Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
irseejs [21.07.19]: svens76 [54m]: irseejs [34m]: svens76 [19:05]: Šodien izklaides nolūkos izbraucu maršrutu Jaunciema osta -Lielais Baltezers. Pie Juglas kanāla kaut kādu asari salasīju, bet nekas dižs, tīri divām pannām. Bojas ar nožogojumu pie Juglas kanala ezera puse vēl stāv, bet pleķi uz ūdens neredz. Tad tur pa Juglas ezeru tagad drīkst ar motoru rullēt vai nedrīkst? Infa visai skopa.

irseejs, 21.jūlijs 2019, 18:55
Drīkst,čaļi bij vakarNu un kādi rezultāti? Man diezgan ko zāģēt uz turieni.1 laba cope, Miuru sakoda. Vairs nekā. Aizaudzis ne pa jokamNu Ķīsī jau arī baigā staļingrada iemetusies, uz mikriņa pacīnojos ar zaļo puņķi, pa dziļumiem ar smago artilēriju vēl ir ok. Šodien izkasīju līņu vietu pie mājas, rītā jāštuko uz līņiem labāk pasēdēt.
Ir tā, spiediens nolēkā visu laiku, zivij tas ne sevišķi
21.jūlijs 2019, 21:22 | links
 
svens76 [21.07.19]: irseejs [34m]: svens76 [19:05]: Šodien izklaides nolūkos izbraucu maršrutu Jaunciema osta -Lielais Baltezers. Pie Juglas kanāla kaut kādu asari salasīju, bet nekas dižs, tīri divām pannām. Bojas ar nožogojumu pie Juglas kanala ezera puse vēl stāv, bet pleķi uz ūdens neredz. Tad tur pa Juglas ezeru tagad drīkst ar motoru rullēt vai nedrīkst? Infa visai skopa.

irseejs, 21.jūlijs 2019, 18:55
Drīkst,čaļi bij vakarNu un kādi rezultāti? Man diezgan ko zāģēt uz turieni.1 laba cope, Miuru sakoda. Vairs nekā. Aizaudzis ne pa jokam
Nu Ķīsī jau arī baigā staļingrada iemetusies, uz mikriņa pacīnojos ar zaļo puņķi, pa dziļumiem ar smago artilēriju vēl ir ok. Šodien izkasīju līņu vietu pie mājas, rītā jāštuko uz līņiem labāk pasēdēt.
21.jūlijs 2019, 21:01 | links
 
irseejs [21.07.19]: svens76 [19:05]: Šodien izklaides nolūkos izbraucu maršrutu Jaunciema osta -Lielais Baltezers. Pie Juglas kanāla kaut kādu asari salasīju, bet nekas dižs, tīri divām pannām. Bojas ar nožogojumu pie Juglas kanala ezera puse vēl stāv, bet pleķi uz ūdens neredz. Tad tur pa Juglas ezeru tagad drīkst ar motoru rullēt vai nedrīkst? Infa visai skopa.

irseejs, 21.jūlijs 2019, 18:55
Drīkst,čaļi bij vakarNu un kādi rezultāti? Man diezgan ko zāģēt uz turieni.
1 laba cope, Miuru sakoda. Vairs nekā. Aizaudzis ne pa jokam
21.jūlijs 2019, 20:27 | links
 
svens76 [21.07.19]: Šodien izklaides nolūkos izbraucu maršrutu Jaunciema osta -Lielais Baltezers. Pie Juglas kanāla kaut kādu asari salasīju, bet nekas dižs, tīri divām pannām. Bojas ar nožogojumu pie Juglas kanala ezera puse vēl stāv, bet pleķi uz ūdens neredz. Tad tur pa Juglas ezeru tagad drīkst ar motoru rullēt vai nedrīkst? Infa visai skopa.

irseejs, 21.jūlijs 2019, 18:55
Drīkst,čaļi bij vakar
Nu un kādi rezultāti? Man diezgan ko zāģēt uz turieni.
21.jūlijs 2019, 20:22 | links
 
Vakar bija mazā vakara copīte. Ar lielu lūgšanos un kacināšanu Mastrojani stilā, izmocīju sešus asarus. Viens liels, melns, slaids un dusmīgs, šogad lielākais- 38cm, 0,60 kg.
21.jūlijs 2019, 19:35 | links
 
Šodien izklaides nolūkos izbraucu maršrutu Jaunciema osta -Lielais Baltezers. Pie Juglas kanāla kaut kādu asari salasīju, bet nekas dižs, tīri divām pannām. Bojas ar nožogojumu pie Juglas kanala ezera puse vēl stāv, bet pleķi uz ūdens neredz. Tad tur pa Juglas ezeru tagad drīkst ar motoru rullēt vai nedrīkst? Infa visai skopa.

irseejs, 21.jūlijs 2019, 18:55

Drīkst,čaļi bij vakar
21.jūlijs 2019, 19:05 | links
 
Šodien izklaides nolūkos izbraucu maršrutu Jaunciema osta -Lielais Baltezers. Pie Juglas kanāla kaut kādu asari salasīju, bet nekas dižs, tīri divām pannām. Bojas ar nožogojumu pie Juglas kanala ezera puse vēl stāv, bet pleķi uz ūdens neredz. Tad tur pa Juglas ezeru tagad drīkst ar motoru rullēt vai nedrīkst? Infa visai skopa.
21.jūlijs 2019, 18:55 | links
 
Šodien no 12:00-17:00 viena lidaka 1,5kg, vairaki asari (200-400gr) un zemmers zandarts! Toties pie tada karstuma, tīri patīkams rezultāts:)
21.jūlijs 2019, 18:49 | links
 
Pāris ashuki un kaltiņš viens pieteicās
20.jūlijs 2019, 15:17 | links
 
Laivas kursē. Aizvakar no krasta paniekojos pie OZO. Kādas 4-5 figurēja. Protams bez jautrīšiem neiztika, piebrauc metiena attālumā un noenkurojās
20.jūlijs 2019, 15:16 | links
 
Tā jau ir. Daži te tādi atklātāki un runīgāki, citi pa slepeno copē.
20.jūlijs 2019, 14:05 | links
 
Atnāks Arvis un varēsiet turpināt čatiņu.
20.jūlijs 2019, 12:52 | links
 
Tāds aizdomīgs klusums Ķīsītī. Neviens necopē. Es arī.
19.jūlijs 2019, 17:20 | links
 
skubrags [16.07.19]: Pērkona laikā neķeras,bet kādu stundu pirms negaisa ir paaastiprinata cope.Manā dzīvē ir bijuši 3gadījumi ,tāpēc tā saku.
Jā, ir gadījies
16.jūlijs 2019, 18:10 | links
 
Pērkona laikā neķeras,bet kādu stundu pirms negaisa ir paaastiprinata cope.Manā dzīvē ir bijuši 3gadījumi ,tāpēc tā saku.
16.jūlijs 2019, 18:08 | links
 
Runā, ka zibens noiet pa ādu (ārpusi), ja cilvēks ir sasvīdis.
Gumijas zoles, jā, izolators.
Zibensnovedējs jāliek uz laivas ja tā nopietnāk runā, tjip tā kā telts ar metāla rāmi.
Bet prātīgākais - mazliet nostāk no ūdeņiem negaisa laikā.
16.jūlijs 2019, 17:54 | links
 
manai dzimtai zibens arī nav gājis garām!mērķis-babuškas no mātes puses.Kad mammim bij 3gadi-zibens nosita viņas mammu.Pēc gadiem viņas tēvs atrada citu"aizvietotāju" un viņai esot sperts divreiz un abas izturējusi.Superspējas neesmu konstatējis,tikai kā pastiprināta vēlme p.st visiem prātu.

p.s bet ,šķiet,ka kaut kur pa tv redzēju,ka,ja cilvēkam trāpot zibens ,viņam neesot variantu izdzīvot pat ar visiem gumijas zābakiem.tā kā informācijas avotu neatceros ,nevaru apgalvot tās patiesumu.
16.jūlijs 2019, 17:53 | links
 
Mani reiz Norgē pārsteidza negaiss ~10km no bāzes... kamēr savācos, kamēr sāku braukt, tikmēr jau zibeņi bliež apkārtējo kalnu virsotnēs, man bikses pilnas... lavījos gar pašu krastu uz bāzi... ja būtu bijis atklātākā vietā hvz kā būtu...okeāna ūdens pavisam cits vadītājs
16.jūlijs 2019, 17:37 | links
 
Kuha [16.07.19]: Čaļi, dariet, kā gribat, bet es pērkona laikā vairs necopēšu.
Nav jau arī tā ka pērkona laikā baigi ķertos
16.jūlijs 2019, 17:16 | links
 
Čaļi, dariet, kā gribat, bet es pērkona laikā vairs necopēšu.
16.jūlijs 2019, 17:11 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager