Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
Ja pieslēdz vadus pie ausīm, tad interesanti zināt kurp plūdīs elektrība? :)
16.jūlijs 2019, 16:58 | links
 
Krishs_KG [16.07.19]: svens76 [6m]: Kuha [25m]: Arvi, iespēra man! Tieši pa pauri! Galvā bija copes cepure ar metāla pogu augšā, tur arī trāpīja. Blieziens bija tāds, it kā no visa spēka man kāds pa galvu iesistu. Nošķīda uguns, baigais troksnis, domāju- viss, bet nē- paliku dzīvs. Tiesa, stipri apdullis.
Pēc tam labu laiku galva sāpēja, lēkāja asinsspiediens, sirds ritms bija izsists. Tomēr, ar laiku pārgāja.
Domāju, ka mani izglāba tas, ka sēdēju uz koka sēdekļa un kājās bija kurpes ar gumijas zoli. Gan koks, gan gumija nostrādāja kā izolatori, tāpēc zibens neizgāja tieši cauri ķermenim, bet pa virsu. Tāda ir mana izdzīvošanas versija. Tagad, kā ieraugu melnus mākoņus un izdzirdu pirmos pērkonus, bēgu malā.
Jāsaprot, ka laiva ir pirmais un augtstākais objekts uz ūdens virsmas, kur tēmē zibens.Nevelc vairs to cepuri ar metāla pogu virsū, tad vari copēt droši, nekur nav jābēg no pērkonaNu nez, grafīta kāti jau arī idejiski smuki pievelk zibeni. Ir redzētas bildes ar to, kas paliek pāri pēc kāta no zibens spēriena. Un kā jau Kuha rakstīja, makšķernieks uz ezera ir augstākais punkts.
Tad jāgaida, ka būšu nākošais. Praktiski tikai ar grafītniekiem copēju
16.jūlijs 2019, 16:53 | links
 
svens76 [16.07.19]: Kuha [25m]: Arvi, iespēra man! Tieši pa pauri! Galvā bija copes cepure ar metāla pogu augšā, tur arī trāpīja. Blieziens bija tāds, it kā no visa spēka man kāds pa galvu iesistu. Nošķīda uguns, baigais troksnis, domāju- viss, bet nē- paliku dzīvs. Tiesa, stipri apdullis.
Pēc tam labu laiku galva sāpēja, lēkāja asinsspiediens, sirds ritms bija izsists. Tomēr, ar laiku pārgāja.
Domāju, ka mani izglāba tas, ka sēdēju uz koka sēdekļa un kājās bija kurpes ar gumijas zoli. Gan koks, gan gumija nostrādāja kā izolatori, tāpēc zibens neizgāja tieši cauri ķermenim, bet pa virsu. Tāda ir mana izdzīvošanas versija. Tagad, kā ieraugu melnus mākoņus un izdzirdu pirmos pērkonus, bēgu malā.
Jāsaprot, ka laiva ir pirmais un augtstākais objekts uz ūdens virsmas, kur tēmē zibens.Nevelc vairs to cepuri ar metāla pogu virsū, tad vari copēt droši, nekur nav jābēg no pērkona
Nu nez, grafīta kāti jau arī idejiski smuki pievelk zibeni. Ir redzētas bildes ar to, kas paliek pāri pēc kāta no zibens spēriena. Un kā jau Kuha rakstīja, makšķernieks uz ezera ir augstākais punkts.
16.jūlijs 2019, 16:52 | links
 
Kuha [16.07.19]: Arvi, iespēra man! Tieši pa pauri! Galvā bija copes cepure ar metāla pogu augšā, tur arī trāpīja. Blieziens bija tāds, it kā no visa spēka man kāds pa galvu iesistu. Nošķīda uguns, baigais troksnis, domāju- viss, bet nē- paliku dzīvs. Tiesa, stipri apdullis.
Pēc tam labu laiku galva sāpēja, lēkāja asinsspiediens, sirds ritms bija izsists. Tomēr, ar laiku pārgāja.
Domāju, ka mani izglāba tas, ka sēdēju uz koka sēdekļa un kājās bija kurpes ar gumijas zoli. Gan koks, gan gumija nostrādāja kā izolatori, tāpēc zibens neizgāja tieši cauri ķermenim, bet pa virsu. Tāda ir mana izdzīvošanas versija. Tagad, kā ieraugu melnus mākoņus un izdzirdu pirmos pērkonus, bēgu malā.
Jāsaprot, ka laiva ir pirmais un augtstākais objekts uz ūdens virsmas, kur tēmē zibens.
Nevelc vairs to cepuri ar metāla pogu virsū, tad vari copēt droši, nekur nav jābēg no pērkona
16.jūlijs 2019, 16:46 | links
 
Nekādas brīnumainas copes spējas, diemžēl, pēc zibens spēriena man nav. Un citas arī neparādījās... :)
16.jūlijs 2019, 16:28 | links
 
Arvi, iespēra man! Tieši pa pauri! Galvā bija copes cepure ar metāla pogu augšā, tur arī trāpīja. Blieziens bija tāds, it kā no visa spēka man kāds pa galvu iesistu. Nošķīda uguns, baigais troksnis, domāju- viss, bet nē- paliku dzīvs. Tiesa, stipri apdullis.
Pēc tam labu laiku galva sāpēja, lēkāja asinsspiediens, sirds ritms bija izsists. Tomēr, ar laiku pārgāja.
Domāju, ka mani izglāba tas, ka sēdēju uz koka sēdekļa un kājās bija kurpes ar gumijas zoli. Gan koks, gan gumija nostrādāja kā izolatori, tāpēc zibens neizgāja tieši cauri ķermenim, bet pa virsu. Tāda ir mana izdzīvošanas versija. Tagad, kā ieraugu melnus mākoņus un izdzirdu pirmos pērkonus, bēgu malā.
Jāsaprot, ka laiva ir pirmais un augtstākais objekts uz ūdens virsmas, kur tēmē zibens.
16.jūlijs 2019, 16:26 | links
 
 
Hey biedri - jauniņais šeit.
Kā man gāja jūnijā Ķīšezerā.

Biju reizes 3, bet atmiņā palikušas divas!
Pie Langas ietekas 20. jūnijā dabūju 2.2 kg 70 cm Zaļsvārci (Rapala Shadow Rap Shad BGH), pēc 10 min bijām ierauti vēja, krusas, stipra lietus zonā.. kā saka tieši pirms negaisa.

10. jūnijā biedrs izvilka izcilu asari - 650g 40 cm - uzvilka uz divlapu rotiņa ar oranžu nokrāsu.

12.07 dabūjām pāris asos un 1 knapmēru uz augstāk minēto Rapalu.



16.jūlijs 2019, 12:48 | links
 
Malacis, JSVR! Bet es paspēju noķert tikai vienu asari. Nobijos no negaisa, un izbēgu krastā. Pārāk labā atmiņā negaiss pirms kādiem desmit gadiem, kad man zibens iespēra. Biju laivā, pašā Ķīsīša vidū. Brīnos, kā paliku dzīvs.

Kuha, 16.jūlijs 2019, 10:03


Jopcik...par šito esmu vairākas reizes aizdomājies esot laivā. Iespēra Tev vai laivai? Kādas sekas tam visam bija?
16.jūlijs 2019, 11:40 | links
 
Malacis, JSVR! Bet es paspēju noķert tikai vienu asari. Nobijos no negaisa, un izbēgu krastā. Pārāk labā atmiņā negaiss pirms kādiem desmit gadiem, kad man zibens iespēra. Biju laivā, pašā Ķīsīša vidū. Brīnos, kā paliku dzīvs.

Kuha, 16.jūlijs 2019, 10:03

Pēc spēriena gaišreģa spējas neparādījās?:))
16.jūlijs 2019, 10:06 | links
 
Malacis, JSVR! Bet es paspēju noķert tikai vienu asari. Nobijos no negaisa, un izbēgu krastā. Pārāk labā atmiņā negaiss pirms kādiem desmit gadiem, kad man zibens iespēra. Biju laivā, pašā Ķīsīša vidū. Brīnos, kā paliku dzīvs.
16.jūlijs 2019, 10:03 | links
 
šodien Ķīsis bija tāds kāds reti tas ir. sākumā faktiski bezvējš, tad pusstundu pamatīgs pūtiens un tad atkal neliels vējiņš. Un tam visam fonā fantastikas debesis! Visa tā vētra, zibeņi un lietus pagāja garām. nu vismaz Jaunciema pusē. Nu pāris piles nobira, bet nekas īpašs. Bet bija skaisti! Ja par copi, tad tā sanāca mazliet neplānoti un izlēmu paniekoties ar asariem. Vispār baigi kaprīzi ņēma. Lai arī sprīdīšu bija daudz, tomēr arī pannas izmērā un skaitā sanāca salasīt. Cope kaprīza, uz mazu, mazu svaru un mazu, mazu mānekli.
15.jūlijs 2019, 22:56 | links
 
Biju šorīt....
3 zandarti un 10 asarīši.
Uz mājām atbrauca pa vienam mēram.
Vispār cope nepatika - pasīva.
14.jūlijs 2019, 13:04 | links
 
Šodien nebija nekas daudz labāks.
13.jūlijs 2019, 21:32 | links
 
Kuha [13.07.19]: Šodien arī tuvu aplauzienam- man pusotru kg līdaka un kādi desmit asari, no kuriem tikai pusi var likt uz pannas. Mastrojani asaru vairāk. Tas viss ar baigo cīņu un lūgšanos.
Arī šāda atskaite ir atskaite. Paldies
13.jūlijs 2019, 20:54 | links
 
Šodien arī tuvu aplauzienam- man pusotru kg līdaka un kādi desmit asari, no kuriem tikai pusi var likt uz pannas. Mastrojani asaru vairāk. Tas viss ar baigo cīņu un lūgšanos.
13.jūlijs 2019, 20:51 | links
 
Vakar gan smagi aplauzos...

Kuha, 12.jūlijs 2019, 12:34

Ne tu vienīgais. Mēs arī vakar vakarā 3 vīru kompānijā mēģinājām žani izsēdēt no 19.00-23.30, bet smagi aplauzāmies. Uz visiem 1 knapmērs 46cm. Ķīsis vakar bija aizvēries konkrēti.
12.jūlijs 2019, 13:03 | links
 
Vakar gan smagi aplauzos...
12.jūlijs 2019, 12:34 | links
 
Rekords jau labu laiku man ir 1.62 kg un no Ķīša...bet diez vai LV es viņu pārsitīšu, šis 1.36 šogad lielākais un prieks, ka uz DS...iedeva kātā kā konkrēts zandarts, un līdz pēdējam brīdim biju drošs, ka velku žani. Šovakar laiki laikam nesanāks, bet rītā gan beidzot izskatās, ka varēs Ķīsī iebraukt drusku uz dzīvo pasēdēt.
11.jūlijs 2019, 11:06 | links
 
Arvi, apsveicu ar asara rekordu! Tāds mamuts! Tu par veseliem 40 gramiem esi pārstis manu rekordu! :) Tie mani pēdējo dienu asari izskatās pēc vietējiem, tādi tumši Bet ne tuvu tik lieli, kā Tev. Jā, ezerā ļoti stiprs ziemeļu vējš, baigie viļņi, tāpēc es nekur tālu no savas ostas neesmu riskējis braukt. Man trīs pēdējās copēs rotiņš pārliecinoši teš džigu un pavadiņu.
11.jūlijs 2019, 10:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager