Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
Skumji, bet daudzi vēl dzīvo sociālismā, un, visticamāk, balso par KPV.LV Atļaušos atgādināt, ka pie mums, Latvijā, jau 30 gadu ir brīvais tirgus. Un ikviens komersants vai tirgotājs drīkst un var pārdot savu pakalpojumu vai preci par tik, cik pats vēlas. Pircēji tiesības, savukārt, ir pirkt vai nepirkt. Bet te apspriest un nosodīt uzcenojuma procentus ir vienkārši stulbi!

Kuha, 5.decembris 2018, 16:00


Teica aprobežotais un norādīja par ko viņaprāt nevajadzētu balsot demokrātiskā valstī.
5.decembris 2018, 16:20 | links
 
Skumji, bet daudzi vēl dzīvo sociālismā, un, visticamāk, balso par KPV.LV Atļaušos atgādināt, ka pie mums, Latvijā, jau 30 gadu ir brīvais tirgus. Un ikviens komersants vai tirgotājs drīkst un var pārdot savu pakalpojumu vai preci par tik, cik pats vēlas. Pircēji tiesības, savukārt, ir pirkt vai nepirkt. Bet te apspriest un nosodīt uzcenojuma procentus ir vienkārši stulbi!
5.decembris 2018, 16:00 | links
 
Kā redzu pie visa vainīga Rīgas dome un sals, ar laivu nevar pabraukt ,bet Ušakovs neļauj kāpt uz ledus...
5.decembris 2018, 15:57 | links
 
ggrants
A vo vai ražotājs šo ir noteicis kā budžeta klasi, šaubos. Šis man liekas, ir dārgākais kombis kas viņiem ir, bet ir arī ļoti daudz kas STIPRI lētāks no kombjiem. Jau teicu, es izvērtēju kvalitāti, tas, ka citā valstī tas pats maksā daudz lētāk mani nepārsteidz jau labu laiku un daudzās jomās. Zāles, degviela, drēbes, alko, cigaretes utttt bet tāpēc jau nepārvākšos uz Zilupi un nebraukšu visu laiku uz RUS iepirkties.

arvis_an, 5.decembris 2018, 15:15


Tas, ka RU ražotās preces pašizmaksa ir lētāka, kā EU, ir skaidrs. Ražotājs orientējas uz RU tirgu, visdrīzāk budžeta klase ir viss viņu sortiments.
Galvenais, lai pats esi apmierināts ar kostīmu, tad jau viss ir super. Vai kostīms cena atbilst tavām ekspetācijām, to jau laiks rādīs.
Bet visā visumā, lai labi valkājās.
5.decembris 2018, 15:56 | links
 
Nav ne vienam spiesta lieta pirkt, gribi pērc negribi nepērc, cienīsim tirgotājus, forumu paši sevi un netaisīsim "tirgus laukumu" šajā sadaļā.

Edgars_P, 5.decembris 2018, 14:59

STOP!
Vai Tev nav vēlēšanās, lai arī tirgotājs Tevi cienītu?
Vai tā ir cieņa no tirgotāja puses, ja kostīms pateicoties veikalnieka uzcenojumam tiek ierindots citā cenu kategorijā, kaut gan ražotājs šo kostīmu pozicionē kā budžeta klasi.

ggrants, 5.decembris 2018, 15:04
1.Kāpēc Tu esi iedomājies, ka eholotes uz šo un citu preču klāsta, pelna ahūnos procentus???
2.Tu kaut reizi, esi kko sūtījis preci/es ne no ES???
3.Ja pieņemam, ka eholotes godīgi maksā un kārto visas formalitātes, tad šī kostīma cena viņiem izmaksā 247EUR, BET tas ir neskaitot loģistikas izmaksas un citas herņas, darbā ar ruslandi

dakterp, 5.decembris 2018, 15:14

Nez vai kostīms eholotēm izmaksā 247€ bez loģistikas uc herņām. Ja jau Ru veikalos plaukta cena ir 200€. Visdrīzāk arī RU veikali vēlas nopelnīt. Šim kostīmam vairumcena RU ietvaros varētu būt ap 130-140€.
Kā arī eholotes iepērkas lielos apjomos, kas savukārt sniedz papildus atlaidi/apjoma atlaidi. Apjoma atlaide visdrīzāk nosedz visas izmaksas, kuras saistītas ar preces legālu importu uz LV.
Īsāk sakot es teiktu RU tirgotājam pērkot 10 kostīmus pie ražotāja vairumcena ir vienāda ar cenu(ar visiem papildus izdevumiem) kuru saņem LV tirgotājs iegādājoties 200-300 kostīmus.
5.decembris 2018, 15:41 | links
 
Vēl skatoties cenas rus veikalos un ss.lv (ss lietas nelegāli ved iekšā tālbraucēji), neaizmirstiet, ka importējot no rus vēl jāpieskaita muitas nodoklis un pvn.
5.decembris 2018, 15:21 | links
 
ggrants
A vo vai ražotājs šo ir noteicis kā budžeta klasi, šaubos. Šis man liekas, ir dārgākais kombis kas viņiem ir, bet ir arī ļoti daudz kas STIPRI lētāks no kombjiem. Jau teicu, es izvērtēju kvalitāti, tas, ka citā valstī tas pats maksā daudz lētāk mani nepārsteidz jau labu laiku un daudzās jomās. Zāles, degviela, drēbes, alko, cigaretes utttt bet tāpēc jau nepārvākšos uz Zilupi un nebraukšu visu laiku uz RUS iepirkties.
5.decembris 2018, 15:15 | links
 
Nav ne vienam spiesta lieta pirkt, gribi pērc negribi nepērc, cienīsim tirgotājus, forumu paši sevi un netaisīsim "tirgus laukumu" šajā sadaļā.

Edgars_P, 5.decembris 2018, 14:59

STOP!
Vai Tev nav vēlēšanās, lai arī tirgotājs Tevi cienītu?
Vai tā ir cieņa no tirgotāja puses, ja kostīms pateicoties veikalnieka uzcenojumam tiek ierindots citā cenu kategorijā, kaut gan ražotājs šo kostīmu pozicionē kā budžeta klasi.

ggrants, 5.decembris 2018, 15:04

1.Kāpēc Tu esi iedomājies, ka eholotes uz šo un citu preču klāsta, pelna ahūnos procentus???
2.Tu kaut reizi, esi kko sūtījis preci/es ne no ES???
3.Ja pieņemam, ka eholotes godīgi maksā un kārto visas formalitātes, tad šī kostīma cena viņiem izmaksā 247EUR, BET tas ir neskaitot loģistikas izmaksas un citas herņas, darbā ar ruslandi
5.decembris 2018, 15:14 | links
 
arvis_an [05.12.18]: OttoM
Tas bija vairāk ar mazu humora devu. Nav man nekādas fobijas no viņiem, bet antipātijas gan ir. Tikšana pāri FIN-RUS robežai bija kkas episks 6 vai pat 8 stundu garumā ar mantu kratīšanu un citādām izpriecām...sajutos kā konkrēts kontrabasists
Robežas tici, visur ,, ir vienādas,, . Ja tu zināt ko draugi no Krievijas stāsta iebraucot LV robežpunktā, tici viss ir tieši tāpat. Iesaku, pamēģini un tad varēsim noteikti kopā pasmieties. ;)
Pietiek jau ka forumā ir viena samazgu sadaļa, pietiks ar to.
Ne asakas.
5.decembris 2018, 15:08 | links
 
Nav ne vienam spiesta lieta pirkt, gribi pērc negribi nepērc, cienīsim tirgotājus, forumu paši sevi un netaisīsim "tirgus laukumu" šajā sadaļā.

Edgars_P, 5.decembris 2018, 14:59


STOP!
Vai Tev nav vēlēšanās, lai arī tirgotājs Tevi cienītu?
Vai tā ir cieņa no tirgotāja puses, ja kostīms pateicoties veikalnieka uzcenojumam tiek ierindots citā cenu kategorijā, kaut gan ražotājs šo kostīmu pozicionē kā budžeta klasi.
5.decembris 2018, 15:04 | links
 
OttoM
Tas bija vairāk ar mazu humora devu. Nav man nekādas fobijas no viņiem, bet antipātijas gan ir. Tikšana pāri FIN-RUS robežai bija kkas episks 6 vai pat 8 stundu garumā ar mantu kratīšanu un citādām izpriecām...sajutos kā konkrēts kontrabasists
5.decembris 2018, 15:03 | links
 
eholotes.lv, var tikai apbrīnot, par pacietīgo taisnošanos.
ggrants,
Tev tak ar varu neviens neliek pirkt to kostīmu iekš LV!
Paņem kalkulatoru un vnk uzmet, cik viņš Tev izmaksās ruslandē???!!!
1. Aizbraukt un atgriezties uz/no ruslandes;
2. 200 eur, samaksāt tur;
3. Nopērkot tur, LV veikalnieks, nenesīs garantiju;
4. Jebkurai precei, arī Mercedes, mēdz trāpīties brāķis - cik izmaksās, kaut vai, rāvējslēdzēju pāršūt???!!!
Un tagad, vēsu prātu parēķini un neskaiti naudu/peļņu eholotes.lv maciņā!

dakterp, 5.decembris 2018, 14:56

Nekur nebiju rakstījis, ka taisos braukt uz RU un pirkt kostīmu...
Manā skatījumā atteikties no garantijas ir vērts, ja preces cenas starpība ir sākot no 30% un vairāk.
5.decembris 2018, 15:00 | links
 
Nav ne vienam spiesta lieta pirkt, gribi pērc negribi nepērc, cienīsim tirgotājus, forumu paši sevi un netaisīsim "tirgus laukumu" šajā sadaļā.
5.decembris 2018, 14:59 | links
 
arvis_an [05.12.18]: Pat zinot to, ka RUS šis kostīms maksā 200 eur, es galīgi nejūtos pārmaksājis to pērkot LV un esmu izvairījies no gemaroja kāds varētu izvērsties laika tēriņā un iespējams nervu bendēšanā mēģinot to sūtīt no kaut kurienes. Pērkot preci man primārais ko es skatos ir kvalitāte un tas vai kvalitāte varētu atbilst cenai, kas attiecas uz copes inventāru, tad pārsvarā cenšos turēties vidējā kategorijā un nemoku sevi ar tirgus inventāru, bet arī nelecu augstāk par savu pakaļu. Jā, Novatex iekš LV nav sen un noteikti nav pat tuvu tik populārs kā Norfins, Shimanis, Daiwa utt, bet vai tāpēc šams ir slikts? Vai 350 EUR ir daudz priekš kvalitatīva, ērta, silta kombja, tas ir katram sev jāpajautā. Shimano Nexus, piemēram, pirms pāris gadiem maksāja 1000 Eur (tagad neesmu pētījis) un tak tāpat cilvēki to pirka. Vienīgais kas man nepatīk Novatex ir tas, ka tas ir no RUS. Pēc mana brauciena uz Karēliju, man pret viņiem ir ļoti lielas antipātijas izveidojušās, kur nu vēl mēģināt no viņiem kaut ko pasūtīt, BET par kombjiem cepuri viņiem nost, man patīk ļoti un arī visiem paziņām varu droši ieteikt. To cik ilgi kalpos, rādīs laiks. Šobrīd zinu to, ka -11 grādos, nekustīgi sēžot laivā ir ļoti silti, arī lietiņu pāris stundas iztur teicami, redzēs kas būs tad kad trāpīsies kārtīgās rudens lietavās, bet 10 000/10 000mm šķiet gana labs skaitlis kombim priekš 350 eur. Un tīri salīdzinājumam ineta veikalos norfins extreme 4 maksā 330 eur ar rādītājiem 6000/6000mm, explorers 6000/8000mm 340 eur. Bet kā jau teicu...katram savs.
Saprotu, ka gāzi mājsaimniecībā neizmanto un citur kur to sabiedriskā ēdināšanā un apkurē arī ,, ej ar līkumu,,.
Klauni, jūs ar to RUS fobiju kaut kā tiekiet galā, bez ākstīšanās.
5.decembris 2018, 14:58 | links
 
Pat zinot to, ka RUS šis kostīms maksā 200 eur, es galīgi nejūtos pārmaksājis to pērkot LV un esmu izvairījies no gemaroja kāds varētu izvērsties laika tēriņā un iespējams nervu bendēšanā mēģinot to sūtīt no kaut kurienes. Pērkot preci man primārais ko es skatos ir kvalitāte un tas vai kvalitāte varētu atbilst cenai, kas attiecas uz copes inventāru, tad pārsvarā cenšos turēties vidējā kategorijā un nemoku sevi ar tirgus inventāru, bet arī nelecu augstāk par savu pakaļu. Jā, Novatex iekš LV nav sen un noteikti nav pat tuvu tik populārs kā Norfins, Shimanis, Daiwa utt, bet vai tāpēc šams ir slikts? Vai 350 EUR ir daudz priekš kvalitatīva, ērta, silta kombja, tas ir katram sev jāpajautā. Shimano Nexus, piemēram, pirms pāris gadiem maksāja 1000 Eur (tagad neesmu pētījis) un tak tāpat cilvēki to pirka. Vienīgais kas man nepatīk Novatex ir tas, ka tas ir no RUS. Pēc mana brauciena uz Karēliju, man pret viņiem ir ļoti lielas antipātijas izveidojušās, kur nu vēl mēģināt no viņiem kaut ko pasūtīt, BET par kombjiem cepuri viņiem nost, man patīk ļoti un arī visiem paziņām varu droši ieteikt. To cik ilgi kalpos, rādīs laiks. Šobrīd zinu to, ka -11 grādos, nekustīgi sēžot laivā ir ļoti silti, arī lietiņu pāris stundas iztur teicami, redzēs kas būs tad kad trāpīsies kārtīgās rudens lietavās, bet 10 000/10 000mm šķiet gana labs skaitlis kombim priekš 350 eur. Un tīri salīdzinājumam ineta veikalos norfins extreme 4 maksā 330 eur ar rādītājiem 6000/6000mm, explorers 6000/8000mm 340 eur. Bet kā jau teicu...katram savs.

arvis_an, 5.decembris 2018, 14:44

Arvi, tak neviens nesaka, ka kostīms ir slikts, bet brīnumi nenotiek.
Ja kostīms maksā 200€ tai skaitā arī ražotāja mājas lapā ir šāda cena, tad ražotājs ir šo kostīmu pozicionējis šajā cenu kategorijā. Attiecīgi materiālu kvalitāte, ilgmūžība, mārketinga izdevumi utt., ir iekļauti šajās izmaksās.
Kāpēc maksāt 375€, ja pats ražotājs saka, ka viss ko mēs šajā kostīmā esam ieguldījuši+ mazumtirgotāja uzcenojums ir 200€ vērts. Nu ok, LV apstākļiem un sarežģītai biznesa videi 250€.
5.decembris 2018, 14:57 | links
 
eholotes.lv, var tikai apbrīnot, par pacietīgo taisnošanos.
ggrants,
Tev tak ar varu neviens neliek pirkt to kostīmu iekš LV!
Paņem kalkulatoru un vnk uzmet, cik viņš Tev izmaksās ruslandē???!!!
1. Aizbraukt un atgriezties uz/no ruslandes;
2. 200 eur, samaksāt tur;
3. Nopērkot tur, LV veikalnieks, nenesīs garantiju;
4. Jebkurai precei, arī Mercedes, mēdz trāpīties brāķis - cik izmaksās, kaut vai, rāvējslēdzēju pāršūt???!!!
Un tagad, vēsu prātu parēķini un neskaiti naudu/peļņu eholotes.lv maciņā!
5.decembris 2018, 14:56 | links
 
Pat zinot to, ka RUS šis kostīms maksā 200 eur, es galīgi nejūtos pārmaksājis to pērkot LV un esmu izvairījies no gemaroja kāds varētu izvērsties laika tēriņā un iespējams nervu bendēšanā mēģinot to sūtīt no kaut kurienes. Pērkot preci man primārais ko es skatos ir kvalitāte un tas vai kvalitāte varētu atbilst cenai, kas attiecas uz copes inventāru, tad pārsvarā cenšos turēties vidējā kategorijā un nemoku sevi ar tirgus inventāru, bet arī nelecu augstāk par savu pakaļu. Jā, Novatex iekš LV nav sen un noteikti nav pat tuvu tik populārs kā Norfins, Shimanis, Daiwa utt, bet vai tāpēc šams ir slikts? Vai 350 EUR ir daudz priekš kvalitatīva, ērta, silta kombja, tas ir katram sev jāpajautā. Shimano Nexus, piemēram, pirms pāris gadiem maksāja 1000 Eur (tagad neesmu pētījis) un tak tāpat cilvēki to pirka. Vienīgais kas man nepatīk Novatex ir tas, ka tas ir no RUS. Pēc mana brauciena uz Karēliju, man pret viņiem ir ļoti lielas antipātijas izveidojušās, kur nu vēl mēģināt no viņiem kaut ko pasūtīt, BET par kombjiem cepuri viņiem nost, man patīk ļoti un arī visiem paziņām varu droši ieteikt. To cik ilgi kalpos, rādīs laiks. Šobrīd zinu to, ka -11 grādos, nekustīgi sēžot laivā ir ļoti silti, arī lietiņu pāris stundas iztur teicami, redzēs kas būs tad kad trāpīsies kārtīgās rudens lietavās, bet 10 000/10 000mm šķiet gana labs skaitlis kombim priekš 350 eur. Un tīri salīdzinājumam ineta veikalos norfins extreme 4 maksā 330 eur ar rādītājiem 6000/6000mm, explorers 6000/8000mm 340 eur. Bet kā jau teicu...katram savs.
5.decembris 2018, 14:44 | links
 
Mums nekas nav jāatzīst, kungi. Uzcenojums ir dažāds tāpat kā tā rēķināšanas metodikas. Vienas māk paskatīties cenas, cits pašizmaksā iekļāuj arī loģistikas un citas izmaksas. Apspriest kāda veikala uzcenojumu, lai pierādītu kādu savu izdomāto taisnību - slikts konkurentu mārketings. Acīmredzot esam izauguši līdz tam līmenim, kad sāks gnusīt :)

Ļoti labi apzinos, ka šādos strīdos nav uzvarētāju, tāpēc neturpināšu.

Tāpat kā Brazīlijā vairums iedzīvotāju ir futbola trenneri tā Latvijā makšķernieku forumos - ir tirdzniecības lietpratēji. Skaust nav mūsu dabā, arī laika tam nav.

Par atlaidēm - 50% atlaides pavasarī nebūs, ar šādām atlaidēm nevaram palutināt savus klientus, pašimaksa neatļauj, tādas var dabūt tikai tiem kostīmiem, kurus izpārdodam kā pēdējos no pēdējiem atlikumiem, lai ir tīra vieta, ar zaudējumiem. Parasti tie ir 3XL un M izmēra kostīmi vai kāds vientuļais nepārdotais jebvaikas.

Sportistiem - īpašie cenu piedāvājumi veikalā, uz vietas, bet komandām, kuras startē LV un plašākos mačos - pavisam īpaši piedāvājumi un tur atlaide var sasniegt arī 100%.

Visiem jauku dienu un - paldies par reklāmu!

Esam sasalušo Ķīšezeru pamatīgi saviļņojuši :)

Ne asakas!

eholotes.lv, 5.decembris 2018, 14:17

Nu tad neko, meklēšu citus ceļus vai citu kostīmu..
Gan jau kādreiz arī eholotēm būs kāda prece par kuras uzcenojumu nebūs jāšausminās :)
5.decembris 2018, 14:41 | links
 
To Eholotes.lv
Apbrīnoju Tavu pacietību rakstot komentārus.
Lai pārgudrie biznesmeņi pērk no Krievijas utt. Pieņemu, ka zēniem 0 saprašanas kā veidojas preces cena, kas ir izdevumu posteņi un ko nozīmē maksāt nodokļus.

oceola, 5.decembris 2018, 14:26


Tieši pretēji, nesaprotot kā veidojas preces cena nemaz i nebūtu uzsācis diskusiju.
Tikai rēali pārzinot šo jautājumu var saprast cik liela apetīte ir nopelnīt pārdodot 1 vienību, nevis vēlme pelnīt ilgtermiņā pārdodot N vienības ar mazāku peļņas procentu.
5.decembris 2018, 14:39 | links
 
To Eholotes.lv
Apbrīnoju Tavu pacietību rakstot komentārus.
Lai pārgudrie biznesmeņi pērk no Krievijas utt. Pieņemu, ka zēniem 0 saprašanas kā veidojas preces cena, kas ir izdevumu posteņi un ko nozīmē maksāt nodokļus.
5.decembris 2018, 14:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager