Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
Parēķināju, ka brīvdienās laivā pavadītas 22 stundas. No 6dienas uz 7dienu laicīgi iebraucu un nosēdēju visu nakti. Sākums jau bija izcils - iebraucot pusceļā sapratu, ka eho un topuguns aķis palicis garāžā, metu ripā. Māņticība jau kopš bērnības saka, ka ja kaut ko aizmirsi un jābrauc atpakaļ, labi nebūs, bet neko darīt. Tā kā karstums baisais, tad līdzi aukstuma kaste ar sasaldētām pudelēm, lai mailēm var nodrošināt vēsu ūdeni + 3 bunduļi līdzi - laivā lielais, kurā turēt kādas 15 mailes + 2 pāri bortam, kuros turēt lielāko daļu. Viens no tiem metāla un pēc kādas stundas pamanu, ka piesietā aukla plīvo vējā, zašibis, aukla pārrīvējusies un bundulis ar savām ap 50 mailēm tu tū. Enkuri ārā un maucam medīt jaunu porciju ar mailēm - maiļu nav, toties katrā castneta metienā pa vairākiem brekšiem un vnk mostrālām raudām un pličiem. Kaut ko sakasīju un atpakaļ uz ezeru. Nu un tad sākās nerealizētās copes viena pakaļ otrai. Ļoti grūti bija saprast piecirtiena brīdi, ņēma viņš ļoti dīvaini, bet beigās piešāvos un pie 9 mēriem tiku, 2 no tiem ļoti skaisti. It kā izklausās daudz, bet uz to stundu skaitu nepārāk. Naktī mistiski izdevās pakāst arī labu zuti. Nu un vakar iebraucu uz vakara cēlienu - NEVIENAS zandarta copes, NEVIENAS. Jei bogu nesaprotu kas tā par lietu. It kā vējš pamainījās, bet nu nezinu vai to varētu vainot.
29.jūlijs 2019, 08:28 | links
 
Savas slepenās vietas esmu atklājis pats, bari man nepatīk. Bet, ja dažreiz blakus nostājas Arvis An, man tīri labi patīk. Jautrāk, tā teikt. :)
27.jūlijs 2019, 18:41 | links
 
svens76 [25.07.19]: Kuha [25.jūl]: Vakar aplauzos. Copēju slepenajā vietā. Bija ļoti garlaicīgi, kamēr Arvis An. piebiedrojās. Viņam vismaz tukšās copes ik pa laikam. Man uz džigu tikai viena cope, bet laba- patirkšķināja bremzi, un nost, ktm. Mājup braucot uz celiņa viens zemmēra zandartiņš, tas arī viss.Slepenā vieta bij tur kur arvis_an ap 21iem stāvēja?:)))
arvi_an man šķiet tev jāpārbauda laiva, izskatās ,ka gps kukaiņi saviesušies:)
27.jūlijs 2019, 13:43 | links
 
Vakar tīri labi sanāca. Cerēju uz zandartu, bet ķērās asari. Daudz jau nebija, bet smuki gan! 11 gab., lielākie 0,49 un 0,46 kg. Un bonusā knapmēra zandarts. Asari slepenajā vietā, bet zandarts- vēl slepenākā! :)
27.jūlijs 2019, 13:15 | links
 
Aha, man gan liekas, ka būs kā vakar - visu dienu veļās iekšā, vakarā vējš bik pagriežās, pieklust UUUUN sāk viss velties ārā :)
25.jūlijs 2019, 14:08 | links
 
Šodien man "ledusskapis" būs dāsns. Jo ūdens nāk ķīsī iekšā! :)
25.jūlijs 2019, 14:06 | links
 
Kuha [25.07.19]: Sven, skat. PM!
Ok
25.jūlijs 2019, 12:43 | links
 
Sven, skat. PM!
25.jūlijs 2019, 11:52 | links
 
Kuha [25.07.19]: Vakar aplauzos. Copēju slepenajā vietā. Bija ļoti garlaicīgi, kamēr Arvis An. piebiedrojās. Viņam vismaz tukšās copes ik pa laikam. Man uz džigu tikai viena cope, bet laba- patirkšķināja bremzi, un nost, ktm. Mājup braucot uz celiņa viens zemmēra zandartiņš, tas arī viss.
Slepenā vieta bij tur kur arvis_an ap 21iem stāvēja?:)))
25.jūlijs 2019, 10:54 | links
 
Vakar aplauzos. Copēju slepenajā vietā. Bija ļoti garlaicīgi, kamēr Arvis An. piebiedrojās. Viņam vismaz tukšās copes ik pa laikam. Man uz džigu tikai viena cope, bet laba- patirkšķināja bremzi, un nost, ktm. Mājup braucot uz celiņa viens zemmēra zandartiņš, tas arī viss.
25.jūlijs 2019, 10:39 | links
 
arvis_an [25.07.19]: Vakar ar copi īsti nekas nebija labi. Mailes gan dabūju tik cik vajag un vēl vairāk, pie kam dažāda kalibra. Bet copi ar aizvakaru nesalīdzināt, bet straume arī savu izdarīja - ta iekšā, ta ārā un tas zandartam nekad nav paticis. 4 nopūdelēti, 4 izvilkti, neviens gan smukmēra izmēru nesasniedza - tādi knapinieki. Paziņa pirms tumsas gan vienu 57 cm pacēla. Krastā satiku velcētāju, sapratu bija pa Juglas galu darbojies, viņš gan tika pie 4 līdakām ap 65 cm.
Jā, aizmirsu. Mums ar 3 līdakas vēl:)
25.jūlijs 2019, 08:31 | links
 
Vakar ar copi īsti nekas nebija labi. Mailes gan dabūju tik cik vajag un vēl vairāk, pie kam dažāda kalibra. Bet copi ar aizvakaru nesalīdzināt, bet straume arī savu izdarīja - ta iekšā, ta ārā un tas zandartam nekad nav paticis. 4 nopūdelēti, 4 izvilkti, neviens gan smukmēra izmēru nesasniedza - tādi knapinieki. Paziņa pirms tumsas gan vienu 57 cm pacēla. Krastā satiku velcētāju, sapratu bija pa Juglas galu darbojies, viņš gan tika pie 4 līdakām ap 65 cm.
25.jūlijs 2019, 08:13 | links
 
Šodien nosmējos. arvis_an ne pa jokam apurbts bija. Šodien ķīsī tikai viens 47cm, daudz zemmeru. L-Baltezerā pirms tam laba izmēra asari pavilku
24.jūlijs 2019, 23:43 | links
 
Shodien īsā vakara cope - viena līdaka uz 1kg, viena zemmera un pāris labu asaru!
24.jūlijs 2019, 22:34 | links
 
Par Daugavu un žaņiem runājot, man zināmi džeki velcē pa Daugavas lejteci un..., jā, labākie rezultāti ir tieši kuģu ceļā.
24.jūlijs 2019, 16:35 | links
 
Šorīt ekskluzīvs pasākums, ezerā samēnu izvilku nelielu, bet mērā 1,7 kg, uz mailes astes.
24.jūlijs 2019, 16:10 | links
 
Arvi
Iepūta Z vējš. Lūk arī rezultāts.
24.jūlijs 2019, 15:46 | links
 
Kas interesanti visi zandarti bija svaigi jūrnieki, kas man drusku neiet kopā ar to, ka Daugavā visi tiek tikai pie zemmērim, vismaz vakaros. Arī kaimiņi velcētāji šogad neizceļas ar lomiem, kā citus gadus. Naktīs bildes FB redzamas ar mēriem, bet nezinu kur ķertas. Mana teorija, ka šamais iet pa kuģu ceļu, kur makšķernieki īsti netiek klāt un tad iekšā ezerā.
24.jūlijs 2019, 15:21 | links
 
Kuha, pulksteni baigi nepētīju, kā ar nepamanīju cikos aizbraucāt. Zinu, ka ezerā biju ap 19:30, un projām braucu varētu būt ap 22:30-23:00, jo vienkārši beidzās mailes, ja tā nebūtu, 100% būtu vēl kādu pacēlis. Pa šo laiku bija 3 uzplūdi, lielākie zandarti pašās beigās, ļoti iespējams tieši dēļ lielajām mailēm. Jāteic gan, ka katrā "uzplūdā" izteikti strādāja viena konkrētāka lokācija, kur copes sekoja praktiski pēc iemetiena, tad nu cik ātri spēji nogādāt makšķeri atpakaļ, tik arī copes bija. Pavisam droši bija sajūta, ka ja tādā lokācijā tādā brīdī iemestu jig vai DS, tad lomi būtu vēl labāki, tik gumijas izmēri būtu jāpalielina uz 6 vai pat 7". Bet skaidrs bija tas, ka zivs izteikti kustējās barā un kustējās daudz, es nolēmu viņas sagaidīt pie sevis, nevis skriet meklēt kur bars aizgājis.
24.jūlijs 2019, 15:11 | links
 
Biju šorīt.Divas pannas būs mājās.Kopumā švaki.Tikai rīta cope.Izmērs labs.Nav jūrnieki.
24.jūlijs 2019, 14:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager