Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
Ķīsī ir arī sami. Uztraukumam nav pamata.

urmaas, 28.jūlijs 2020, 15:25


Zinām,ka viņi tur ir.
28.jūlijs 2020, 15:35 | links
 
Ķīsī ir arī sami. Uztraukumam nav pamata.
28.jūlijs 2020, 15:25 | links
 
Tas viss ir sīkums, es aizvakar redzēju kā džigits kvoko ķīsī

Skrabars, 28.jūlijs 2020, 13:41


Lielos jūras asarus,kvokoja.
Jauna metode,D
28.jūlijs 2020, 15:09 | links
 
Tas viss ir sīkums, es aizvakar redzēju kā džigits kvoko ķīsī
28.jūlijs 2020, 13:41 | links
 
@svens76 - neesmu laivu experts bet bija balts, vecs kuteris ar kajīti priekšā, laikam kkur figurēja zila krāsa arī. a tam kas riņķoja apkārt bija jauna copes laiva arī balta un 50 zirgi.

@kola - reāli vienmēr esmu ezeram pa vidu +/- :P

@BrunoL - nu ir bijušas reizes kad sēžu pie kanāla izejas un tur daudzi spiningot gribētāji - tāpēc tur cenšos sēdēt reti vai mest tuvāk :P

@Karlis_K - Tieši tāpat arī es domāju ;) |

@Zaceps82 - Vairs jau ne bet 6dien 7dien gan cepos :D parasti jau arī turos pie karmas principiem.

@urmaas - laba doma, kādu 7dienas vakaru var novākties :D

@kkas - jau 100 variantus izdomāju ka vislabāk viņu pačakarēt, bet atkal tā karma - nav man jābojā sava karma tikai tāpēc ka viņš sabojāja savu :D

Bet kopumā paldies par atbalstu, tagad zināšu ka neesmu viens ;)
27.jūlijs 2020, 22:01 | links
 
Tādiem tik ar viņu pašu zālēm vajag paārstēt. Pagarš striķis, pudele kādu gabalu no plosta un ķieģelis tipa kā enkurs. Lai brauc un pin ārā no dzenskrūves... :)
27.jūlijs 2020, 16:20 | links
 
urmaas [27.07.20]: Savācaties kopā un nostājieties gar kanti cik vien var. Tad manīs ko tādi umņiki runās.
Tādi šakāļi no bara raustās.... Demonstratīvi notēlotu skaļu telefonsarunu ar kādu iedomu draugu, kurš pretējā krastā ir atradis asaru zelta āderi un bubinādams zēģelētu tālēs zilajās ...
27.jūlijs 2020, 13:50 | links
 
Savācaties kopā un nostājieties gar kanti cik vien var. Tad manīs ko tādi umņiki runās.
27.jūlijs 2020, 13:31 | links
 
Flexis88 [27.07.20]: Gribēju padalīties ar savu sāpi lai zināt kādi kadri braukā pa šo ezeru. Iebraucu 6dien vakarā ar 2 draugiem, copējam no plosta Juglas kanāla galā. Izdomājām lūkot jaunu vietu jo šogad tā cope ir tāda pašvaka, nostājāmies Mežaparka pusē un nepagāja ne 30 min kad mums piebrauc viens krieviski runājošs bariga un sāk stāstīt ka šeit viņš ķerot zivis un es viņam un viņa draugiem traucējot ķert zivis (makšķerēju ar gruntenēm un fīderiem, nu jā pieklājīgi cilvēki met man līkumu apmēram 40-50 metri no plosta lai neaizķertu makšķeres) bet redz šim kadram tas ir par grūtu, man ir jābrauc no turienes prom jo es te visiem traucēju ! Tad viņš sāka riņķot ap manu plostu kādu 30-50 min un rāva nost man samestās makšķeres, sveicinājās ar saviem krieviski runājošajiem draugiem un neļāva man makšķerēt kamēr neatbrauca policija ar viņu aprunāties. laikam būs jāsāk akmeņi ņemt uz plosta !
Kā jums liekas vai normāli cilvēki tā rīkojas ?
Nemet kreņķi! Tādi "umņiki" pa kādam bija un būs.... gan uz ūdeņiem gan sauszemes... Zeme ir apaļa un karma saregulēs visu godīgi pēc masas nezūdamības likuma :)
27.jūlijs 2020, 13:28 | links
 
Nezinu gan kas te diskutabls, ne jau no krasta nogruntējeis copmanis iebilda ka nostājas iepretī ar plostu, bet laivotājs uzskata ka tā viņa vieta. Bet ar laivu vienmēr var aizbraukt citur, kasīties dēļ 50m vai cik tur nu tas ir izcils kretīnisms.
27.jūlijs 2020, 12:34 | links
 
Flexis88 [27.07.20]: Flexis88 [10:29]: Gribēju padalīties ar savu sāpi lai zināt kādi kadri braukā pa šo ezeru. Iebraucu 6dien vakarā ar 2 draugiem, copējam no plosta Juglas kanāla galā. Izdomājām lūkot jaunu vietu jo šogad tā cope ir tāda pašvaka, nostājāmies Mežaparka pusē un nepagāja ne 30 min kad mums piebrauc viens krieviski runājošs bariga un sāk stāstīt ka šeit viņš ķerot zivis un es viņam un viņa draugiem traucējot ķert zivis (makšķerēju ar gruntenēm un fīderiem, nu jā pieklājīgi cilvēki met man līkumu apmēram 40-50 metri no plosta lai neaizķertu makšķeres) bet redz šim kadram tas ir par grūtu, man ir jābrauc no turienes prom jo es te visiem traucēju ! Tad viņš sāka riņķot ap manu plostu kādu 30-50 min un rāva nost man samestās makšķeres, sveicinājās ar saviem krieviski runājošajiem draugiem un neļāva man makšķerēt kamēr neatbrauca policija ar viņu aprunāties. laikam būs jāsāk akmeņi ņemt uz plosta !
Kā jums liekas vai normāli cilvēki tā rīkojas ?nākošreiz varbūt nobildē, nofilmē,lai redz laivas numuru utt

svens76, 27.jūlijs 2020, 11:54

Ir arī nofilmēts materiāls ar visiem nr.
tie ir valcētāji kam es traucēju braukāt pa kanti jo viņiem nepietiek ar 2km garo kanti visā pārējā ezerā un es traucēju tikai kkādos 100m posmā !
parasti gruntenes samestas uz seklo (3m dziļuma pusi, bedrē nemetu un Jigotāji var mierīgi mētāt pa kanti. Un nav jau tā ka tas ir maziņš ezeriņš ar vienu 100m2 bedrīti kur visiem cieši jāsaspiežas lai pajigotu. 7dien no rīta arī novēroju kā 4 zemmēri tiek icelti laivā un aizvest prom. un tad kuteris atgriežas līcī pēc 1h :D
nebij balta Astra laiva tiem velcētajiem?
27.jūlijs 2020, 12:31 | links
 
Flexis88 [10:29]: Gribēju padalīties ar savu sāpi lai zināt kādi kadri braukā pa šo ezeru. Iebraucu 6dien vakarā ar 2 draugiem, copējam no plosta Juglas kanāla galā. Izdomājām lūkot jaunu vietu jo šogad tā cope ir tāda pašvaka, nostājāmies Mežaparka pusē un nepagāja ne 30 min kad mums piebrauc viens krieviski runājošs bariga un sāk stāstīt ka šeit viņš ķerot zivis un es viņam un viņa draugiem traucējot ķert zivis (makšķerēju ar gruntenēm un fīderiem, nu jā pieklājīgi cilvēki met man līkumu apmēram 40-50 metri no plosta lai neaizķertu makšķeres) bet redz šim kadram tas ir par grūtu, man ir jābrauc no turienes prom jo es te visiem traucēju ! Tad viņš sāka riņķot ap manu plostu kādu 30-50 min un rāva nost man samestās makšķeres, sveicinājās ar saviem krieviski runājošajiem draugiem un neļāva man makšķerēt kamēr neatbrauca policija ar viņu aprunāties. laikam būs jāsāk akmeņi ņemt uz plosta !
Kā jums liekas vai normāli cilvēki tā rīkojas ?nākošreiz varbūt nobildē, nofilmē,lai redz laivas numuru utt

svens76, 27.jūlijs 2020, 11:54


Ir arī nofilmēts materiāls ar visiem nr.
tie ir valcētāji kam es traucēju braukāt pa kanti jo viņiem nepietiek ar 2km garo kanti visā pārējā ezerā un es traucēju tikai kkādos 100m posmā !
parasti gruntenes samestas uz seklo (3m dziļuma pusi, bedrē nemetu un Jigotāji var mierīgi mētāt pa kanti. Un nav jau tā ka tas ir maziņš ezeriņš ar vienu 100m2 bedrīti kur visiem cieši jāsaspiežas lai pajigotu. 7dien no rīta arī novēroju kā 4 zemmēri tiek icelti laivā un aizvest prom. un tad kuteris atgriežas līcī pēc 1h :D
27.jūlijs 2020, 12:20 | links
 
kola [27.07.20]: Gribēju padalīties ar savu sāpi lai zināt kādi kadri braukā pa šo ezeru. Iebraucu 6dien vakarā ar 2 draugiem, copējam no plosta Juglas kanāla galā. Izdomājām lūkot jaunu vietu jo šogad tā cope ir tāda pašvaka, nostājāmies Mežaparka pusē un nepagāja ne 30 min kad mums piebrauc viens krieviski runājošs bariga un sāk stāstīt ka šeit viņš ķerot zivis un es viņam un viņa draugiem traucējot ķert zivis (makšķerēju ar gruntenēm un fīderiem, nu jā pieklājīgi cilvēki met man līkumu apmēram 40-50 metri no plosta lai neaizķertu makšķeres) bet redz šim kadram tas ir par grūtu, man ir jābrauc no turienes prom jo es te visiem traucēju ! Tad viņš sāka riņķot ap manu plostu kādu 30-50 min un rāva nost man samestās makšķeres, sveicinājās ar saviem krieviski runājošajiem draugiem un neļāva man makšķerēt kamēr neatbrauca policija ar viņu aprunāties. laikam būs jāsāk akmeņi ņemt uz plosta !
Kā jums liekas vai normāli cilvēki tā rīkojas ?

Flexis88, 27.jūlijs 2020, 10:29
Diskutabla situācija :) Ja tāds plosts nobloķē copi no krasta 50-60 m platumā, pie tam populārā vietā... garastāvoklis samaitāts.
tieši tā ka diskutabla. man teiksim netraucē, jo copēju no laivas un labas vietas zinu daudz. ja kādam copmanim tā ir vienīgā labā zināmā vieta, tad cita lieta:)
27.jūlijs 2020, 12:11 | links
 
Gribēju padalīties ar savu sāpi lai zināt kādi kadri braukā pa šo ezeru. Iebraucu 6dien vakarā ar 2 draugiem, copējam no plosta Juglas kanāla galā. Izdomājām lūkot jaunu vietu jo šogad tā cope ir tāda pašvaka, nostājāmies Mežaparka pusē un nepagāja ne 30 min kad mums piebrauc viens krieviski runājošs bariga un sāk stāstīt ka šeit viņš ķerot zivis un es viņam un viņa draugiem traucējot ķert zivis (makšķerēju ar gruntenēm un fīderiem, nu jā pieklājīgi cilvēki met man līkumu apmēram 40-50 metri no plosta lai neaizķertu makšķeres) bet redz šim kadram tas ir par grūtu, man ir jābrauc no turienes prom jo es te visiem traucēju ! Tad viņš sāka riņķot ap manu plostu kādu 30-50 min un rāva nost man samestās makšķeres, sveicinājās ar saviem krieviski runājošajiem draugiem un neļāva man makšķerēt kamēr neatbrauca policija ar viņu aprunāties. laikam būs jāsāk akmeņi ņemt uz plosta !
Kā jums liekas vai normāli cilvēki tā rīkojas ?

Flexis88, 27.jūlijs 2020, 10:29

Diskutabla situācija :) Ja tāds plosts nobloķē copi no krasta 50-60 m platumā, pie tam populārā vietā... garastāvoklis samaitāts.
27.jūlijs 2020, 12:03 | links
 
BrunoL [27.07.20]: Ja nostājies vietā un samet gruntenes vai fīderus, kur pārējie copmaņi spiningo un džigo, tad nu ir tā kā ir.
bet ja viņš atbrauca pirmais. nezinam tak apstākļus
27.jūlijs 2020, 12:00 | links
 
Ja nostājies vietā un samet gruntenes vai fīderus, kur pārējie copmaņi spiningo un džigo, tad nu ir tā kā ir.
27.jūlijs 2020, 11:57 | links
 
Flexis88 [27.07.20]: Gribēju padalīties ar savu sāpi lai zināt kādi kadri braukā pa šo ezeru. Iebraucu 6dien vakarā ar 2 draugiem, copējam no plosta Juglas kanāla galā. Izdomājām lūkot jaunu vietu jo šogad tā cope ir tāda pašvaka, nostājāmies Mežaparka pusē un nepagāja ne 30 min kad mums piebrauc viens krieviski runājošs bariga un sāk stāstīt ka šeit viņš ķerot zivis un es viņam un viņa draugiem traucējot ķert zivis (makšķerēju ar gruntenēm un fīderiem, nu jā pieklājīgi cilvēki met man līkumu apmēram 40-50 metri no plosta lai neaizķertu makšķeres) bet redz šim kadram tas ir par grūtu, man ir jābrauc no turienes prom jo es te visiem traucēju ! Tad viņš sāka riņķot ap manu plostu kādu 30-50 min un rāva nost man samestās makšķeres, sveicinājās ar saviem krieviski runājošajiem draugiem un neļāva man makšķerēt kamēr neatbrauca policija ar viņu aprunāties. laikam būs jāsāk akmeņi ņemt uz plosta !
Kā jums liekas vai normāli cilvēki tā rīkojas ?
nākošreiz varbūt nobildē, nofilmē,lai redz laivas numuru utt
27.jūlijs 2020, 11:54 | links
 
Flexis88 [27.07.20]: Gribēju padalīties ar savu sāpi lai zināt kādi kadri braukā pa šo ezeru. Iebraucu 6dien vakarā ar 2 draugiem, copējam no plosta Juglas kanāla galā. Izdomājām lūkot jaunu vietu jo šogad tā cope ir tāda pašvaka, nostājāmies Mežaparka pusē un nepagāja ne 30 min kad mums piebrauc viens krieviski runājošs bariga un sāk stāstīt ka šeit viņš ķerot zivis un es viņam un viņa draugiem traucējot ķert zivis (makšķerēju ar gruntenēm un fīderiem, nu jā pieklājīgi cilvēki met man līkumu apmēram 40-50 metri no plosta lai neaizķertu makšķeres) bet redz šim kadram tas ir par grūtu, man ir jābrauc no turienes prom jo es te visiem traucēju ! Tad viņš sāka riņķot ap manu plostu kādu 30-50 min un rāva nost man samestās makšķeres, sveicinājās ar saviem krieviski runājošajiem draugiem un neļāva man makšķerēt kamēr neatbrauca policija ar viņu aprunāties. laikam būs jāsāk akmeņi ņemt uz plosta !
Kā jums liekas vai normāli cilvēki tā rīkojas ?
esmu vairākas reizes Tevi ar plostu redzējis kanāla galā, man škita oriģināla copes metode:) nu man teiksim Tu vispār netraucētu, bet atceries ka cilvēki ir dažādi
27.jūlijs 2020, 11:27 | links
 
Gribēju padalīties ar savu sāpi lai zināt kādi kadri braukā pa šo ezeru. Iebraucu 6dien vakarā ar 2 draugiem, copējam no plosta Juglas kanāla galā. Izdomājām lūkot jaunu vietu jo šogad tā cope ir tāda pašvaka, nostājāmies Mežaparka pusē un nepagāja ne 30 min kad mums piebrauc viens krieviski runājošs bariga un sāk stāstīt ka šeit viņš ķerot zivis un es viņam un viņa draugiem traucējot ķert zivis (makšķerēju ar gruntenēm un fīderiem, nu jā pieklājīgi cilvēki met man līkumu apmēram 40-50 metri no plosta lai neaizķertu makšķeres) bet redz šim kadram tas ir par grūtu, man ir jābrauc no turienes prom jo es te visiem traucēju ! Tad viņš sāka riņķot ap manu plostu kādu 30-50 min un rāva nost man samestās makšķeres, sveicinājās ar saviem krieviski runājošajiem draugiem un neļāva man makšķerēt kamēr neatbrauca policija ar viņu aprunāties. laikam būs jāsāk akmeņi ņemt uz plosta !
Kā jums liekas vai normāli cilvēki tā rīkojas ?
27.jūlijs 2020, 10:29 | links
 
willijs [27.07.20]: Fantastiski!
Tad nu visi uz Kísi!
Lai man mierígs prãts un optimãls laivu daudzums kur keru)))))
visi tāpat nesaķers. vakar jau skraidīja pa ezeru kā traki:) par to vari būt mierīgs:)
27.jūlijs 2020, 09:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager