Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
Kuha [05.08.18]: Kas ir, čaļi? Kur atskaites par Ķīsīti? Kā mēs arArvi An. necopējam un nerakstām, tā šeit klusums.
Bet man tagad Ķīsītī pauze uz divām nedēļām, braucu uz Norvēģiju, uz kalnu upēm, uz forelēm.
Biju 3 reizes, 2 reizes ar zivīm, 1 reizi ar zemmēriem. Velce rezultatīvāka par citām metodēm, bet ne tik interesanta. Nākošo nedēļu braukšu vēl
5.augusts 2018, 11:46 | links
 
Kas ir, čaļi? Kur atskaites par Ķīsīti? Kā mēs arArvi An. necopējam un nerakstām, tā šeit klusums.
Bet man tagad Ķīsītī pauze uz divām nedēļām, braucu uz Norvēģiju, uz kalnu upēm, uz forelēm.
5.augusts 2018, 10:41 | links
 
Kā ir ar to vietu, kas no jaunciema gatves puses, kur tā smilšu kāpa. Kāds ir mēģinājis? Uzgāju tur vienu nogāzi, bet tur sastopamas bija tikai mazās līdakas(no rīta, ņēma kā negudras, leca gumijai pakaļ no ūdens ārā, bet vakarā nekā tur). Tas taču ir normāli? Varētu tur arī gaidīt strīpainos?
3.augusts 2018, 13:04 | links
 
Nu un vēl ir variants stāvēt tieši uz kants un dragāt paralēli uz abām pusēm pa pašu, pašu kants augšu un arī mest seklumā....šamais noteiktos laikos izlien ārā no dziļuma.
3.augusts 2018, 12:55 | links
 
Gan gan...ja velc uz leju vajag atrast lēzenākas vietas, a ja uz augšu, tad lai ķerās, tas nav slikti...tajos brīžos bieži ir tesiens kātā...jāuzmanās gan ir no gliemežiem, jo sistēmas var pazaudēt, ar to jārēķinās un auklu ar der ik pa laikam pa kādu metriņu saīsināt. Es gan to daru ar DS, bet daudzi paziņas džigo un tāpat viss notiek.
3.augusts 2018, 12:53 | links
 
Vai kāds man var pastāstīt, kā jūs to kanti apmakšķerējat? Vakar braukāju ar eholotu.. Zivis nekur nerāda īsti, bet tā kants tur tik stāva, ka augšā velkot ķerās visur, bet lejā velkot vienkārši krīt līdz lejai. Kā jūs tur strādājat?
3.augusts 2018, 12:42 | links
 
Nezinot šo ezeru un bez eho būs ļoti grūti. Atliek pa lielam zāļu rajons, bet tur rupjais asaris parasti būs vairāk uz rudens pusi, vai arī kā jau teicu..."špikot" no citiem...tikai ja to darīsi no kāda kas arī tur ir iesācējs, abiem var sanākt jautrs pasākums :)
3.augusts 2018, 12:33 | links
 
arvis_an [03.08.18]: norberts7
Ezers ir gana sarežģīts lai uz papīra tagad ko ieteiktu. Eholote arī būtu ļoti ieteicama, lai vispār saprastu kur esi, dziļumi mainās daudz. Ja vakar biji, tad redzēji kur laivas grozās...pieklājīgā attālumā jāstāv, jāmētā un jāapgūst...

lvards
ja mazais pūslis, tad mašīnu var atstāt zem tilta (centra pusē) tur ir autoserviss, pie kura var noparkoties, tur pat arī pāri apmalei atradīsi ērtāku vietu un varēsi laivu nonest
Okey, paldies, ņemšu vērā. Eholote gan diemžēl man nav, bet mēģināšu darboties cerot uz panākumiem.
3.augusts 2018, 11:50 | links
 
norberts7
Ezers ir gana sarežģīts lai uz papīra tagad ko ieteiktu. Eholote arī būtu ļoti ieteicama, lai vispār saprastu kur esi, dziļumi mainās daudz. Ja vakar biji, tad redzēji kur laivas grozās...pieklājīgā attālumā jāstāv, jāmētā un jāapgūst...

lvards
ja mazais pūslis, tad mašīnu var atstāt zem tilta (centra pusē) tur ir autoserviss, pie kura var noparkoties, tur pat arī pāri apmalei atradīsi ērtāku vietu un varēsi laivu nonest
3.augusts 2018, 11:12 | links
 
Labdien, gribu palaivot pa Ķīšezeru, sakiet lūdzu, kur ērti ir nolaist mazu gumijas airu laivu, kaut kur kanāla rajonā?
3.augusts 2018, 10:32 | links
 
Sveiki vīri.
Esmu jauniņai šajos ūdeņos, tāpēc gribētu painteresēties par copi Ķīsī.
Esmu bijis 3x iebraucis, bet viss pa tukšo. Ne stiklaču ne asaru, tikai zīmulīši, 3-5 katrā copes reizē. Mājās bez zivēm, bet tomēr prieks kko izvilkt.
Braucu parasti no Jaunciema gatves puses ezerā.
Vēlētos uzzināt vairāk par šo ūdenstilpni. Esmu lasījis daudz un ilgi. Visi tur ķer, un tā. Varbūt būs kāds kurš nenokautrēsies un spēs man pastāstīt par šo ūdens tilpni, būšu ļoti pateicīgs. Varbūt, pat pametīs kādu mājienu kur būtu labāk braukt un startēt.
Paldies jau iepriekš.

Vakar vakarā biju iebraucis, pa tukšo, 1 cope džigojos, laikā no 19-23, tas arī viss.
3.augusts 2018, 10:21 | links
 
Tas par laivu daudzumu biju domājis kanāla galā. Velcētāju gan bija traki daudz, atpūtnieki arī...kad vakarā vējš pilnīgi apklusa, tad dzirdams bija pat kā šampis tiek korķēts vaļā, par neko citu nemaz nerunājot. Ā un jā...netālu no manis izvilka zandartu, droši 5+.
3.augusts 2018, 08:19 | links
 
:)))
Mājās nesēdējās un čoms pirms došanās tālās jūrās pierunāja iebraukt :)
Vakar laivu skaits jau samazinājies par vismaz trešdaļu, kas bija gaidāms. A pašam atkal bija pūdeļu vakars - paturēju galā tiešām lielu līdaku, piecirtiens kā celmā un āķa vairāk nebija, pie laivas aizgāja 2 zandarti, šoreiz gan nebija baigi lielie, bet ap 2 kg tāpat, tika laivā 2 mēriņi starp 55 un 60 cm, divi smukasari un zutis, kas paņēma neilgi pēc 20iem...tik agri laikam man vēl nebija trāpījies.
3.augusts 2018, 08:14 | links
 
Vakar vakarā vēl vairāk laivu, bet nu jau plašākā akvatorijā, laikam jau tai barā vairs nebija kur iesprausties. Viss notiek! :D:D:D
3.augusts 2018, 08:09 | links
 
Arvi_an,ilgi gan iepauzēji .Skatos šovakar sarkanā laiva pa tilta apakšu slīd saliņas virzienā.:)))
2.augusts 2018, 20:19 | links
 
Cik esmu vērojis to barus, tad nekad neesmu redzējis iemeslu tādā sēdēt zivju pēc. No 10 laivām viena kko varbūt ik pa 30-40 min izķeksē. Lielākoties visi sēž, jo bars. Pa to laiku jau var izbraukt vairākus citus spotus.

kkas, 2.augusts 2018, 15:06

zini, ir tur zivis, pagaidām :) vnk gribētāji par daudz. 10 laivas tur salasītu labu lomu, 50 laivas salasīs mazāk nekā 10, jo traucēs viens otram kārtīgi apstrādāt vietas. Vismaz es pieturos pie šāda viedokļa
2.augusts 2018, 16:46 | links
 
THE [02.08.18]: A kas jāmaina? Un kāpēc?

Ierasta prakse visā pasaulē - pilsētas tuvumā uz zivju koncentrācijas vietu būs daudz gribētāju. .......

Abavnieks, 2.augusts 2018, 11:04
Nu tak izbeidziet fantazēt :) Vai tad es teicu ka man tas 50 laivas traucē? :))) žēl ka netiku pie labiem spotiem un viss. Tur daļa paši nemāk un citiem traucē :))) vnk pamainīšu ūdeņus un viss. Drīz pāries visiem un mierīgi atradīsim savas zivis arī Ķīšezerā. Vnk vakar nesalikās ar zandartu.
Tā gan ir. Nostājās zem metiena un apvainojās, ka piesolu līdz krastam "kājām aiziet"!
2.augusts 2018, 15:56 | links
 
Cik esmu vērojis to barus, tad nekad neesmu redzējis iemeslu tādā sēdēt zivju pēc. No 10 laivām viena kko varbūt ik pa 30-40 min izķeksē. Lielākoties visi sēž, jo bars. Pa to laiku jau var izbraukt vairākus citus spotus.
2.augusts 2018, 15:06 | links
 
Nemācētāji tur točna ir daudz :)))) Bet no sērijas, ja jau visi, tad es ar :)))
2.augusts 2018, 13:47 | links
 
A kas jāmaina? Un kāpēc?

Ierasta prakse visā pasaulē - pilsētas tuvumā uz zivju koncentrācijas vietu būs daudz gribētāju. .......

Abavnieks, 2.augusts 2018, 11:04

Nu tak izbeidziet fantazēt :) Vai tad es teicu ka man tas 50 laivas traucē? :))) žēl ka netiku pie labiem spotiem un viss. Tur daļa paši nemāk un citiem traucē :))) vnk pamainīšu ūdeņus un viss. Drīz pāries visiem un mierīgi atradīsim savas zivis arī Ķīšezerā. Vnk vakar nesalikās ar zandartu.
2.augusts 2018, 13:33 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager