Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
Uz dzīvo neskaitās.
16.jūlijs 2018, 11:27 | links
 
Bet bija žēl, ka nebiju paņēmis DS aprīkojumu līdzi...domāju tādā veidā loms būtu bijis stipri lielāks.
16.jūlijs 2018, 10:46 | links
 
Jā, uz dzīvo.
16.jūlijs 2018, 10:45 | links
 
Tas ķerot uz dzīvo?

Iecienītajās vietās vakar bija cieti...noenkurojos, bet pēc brīža krasts sāka kustēties :) Sapratu, ka enkuri netur un nācās meklēt alternatīvas kur varēja no vēja drusku paslēpties un tas izdevās - 2 zandartmēri, līdaka pie laivas nokoda + 5 smukasari.

arvis_an, 16.jūlijs 2018, 08:01
16.jūlijs 2018, 10:40 | links
 
Iecienītajās vietās vakar bija cieti...noenkurojos, bet pēc brīža krasts sāka kustēties :) Sapratu, ka enkuri netur un nācās meklēt alternatīvas kur varēja no vēja drusku paslēpties un tas izdevās - 2 zandartmēri, līdaka pie laivas nokoda + 5 smukasari.
16.jūlijs 2018, 08:01 | links
 
vējš šodien bija labs! Cope ne pārāk, bet sanāca arī 41cm asari izcelt.
15.jūlijs 2018, 22:42 | links
 
Vakar vēlu iebraucām, asari jau gāja gulēt, tomēr uz māju 5 asari, lielākais 435g-35 cm un 2 gab zandarti - 40 cm un 2,46kg. Dēls man ielika kloķi :)
15.jūlijs 2018, 14:34 | links
 
Ja būs luste varbūt šovakar ar vēju pacīkstēšos.
15.jūlijs 2018, 13:20 | links
 
vakar (14.07) no 5:30 līdz 11:00 biju gan ezera vienā galā, gan otrā, bet asari īsti nesanāca atrast... Pāris jau bija, bet izmērs nepriecēja.

Piektdienas vakarā biju Daugavā, - tauta runā, ka stiklacis nākot. Copes bija, 4 gab dabūju, bet visi tādā izmērā, ka tāda izmēra asari pat nebūtu ņemami.
15.jūlijs 2018, 11:44 | links
 
Man tikai spiningu izrāva no laivas, pašu gan vēl nē. :)
14.jūlijs 2018, 22:49 | links
 
davidsonsd [14.07.18]: arvis_an [18:43]: davidsonsd [17:36]: arvis_an [12.jūl]: Vakar ezerā pārsteidzoši laba aktivitāte, drusku nepaveicās un sanāca nopūdelēt daudz skaistu zivju copes, bet tāpat asari uz kūpiņu + zandarts saldajā krējumā sanāks godam. Laivas gan maz, jo visi skrien uz Daugavu, zandarts nāk, ta jau drīz ezerā arī paliks ļoti jautri.Jau kuro reizi pūdelē. Bairīts novērš uzmanību...?Tieši ko es pūdelēju? Vienmēr ir kāds,kas manus vārdus var apstiprināt...ja kāds ezerā savu zivi nemāk paņemt tad tā ir viņu problēma.4Pats taču raksti"sanāca nopūdelët daudz skaistu zivju copes....."
Sorry...uztveeru kaa uzbraucienu :)
14.jūlijs 2018, 21:33 | links
 
Ķīsī zivis ir, un pietiekami! Vnk nav gadījies, ka no laivas rauj ārā.DDD
14.jūlijs 2018, 21:18 | links
 
Man lomi mazāki, tāpēc neviens netur aizdomās par pasaku stāstīšanu. Vakar Ķīsītī pāris stundās starp diviem negaisiem 14 smuki asari, max 300 g, un četras gandrīzmēra līdaciņas. Slepens māneklis, kuru bez manis zinas vēl tikai Mastrojani, un slepena vieta.
14.jūlijs 2018, 20:48 | links
 
Nē, nu nav tajā Ķīšezerā zivis. Brauciet Daugavā, tur ir. Piektdien forši, laivas kādas piecas, zivis vairāk.
14.jūlijs 2018, 20:32 | links
 
arvis_an [14.07.18]: davidsonsd [17:36]: arvis_an [12.jūl]: Vakar ezerā pārsteidzoši laba aktivitāte, drusku nepaveicās un sanāca nopūdelēt daudz skaistu zivju copes, bet tāpat asari uz kūpiņu + zandarts saldajā krējumā sanāks godam. Laivas gan maz, jo visi skrien uz Daugavu, zandarts nāk, ta jau drīz ezerā arī paliks ļoti jautri.Jau kuro reizi pūdelē. Bairīts novērš uzmanību...?Tieši ko es pūdelēju? Vienmēr ir kāds,kas manus vārdus var apstiprināt...ja kāds ezerā savu zivi nemāk paņemt tad tā ir viņu problēma.4
Pats taču raksti"sanāca nopūdelët daudz skaistu zivju copes....."
14.jūlijs 2018, 20:24 | links
 
Skaisti dziedi lakstīgala
14.jūlijs 2018, 20:05 | links
 
davidsonsd [14.07.18]: arvis_an [12.jūl]: Vakar ezerā pārsteidzoši laba aktivitāte, drusku nepaveicās un sanāca nopūdelēt daudz skaistu zivju copes, bet tāpat asari uz kūpiņu + zandarts saldajā krējumā sanāks godam. Laivas gan maz, jo visi skrien uz Daugavu, zandarts nāk, ta jau drīz ezerā arī paliks ļoti jautri.Jau kuro reizi pūdelē. Bairīts novērš uzmanību...?
Tieši ko es pūdelēju? Vienmēr ir kāds,kas manus vārdus var apstiprināt...ja kāds ezerā savu zivi nemāk paņemt tad tā ir viņu problēma.
14.jūlijs 2018, 18:43 | links
 
arvis_an [12.07.18]: Vakar ezerā pārsteidzoši laba aktivitāte, drusku nepaveicās un sanāca nopūdelēt daudz skaistu zivju copes, bet tāpat asari uz kūpiņu + zandarts saldajā krējumā sanāks godam. Laivas gan maz, jo visi skrien uz Daugavu, zandarts nāk, ta jau drīz ezerā arī paliks ļoti jautri.
Jau kuro reizi pūdelē. Bairīts novērš uzmanību...?
14.jūlijs 2018, 17:36 | links
 
arvis_an [14.07.18]: Paklau...man dziļi pie kājas ko domā par mani vai to ko šeit ierakstu. Labākos lomus pat neesmu šeit publiski minējis un neminēšu.
Neņem galvā,es tev ticu un lai tā paliek.Vairāk pozitīva
14.jūlijs 2018, 17:06 | links
 
Paklau...man dziļi pie kājas ko domā par mani vai to ko šeit ierakstu. Labākos lomus pat neesmu šeit publiski minējis un neminēšu.
14.jūlijs 2018, 17:00 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager