Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
No akadēmījas puses.
8.februāris 2018, 16:28 | links
 
Nezinu kas jums neņem un klusē? Man šodien ķīsī labāk kā Peipusā!
Kura galā copeji?
Ir doma sesdien atklāt sezonu


Skrabars, 8.februāris 2018, 14:50
8.februāris 2018, 16:23 | links
 
Nezinu kas jums neņem un klusē? Man šodien ķīsī labāk kā Peipusā!
8.februāris 2018, 14:50 | links
 
Šodien atkal biju Ķīsī un saķēru raudas vakar sabarotajos caurumos. Langas galā saskaitiju 14 pingvīnus, neskaitot mani. Asaris turpina klusēt. :( Kā citiem?
7.februāris 2018, 20:09 | links
 
ritvaram:

Tagad jau ledus labs. Šodien biju. Stabili kādi 12cm.

Uziet principā var visur uz doto brīdi, jo līmenis ir drusku nokrities. Arī pie benzīntanka, kas pie Carnikavas pagrieziena, var tikt virsū.

Tikai ar zivīm pašvaki. Šodien divus kg rupju raudu salasīju. Ašuks gan neņem.
6.februāris 2018, 14:48 | links
 
ritvars [05.02.18]: Sveiki vīri.. skatos un lasu ka ledus ir ok bet cik cm ir ledus? Esmu kārtīgs latvietis :D tas ir viens otrs ir ka Rīgas apkaimē vispār nesmu ziemā baigi copējis es pa piebalgas ezeriem Inesi un Alaukstu... tamdēļ gribēju vaicāt kur labāk uz ķīsi braukt un proti ar murmuli tirināt... cik noprotu no tekstiem tad jābrauc kkur mašīna likt uz Jaunciema pusi aiz Sužiem..
ar murmuli tirinot kko barojam, nebarojam, ko barojam proti motili arī... uuun braucot uz Jaunciemu parkojoties tur tad nu uz kuru pusi labāk doties... Ķīsis sveša bilde.. laikam jāpaļaujās uz čuju ņuhu un poņu baigi nepatīk ha :D
Vienu autobusa pieturu pirms pagrieziena uz cernikavu jaliek masina uzreiz aiz pietura pagrieziens smuks placits gumijnieki kajas un uz ezeru mars.Tacina jau iestaigata....bet itka varot ari talak uz jonciema pusi tikt virsu.
6.februāris 2018, 08:43 | links
 
Sveiki vīri.. skatos un lasu ka ledus ir ok bet cik cm ir ledus? Esmu kārtīgs latvietis :D tas ir viens otrs ir ka Rīgas apkaimē vispār nesmu ziemā baigi copējis es pa piebalgas ezeriem Inesi un Alaukstu... tamdēļ gribēju vaicāt kur labāk uz ķīsi braukt un proti ar murmuli tirināt... cik noprotu no tekstiem tad jābrauc kkur mašīna likt uz Jaunciema pusi aiz Sužiem..
ar murmuli tirinot kko barojam, nebarojam, ko barojam proti motili arī... uuun braucot uz Jaunciemu parkojoties tur tad nu uz kuru pusi labāk doties... Ķīsis sveša bilde.. laikam jāpaļaujās uz čuju ņuhu un poņu baigi nepatīk ha :D
5.februāris 2018, 07:09 | links
 
Uziešanai no Jaunciema (kur autobusa pietura un ugunsdzēsēju depo) šodien nebija ne vaina. Par asariem piekrītu - kopā pa šodienu salasīju tikai cepamas raudas un akurāt vienu mikrobu asari.
4.februāris 2018, 18:03 | links
 
Ķisi ļoti reti ir laba uziešana.. ka neka līmeņi bieži mainas, jo savienoots ar juuru! Brauc uz skaties kur vares tikt virsu! Laikam riit ari laidišu.
4.februāris 2018, 13:07 | links
 
Kā ar uziešanu uz ezera?
4.februāris 2018, 12:53 | links
 
Vakar cik dzirdēju ar asariem baigi švaki esot bijis. Vismaz tam baram, kas sēdēja no Langas uz Jaunciema pusi. Bet viens esot izcēlis pamatīgu līdaku uz dzīvo, kādi 7-8kg svarā.
4.februāris 2018, 08:55 | links
 
Čau!
Sāks ņemt tad,kad
Rak na gore svisnjit...
Vēzis nosvilpsies kalna galā.
Tā kā pagaidi mazliet,viss būs labi
3.februāris 2018, 23:29 | links
 
Sveiki visiem, kad zivis saks nemt Kishezēra?
3.februāris 2018, 23:26 | links
 
Šodien braucu pa Jaunciema gatvi - Langas pusē kādi padsmit veči sēdēja.

Sveiki vīri, nav kads bijis vakar vai nesen uz ezera? Ka ar ledu? Doma riit aizlaist.

Deeg, 3.februāris 2018, 13:42
3.februāris 2018, 13:52 | links
 
Sveiki vīri, nav kads bijis vakar vai nesen uz ezera? Ka ar ledu? Doma riit aizlaist.
3.februāris 2018, 13:42 | links
 
Ledus jau Ķīsītī būs, bet, vai būs laba copēšana? Šaubos gan...
26.janvāris 2018, 19:53 | links
 
Izskatas ka coppe jaatliek uz februari ! Sola labus minusus !!! Bus labs ledus un normala coppesana :))))) ! Ne asakas !!
26.janvāris 2018, 12:19 | links
 
:DDDD zinu, zinu...riebjas man tas ezers tāpat kā vēl tie divi tur :D Pa lielam būtu sēdējis mājās, bet pierunāja mani viens tipāžs...teica, ka atbrauks pakaļ, aizvedīs, atvedīs, ta pasēdēs vismaz uz ledus ķeksīša pēc. Vienīgi Ķīsī gribētos šogad zandarta knikt sajust ratlinā, bet cik dzirdu, tad baigi pieklusis tagad esot.
25.janvāris 2018, 16:10 | links
 
Arvi, Tu Dzirnītī? Nopietni? :D
25.janvāris 2018, 16:04 | links
 
labi ka pa naktim sola +-1 grads,vismaz nekusis tik strauji !
25.janvāris 2018, 16:02 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager