Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
Cupix, Tu droši vari manus rakstus nelasīt, Tevi taču neviens nespiež to darīt! Bet naids pret boļševikiem, kas piedzērušies braukā pa ezeru, lamādamies mātes vārdiem, man būs mūžīgi! Pēc visa tā, ko viņi mums nodarījuši un turpina darīt (piemēram, tik pretīgi un bravūrīgi uzvedoties ezerā), katra īsta latvieša pienākums ir viņus nīst!
Bet uzsavas Tev par pilsoņa pienākuma izpildīšanu un policijas izsaukšanu. Malacis!
1.augusts 2018, 12:33 | links
 
Es arī vakar biju Ķīsītī. Boļševiku armāda bloķējusi pieeju manām slepenajām vietām, nevarēju izlauzties cauri. Tāpēc darbojos tālu no viņiem. Sākums pavisam labs. Sēžu (stāvu) viens, citi netraucē. Te parādās smalka laiva un nostājas ne pārāk tālu. Arvis An! Copē un filmējas! Tā nu mēs ķeram un priecājamies par dzīvi. Bet pamazām boļševiki virzās arī uz mūsu pusi, skaļi lamādamies. Idile pagalam, ktm! Lai nu kā, paliku apmierināts ar lomu- mēra zandarts un seši skaisti asari, max puskilo. Redzēju, ka Arvis ar "neatļauto" paņēmienu kaut ko izcēla, bet nevarēju novērtēt, kas tas bija, un cik liels. Arvi, atzīsties, ko vakar noķēri! Bet es beidzu laicīgi, jo zivis tumsā tīrīt nemaz nav forši.

Kuha, 1.augusts 2018, 11:01


Kuha tevi ir tik pretīgi lasīt. Diemžēl nav iespējas "atspējot" tavus rakstus.... nu kur var kurināt to naidu?
Es tak neplātos ka vakar sadevu pa kaklu strēlniekam kurš bez šķirošanas visus žaņus ķeselē lika un tad tikai sagaidīju VP.

Publisks "fui".
1.augusts 2018, 12:26 | links
 
Kas tas par raidījumu, kad rādīs? Asari labi ķērās, pirms Tu atbrauci, pēc tam es tikai vienu noķēru. Tie boļševiki - velcētāji, tiešām, ir reti pretīgi un nekaunīgi! Līdz cikiem Tu copēji?
1.augusts 2018, 11:59 | links
 
Ahā, tad skaidrs kurā laivā biji, jo kad piebraucu tur netālu bija tikai viena. Tas kas vairāk nokaitināja bija velcētāji, kas visai brutāli mauc teju pāri pludiem. Mēs šoreiz arī iebraucām ar domu salīdzināt dzīvais vs mākslīgais, un kā jau teicu, dzīvais nav nekāda panaceja. Līdz vakara izskaņai rezultāti bija identiski, bet pašās beigās tomēr man paveicās nedaudz vairāk. Asari mums tikai 2, ar zandartiem veicās labāk, bet raidījums gan jau drīzi būs, ta jau varēs apskatīt.
1.augusts 2018, 11:42 | links
 
Es arī vakar biju Ķīsītī. Boļševiku armāda bloķējusi pieeju manām slepenajām vietām, nevarēju izlauzties cauri. Tāpēc darbojos tālu no viņiem. Sākums pavisam labs. Sēžu (stāvu) viens, citi netraucē. Te parādās smalka laiva un nostājas ne pārāk tālu. Arvis An! Copē un filmējas! Tā nu mēs ķeram un priecājamies par dzīvi. Bet pamazām boļševiki virzās arī uz mūsu pusi, skaļi lamādamies. Idile pagalam, ktm! Lai nu kā, paliku apmierināts ar lomu- mēra zandarts un seši skaisti asari, max puskilo. Redzēju, ka Arvis ar "neatļauto" paņēmienu kaut ko izcēla, bet nevarēju novērtēt, kas tas bija, un cik liels. Arvi, atzīsties, ko vakar noķēri! Bet es beidzu laicīgi, jo zivis tumsā tīrīt nemaz nav forši.
1.augusts 2018, 11:01 | links
 
Uz dzīvo man liekas, ka sēžu tikai es un varbūt vēl kādas pāris laivas, pārsvarā garāžu kaimiņi. Tur kur bija anormālais kolhozs visi ņem ar mākslīgo ēsmu. Kā vakar gāja, varēs redzēt nākamajā MO raidījumā...bija labi :)
1.augusts 2018, 08:07 | links
 
Nez kā ar mēriem, bet zemmērus var labi patrenkāt no augšpuses, kad maili sāk dzenāt, tad tik jāmet kāds vobleris vai gumija uz vieglās džiggalvas un jātin iekšā. vienā pravodkā vairākas žaņa copes garantētas.
31.jūlijs 2018, 23:17 | links
 
Šovakar ap 22:00 golfa bedrēs un tuvajā apkārtnē bija vismaz 30 laivas. Pats biju caurbraucot no Daugavas uz Jaunciema ostu, bet nu skats iespaidīgs :D. Kā saprotu, tad visi sēž uz stiklaci. Interesanti kādi rezultāti un uz ko? laikam jau pārsvarā uz dzīvo?
31.jūlijs 2018, 23:04 | links
 
Ir, ir tur tičoki:) Arī gribētāju šodien ne pa jokam. Arī ir zivis ko atvest mājās. Vakars izdevies
31.jūlijs 2018, 00:11 | links
 
Knapi sapratu, ko raksti... bbbaigi kļūdains teksts...:) "Tičokus" saki patīk sajust?! Tičokotājs! Lai tev daudz "tičoku"!!
Kuha nesaprot vnk ka tads loms kisi ir necope.Tas slepenais maneklis un vieta rit taja pasha vieta pat ticoku var nedot tads nu ir kisis.

cilpa, 30.jūlijs 2018, 20:13
30.jūlijs 2018, 22:25 | links
 
Personīgi nesaprotu vispār rakstīt kaut ko , ja nav konkrēti kas, kur un kā . Cik esmu pārliecinājies ja divi sēž laivā/krastā tad ir diezgan liela varbūtība ka viens velk bez apstājas ,bet otrs tik vēro dabu , pat izmantojot vienu un to pašu mānekli.
Tik un tā nesanāks atrast ideāli to pašu kanti/ vietu/ mānekli/ spēli/ u.t.t . Informāciju ir jāprot ne tikai saņemt ,bet arī izmantot.

cupix, 30.jūlijs 2018, 14:37



Mums ta ir vislaik copejam 3 laiva viens velk parejie 2 skatas visi metam vienu manekli taja pasha vieta un tad samainas sak kadam citam nemt pekshni tas normali.
30.jūlijs 2018, 20:19 | links
 
Kuha nesaprot vnk ka tads loms kisi ir necope.Tas slepenais maneklis un vieta rit taja pasha vieta pat ticoku var nedot tads nu ir kisis.
30.jūlijs 2018, 20:13 | links
 
Personīgi nesaprotu vispār rakstīt kaut ko , ja nav konkrēti kas, kur un kā . Cik esmu pārliecinājies ja divi sēž laivā/krastā tad ir diezgan liela varbūtība ka viens velk bez apstājas ,bet otrs tik vēro dabu , pat izmantojot vienu un to pašu mānekli.
Tik un tā nesanāks atrast ideāli to pašu kanti/ vietu/ mānekli/ spēli/ u.t.t . Informāciju ir jāprot ne tikai saņemt ,bet arī izmantot.
30.jūlijs 2018, 14:37 | links
 
Kā par brīnumu, neviens neko nelūdz! Ne vietu, ne mānekli. Ja kādam nepatīk vai liekas smieklīgs vārds "slepens", nu, ko lai dara. Humora uztvere ir dažāda.
30.jūlijs 2018, 13:58 | links
 
Kuha tik uzmācīgi un izmisīgi raksta par savām “slepenajām” vietām un mānekļiem, liekas ka gaida, ka kāds sāks lūgties pēc viņa vietām, bet nekā, visiem vienalga tā slepenība! :DD smieklīgi
30.jūlijs 2018, 13:32 | links
 
Škiet , Ķīsis ir kā slepenais, mistiskais objekts! :D :D :D
Tāds noslēpumainības plīvurs nav nevienā citā udenstilpē! :D
30.jūlijs 2018, 11:12 | links
 
Vakars izdevās, slepenā kante un slepenais māneklis nostrādāja. Galvenais ir nelīst barā un tam pat netuvoties. Loms: septiņi asari, no kuriem četri ļoti smuki, max 550 g, zandarts 46 cm un līdaka 56 cm.
30.jūlijs 2018, 08:59 | links
 
šodien divi asari ņemami, divi zanderi neņemami un viens zanders kvalificējās. Viss uz mikru. Pie tam nekas no pieminētā nebija golfa bedrēs - tur tautas dikti daudz bija un es nelīdu.
29.jūlijs 2018, 22:16 | links
 
..bij'iebrauc's Ķīsī... :):)
Nemaz tik daudz to copmaņ nebij. Tas priecē, jo ir kur izvērsties! Kaut gan to tomēr traucē daudzie zvejas murdi (??)...
Noķēru padaudz. Paturēju maz - tik, cik trīs cilvēki spēj apēst. Baigi devīgs ezers!
28.jūlijs 2018, 22:54 | links
 
Vakar Ķīsītī pārbaudīju, kas notiek. Slepenās vietas klusēja. Bet populārajā- baigais bars. Nostājos pieklājīgā attālumā, tomēr, boļševiku lamas varēja dzirdēt, laikam, neķērās arī viņiem. Bet es virzījos pamazām arvien tālāk prom, gar kanti. Noķēru četrus zandartus, trīs pavisam sīki, viens knapmērs. Un vēl trīs cepamus asarus.
Vakars skaists, bet mēness aptumsumu ieraudzīt neizdevās...
28.jūlijs 2018, 10:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager