Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
perpendikuls
tas ir tas ko teicu...zandarts ienāk, drusku patusē un mauc tālāk...kamēr lielais bars pieturējās, tikmēr visiem jautri un putainām mutēm grābj ciet...ja tūliņ neienāks vēl viens bars, tad balle beigsies.
2.augusts 2018, 11:41 | links
 
Zinu arī par tiem laikiem...vectēvs un tēvs ir gana stāstījis, šo to arī pats piedzīvojis cik atminos. Bet es vairāk runāju par kkādu pēdējo 10gadi...šādi noteikti nav bijis.
2.augusts 2018, 11:39 | links
 
Vakar nopūtu pagājušā gada putekļus no laivas, iebraucu ezerā un a...el! Tas kaut kāds vājprāts. Galvenais, ka nevienam neķeras, bet spītīgi lien barā. Nostājos attālāk, lai nevienam netraucētu, bet maitas tak sāka aplipt kā mušas. Neķeras, bet tāpat bāžas tuvāk un tuvāk. 2 zanderus izmānīju, bet abi sīkaļas, no visam laivām, kas apkārt, tik vienam bij mērs. Lieku likmi, ka pēc 3 dienām būs miers uz ezera.
2.augusts 2018, 11:39 | links
 
Nevienu gadu ezerā nekas tāds nav bijis...lai arī publiskajā telpā vienmēr lomi ir bijuši....domāju karstais laiks ir vainojams

arvis_an, 2.augusts 2018, 09:38


Jauni jūs vienkārši esat, tāpēc nezināt :)

80-desmitajos arī tā bija, ka daždien vai simts laivu (pūšļi) tur grozījās un zīmulīšus zandartiņus skaldīja. Spaiņiem. Tie skati man toreiz atsita visu prieku Ķīsī makšķerēt...
2.augusts 2018, 11:31 | links
 
Nebija izteikta laika...sāku ap 20iem, beidzu ap 23iem...pirmais zandarts paņēma momentāli tikko iemetot, pat otram kātam nepaspēju pieskarties, a pēc tam bija tā...ik pa laikam pa copītei...domāju būtu bijis vēl, bet nebija man spīdeklīšu un neko vairs neredzēju...pēdējais paņēma lielais, bet jau pilnīgā tumsā, redzēju tik to, ka kāts sāka slīdēt pāri bortam.
2.augusts 2018, 11:20 | links
 
arvis_an [02.08.18]: Par ko Tu tagad runā????? Vai es kādam pārmetu, ka viņi tur ķer??? Tak lai ķer...
Es vairāk par to, ka šādi nav nevienu gadu bijis un domāju arī labu laiku tā vairs nebūs. Arī Ķīsī var dabūt mieru ar daudz zivīm, tā vienmēr ir bijis un būs...tūlīt zandarts pa ezeru izklīdīs un tie kas tur šobrīd kolhozā ķer, meklēs citu kolhozu un ķers tur...ezers sāks atkal elpot un viss būs labi.
Nē nē, tas bija lietotājam THE domāts.
Atvaino. Itkā uzspiedu pareizo "citēt", bet nav pirmo reizi tas te kļūdaini

Ne asakas! :)
2.augusts 2018, 11:19 | links
 
Vakar bars vājprātīgs, bet zandarti klusēja, vismaz man - ne copes. Laikam, nepratu atrast īsto vietu īstajā laikā. Nemanīju, ka kaut viens kādu izvilktu. Bet, kad sāku ap sešiem, citā vietā, kur bara nebija, man ļoti paveicās. Pirmie trīs metieni- trīs smuki asari līdz 300g. Kopā tādus izvilku astoņus. Un tad paņēma lielais! Kāvās kā traks! 45 cm un 1060 g! Mans Latvijas rekords! Vakars izdevies!

Arvi, mājās braucot redzēju Tevi pa gabalu. Kurā laikā Tev ķērās? Varbūt, beidzu par ātru?
2.augusts 2018, 11:16 | links
 
Par ko Tu tagad runā????? Vai es kādam pārmetu, ka viņi tur ķer??? Tak lai ķer...
Es vairāk par to, ka šādi nav nevienu gadu bijis un domāju arī labu laiku tā vairs nebūs. Arī Ķīsī var dabūt mieru ar daudz zivīm, tā vienmēr ir bijis un būs...tūlīt zandarts pa ezeru izklīdīs un tie kas tur šobrīd kolhozā ķer, meklēs citu kolhozu un ķers tur...ezers sāks atkal elpot un viss būs labi.
2.augusts 2018, 11:13 | links
 
THE [02.08.18]: Bet ir aizdomas, ka bik būs jānopauzē ar ezera apmeklēšanu...tāds laivu kvantums izraisa depresiju ne prieku copē :DDD lai zandarts izklīst, tad būs laaab.

arvis_an, 2.augusts 2018, 08:43
Tieši manas domas, vakar KG saskaitīja 51 laivu ezerā. Kaut kas jāmaina, jo tālak, jo vairāk tautas un sliktāki lomi....
A kas jāmaina? Un kāpēc?

Ierasta prakse visā pasaulē - pilsētas tuvumā uz zivju koncentrācijas vietu būs daudz gribētāju.

Nu, ja Tev gribas klusumu un mieru, brauc uz nomaļām vietām. Ķer savu zivi. Nav problēmu.


Vēl vairāk interesanti... ko un kā varētu tajā mainīt?
Likt žogu priekšā, lai zivis nesaiet ezerā?

Aizliegt braukt ar koka laivām, vai pretēji - ar motorlaivām?

Izsniegt limitētu licenžu skaitu?

Tam visam nav argumenti... tukša muldēšana un viss
2.augusts 2018, 11:04 | links
 
Jābrauc no rītiem, tad laivas mazāk, bet laikam lomi ar švakāki..
2.augusts 2018, 09:39 | links
 
Jābrauc no rītiem, tad laivas mazāk, bet laikam lomi ar švakāki..
2.augusts 2018, 09:39 | links
 
Publiskā telpa te maz strādā...uzskatu, ka sākās viss ar to, ka pāris laivas uzgāja, pateica pāris čomiem un 5 laivas vienā vietā jau ir interesi piesaistoši...vēl kāds piestāj apskatīties, tad jau ir 6 laivas, tie piezvana vēl kādam un beigās 50 laivas zin, ka zandarts ķerās un aiziet... Šāds kolhozs bija pirms pāris gadiem pie Vanšu tilta, Tallinka, ka tur 24/7 grozījās ap 100 laivām...bija vnk baisā zandarta koncentrācija...tagad ezerā tas pats, tikai vietas cik ir tik ir. Nevienu gadu ezerā nekas tāds nav bijis...lai arī publiskajā telpā vienmēr lomi ir bijuši....domāju karstais laiks ir vainojams
2.augusts 2018, 09:38 | links
 
absalūti nebrīnos par to kolhozu, jo vairāk info publiskā telpā jo lielāks kolhozs savācās, taa tas notika ar moliem reņģu laikā kad mušai nav kur nokrist, tā ar kurzemes jūrmalu un sadurtām riepām , varkaļu kanāls utt.
2.augusts 2018, 09:26 | links
 
Bet ir aizdomas, ka bik būs jānopauzē ar ezera apmeklēšanu...tāds laivu kvantums izraisa depresiju ne prieku copē :DDD lai zandarts izklīst, tad būs laaab.

arvis_an, 2.augusts 2018, 08:43

Tieši manas domas, vakar KG saskaitīja 51 laivu ezerā. Kaut kas jāmaina, jo tālak, jo vairāk tautas un sliktāki lomi....
2.augusts 2018, 09:11 | links
 
No laivām visi ķer, a kā ar street iet pie tilta, mēģina kāds, var aizmest līdz zivīm? ;)
2.augusts 2018, 09:09 | links
 
Bet ir aizdomas, ka bik būs jānopauzē ar ezera apmeklēšanu...tāds laivu kvantums izraisa depresiju ne prieku copē :DDD lai zandarts izklīst, tad būs laaab.
2.augusts 2018, 08:43 | links
 
Vakar bija vēl trakāk kā aizvakar. Es tajā barā nestāvēju, bet nu tāpat bija konkrēts perebors, 3 mēri man tika...visi virs 55cm un 3 smukasari. Ļoti skaists zandarts 3+ pie pašas laivas izdomāja, ka laivā negrib kāpt un skaista līdaka atstāja mani ar plīvojošu auklas galu.
2.augusts 2018, 08:42 | links
 
Vājprāts turpinās, vakar pilns kanāla gals ar laivām, tumsā kā jāņtārpiņi izskatās tie lukturīši :D:D:D
2.augusts 2018, 08:28 | links
 
Cupix, Tu droši vari manus rakstus nelasīt, Tevi taču neviens nespiež to darīt! Bet naids pret boļševikiem, kas piedzērušies braukā pa ezeru, lamādamies mātes vārdiem, man būs mūžīgi! Pēc visa tā, ko viņi mums nodarījuši un turpina darīt (piemēram, tik pretīgi un bravūrīgi uzvedoties ezerā), katra īsta latvieša pienākums ir viņus nīst!
Bet uzsavas Tev par pilsoņa pienākuma izpildīšanu un policijas izsaukšanu. Malacis!

Kuha, 1.augusts 2018, 12:33


Cik tad tie "īstie" ir palikuši? Normāla veča pienākums ir darīt , nevis "skaļi runāt"..
Sev tīkamu upes un ezera posmu piekopju jau gadus 10 un tādu problēmu aizvien paliek mazāk un mazāk. Ka tik ar pirkstu parādīt kam smird :)

Ak jā un :
Portālā www.copeslietas.lv ir aizliegts ievietot vai nosūtīt citiem portāla lietotājiem:
informāciju, kura aizskar personas godu un cieņu;
informāciju, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu;
informāciju, kura ir vulgāra, ķengājoša vai citādā veidā aizskaroša;
1.augusts 2018, 15:49 | links
 
Mēs līdz kādiem 22iem pasēdējām, pēc tam kamerai jau pa tumšu. Bet domāju vēl kādu stundu pasēdot būtu noteikti vēl kas klāt pienācis. Raidījums Makšķerē ar Olti, kad rādīs, īsti nezinu, bet gan jau tuvākajās dienās. Zinu, ka viņi ir gan nomad.lv, youtube.com un rāda arī pa vienu no TV kanāliem.
1.augusts 2018, 12:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager