Ķīšezers

Cope Ķīšezerā

Viena no retajām,ar bildēšanu neaizraujos.Ne visi virs kg.
5.jūnijs 2019, 16:24 | links
 
Protams,gadās arī vasarā,tieši zandartu punktos.Tomēr,ziemā uz dzelzi interesantāk.Daži asari un norma.
5.jūnijs 2019, 16:19 | links
 
Manos ūdeņos,ne Ķīsī,lielo asaru trakums vēlu rudenī.Kā jau minēju,bez tukšiem metieniem un vienu velkot,bračkas pavada.
5.jūnijs 2019, 16:16 | links
 
Vasarā, pēc nārsta atkopušies, jau tādi ap 43cm vajadzētu būt kilītim, ne?
5.jūnijs 2019, 15:50 | links
 
Nu cik atmiņa neviļ, Jūsu veikala pārstāvis ļoti tuvu vienam konkrētam spotam arī bija iemanījies vairākus virs 40cm asarus izsēdēt arī maču laikā :))))

arvis_an, 5.jūnijs 2019, 15:23


Man škiet, ka zini tos čaļus - bija zilā laivā :) LK bija 41/39/38 cm..... bet tas bija sen. Un neviens nebija virs Kg....
5.jūnijs 2019, 15:39 | links
 
Nu cik atmiņa neviļ, Jūsu veikala pārstāvis ļoti tuvu vienam konkrētam spotam arī bija iemanījies vairākus virs 40cm asarus izsēdēt arī maču laikā :))))
5.jūnijs 2019, 15:23 | links
 
Par asariem - viens pārbaudīts pilsonis pavisam nesen atrada ar eholotes palīdzību interesantu bildi un noķēra 3 virs kilograma kā arī vairākus knapi zem. Pavisam nesen ir pagājušā nedēļa, vietējos, tumšos.
5.jūnijs 2019, 15:08 | links
 
Protams!!! Uzrauties sanāk reti, viņu gluži vienkārši nav arī tik daudz. No Ķīša gan katru gadu izceļu savus virs 10 gab virs kilo noteikti, arī rekords man ir no Ķīša - 1.62kg (jāteic, gan pasen). Pērn laikam labākā asaru cope bija tieši pirms braucu Jāņus svinēt 22.06 vai 23.06. Asari bija daudz un no viena spota, bet līdz kg tur šamiem pietrūka - tādi 600-800 cik atmiņa neviļ. Nu un uz LK laiku, kad ezerā asarus varēja salasīt vnk nemaņā un visur, bet nu arī ne kiloškas. Bet fakts tāds, ka virs kg asari arī uzturās kopā ar vienaudžiem gan man ir pierādījies vairākas reizes. Kad sāku nopietni ar dzīvo darboties un testēt vietas, laikapstākļus vietām, diennakts laiku, tad man bija izteikta vieta uz kuru braucu tikai tad, ja zandartu un līdaku vietas klusēja, jo bija 100% skaidrs, ka tur atvilkšos riktīgi lielos asarus, kaut dienas vidū, kas gan nebija mērķa zivs, ne tad, ne arī šobrīd ir - pa lielam iztērētas mailes :)))) man labāk vienu 50cm jūras žanīti kā divus virs kg asarus :)
5.jūnijs 2019, 14:40 | links
 
Linu mārkos lielas zivis nemitinās.
5.jūnijs 2019, 13:36 | links
 
Mūsu ūdeņos uz tādiem asariem, kad tie “rūcienā”,labi ja gadā vai pat retāk,gadās “uzrauties”. Pa kādam-jā,jo lielāka zivs,jo uzmanīgāka un ne vienu vien āķi nogaršojusi.
5.jūnijs 2019, 13:03 | links
 
Ja runa ir par šo ezeru, tas izklausās neticami. Alūksnē jā, tur esmu pats redzējis kā čalis pusstundas laikā ziema piesit normu. Bet ne jau visi bija 1kg un plusā. Pa kādam trāpās un arī ne katru dienu.
5.jūnijs 2019, 12:22 | links
 
No viena punkta esmu arī 5 un 6 lielos pacēlis īsā laikā un tas nebija žora laikā. Tad ko? Pa vienam atnāca un paēda? Plus tie ir noķertie, cik viņi tur apakšā bija kas to lai zin. Skaidrs, ka tie bari nav milzīgi un ne jau katru dienu uz viņu trāpīsi. Paskatiet kaut vai youtube Perch fight, tur čaļi pēc kārtas štepselē 40+ asarus.
5.jūnijs 2019, 08:28 | links
 
Lielie nestaigā baros! 24 asari 20kg? Zviedrījā, un tāpat neticās.
4.jūnijs 2019, 22:26 | links
 
Stāsts,tieši,par kg+
4.jūnijs 2019, 22:18 | links
 
Es atkal pa lielajiem strīpaiņiem domāju ka tāpat kā mazie viņi dzīvo baros.....varb ne tàdā daudzumā ka panninieki..bet tāpat baros! Un piekrītu.tam..ja trāpi uz mazo ašku brauc tālāk..meklē lielākus....retu reizi no mazo asaru bara trāpās bonusi....un arī viņu lokacija tomēr ir atšķirīga..ir protams..pavasaris kad arī kuprainis mēdz būt seklumā starp sīkajiem..bet pamatā..lielais ir mazliet tālāk no krasta...! Ezeros nezinu..vairāk upēs tas ir novērots! Un arī lielākie kabani ir vilkti uz dziļumakantīm..vai pašā dziļumā..kur ir smuka apakša ar skanīgu akmentiņu un smiltiņu un varbūt kādu nogrimušu baļķīti!
4.jūnijs 2019, 22:17 | links
 
Interesanti gan. Kā tas nākās, ka lielie netīrās bāros? Ar ko Ķīsis tik atšķirīgs no citām vietām?
Mani novērojami ir vienkārši-asaru bāri pārsvarā sastāv no vienaudžiem. Starp sīkajiem gadās kāds raupāks kimlaciņš bet tas ir cits stāsts. Lielie vienkārši ir daudz uzmanīgāki.
Parasti, ja sāk ķerties smalce tad eju tālāk.
Pērnās ziemas labākais loms bij, ja atmiņa neviļ, 20kg=24 asari!
4.jūnijs 2019, 21:03 | links
 
Pēc maniem novērojumiem tie riktīgi lielie ap kilogramu un plus baros neuzturās. Nu varbūt pa 2 vai dažreiz pa 3.
Nu tādi 150 vai 200 jau gan. Tas gan no cita ezera. Ķīšezers jau ir īpašs ezers īpašiem cilvēkiem.
4.jūnijs 2019, 20:37 | links
 
Ntās reizes tā ir bījis, ka ņem asari 150-450gr un vienā brīdī kā ar nazi nogriež. Pēc min 20 sāk žaņi ņemt. Lielie asari baros nestaigā.

Skrabars, 4.jūnijs 2019, 17:14

Kā tad šie staigā?
Baros barojas un kā vēl! Kad trāpi uz tādiem,tad vienu velkot 3-4 nāk līdzi.
4.jūnijs 2019, 20:20 | links
 
Ntās reizes tā ir bījis, ka ņem asari 150-450gr un vienā brīdī kā ar nazi nogriež. Pēc min 20 sāk žaņi ņemt. Lielie asari baros nestaigā.
4.jūnijs 2019, 17:14 | links
 
Nepiekritīšu. Vismaz lielie asari noteikti nepazūd. No viena punkta ļoti bieži izšauj gan līdaks, gan zandarts, gan lielais asaris, nu un zuts ar pa retam. Šogad mērķis ir vairāk pa naktīm paganīties pa ezeru un vairāk lunkanos izsēdēt. Pagājušo gadu laikam bija 26, šogad uzdevums pārsist.
3.jūnijs 2019, 13:08 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager