nodomāju iemest vēl vienu porciju tajā pašā vietā. Pēc 15 min kārtīgi piezvanīja un galā bija pamatīgs pārsteigums - mana pirmā Meža vimba - 84cm tuvu pie 5kg.žanis aktīvs, tada sajūta ka šodien ko lielaaku dabuušu:) jaierauj kafija un jānoskrien liidz ezeram:)
Tik galveno "stūrmani" neaizmirsti! :)
10.augusts 2020, 10:58 | links
 
Flexis88 [10.08.20]: Vakarā iebraukšu pārbaudīt cik aktīvs td viņš ir :P
ja kas buus, tad kādu bildi iemetīšu
10.augusts 2020, 10:58 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager