Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
maijā izmēģināju pirmo reizi Jaunciema ostu. 15 EUR par ielaišanu, izvilkšanu un stāvvietu. man liekas, ka cena adekvāta un viss līmenī.

Taks, 3.maijs 2018, 19:48


Par 15 Eu Jadvigas jaunkundze...Vai Pati arí ielaizj un izvelk,D ?Malacíte
Aizbrauc iepazīties, tad sapratīsi. Vienkārši izteicu savu viedokli par laivu ielaišanu Ķīšezerā...
DSV, 3.maijs 2018, 20:15[/quote]
3.maijs 2018, 20:43 | links
 
maijā izmēģināju pirmo reizi Jaunciema ostu. 15 EUR par ielaišanu, izvilkšanu un stāvvietu. man liekas, ka cena adekvāta un viss līmenī.

Taks, 3.maijs 2018, 19:48[/quote]

Par 15 Eu Jadvigas jaunkundze...Vai Pati arí ielaizj un izvelk,D ?Malacíte
3.maijs 2018, 20:15 | links
 
Jaunciema osta,tur gan dārgi. Vecmīlgrāvja garāžu kooperatīvs. Ķeizarmežs...mašīna jāatstāj pie viesnīcas maxas stāvvietā.

arvis_an, 2.maijs 2018, 21:00

Man liekas, ka Vecmīlgrāvī sarežģīti, nav kur mašīnu atstāt. Ķeizarmežs, ja saskaita nodevu Jadvigas jaunkundzei un maksas stāvvietu, tad, iespējams, dārgāk kā Jaunciemā. Pats pirmajā maijā izmēģināju pirmo reizi Jaunciema ostu. 15 EUR par ielaišanu, izvilkšanu un stāvvietu. man liekas, ka cena adekvāta un viss līmenī.
3.maijs 2018, 19:48 | links
 
No krasta ir pašvaki. Ir ko darīt, bet tad par ļaunu nenāktu wadersi. Ir ko darīt Juglas galā, gar OZO laukumu (tur gan bez wadersiem netiksi). Mežaparka galā sekls, bet gan jau kko izdarīt arī tur var.
3.maijs 2018, 08:11 | links
 
Jaunciema osta,tur gan dārgi. Vecmīlgrāvja garāžu kooperatīvs. Ķeizarmežs...mašīna jāatstāj pie viesnīcas maxas stāvvietā.

arvis_an, 2.maijs 2018, 21:00

Paldies!
2.maijs 2018, 23:43 | links
 
Labs vakars !
Gribēju pajautāt,vai Ķīšezerā,ir ko darīt no krasta spiningojot?
No Mežaparka puses var cerēt uz kādu lomu?
2.maijs 2018, 22:48 | links
 
Jaunciema osta,tur gan dārgi. Vecmīlgrāvja garāžu kooperatīvs. Ķeizarmežs...mašīna jāatstāj pie viesnīcas maxas stāvvietā.
2.maijs 2018, 21:00 | links
 
Biedri, kur Ķīsī ir slipi laivas ielaišanai? Maksas/bezmaksas - der abi varianti. Ideāli, ja var arī mašīnu atstāt.
2.maijs 2018, 19:55 | links
 
feinaiss [02.05.18]: Labdien biju iebraucis kisezera. Krustbaznicas puse . Pa vidu ezeram ir kadi 4 5 tikli pec skata jau stav ilgi. Kam lai zinjo?kur dabut kontaktinformaciju?
uzvani pašvaldībniekiem...viņem ķīsī bāze ir
2.maijs 2018, 08:12 | links
 
Labdien biju iebraucis kisezera. Krustbaznicas puse . Pa vidu ezeram ir kadi 4 5 tikli pec skata jau stav ilgi. Kam lai zinjo?kur dabut kontaktinformaciju?
2.maijs 2018, 01:20 | links
 
Sezona atklāta 2 zemēri 1 mērs.....Atkal pa likunu sāpe sirdī
1.maijs 2018, 23:06 | links
 
Sezona atklaata - viens mers un 3 zemmeeri no 9:30-13:00, bet shvaki:( Kaa citiem?
1.maijs 2018, 21:08 | links
 
Sveiki. Esmu jauninjais spiningosana . Gribeju jautat . Kert padoma lidaku un asarus. Ar dzigu. Makskeresanas vieta kisezers mezaparka puse , un pie krustbaznicas . Es nesaprotu kadas man dziga galvas likt pec smaguma gramiem . Varbut kads var palidzet ar info ka vuspar kert ar dzigu kisezera cik smagu galvu vajag un kadis maneklus. Paldies...

feinaiss, 26.aprīlis 2018, 00:17

4-7g. mazāku nekur neaizmetīsi, lielāku vilksi pa zemi. lucky john tiogas, keitech impact worm un līdzīgi. arī twisterīši derēs asariem.
26.aprīlis 2018, 11:06 | links
 
Aizbrauc uz Jig.lv veikalu,Tev visu izstástís.
Paskaties Youtubes,aizkato lídz ezeram bez spininga un apskaties ká vietejie to dara.
Visparastaká recepte:
2g -2m
3g-3m,utt.
Bet tas nav viss.Ietekmé véjs,straume,máneklja lielums,kádas zivis kjersi,utt.
Tas ísumá.
26.aprīlis 2018, 00:33 | links
 
feinaiss [26.04.18]: Sveiki. Esmu jauninjais spiningosana . Gribeju jautat . Kert padoma lidaku un asarus. Ar dzigu. Makskeresanas vieta kisezers mezaparka puse , un pie krustbaznicas . Es nesaprotu kadas man dziga galvas likt pec smaguma gramiem . Varbut kads var palidzet ar info ka vuspar kert ar dzigu kisezera cik smagu galvu vajag un kadis maneklus. Paldies...a
Un kadu speli spelet vai atri tit vai lenu fig vinju zin skatos vissadus video tur daudz dazadi . Bet nekur nestasta gadas dziga galvas lijt virsu teiksim 8 cm maneklim utt
26.aprīlis 2018, 00:19 | links
 
Sveiki. Esmu jauninjais spiningosana . Gribeju jautat . Kert padoma lidaku un asarus. Ar dzigu. Makskeresanas vieta kisezers mezaparka puse , un pie krustbaznicas . Es nesaprotu kadas man dziga galvas likt pec smaguma gramiem . Varbut kads var palidzet ar info ka vuspar kert ar dzigu kisezera cik smagu galvu vajag un kadis maneklus. Paldies...
26.aprīlis 2018, 00:17 | links
 
Sveiki. Esmu jauninjais spiningosana . Gribeju jautat . Kert padoma lidaku un asarus. Ar dzigu. Makskeresanas vieta kisezers mezaparka puse , un pie krustbaznicas . Es nesaprotu kadas man dziga galvas likt pec smaguma gramiem . Varbut kads var palidzet ar info ka vuspar kert ar dzigu kisezera cik smagu galvu vajag un kadis maneklus. Paldies...
26.aprīlis 2018, 00:16 | links
 
Deto [10:32]: Deto [Vakar]: Šodien par asari nedomāju, gāju tikai uz balto zivi.
Nekāda vaina. Pāris kg ar smuku raudu un ļoti daudz pliči un mazās raudas tika atlaistas vai atdotas putniem

Dredainais, 31.marts 2018, 21:08
Kuraa pusee Kjiishezeram biji? un uz ko kjeeri? Kaada aukla mormishka, eesma???Nemāku izskaidrot vietu makšķernieku valodā, māku tā kā es to redzu- pie mola, vai cabo cafe, vai aiz līča, kas pie Ezermalas ielas.
Ķēru uz balto un motili. Bet uz 2 āķiem. Apakšā mormiška, mazliet augstāk āķītis. Nāca arī dupleti.
Baroju ar dabīgo barību, lai nepiesauktu ķīsi.

Dredainais, 1.aprīlis 2018, 00:22

Klau vareetu kadreiz aizshaut Tev liidzi un paskatiit kaa dziivee var ko izvilkt!!!Mierīgi. Ja vien vēl būs ledus.
Šodien esmu Peipusā, rīt plāns uz Daugavu stinti lūkoties un ja nākamnedēļ būs vēl ledus,tad uz Ķīšezeru

Dredainais, 1.aprīlis 2018, 15:47


Njemot pashreizeejos laika apstaakljus (lietus) driiz krasti buus valjaa un ledus arii kuust strauji...
nu nezin kaa buus naakamnedeelj...
kaa Peipusaa?
1.aprīlis 2018, 18:14 | links
 
Deto [01.04.18]: Deto [Vakar]: Šodien par asari nedomāju, gāju tikai uz balto zivi.
Nekāda vaina. Pāris kg ar smuku raudu un ļoti daudz pliči un mazās raudas tika atlaistas vai atdotas putniem

Dredainais, 31.marts 2018, 21:08
Kuraa pusee Kjiishezeram biji? un uz ko kjeeri? Kaada aukla mormishka, eesma???Nemāku izskaidrot vietu makšķernieku valodā, māku tā kā es to redzu- pie mola, vai cabo cafe, vai aiz līča, kas pie Ezermalas ielas.
Ķēru uz balto un motili. Bet uz 2 āķiem. Apakšā mormiška, mazliet augstāk āķītis. Nāca arī dupleti.
Baroju ar dabīgo barību, lai nepiesauktu ķīsi.

Dredainais, 1.aprīlis 2018, 00:22

Klau vareetu kadreiz aizshaut Tev liidzi un paskatiit kaa dziivee var ko izvilkt!!!
Mierīgi. Ja vien vēl būs ledus.
Šodien esmu Peipusā, rīt plāns uz Daugavu stinti lūkoties un ja nākamnedēļ būs vēl ledus,tad uz Ķīšezeru
1.aprīlis 2018, 15:47 | links
 
Deto [Vakar]: Šodien par asari nedomāju, gāju tikai uz balto zivi.
Nekāda vaina. Pāris kg ar smuku raudu un ļoti daudz pliči un mazās raudas tika atlaistas vai atdotas putniem

Dredainais, 31.marts 2018, 21:08
Kuraa pusee Kjiishezeram biji? un uz ko kjeeri? Kaada aukla mormishka, eesma???Nemāku izskaidrot vietu makšķernieku valodā, māku tā kā es to redzu- pie mola, vai cabo cafe, vai aiz līča, kas pie Ezermalas ielas.
Ķēru uz balto un motili. Bet uz 2 āķiem. Apakšā mormiška, mazliet augstāk āķītis. Nāca arī dupleti.
Baroju ar dabīgo barību, lai nepiesauktu ķīsi.

Dredainais, 1.aprīlis 2018, 00:22


Klau vareetu kadreiz aizshaut Tev liidzi un paskatiit kaa dziivee var ko izvilkt!!!
1.aprīlis 2018, 10:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager