Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
Deto [31.03.18]: Šodien par asari nedomāju, gāju tikai uz balto zivi.
Nekāda vaina. Pāris kg ar smuku raudu un ļoti daudz pliči un mazās raudas tika atlaistas vai atdotas putniem

Dredainais, 31.marts 2018, 21:08
Kuraa pusee Kjiishezeram biji? un uz ko kjeeri? Kaada aukla mormishka, eesma???

Nemāku izskaidrot vietu makšķernieku valodā, māku tā kā es to redzu- pie mola, vai cabo cafe, vai aiz līča, kas pie Ezermalas ielas.
Ķēru uz balto un motili. Bet uz 2 āķiem. Apakšā mormiška, mazliet augstāk āķītis. Nāca arī dupleti.
Baroju ar dabīgo barību, lai nepiesauktu ķīsi.
1.aprīlis 2018, 00:22 | links
 
Šodien par asari nedomāju, gāju tikai uz balto zivi.
Nekāda vaina. Pāris kg ar smuku raudu un ļoti daudz pliči un mazās raudas tika atlaistas vai atdotas putniem

Dredainais, 31.marts 2018, 21:08

Kuraa pusee Kjiishezeram biji? un uz ko kjeeri? Kaada aukla mormishka, eesma???
31.marts 2018, 23:49 | links
 
Šodien par asari nedomāju, gāju tikai uz balto zivi.
Nekāda vaina. Pāris kg ar smuku raudu un ļoti daudz pliči un mazās raudas tika atlaistas vai atdotas putniem
31.marts 2018, 21:08 | links
 
Žēl,ka jālieto iesaukas.Gribēju ar ,,Deto,, padalīties pieredzē.Kad dzīvoju Juglā,nebija naudas motilim,un ķēru tikai uz vībotnēm nākošajā līcī aiz Sūžu karaspēkdaļas,meklēju kanti,un bez zivīm nereiz nepaliku.

limigors, 31.marts 2018, 20:53


Redz Tu vietas, kantes zini!!!!! Bet uz viibotneem arii labi njem, es biju dazhos veikalos viibotnju taarpinji nebij noperkami.....
31.marts 2018, 20:56 | links
 
Žēl,ka jālieto iesaukas.Gribēju ar ,,Deto,, padalīties pieredzē.Kad dzīvoju Juglā,nebija naudas motilim,un ķēru tikai uz vībotnēm nākošajā līcī aiz Sūžu karaspēkdaļas,meklēju kanti,un bez zivīm nereiz nepaliku.
31.marts 2018, 20:53 | links
 
Man pagājušā atklātā ūdens sezona Ķīsītī bija ļoti neveiksmīga. Nekādu trofeju, nekā pat tuvu tām. Toties norāvās pāris ļoti lielo, no kurām viena gandrīz nozaga man spiningu, izraujot to no laivas. Protams, bija arī veiksmīgas copes un daži kuriozi, piemēram, mežene un līnis uz rotiņa, bet gandarījuma nav. Tāpēc esmu nolēmis šogad Ķīsītim "atriebties"! :)
31.marts 2018, 19:43 | links
 
Man šī ziema ir labākā Ķīsī
31.marts 2018, 19:05 | links
 
Deto [12:28]: Peec Langas aizbraucu uz Juglas kanaalu, vechu gan daudz, viens pie otra seez, bet tur viss okii, asariishi naak utt. Super.Būsi Ķīsim kaut kā ieriebis

Ruu, 31.marts 2018, 18:08

Ruu domaaju, kaa neesmu neko Kjiisim izdariijis, vnk varbuut pieredzes un prakses truukst, nesen tik saaku aktiivi njemties pa Kjiisi!! Naaks vasara, domaaju buus daudz vilshanaas, jo esmu veco makshkernieku nostaastus klausiijies, ka Kjiisis ir savdabiigs ezers saistiiba ar upju HES uudens sisteemaam un juuras ietekmi uz ziviim arii kjershanu.

Deto, 31.marts 2018, 18:44

Tik ļoti cik pagājušo vasaru es ļoti sen nebiju ķīsī vīlies.... :D
31.marts 2018, 18:47 | links
 
Deto [12:28]: Peec Langas aizbraucu uz Juglas kanaalu, vechu gan daudz, viens pie otra seez, bet tur viss okii, asariishi naak utt. Super.Būsi Ķīsim kaut kā ieriebis

Ruu, 31.marts 2018, 18:08


Ruu domaaju, kaa neesmu neko Kjiisim izdariijis, vnk varbuut pieredzes un prakses truukst, nesen tik saaku aktiivi njemties pa Kjiisi!! Naaks vasara, domaaju buus daudz vilshanaas, jo esmu veco makshkernieku nostaastus klausiijies, ka Kjiisis ir savdabiigs ezers saistiiba ar upju HES uudens sisteemaam un juuras ietekmi uz ziviim arii kjershanu.
31.marts 2018, 18:44 | links
 
Deto [31.03.18]: Peec Langas aizbraucu uz Juglas kanaalu, vechu gan daudz, viens pie otra seez, bet tur viss okii, asariishi naak utt. Super.
Būsi Ķīsim kaut kā ieriebis
31.marts 2018, 18:08 | links
 
Peec Langas aizbraucu uz Juglas kanaalu, vechu gan daudz, viens pie otra seez, bet tur viss okii, asariishi naak utt. Super.
31.marts 2018, 12:28 | links
 

:) esam atkal Langas galaa, nu nekaaa...cik reiz te braucu nevienas zivs, tik dazas copes....kkads sviests..
31.marts 2018, 10:10 | links
 
Biju šodien no paša rīta līdz 14:00. Noķēru rekordskaitu ar kazragiem! :D. Kādus desmit. Bija arī kādi 7 asarīši, viens plicis, 3 raudas, bet visi peld tālāk, jo neizgāja atestāciju pannas izmēram. :) Es laikam nebūšu etalons, pēc kā noteikt bija šodien copesdiena vai nē. Kaut kā man nesanāk savilkt daudz un labā izmērā. Bet, nekas - šī man pirmā sezona, gan jau iepraktizēšos :)

JSVR paldies par info!! Jaa esmu bijis tjaas vietaas!
Tu biji kkad copeet?Kaa copeejaas??

Deto, 30.marts 2018, 18:42
30.marts 2018, 18:53 | links
 
JSVR paldies par info!! Jaa esmu bijis tjaas vietaas!
Tu biji kkad copeet?Kaa copeejaas??
30.marts 2018, 18:42 | links
 
Gan posmā starp Sužiem un Jaunciemu (ja esi bijis, sapratīsi par ko runāju), gan pie Langas benzīntanka uziešana šodien perfekta.


Vai kaads zina, kas ar ledu ir? kaa krasti?? Briivdienaas taisos aizlaist pamakshkjereet...

Deto, 30.marts 2018, 18:12
30.marts 2018, 18:39 | links
 
Redzeeju vechi seezh Juglas kanaalaa, bet tur caurtece valjaa, nu nezinu cik tas droshi ir....
30.marts 2018, 18:30 | links
 
Vai kaads zina, kas ar ledu ir? kaa krasti?? Briivdienaas taisos aizlaist pamakshkjereet...
30.marts 2018, 18:12 | links
 
viss gramatiski parezi ja nesaproti tekstu ir jāiet pensijā-tas kovbojam/skolotājam/
27.marts 2018, 07:26 | links
 
Šodien sešos ceros kas zin suži rudulis klusē asaris arī,ledus labs uziešana arì

gambers, 26.marts 2018, 22:14

Kad Tu plāno doties apgūt latviešu valodas gramatiku draudziņ?
27.marts 2018, 01:57 | links
 
Šodien sešos ceros kas zin suži rudulis klusē asaris arī,ledus labs uziešana arì
26.marts 2018, 22:14 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager