Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
Šodien neviens nevelcē, ledus par plānu.
1.decembris 2018, 11:33 | links
 
Pabiju eholotes.lv jaunu kombi iegādāt,balzams arī sagatavots. Ja tikšu no sava kanāla ārā tad esmu nobriedis rīt paart ezeru. Kombim taču ugunskristības vajag :)
30.novembris 2018, 21:20 | links
 
Mani rīt no mājas nekas neizpūtīs! :) Pa logu vērošu, vai kāds dullais, tiešām, neizaicina likteni. Bet neiesaku!
30.novembris 2018, 20:00 | links
 
Jā, Ķīsis šodien pēcpusdienā iespaidīgi viļņojās. Dienas divas atpakaļ, trešdien, jau izlikās, ka līdz nedēļas beigām ezers būs ciet, vāks virsū, taču vējš izdarīja savu.
Tā ka droši vajadzētu varēt rīt velcēt, ja vien tādā pūtienā kā šodien pašu no biksēm neizpūš ārā.
Ne asakas drosminiekiem!
30.novembris 2018, 18:28 | links
 
Jā, protams, ledu salauza, ne jau izkusa, es tikai pajokojos. Es gan no sava līča ārā netieku. Rīt būs skarbi! Arvi, sajauc pareizās proporcijās to dziru- vairāk balzāma, mazāk sulas! :)
30.novembris 2018, 12:01 | links
 
Domāju, ka drīzāk vējš salauza un sadzina krastos. Ja tikšu ārā, rīt ir doma ikgadējo rudens tradīciju uztaisīt un vienu reizi pavelcēt. Tikai jāapbruņojas ar daudz karstas upeņu sulas+balzāmiņa. Nekāda patīkamā cope rīt nevar sanākt.
30.novembris 2018, 11:13 | links
 
Paliek aukstāks, bet izkusa! Dīvaini gan! :)
30.novembris 2018, 11:07 | links
 
Šodien ezeram vāks virsū. Žēl... Bet, cerams, drīz ledus izkusīs, negribas sezonu beigt ar aizķeksētu breksi, ktm.
28.novembris 2018, 14:36 | links
 
Mjā...izskatās, ka šogad velcētājiem trofeju decembris aizies gar degunu. No mana kanāla izskatās, ka pēc pāris dienām ārā ar laivu vairāk netikt.
27.novembris 2018, 08:03 | links
 
Šodien švaki pēc jautrās sestdienas. Trīs copes gan bija: gandrīzmēra līdaka (atlaidu), breksis ar āķi kuprī (paņēmu), un vēl viena zivs norāvās. Ceru, ka vēl dažas dienas neaizsals.
26.novembris 2018, 18:08 | links
 
Man gan vakar jautri gāja!
Bijām kopā ar Mastrojani. Bet viņš neko neļauj stāstīt... :)
25.novembris 2018, 10:17 | links
 
Vakar bija īsais ieskrējiens Ķīsī, vairāk vakara pusē. Golfa bedrēs zandarts vai līdaka nepieteicās. Pat mana asarīšu točka klusēja! bet nekas,- Ķīsis nebija pamatmērķis
25.novembris 2018, 09:22 | links
 
Arvi, noticēšu Tev, un vēl nepadošos! Gribu monstru!

Kuha, 21.novembris 2018, 17:18

Pa teliku teica ka 18 novebri viens kisi 2 pa 10 kg dabujis .Lidakas uz izgajiena bija vasaras karstuma nokert nebija prblemu ja piestrada .Tagad vinjas ir jasamekle un lielas dabut ir gruti vienmer.
21.novembris 2018, 20:20 | links
 
Arvi, noticēšu Tev, un vēl nepadošos! Gribu monstru!
21.novembris 2018, 17:18 | links
 
Ja strauji neuzraus mīnusu un neuzliks plēvi virsū, tad būs...neticu, ka šis gads būs savādāks, kā citi. bet nu jā...tur pārsvarā tikai velce.
21.novembris 2018, 13:40 | links
 
Droši vien, tie, kas prot zandartu vai asari atrast Ķīsītī, izdara pareizo izvēli. Bet es jau labu laiku spītīgi cenšos noķert līdaku. Gribas monstru, kā saka mans draugs. Bet no līdakām ne miņas, nav ne lielu, ne mazu. Mans pieminētais draugs septiņas reizes pēc kārtas copi nav redzējis. Viņš ķer uz celiņa, un noķert viņš prot. Man viena cope ir katrā otrajā reizē, bet arī tas nav nekas. Līdaku nav!
21.novembris 2018, 13:22 | links
 
Ja džigā, tad liktu keitech easy shiner 5'', ja dropā tad keitech shad impact 5''.

arvis_an, 21.novembris 2018, 10:15
Tas stradaja 2 gadus atpakal vairs nereage uz shiner 5 .Varbut uz jurinieku strada bet es domaju kishezera vietejo zandartu .

cilpa, 21.novembris 2018, 10:43

Pieļauju, ka strādā gan - galvenais ir pareiza izspēle. Kā prakse rāda, tad izspēle ir vismaz 50% no rezultāta.
21.novembris 2018, 12:42 | links
 
Ja džigā, tad liktu keitech easy shiner 5'', ja dropā tad keitech shad impact 5''.

arvis_an, 21.novembris 2018, 10:15

Tas stradaja 2 gadus atpakal vairs nereage uz shiner 5 .Varbut uz jurinieku strada bet es domaju kishezera vietejo zandartu .
21.novembris 2018, 10:43 | links
 
Ja džigā, tad liktu keitech easy shiner 5'', ja dropā tad keitech shad impact 5''.
21.novembris 2018, 10:15 | links
 
Kads var ietekt kadu gumiju kas stabili strada pa zandartu kisi? Pasam gumiju ir daudz piepirkt ar vienmer var ,bet tadu kas stabili strada ta ari nearadu liekot visu pec kartas sat tad uzknabj pa kadu ,bet tas ari viss. Ir protams ari miklis redzets ka nem uz visu ko iemet bet ta bija vienu reizi a tagad vesa laika pat ja stav apaksha nereage ne uz ko.
21.novembris 2018, 10:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager