Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
Vakar no rīta bij žaņu razdāčijs. Laikam žorika brālēns vēl nebij pamodies. :)
24.jūlijs 2019, 14:41 | links
 
Par cik Arvis paliek nervozs par komentāru trūkumu, tad mums divatā uz mikrodžigu 2 līdakas, 3,3 kg un 1 kg vērtē. Asari klusēja, tikai 2 gab. Un vēl zemmēra žanīši un līdaciņa. Mēs nostājāmies tā patālāk, bet ap sarkanbaltsarkano laivu griezās karuselis!:)
24.jūlijs 2019, 14:30 | links
 
Man jau bija nojauta par tādu Arvja atskaiti! :) Kad sāka ņemt? Kad mēs aizbraucām?
24.jūlijs 2019, 13:45 | links
 
Man bija labākais vakars ezerā, šogad, vismaz copju skaita ziņā noteikti. Asari pazuduši, bija tikai 2 gab. Bet nu zandarti nāca uzplūdiem, brīžiem mums 4 kāti aizgāja vienlaicīgi, brīžiem klusums. Tas vējelis bija nepatīkams un copes tolkam nevarēja saskatīt + vēl zāles daudz peldēja, kas auklās ķērās iekšā, dēļ tā arī 4 ļoti lielus zandartus pazaudēju. Laikam nospīdēja ar to, ka mailes nevarēju dabūt un ar tām baisi nomocījos. Tamdēļ paņēmu arī 6 tādas raudas kuras vasarā parasti noteikti būtu laidis vaļā. Ja uz standarta mailēm ņēma 44-47cm zandarti, tad lielās raudas ņēma tikai smukmēri. Viens lielais gandrīz pamanījās kātu no laivas izraut ar baiso spēku ārā, knapi paspēju saķert, bet ar to arī viņš norāvās.
24.jūlijs 2019, 13:03 | links
 
mums vakar Ķīsī pilnīga nulle! Nu ja neskaita, ka Kuha izvilka pāris ašos par kuriem kaķis smietos... Vajadzēja palikt Daugavā - tur vismaz kaut kāda neliela asaru aktivitāte bija.

Tas velcētājs tiešām bija labs - mēs tā kā ieturējām mūsuprāt saprātīgu distanci no Tavas laivas, bet tas pilsonis bez drebuļa ielīda pa vidu :D.

Un pašam tad kādi rezultāti?

Vakar ezerā pilns ar laivām, atskaites nevienas? Visu cieņu par pacietību velcētājam, kurš lielāko daļu vakara velcēja pa aplīti apkārt manai laivai :) Vismaz attālums bija tāds, ka viens otram netraucējām :)

arvis_an, 24.jūlijs 2019, 11:47
24.jūlijs 2019, 11:56 | links
 
Vakar ezerā pilns ar laivām, atskaites nevienas? Visu cieņu par pacietību velcētājam, kurš lielāko daļu vakara velcēja pa aplīti apkārt manai laivai :) Vismaz attālums bija tāds, ka viens otram netraucējām :)
24.jūlijs 2019, 11:47 | links
 
kurjers6 [22.07.19]: tas tā nenotiek tikai uz ezera!
biju reiz piebraucis pie depo no paša rīta.viss lielais stāvlaukums tukšs.Tā kā manam "traktoram" aizmugurē piekrāmēta piekabe,nolieku autiņu maliņā,lai izbraucot nevienam netrauceju un man neviens netraucē.Iznākot no bodes,viss lielais placis tāpat tukšs,tikai apkārt manam autiņam viss aizņemts:)no sākuma biju dusmīgs,nu kā tā var!?pēc tam sapratu ,ka tos cilvēkus vada instinkts-kopā siltāk un smadzenes tajā brīdī viņiem nestrādā:)
Šitā vienu ziemu Engures ezerā vilku labus asarus. Viens pensionārs no mugurpuses piezagās un kā p#sa ar vergu pa ledu, gandrīz turpat pie manas kastes kur sedēju. Tas bij pirmais ledus, plaisas aizgāja uz visām pusēm. Biki sabiedēja mani
22.jūlijs 2019, 21:34 | links
 
tas tā nenotiek tikai uz ezera!
biju reiz piebraucis pie depo no paša rīta.viss lielais stāvlaukums tukšs.Tā kā manam "traktoram" aizmugurē piekrāmēta piekabe,nolieku autiņu maliņā,lai izbraucot nevienam netrauceju un man neviens netraucē.Iznākot no bodes,viss lielais placis tāpat tukšs,tikai apkārt manam autiņam viss aizņemts:)no sākuma biju dusmīgs,nu kā tā var!?pēc tam sapratu ,ka tos cilvēkus vada instinkts-kopā siltāk un smadzenes tajā brīdī viņiem nestrādā:)
22.jūlijs 2019, 21:28 | links
 
Brusis [22.07.19]: Arvids8 [19:37]: Noziedo vienu mānekli un met viņam acī....Ar 30g čeburašku arī var provēt. Bukte laivā garantēta. Tik jāuzmanās, lai pa pauri netrāpa, caursitīs galvaskausu kā sūdu

svens76, 22.jūlijs 2019, 19:45
Izskatās,ka tikai laika jautājums,kad kādam galvaskausā tiešām būs caurums.Interesanti ko lemtu tiesa,vainīgs kurš meta,vai kurš par tuvu metējam piebrauca.
Galvaskauss ir ļoti plāns. It īpaši deniņu daļā...
22.jūlijs 2019, 21:07 | links
 
Arvids8 [19:37]: Noziedo vienu mānekli un met viņam acī....Ar 30g čeburašku arī var provēt. Bukte laivā garantēta. Tik jāuzmanās, lai pa pauri netrāpa, caursitīs galvaskausu kā sūdu

svens76, 22.jūlijs 2019, 19:45

Izskatās,ka tikai laika jautājums,kad kādam galvaskausā tiešām būs caurums.Interesanti ko lemtu tiesa,vainīgs kurš meta,vai kurš par tuvu metējam piebrauca.
22.jūlijs 2019, 20:51 | links
 
Arvids8 [22.07.19]: Noziedo vienu mānekli un met viņam acī....
Ar 30g čeburašku arī var provēt. Bukte laivā garantēta. Tik jāuzmanās, lai pa pauri netrāpa, caursitīs galvaskausu kā sūdu
22.jūlijs 2019, 19:45 | links
 
Noziedo vienu mānekli un met viņam acī....
22.jūlijs 2019, 19:37 | links
 
Ne jau tikai velcētāji bezkaunīgi. Arī džigotāji tādi bieži sastopami. Un neatbild, iespējams tāpēc, ka nesaprot latviešu valodu. Kaut gan džigojot Vidzemes ezerā vietējais copmanis pamanījās starp manu laivu un krastu, kad džigoju izspraukties uz velci mazāk kā 20 metros. Ne tikai Rīgas pusē nekauņas copē.
22.jūlijs 2019, 14:05 | links
 
Man gan patīk velcētāji! Kā tuvu nobrauc, tā kāts ripā!
22.jūlijs 2019, 13:49 | links
 
Tā kā vakar vakarā melnie mākonīši mani nodzina no ezera, tad šovakar atkal būšu ezerā. Cerams, ka nebūs kā vakar. :)
22.jūlijs 2019, 13:27 | links
 
Tāda suga gan ezerā, gan vispār Pierīgā ir sastopama ļoti bieži. Jo zivis taču ķeras tik tur kur kāds ir nostājies. Šis attiecas ne tikai uz velcētājiem, bet arī spiningotājiem, kad bez maz vai laivā vajag iemest. Liela daļa gan pēc maniem ļoooti skaļiem pāris vārdiem atvainojās ar tekstu, ka sorry, neredzējām, ka uz pludiem stāvi. Es gan domāju a kāda starpība, ja es džigotu, tad laikam 10m attālums kurā vajag gar laivu nobraukt, ir ok?
22.jūlijs 2019, 13:08 | links
 
Beidzot braucu asarus dzenāt
22.jūlijs 2019, 13:02 | links
 
Man reizēm rodas vēlme laivā līdz ņemt peintbola šauteni un apšaudīt bezkaunīgos velcētājus. Sēžu ķīsī sestdienas vakarā, nevienu neaiztieku, vēroju pludiņu. Parādās velcētāji. Nesaprotu, cik aprobežotiem cilvēkiem ir jābūt, lai brauktu 15 m attālumā no laivas kur sēž makšķernieks un tieši uz pludiem. Tādi personāži bija 2 gab. Abi tika spēcīgi lamāti. Neatbildēja, laikam saprata kur vaina. vēlējos jau celt ādā enkuru un pārbraukt pār viņu šņorēm. nākošreiz laikam tā būs jādara.
22.jūlijs 2019, 12:56 | links
 
Arvi
Man daži strīpainie, netālu no jums un mēra žaņi "ledusskapī". Tas uz mākslīgo Biku no tā melnā mākonīša veldzi arī trāpīju.
22.jūlijs 2019, 11:17 | links
 
Es 4 dienas pabiju Rušonā, vakar atgriezos un nolēmu vismaz šejienes zivīm atriebties :) Tā kā pa Rušonu nomētājos ar mākslīgām ēsmām, tad vakar paņēmu tikai dzīvās līdzi. Ezerā ļoti daudz jūras asaris sanācis un arī ļoti smuks, sajūta radās, ka izspiedis zandartu no točkas. Badīgi likvidēja maili pakaļ mailei. Uz diviem ap 20 galvām izvilkām, copes vēl vismaz tik pat. Vakarā sāka nākt melnais mākonis vrsū un zandarta iznācienu īsti nesagaidījām - 2 mēriņi gan izvilkās, sajūta bija, ka būtu bijis vēl, bet nu atrauties gāzienu nebija vēlme. FB pāris dienas atpakaļ redzēju, ka kāds ezerā bija uz izcilu zandartu/zušu copi trāpījis.

P.S.
braucot ezerā pa Mīlgrāvi pilnā šusē garām pamauca lielais velkonis, vilnis no viņa konkrēta siena, šķiet pret tik lielu vēl nebiju gājis, čalis priekšā sēžot to vilni sev pāri dabūja un laivā kādi 5 spaiņi ar ūdeni. Mazākai laivai tas viss beigtos bēdīgāk. Kur tādi duraki rodās, vai tiešām nevar ātrumu samazināt.
22.jūlijs 2019, 09:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager