Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
Andersens atkal stāsta pasakas.
14.jūlijs 2018, 14:07 | links
 
Vakar ezerā pārsteidzoši laba aktivitāte, drusku nepaveicās un sanāca nopūdelēt daudz skaistu zivju copes, bet tāpat asari uz kūpiņu + zandarts saldajā krējumā sanāks godam. Laivas gan maz, jo visi skrien uz Daugavu, zandarts nāk, ta jau drīz ezerā arī paliks ļoti jautri.
12.jūlijs 2018, 07:55 | links
 
A ja par vēju, tad Z virziens man patīk, tikai tad, ja ir līdz kādiem 4m/s ne vairāk.
11.jūlijs 2018, 08:43 | links
 
Vakar laivas bija gana, īpaši Mīlgrāvja rajonā. Pats pasēdēju no 19.00 līdz kādiem 22.30. Tika smuka līdaka, feins zandarts, vēl viens skaistulis pamanījās noziepēties, 3 ļoti skaisti asari un zemmēra žanīts.
11.jūlijs 2018, 08:42 | links
 
Būsi kaut kur citur bijis ne Ķīsī :D

es šodien biju no 1700-2200. Laivas redzēju vairākas (neskaitot burulaivas :)). Kopā apsekoju trīs savas točkas. Pirmajā asarus atradu, bet nu izmērs skumjš - visi tā teikt zem kilograma :D. Kopā kādus 6 izvilku, sacensībās varētu kvalificēties kādi 2. Tad pārbraucu uz ezera otru galu. Tur jau bija jautrāk - viens ap 1/2 kilo, un vēl kādi trīs stabili kvalificētos sacensībām. vēl kādi 3 tika atlaisti uzreiz. Bet bija diezgan daudz nerealizētu copju - īsti nemācēju atrast atslēdziņu. Un kaut kur tur līdaka arī paplosījās - gumijai asti nokoda. Trešajā točkā 6 asari, no kuriem pannai varētu derēt kādi 2 - pārējie atkal tā teikt izmērā zem kilograma. .

Esmu palicis viens ezerā! Laivas neredz! Kur pārējie? Ne ķer, ne raksta! Bet, godīgi sakot, šobrīd nav vērts. Katru otro dienu uz pāris stundām iebraucu pārbaudīt, bet vairāk par dažiem asariem izmocīt nevar. Šodien divi pa 300g, un tas jau ir ļoti labi! Totāla necope! Kamēr pūtīs ziemelis, nekas nemainīsies, tā man šķiet.

Kuha, 10.jūlijs 2018, 19:34
10.jūlijs 2018, 22:46 | links
 
Sveiki.
Kāds varbūt var ieteikt kur Ķīsītī no krasta var droši tikt un mēģināt copēt balto zivi, tā, lai privātie nešauj ar sāli un nav jābrien ar kostīmu. Pagaidām mēģinu pie RTU fakultātes gan ar pludiņu, gan ar grunteni, bet šogad kaut kā galīgi bēdīgi.
10.jūlijs 2018, 20:52 | links
 
Esmu palicis viens ezerā! Laivas neredz! Kur pārējie? Ne ķer, ne raksta! Bet, godīgi sakot, šobrīd nav vērts. Katru otro dienu uz pāris stundām iebraucu pārbaudīt, bet vairāk par dažiem asariem izmocīt nevar. Šodien divi pa 300g, un tas jau ir ļoti labi! Totāla necope! Kamēr pūtīs ziemelis, nekas nemainīsies, tā man šķiet.
10.jūlijs 2018, 19:34 | links
 
Otrdien no rīta Ķīsītī ar lielām mokām, lūgšanos un mānīšanu divpadsmit asari, četri smuki, lielākais 520g. Trešdien vakarā, tiešām, klusums, tikai pieci asari, un tikai viens smuks - 350g. Nelīdzēja ne slepenās vietas, ne slepenie ieroči. Abās dienās kopā vēl piecas zemmēra līdaķeles. Pie krasta zied ūdens, varbūt, tāpēc zivis tik mazaktīvas?
4.jūlijs 2018, 23:09 | links
 
Tiko no Ķīšezera, 2h iebraucu. 2 zemmēra zandarti un 1,5 līdaka, bet jā, klusums. Laika maiņa. Rīt no rīta provēs iebraukt.

šodien Kīsī man klusums. Un arī pie Mīlestības saliņas Daugavā klusums.

jsvr, 4.jūlijs 2018, 22:16
4.jūlijs 2018, 22:30 | links
 
šodien Kīsī man klusums. Un arī pie Mīlestības saliņas Daugavā klusums.
4.jūlijs 2018, 22:16 | links
 
Hmmm....brekšiem un āķis cilpā? Kāpēc? Ko tādu esmu dzirdējis un lietojis tikai DS sistēmai. Katrā ziņā mūsu TOP balto zivju ķērāji, manuprāt, neko tādu neizmanto. Un kā mezgls var būt pa stingru? Varbūt vnk tievāku pavadu vajag? Vai arī varbūt nesapratu Tavu domu.
3.jūlijs 2018, 08:03 | links
 
snitraM [02.07.18]: Labvakar!

Vēlējos uzzināt par mezglu - vairākus gadus atpakaļ biju redzējis mezglu, ko sien pie āķa, bet caur nelielu cilpu, respektīvi, āķis karājās diezgan brīvi (uz cilpiņas rēķina), zivij nejūtot pretestību. Varbūt kāds zin, kā šo mezglu sauc, jebšu ir kāda grafiska shēma? Google nepalīdzēja. Domāts brekūšu copei. Varbūt ir kāds cits mezgls, ko var pielietot?
Paldies jau iepriekš!
Sorry par offtopic.

Abababa, 2.jūlijs 2018, 23:18

Raksti guglē hook knots un būs tev laime, tāds mezgls ar āķi cilpā saucās rapala hook - ja pareizi sapratu. Labākais un ātrākais ir palomars
Palamoru sienu, tas ir mezgls ko izmantoju 95 procentos. Interesēja tas ar cilpu, paldies par info. Liekas, ka palamors pārāk stingrs...
2.jūlijs 2018, 23:37 | links
 
Labvakar!

Vēlējos uzzināt par mezglu - vairākus gadus atpakaļ biju redzējis mezglu, ko sien pie āķa, bet caur nelielu cilpu, respektīvi, āķis karājās diezgan brīvi (uz cilpiņas rēķina), zivij nejūtot pretestību. Varbūt kāds zin, kā šo mezglu sauc, jebšu ir kāda grafiska shēma? Google nepalīdzēja. Domāts brekūšu copei. Varbūt ir kāds cits mezgls, ko var pielietot?
Paldies jau iepriekš!
Sorry par offtopic.

Abababa, 2.jūlijs 2018, 23:18


Raksti guglē hook knots un būs tev laime, tāds mezgls ar āķi cilpā saucās rapala hook - ja pareizi sapratu. Labākais un ātrākais ir palomars
2.jūlijs 2018, 23:31 | links
 
Labvakar!

Vēlējos uzzināt par mezglu - vairākus gadus atpakaļ biju redzējis mezglu, ko sien pie āķa, bet caur nelielu cilpu, respektīvi, āķis karājās diezgan brīvi (uz cilpiņas rēķina), zivij nejūtot pretestību. Varbūt kāds zin, kā šo mezglu sauc, jebšu ir kāda grafiska shēma? Google nepalīdzēja. Domāts brekūšu copei. Varbūt ir kāds cits mezgls, ko var pielietot?
Paldies jau iepriekš!
Sorry par offtopic.
2.jūlijs 2018, 23:18 | links
 
šovakar asaris nebija aktīvs, vai arī to neatradu - divi drusku virs 30cm, kādi 5 mazie. un trīs šnapiji. pie tam likās, ka viena un tā pati pieteicās pat 2x.
2.jūlijs 2018, 23:02 | links
 
šorīt asarus atradu - kādus 20 izcēlu, puse kvalificējās pannai. Izmērs diemžēl ne pārāk - lielākais 32cm. visi uz mj, bet ds nemēģināju. Izmēģināju arī voblerus patvičot, bet nekā. Un 3 MJ gumijas nācās norakstīt zaudējumos - zaļā nogrieza. Vienu zaļo gan sanāca izcelt, bet tā, protams, nebija diži lielāka par lielāko asari un peld tālāk.

Bet vispār šodien bija baisais pūtiens ezerā.
30.jūnijs 2018, 14:09 | links
 
:)
Piebildīšu, ka JIG un DS arī labi strādā, tikai atslēdziņa jāpiemeklē.
28.jūnijs 2018, 13:11 | links
 
Kādas 8 dienas esmu katru dienu bijis. Strādā velce vai dzīvais. Asaris nav, reti. Arvim uz dzīvo ir asaris :) Zandartu salasīt var visai normāli, vakar 65 cm lielākais. Līdakas arī. Šausmīgi daudz zemmēri.

Rīdien dodos uz ķīsi tad jau redzēs kā veiksies. Pie viena jāmeiģina ehalote saprast.

Bendijs, 22.jūnijs 2018, 22:06


Kādi rezultāti? Ir jau asars' aktīvs palicis?

sigi, 27.jūnijs 2018, 16:35
28.jūnijs 2018, 11:54 | links
 
Vakar braucu pāri kanālam vakarpusē un skatos pilns ar laivām.. Bara instinkts vai labs ķēriens?
28.jūnijs 2018, 09:51 | links
 
Rīdien dodos uz ķīsi tad jau redzēs kā veiksies. Pie viena jāmeiģina ehalote saprast.

Bendijs, 22.jūnijs 2018, 22:06



Kādi rezultāti? Ir jau asars' aktīvs palicis?
27.jūnijs 2018, 16:35 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager