Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
Tie, kuri trāpija uz žaņa lielo iekšā nākšanu..., Uj cik labi paķēra to Vecmilgrāvja kanālā!!! Uz velcīti, ar 2-3 m iegrimes vobleriem. Bet tās bijušas tik pārs dienas un naktis. Tg kā visur, pa kādam.
27.jūlijs 2018, 16:21 | links
 
Par slepenajām vietām. Ja ir bars, tad tā vieta nav slepena. Es barā nekad nelienu, lai kas tur arī nenotiktu. Katram pašam sava slepenā vieta jāatrod, tad gandarījums būs lielāks, bet cope un atpūta klusumā- daudz patīkamāka.

Kuha, 27.jūlijs 2018, 15:12

precīzi
27.jūlijs 2018, 15:22 | links
 
Par slepenajām vietām. Ja ir bars, tad tā vieta nav slepena. Es barā nekad nelienu, lai kas tur arī nenotiktu. Katram pašam sava slepenā vieta jāatrod, tad gandarījums būs lielāks, bet cope un atpūta klusumā- daudz patīkamāka.
27.jūlijs 2018, 15:12 | links
 
Sveiki. Ķīšezerā kāda vieta kur no krasta kaut cik jēdzīgu copi īstenot ir?
Nekad nav sanācis tur mēģināt.
27.jūlijs 2018, 12:29 | links
 
Vakar vakarā tieši biju Milgrāvja kanāla galā. Laivas tiešām viena pie otras. Ja vēl centies ievērot kaut cik saprātīgu distanci, tad citiem tas neliekas svarīgi, apstājas apmēram 10m attālumā. Par copi: 20:30- 23:30 - 1 mēra zandarts 48cm, 2 asari 450 un 250, un viena zemmēra līdaka.
27.jūlijs 2018, 12:05 | links
 
Vakar pastāvējām pie tilta, cilvēku kā centrāltirgū. Mumz uz 5 cilvēkiem 2 mēri ~47-50cm un pāris copes un 1 zemmērs ~30cm. Redzējām kā vēl viens onka 2 mērus dabūja, tas līdz 24:00 arī viss. Laivas arī braukāja turpu šurpu, laikam nebija ritīgā copes diena.
27.jūlijs 2018, 09:36 | links
 
Slepena info - vakar vakarā laivas kanāla galā kā auto Rīgas stāvvietā.Vai tur vispār iemest kur iespējams? :D:D:D
27.jūlijs 2018, 08:39 | links
 
Paldies par info, Arvi! Varbūt, rīt pārbaudīšu savas visslepenākās vietas. :)
26.jūlijs 2018, 14:07 | links
 
Vislabākais jau pašam aizbraukt apskatīt, bet nu zandartu džigo. Zandarti ezerā šobrīd ir daudz un turpina nākt iekšā. Manas iecienītākās vietas gan ir pieklusušas, bet pieļauju, ka ar karstumu čalis ir uzvedību nedaudz pamainījis, bet ar džigu vai DS darbojoties pa kantīm viņus noteikti var sameklēt un tikt pie teicama loma.
26.jūlijs 2018, 12:54 | links
 
Manā galā ūdens zied, silts un zaļš kā sarūgusi zupa. Tomēr, mēģināju, bet neķērās, tikai zemmēra līdaciņa un četri nelieli asari.

Kas notiek tur, kur laivas pulcējas, nezinu. Atzīstieties!
26.jūlijs 2018, 12:33 | links
 
:)
26.jūlijs 2018, 08:25 | links
 
Kad pārstās ķerties, tad sāks dalīties ar atmiņām :D:D:D. Bet neķer kreņķi, krievi arī no mums samācijušies un arī "ņeķer". Tā ka sēdiet vien mājās un gaidiet copes sākšanos :D:D:D:D:D:D:D
26.jūlijs 2018, 08:11 | links
 
Pilns ar laivām un krasti arī ar copmaņiem, a atskaites neviens neliek...laikam jau labi ķeras.
25.jūlijs 2018, 22:56 | links
 
Atpakaļ noteikti nav gājuši, tagad tikai riktīgi sāks nākt klāt. Domāju pēc nedēļas, ja laiks nesačakarēsies, ezerā būs ļoti jautri. Es vakar ezerā nebiju iebraucis, paliku netālu no ezera, savus zandartus atradu, bet baigi daudz sīkie. Šovakar laikam būs DS jāizvelk ārā, varbūt ezerā ar ieslīdēšu.
19.jūlijs 2018, 14:55 | links
 
Šorīt no 5-8, laiks ideāls, vēja nav, apmācies, bet ar zivīm bēdīgi. Standarta vietās uz dzigu neviena zandarta, ar lielu lūgšanos pāris asari un viss.

Laikam būs izklīduši pa ezeru vai aizgājuši atpakaļ uz jūru ;)
19.jūlijs 2018, 14:38 | links
 
Sākumā stājos tur kur atradu aizvēju, pirms tumsas jau viss bija labi. Ja viss labi saliksies, šovakar ar varbūt ieskriešu. Šodien vējš mazāks rādās.
18.jūlijs 2018, 09:44 | links
 
Vakar baigi pūta. Kā varēja noturēties uz enkura? Ja nu vienīgi pirms pašas tumsas palika nedaudz mierīgāks.
18.jūlijs 2018, 09:20 | links
 
Vakar bija aktīvs vakars...5 zandarti, smukasaris un zuts!
18.jūlijs 2018, 09:05 | links
 
Brusi, manuprāt uzbrauciens ne pa tēmu. forums "Ķīšezers" saucas, nevis "dzīvais vs mākslīgā ēsma"


galīgi ne pa tēmu pēdejie posti, veidojiet jaunu sadaļu

oceola, 17.jūlijs 2018, 15:38
OCEOLA ar savām ,,lielajām,, aktivitātēm arī var veidot jaunu sadaļu-,,ES LASU,,

Brusis, 17.jūlijs 2018, 15:51
18.jūlijs 2018, 08:12 | links
 
Šeit varbūt ir kāds ar labu sirdi un palielu laivu un ir gatavs kādreiz kompānijā paņemt studentu izmēģināt laimi ar spiningu Rīgas pusē? Pagaidām man Rīgā ir tikai pludiņmakšķeres un gruntenes, bet domāju, ka pēc kādas nedēļas atvedīšu arī spiningu, interesējos laicīgi, jo no krasta man liekas jēga diezgan maza. Visu laiku esmu spiningojis tikai Balvu pusē, Pērkonu ezerā, bet nevaru saprast, vai es nemāku copēt vai te vienkārši Līdakas ir paēdušas. Ne reizi savā mūžā vienas copes laikā nav sanācis noķert vairāk kā vienu mēra līdaku. :(( Reizēm pat sajūta, ka jāmet tā cope nost, jo nekāda kaifa nav aiziet uz copi un pajust vienu uzsitienu.
18.jūlijs 2018, 01:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager