Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
Vakarā iebraukšu pārbaudīt cik aktīvs td viņš ir :P
10.augusts 2020, 10:34 | links
 
Flexis88 [06.08.20]: Žanis manā galā pa naktīm vēljoprojām klusē. Un no rīta pamodināja zvaniņi, bet āķis bija tukšs un likās būs jābrauc vien uz darbu, bet vēl tak ir 1h laika un nodomāju iemest vēl vienu porciju tajā pašā vietā. Pēc 15 min kārtīgi piezvanīja un galā bija pamatīgs pārsteigums - mana pirmā Meža vimba - 84cm tuvu pie 5kg.
žanis aktīvs, tada sajūta ka šodien ko lielaaku dabuušu:) jaierauj kafija un jānoskrien liidz ezeram:)
10.augusts 2020, 10:17 | links
 
Žanis manā galā pa naktīm vēljoprojām klusē. Un no rīta pamodināja zvaniņi, bet āķis bija tukšs un likās būs jābrauc vien uz darbu, bet vēl tak ir 1h laika un nodomāju iemest vēl vienu porciju tajā pašā vietā. Pēc 15 min kārtīgi piezvanīja un galā bija pamatīgs pārsteigums - mana pirmā Meža vimba - 84cm tuvu pie 5kg.
6.augusts 2020, 12:07 | links
 
nu man šodien visas zivis bija uz 4 izmēra rotiņu.
4.augusts 2020, 21:32 | links
 
KASIS1058 [04.08.20]: svens76 [11:25]: KASIS1058 [8:39]: Sveiki ir doma ceturdien doties uz ķiišezeru,baltezeru,juglas ezers? Ko varat ieteikt kur butu pratigaak ?
Nav buuts ne reiziBaltezeros un Ķīsī ķeras labi. Par Juglu nezinuUz ko iespejas lielakas spinigojot ? Gumijas vobleri rotinji ?
gumijas
4.augusts 2020, 19:46 | links
 
svens76 [04.08.20]: KASIS1058 [8:39]: Sveiki ir doma ceturdien doties uz ķiišezeru,baltezeru,juglas ezers? Ko varat ieteikt kur butu pratigaak ?
Nav buuts ne reiziBaltezeros un Ķīsī ķeras labi. Par Juglu nezinu
Uz ko iespejas lielakas spinigojot ? Gumijas vobleri rotinji ?
4.augusts 2020, 15:21 | links
 
KASIS1058 [04.08.20]: Sveiki ir doma ceturdien doties uz ķiišezeru,baltezeru,juglas ezers? Ko varat ieteikt kur butu pratigaak ?
Nav buuts ne reizi
Baltezeros un Ķīsī ķeras labi. Par Juglu nezinu
4.augusts 2020, 11:25 | links
 
Sveiki ir doma ceturdien doties uz ķiišezeru,baltezeru,juglas ezers? Ko varat ieteikt kur butu pratigaak ?
Nav buuts ne reizi
4.augusts 2020, 08:39 | links
 
Kuha [03.08.20]: Vakar lielgabali klusēja. Tikai pa retam veiksmīgam šāvienam. Ložmetējus arī nedzirdēju.
vakar lielgabals pie metra pārgrauza fļuriku pie laivas:) tā jau asari ielasīt varēja
3.augusts 2020, 13:44 | links
 
Vakar lielgabali klusēja. Tikai pa retam veiksmīgam šāvienam. Ložmetējus arī nedzirdēju.
3.augusts 2020, 13:26 | links
 
šodien zemmēru paradīze Ķīsī. tas par žani:)ašuku pat nemēģināju, bij sportiski tāpat:)
29.jūlijs 2020, 22:40 | links
 
Zuši pagājušajā nedēļā labi ķērās salīdzinoši ar sezonas sākumu, bet daudz mazo zutēnu, tāpēc lieku lielus āķus lai mazie nevar norīt, tad gan daudz tukšās copes, bet vismaz zutītis nav jāmoka. Pa nakti viens līdz divi tādi 500g-700g paņem. Pamatīgi jānoņemas nedēļu no vietas pa tumsu sēžot un pa dienu strādājot lai vienu kūpiņu var uztaisīt.
29.jūlijs 2020, 13:02 | links
 
Es tagad uz zušiem spiežu.
29.jūlijs 2020, 12:01 | links
 
Baravika [28.07.20]: Nav tik traki ar to Ķīšezeru kā te stāsta. Ar pārinieku šodien iebraucām no Langas bāzes. Diezgan interesanta cope sanāca. Zivis sāka ņemt tikai ap desmitiem.
Sinoptiķi gan solija lietu un makoņus, rezultātā - saule, bezvējš, brīžiem ezers kā spogulis. Reti tik mierīgu ūdeni Ķīšezerā ieraudzīt, bet kā rezi tad arī bija lielākā aktivitāte. Vienos dienā viss notiek, ņem asari, ņem līdakas.
asari pa abiem kādi 15-20 gab, tā kā bijām vienojušies zem 200g neņemt, tad sanāca tikai trīs. (lielākā daļa bija 100-150g). Negribētu teikt ka tie ir "jūrnieki".
līdakas kādas četras bija knapmers, vienu paņēmam, pārējās peld tālāk. Protams arī zemmēri netrūka.
vizuļus sākumā mēģinājām dažādus, bet beigās palikām pie bronzas/kapara krāsas 4 izmēra rotiņiem. uz ko ari dabūtas 90% zivis.
jūrinieki kā no puļemjota man bij kādu pusstundu. neviens zem 300 nebij
28.jūlijs 2020, 21:15 | links
 
Nav tik traki ar to Ķīšezeru kā te stāsta. Ar pārinieku šodien iebraucām no Langas bāzes. Diezgan interesanta cope sanāca. Zivis sāka ņemt tikai ap desmitiem.
Sinoptiķi gan solija lietu un makoņus, rezultātā - saule, bezvējš, brīžiem ezers kā spogulis. Reti tik mierīgu ūdeni Ķīšezerā ieraudzīt, bet kā rezi tad arī bija lielākā aktivitāte. Vienos dienā viss notiek, ņem asari, ņem līdakas.
asari pa abiem kādi 15-20 gab, tā kā bijām vienojušies zem 200g neņemt, tad sanāca tikai trīs. (lielākā daļa bija 100-150g). Negribētu teikt ka tie ir "jūrnieki".
līdakas kādas četras bija knapmers, vienu paņēmam, pārējās peld tālāk. Protams arī zemmēri netrūka.
vizuļus sākumā mēģinājām dažādus, bet beigās palikām pie bronzas/kapara krāsas 4 izmēra rotiņiem. uz ko ari dabūtas 90% zivis.
28.jūlijs 2020, 21:05 | links
 
Zaceps82 [28.07.20]: Skrabars [13:41]: Tas viss ir sīkums, es aizvakar redzēju kā džigits kvoko ķīsīTrenējās.... Sieva izdzina no vannas! :) Bet ja nopietni, tad sami ir ar Juglas ezerā ne reizi vien noķerti... jo no Daugavas caur jūru brīva kustība šim... Dīvaini būtu, ja kāds kvokotu strūklakā pie kongresa nama! :)
pats samus neķeru, neinteresē tā zivs. bet pačukstēšu ka vienā Juglas ezera bedrē vienlaicīgi Panoptixā bij pienākuši tādi 1,8-2m peec mēroga:)
28.jūlijs 2020, 19:56 | links
 
Skrabars [28.07.20]: Tas viss ir sīkums, es aizvakar redzēju kā džigits kvoko ķīsī
Trenējās.... Sieva izdzina no vannas! :) Bet ja nopietni, tad sami ir ar Juglas ezerā ne reizi vien noķerti... jo no Daugavas caur jūru brīva kustība šim... Dīvaini būtu, ja kāds kvokotu strūklakā pie kongresa nama! :)
28.jūlijs 2020, 16:36 | links
 
Pajautājiet jūtubam kā kaimiņzemē un citur kvoko. Donā 6m jau skaitās bedrē utt. Ar kvoku sāmu ne tikai paceļ no grunts.
Pats gan tādos seklumos neesmu darbojies.
Ķīsī vēlētājiem pārsvarā seklumā sami trāpās.
28.jūlijs 2020, 16:12 | links
 
Ķīsī ir arī sami. Uztraukumam nav pamata.

urmaas, 28.jūlijs 2020, 15:25

To es sen zinu.
28.jūlijs 2020, 16:11 | links
 
Sāka divos naktī, no rīta trīs metru dziļumā dauzīja
28.jūlijs 2020, 15:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager