Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
Man arī pārītis vietējo asaru trāpījās. Bet kad Žanis pienāk, tad asari pazūd.
3.jūnijs 2019, 11:48 | links
 
Man asari bija vietējie rupuči. Jūrnieki tik lieli nenāk, tiem standartiņš 150 līdz 500g. Daugavas lejtecē jau žanis ir iekšā daudz, tik kā parasti sākās viss ar zemmēriem. Biju vakar arī jūrā ieskrējis paprovēt gar reņģu bariem DS padarbināt, bet reņģes tik nenormāli daudz, ka nereāli izspēlēt. Atradu laivā reņģu sistēmu un kādā pusstundā savus 5kg pieslopējām. Reņģe tūliņ savas lietas nodarīs un tad arī sāksies īstais žaņu nāciens un uz Jāņiem ezerā sāks palikt jautrāk. Galvenais lai siltums pieturās, pretējā gadījumā gājienu apraus.
3.jūnijs 2019, 11:13 | links
 
Vēl visu cieņu policijas rebrendotajam kuterim , kurš čaļi vizināja meičas un pilnā hodā visiem cauri izplēsa pie kanāla. Labs piemērs :D uzšūpoja labi.
3.jūnijs 2019, 11:06 | links
 
Arī sestdien biju pirmo reizi Ķīsī..laivas ka biezs, visi ķēmēja žani pie kanāla pamatā + velcētāji daudz.
Paši speidām uz žani - 2 mērus dabūjām + 4 līdaka, 2 uz džiga - 2 mērķtiecīgi uz vobleriem. 2kg + lielā kaut kas pāri 6kg . vai vairāk. svariem nebija ticības. Asari nevienu neredzējām. žanis bija kūtrs un negribīgs - līdakas gan rijīgas.
3.jūnijs 2019, 11:04 | links
 
Asaris Ķīsī ir visu laiku, vajag tikai atrast! Akadēmījas pusē, pa bedri žaņi tusē.
3.jūnijs 2019, 11:04 | links
 
Tad jau varbūt asaris beidzot ir ienācis, man diemžēl Ķīsī nekad lielāki par puskilo nav bijuši.
3.jūnijs 2019, 10:55 | links
 
Katrs atsevišķi ap kg...visi stabili pāri 40cm. Pirmos 2 atlaidu, nebija ierijuši un sākumā likās, ka vispār neko vairāk nedabūšu un zivis tīrīt ar negribējās, bet tad iekrita žanīts un sezonu sākt bez zandarta uzšmorēta saldajā krējumā būtu grēks, nu un tad 3ais asaris pieteicās, kas pievienojās zandartam :)
3.jūnijs 2019, 10:10 | links
 
Arvi, Tev tie asari kopā bija kg, vai katrs atsevišķi?
3.jūnijs 2019, 09:59 | links
 
6dien pasēdēju ezerā gan uz dzīvo, gan DS. Viens zandartmērs iekrita un 3 asari ap kg. Dīvaini, ka nebija neviena līdakas iznāciena. Vakar ar DS pa Daugavu pabraukāju, ar zemmēriem pasportot bija jautri, mēra gan neviena.
3.jūnijs 2019, 08:55 | links
 
arvis_an [27.05.19]: Man laikam tikai vienu gadu maijā ir sanācis smuki uz asari uztrāpīt, bet arī tikai konkrētā lokācijā. A tā, līdz jāņiem parasti ezerā baigi nav ko darīt, ja negribās līdakas meklēt. Ja laikapstāklis atļaus, tad vīkendā gan paprovēšu kādu vietējo kaulģīmi izsēdēt.
Lai tauta iztrakojas:)))viss vēl priekšā
29.maijs 2019, 10:40 | links
 
MT9 [29.05.19]: Tauta runā, ka pašlaik asaris labi ņem Mangaļsalas mola pašā galā, plivinot dropšot sistēmu Zviedrijas virzienā ;)
Varu apstiprināt. Bija tāda lieta. Tikai pat ar ofsetnieku ir baigi daudz zacepu. Pats tur nebiju, bet paziņa labi savilka. Vienīgais jātrāpa uz īsto laiku, citu dienu aizej un ir kā vannā. Čalis bija 2 dienas pēc kārtas aptuveni nedēļu atpakaļ, pirmajā dienā labi, otrajā abloms.
29.maijs 2019, 10:02 | links
 
Tauta runā, ka pašlaik asaris labi ņem Mangaļsalas mola pašā galā, plivinot dropšot sistēmu Zviedrijas virzienā ;)
29.maijs 2019, 09:31 | links
 
Viss tusiņš ap asariem pašlaik notiek Daugavas lejtecē. Ķīsī tikai knapais vietējais. Visas štelles sāksies vēlāk, kā jau te iepriekš rakstīja. Tagad labi var uz rotiņu paskaldīt līdakas pa seklumiem. Pārsvarā visi kapā Langas līci, Beltēs un pretī Sužiem. Pats vislabāk saķēru pie Langas saucamajā Mežniecībā.

Cieņā.
Dižkāpeļu irsējs.
29.maijs 2019, 09:27 | links
 
Asars ir.......tik kā jau rakstija, lokāli....nezinu par cik bradāju no krasta, tad parasti ap jāņiem vairs nevar padžigot...tas zaļais puņķis neļauj..parasti maijs līdz pus jūnijam var no krasta kko darīt...!
29.maijs 2019, 07:29 | links
 
Kkā negribās ticēt par asariem, tuvākajās dienās nokontrolēšu to lietu.
29.maijs 2019, 00:01 | links
 
Man laikam tikai vienu gadu maijā ir sanācis smuki uz asari uztrāpīt, bet arī tikai konkrētā lokācijā. A tā, līdz jāņiem parasti ezerā baigi nav ko darīt, ja negribās līdakas meklēt. Ja laikapstāklis atļaus, tad vīkendā gan paprovēšu kādu vietējo kaulģīmi izsēdēt.
27.maijs 2019, 10:50 | links
 
Veči ! Jūs paskataties kalendārā,kāds gadalaiks patreiz ! Asari tiko iznārstojuši,tāpēc kārni,ēstgriba arī vēl ne visai,plus laika maiņas.Izskatās pieredzējuši copmaņi,bet naivi grib lai zivis ķertos vienmēr vienādi...
27.maijs 2019, 10:32 | links
 
Kuha, tu mani nomierināji:) Es jau domāju ka esmu aizmirsis kā strīpainos ķert. Šogad viss pavasaris veltīts forelēm.
26.maijs 2019, 22:43 | links
 
Tiešām, Ķīsītī šogad notiek kaut kas mistisks. Jau kādas piecas reizes esmu smagi aplauzies. Piektdien noķertie četri pannas asari bija izcils sasniegums. Ja pirms pāris nedēļām nebūtu aizķēris nelegālu tīklu, pilnu ar zivīm, varētu padomāt, ka ezers tukšs. Vaina ir citur, nesaprotamu iemeslu dēļ zivis neķeras un neēd. Arī mani asari bija izteikti tievi badacietēji.
26.maijs 2019, 19:43 | links
 
Šorīt biju aizskrējis no rīta agri uz savu iecienīto vietu ķeizarmeža apkārtnē pabrādat cerībā uz asariem. Tadu aplauzienu neesmu piedzīvojies nekad tai vieta :( Divi mazi asarīši un dažas copes! Parasti tur var redzet asaru aktivitāti no rītiem, šoreiz pilnīgs klusums! Kas notiekās????
26.maijs 2019, 18:16 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager